Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mloda_23
yamayeczka Super,że mniej więcej a tym samym czasie bierzemy yasminelle:)cieszę się że mam kompankę;)za Ciebie również trzymam kciuki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALIB
hej mam pytanie czy macie obniżone libido po tych anty-włamkach no powaznie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
ja biorę te tabletki od roku i libido mam wysokie, choć niższe niż na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona............
agaaaaaaaaaaaaa to nie wiedziałam że brałaś antybiotyk... więc jeśli Cię uraziłam to przepraszam... :) jak dzidziuś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie wiem czy tylko ja mam takie problemy ale odkąd zaczęłam brać tabletki zaczęły sie moje problemy z cerą a dodam ze nigdy dotąd nei mialam..teraz biore yasminelle i chcialabym sie zapytac jak jest z waszymi cerami? Bo niestety przeczytalam ze mogą być problemy z trądzikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kail
Yamayeczka....cobybylogdyby........====obie jesteście bardzo mądre:) również myśle że jest ona uczulona...może przeczulona na punkcie swojego wyglądua szczególnie wagi, wiem że w przeszłości miała problemy natury anorektycznej...a z tego tak łatwo sie nie wychodzi. Powiedziała mi, że piersi rosną przez zatrzymanie wody w organiźmie i z tej oto przyczyny wpadła na "genialny" pomysł i ograniczyła spożywanie płynów do minimum..żadnych owoców warzyw, zup, samej wody ani napojów. jest pod stała opieką psychologa więc jestem pewien że nie powróci do diet....mimo wszystko troche mnie to martwi. Nic nie mówiła o innych dolegliwościach, czuła sie ogólnie dobrze, zauważyłbym-tak sądze, jesteśmy razem ponad 2 lata. Apel do wszystkich kobiet----5 razy się zastanówcie zanim bedziecie zamierzały przejść na jakiekolwiek niedorzeczne diety!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia098
Witam i prosze o pomoc. Mam takie pytanie : Dzisiaj powinnam wziac 5 tabletke Y i zastanawiam sie czy moge jej nie brac czy raczej powinnam wziac wszystkie do konca ??? Hormony zadne jednak nie sa dla mnie. przez dwa lata stosuje hormony i w sumie przytylam okolo 20 kg... w dodatku dzien w dzien sie czuje otumaniona i ospala. naprawde niewiele jem, czuje sie wypelniona... teraz staram sie zrzucic to co mi przbylo ale przy takim samopoczuciu to trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam do was pytanko.. zaczęłam brać Y. 10 dni temu i od tamtej pory mam okres.. wcześniej miałam 4 do 5 dni. czy któraś z was też tak miała? boje sie ze coś jest nie tak.. odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kail, no to w przypadku Y. Twoja kobieta popełnia duży błąd, bo one nie tylko nie zatrzymują wody w organizmie, ale wręcz ją wypłukują! Zawierają niewielką ilość środka moczopędnego. Właśnie dlatego są tak rewolucyjne i chwalone - bo nie powodują dzięki temu zwiększenia masy ciała. A w każdym razie nie powinny. I dlatego też młoda położna i wiele innych mądrych dziewczyn tyle tu trąbiły o piciu wody, o magnezie i witaminkach. O anoreksji i innych zaburzeniach odżywiania mam jakąś tam wiedzę, może podstawową, ale zawsze, bo jestem studentką psychologii i anoreksja była jednym z moich fakultetów :) Sama zresztą przetestowałam na sobie wiele diet i od prawie dwóch lat kontroluję, co jem. Prywatna szajba ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia098
chce zupelnie odstawic hormony --> uzupelniajac moj poprzedni post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi_ki, nie martw się, to się zdarza. Ja okres, w którym zaczęłam brać Y. miałam też wydłużony, zwykle trwa u mnie 6 dni a wtedy ciągnął się ok.8 i przemienił w plamienia, które utrzymywały się cały 1 blister. Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaud
mam pytanie. biore regularnie yasminelle itd itp, tylko tydzien temu we wtorek miałam operacje, dlatego przez 10 dni nie moglam zazywac tabletek antykoncepcyjnych. w blistrze zostało mi ok 5 tabletek, dostałam juz okres, skonczył mi sie i teraz zastanawiam sie jak mam znow zaczac brac yasminelle ? od pierwszego dnia kolejnej miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaud - szczerze mowiac nie wiem , mam nadzieje ze ktos szybko odpowie Ci na pytanie , sama bede miala niedlugo ten problem. Ja to bym Cie do lekarza z tym pytaniem skierowala... ale jest nadzieja ze mloda polozna bedzie znala odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Klaud ----- jaka to byla operacja i czy teraz mozesz w pelni sie poruszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
hehe wycinanie migdałkow ;) tak moge juz jest git.. jutro jade do kontroli, mam nadzieje ze moze dowiem sie wiecej, chociaz watpie zeby laryngolog znał sie na tym dobrze, a do mojej gin nie moge sie dodzwonic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia098
