Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość abuzaba
Witam!!! mam pytanie do młodej poloznej, zaczynam brac tabletke z blistra w niedziele, czy tę tabletkę, mam wziac z pierwszego rzedu w blistrze, czy z ostatniego????????????? chyba z ostatniego tygodnia, bo skoncze akurat za 21 dni w sobote,w oststnim tygodniu-dobrze mysle? czy jest to obojetne, ktora niedzielna tabletka, bo przeciez sklad jest jednakowy..... dziekuje za odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
jjjjjjjjjjjjjjjjjjj Też jestem tego zdania,że po seksie(jeśli partner kończy w Tobie)trzeba się wykąpać...ale nie na zasadzie:"Kochanie skończyłeś?No to ja idę się kąpać,a ty tu leż i czekaj na mnie" Można przecież wziąć razem prysznic, czy romantyczną kąpiel:)i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Laski!!!Mam pytanko:czy znacie przypadek,żeby dziewczyna zaszła w ciążę biorąc yasminelle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.............
Młoda_23 była tu taka dziewczyna, wcześniej, która pisała, że zaszła w ciążę ale czy to prawda... Podobno nie pominęła żadnej tabletki ani nie wymiotowała ani nic... ale to są przypadki 1 na milion ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.............
chociaż nie chce mi sie wierzyć że brała regularnie i żadnych rzeczy typu wymioty i biegunka nie było i zaszła w ciąże... no ale... tak pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
zaciekawiona............. Dzięki za szybką odpowiedź:) Obleciał mnie strach:)póki co kończę 1 blister yasminelle,ale mam plamienie...i właśnie się zastanawiam czy jak mi się skończy to plamienie, czy spróbować bez gumki...kusi mnie strasznie, to musi być extra uczucie...ale boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
yamayeczka Czemu nic nie piszesz???Jak tam twoje plamienie?Przeszło??Ja piję wapno i plamienie chyba ustępuje,tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna087
hehe mnie tez kusi ale mam jeszcze lekkie obawy ktore mam nadzije ze mina:) a dziewczyny odpowiedziecie mi na jedno pytanie? po jakim czasie do was powrocil normalny sluz a nie plamienia..czekalyscie na to iles czasu i juz jest dobrze? z gory dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assesment
ja kochałam się bez zabezpieczenie od drugiego blistru i jestem na 5 i odpukac w ciązy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibi
powidzcie mi prosze - skoro tabletki hamuja owulacje, to co to jest ten okres, ktory mamy miedzy blistrami, czym on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8711
ten okres to naturalne oczyszczanie się organizmu... ktore jest konieczne aby uklad rodny funkcjonowal prawidlowo. mi lekarz powiedzial tez ze jest to przygotowanie macicy do ewentualnego zaplodnienia jesli nie zaczelabys kolejnego blistra. mniej wiecej tak swoimi slowami to powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaa
zaciekawiona.............------- zdaje sie ze mówisz o mnie... zaszlam w ciaze poniewaz przyjmowałam antybiotyk to wszystko. dlatego trzeba uważać przy tego typu lekach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba88
Młoda polożna --> a czy są w ogole jakieś antybiotyki, które nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjnych? Mogę się domyślać, że nie ma, ale wole chce się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaa
na twoim miejscu bym nie ryzykowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze dodaję nowy wątek, ale potrzebuję pomocy... Ginekolog przepisał mi Gynalgin na upławy. Wiem, że nie można uprawiac seksu podczas zażywania leku, ale niestety doszło do współżycia... Wiem, że było to nieodpowiedzialne... Teraz okres spóźnia mi się 5 dzień. Mam nieregularne cykle i zdaję sobie sprawę, że pięć dni to nie tak długo, ale i tak się martwię i odchodzę od zmysłów. Dodam, że jestem w klasie maturalnej... Matury przysporzyły mi sporo stresów. Prawdopodobnie to przez nie spóźnia mi się okres, ale jedno pytanie wciąż nie daje mi spokoju... Czy Gynalgin może powodować uszkodzenie lateksu?? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastarnianka
ale bralas tabletki mimo to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta wiem że zmieniam temat delikatnie ale mam pytanko, właściwie dwa. Pierwsze - nie wiem dlaczego, ale ciągle mam wydzielinę, rzadką i przezroczysta, jak sie zdarzy nie założyć wkładki to mam mokre majtki całe ;/.. Biorę już 3 blister Y. Wiece co może to oznaczać ? I teraz druga sprawa, miałam już 2 powiedzmy \"okresy\", bo ciężko nazwać okresem trzy-czterodniowe plamienie... Dosłownie jakby podpaski nie odparzały to by nie jedna starczyła na calutki dzień spokojnie.. Tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martsa
---------------> Anka150886 Branie tabletek może sprawić że krwawienie będzie bardziej skromne. Dlatego czasami tabletki przepisywane są przy bardzo obfitych miesiączkach. Więc spokojnie. Ja też tak mam. Czasami to bardziej przypomina "normalny okres" a czasami jest to tylko plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletkę wzięłam wieczorem, przez noc ta \"papka\" zeszła z mojego organizmu i podczas dnia też zchodziła.Wieczorem się kochaliśmy. Nie wiem co mam robić... do ginekologa moge iść dopiero w poniedziałek...boję się zrobić test, ponieważ koleżanka robiła dwa, oba wyszły pozytywnie a jednak w ciąży nie jest... Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogatka
czesc dziewczyny :) mam taki problem i zarazem pytanie. od pewnego czasu bola mnie miesnie.. najbardziej rąk, taki przeszywajacy bol, ze nie moge lezec, lapie mnie to najczesciej na noc i zauwarzylam tez, ze mam to zawsze jak wypije chociazby jedno piwko, od razu na wieczor bola mnie miesnie rak.. wczoraj wypilam 2 piwa i w nocy umieralam, ale nie bolaly mnie tylko rece, ale rowniez strasznie nogi a nawet miesni eposladkow! mialam jakies dreszcze i bylo mi zimno :/ myslalam, ze to moze niedob magnezu w moim organizmie, dlatego zaczelam go lykac, ale nie wiem czy pomaga skoro dalej mam takie cos. Myslicie ze to jest skutek uboczny tabletek? czy moze naprawde jest ze mna cos nie tak.. jestem na 2 blistrze. Moze mloda polozna wie cos na ten temat. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa_88
Ja wczoraj zaczełam juz 2 blister ale przy pierwszym bardzo mnie bolaly łydki!! i wydaje mi sie ze to bylo działanie uboczne Y. przynajmniej tak bylo w ulotce ale teraz jest ok:)organizm sie przystosował i teraz zyje szczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23, nie pisałam, bo u mnie w sumie nic nowego. Dalej, tak jak przewidywałam, przeciekam jak stary kran :P. Od wtorku jestem w tygodniu odstawienia i chyba właśnie dziś w nocy dostałam krwawienie, to znaczy tak mi się wydaje, bo przy tej obfitości plamień przez cały miesiąc w sumie ciężko to zidentyfikować i zdiagnozować ;) No ale w nocy bolał mnie brzuch, dość mocno, tak jak przy okresie, więc liczę, że to już TO. Wapna na razie nie piję, czekam grzecznie do drugiego blistra, wierząc, że plamienia znikną i się nie pojawią nigdy więcej ;) A, i mam takie pytanie. Wiem, że wiele z was ma raczej plamienie zamiast krwawienia w tygodniu przerwy, ale czy są tu kobiety