prosze niech mi ktos napisze:( czy moge w trakcie blistra bez problemu przestac brac tabletki dodam ze zazywam od okolo 2 tyg zelixe -- odpowiednik meridi. zamierzam zupelnie odstawic hormonmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
klaud ---- myslalam,ze jakas wieksza operacja ;-) Mysle,ze spokojnie mozesz zaczac od nastepnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agacia098 --- ja bym nie odstawiala tabletek w trakcie blistra bez wyraznych przyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia098
mloda polozna -- przyczyny sa i to bardzo widoczne kilogramy ;p;p zartuje , juz mam po prostu dosc ospalosci , otumanienia a przede wszystkim uczucia wypelnienia i kilogramow, jednak boje sie bo przed hormonami mialam nieregularne miesiaczki, a wiem ze po odstawieniu jest jeszcze gorzej :/ do tego dochodzi ta zelixa ktora tez opoznia krwawienie i mysl o prezerwatywach, bo to mi zostaje , a co za tym idzie -- brak komfortu psychicznego przed niechciana ciazą :( nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia098
mloda polozna -- przyczyny sa i to bardzo widoczne kilogramy ;p;p zartuje , juz mam po prostu dosc ospalosci , otumanienia a przede wszystkim uczucia wypelnienia i kilogramow, jednak boje sie bo przed hormonami mialam nieregularne miesiaczki, a wiem ze po odstawieniu jest jeszcze gorzej :/ do tego dochodzi ta zelixa ktora tez opoznia krwawienie i mysl o prezerwatywach, bo to mi zostaje , a co za tym idzie -- brak komfortu psychicznego przed niechciana ciazą :( nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agacia098 ----- tabletki nie sa kaloryczne....Jezeli sie pilnujesz,ruszasz to nie przytyjesz.Wiele kobiet wine zrzuca na tabletki anty ale prawda jest taka,ze tyja przez jedzenie a nie przez tabletki.Wina tabletek jest tylko wzrost apetytu i zatrzymywanie wody w organizmie.Ale i z tym mozna sobie poradzic... Ospalosc.... na poczatku brania wiekszosc znas odczuwa takie dolegliowsci. Jezeli tylko przez to chcesz odstawic hormony to nie rob sobie krzywdy i nie odstawiaj w trakcie opakowania.Wybierz tabletki do konca i je odstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda polozna, a co w przypadku gdy operacja jest przerpwoadzana ze znieczuleniem w kregoslup ? generalnie chodzi sie normalnie po zejsciu znieczulenia, nie wiem jak to jest a jeszcze nia mialam okazji zapytac sie lekarza... czy to ma jakies znaczenie i czy brac wtedy tabletki czy nie... Moze pytania glupie, i nie madre ale ja nie wiem porpostu a narazie mie mam kiedy zapytac lekarza, ani chirurga ani ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia098
mloda polozna - ja biore hormony od 2 lat. wczesniej stosowalam evre a od 3 albo 4 miesiecy biore yasminelle. uwierz mi ze dzuo nie jem, napewno mniej niz przed stosowaniem hormonow. w zwiazku z zatrzymywaniem wody biore aqua femin, dopiero od roku czuje sie otumaniona i ospala (tak jakbym byla w innym swiecie, a jak wychodze na dwor to mam uczucie jakby mnie ktos kilka lat trzymal w zamknieciu//otepienie dla oczu-- trudno mi to opisac)i do tego libido zerowe nie wiem sama, moze mam cos z tarczyca...bede brala te tabletki a we wtorek pojde do mojego ginekologa i porozmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
WyjdźStąd ---- rodzaj operacji ma znaczenie bo w wiekoszsci przypadku trzeba min miesiac wczesniej dostawic tabletki.Jest to zabieg ortopedyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strikte chirurgiczny wicnanie pewnej czesci ktora sie zrobila niepotzrebnie w pewnym miejscu ktore sie zowie "policzkami" niekiedy :] wybaczta za takie opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
WyjdźStąd ---- zabieg ortopedyczny to zabieg stricte chirurgiczny wiec....Chodzi o tkanke miekka czy kostna?Bedziesz miala potem jakas czesc unieruchomiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no wybacz ;P Myslalam ze chodzi o stopy :P nie nie bede miala - posladkow sie w gips nie wsadzi chyba :P tkanke miekka - torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jestem ciekawa czy jesli operacje przejde zalozmy w lipcu.. to czy np moge nie brac przez lipiec tabletek a od sierpnia zaczac od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
WyjdźStąd ------- mysle,ze nie musisz odstawiac....Tak naprawde bedziesz tylko unieruchomiona przez jakies 4 h,dopoki znieczulenie nie zejdzie.Dostaniesz zastrzyk p/zakrzepowy wiec nic nie powinno sie stac. Co innego przy zabiegach np.ortopedycznych.Kiedy masz problemy z poruszaniem przez dluzszy czas. Ale pogadaj jeszcze z chirurgiem bo w szpitalach sa rozne standarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×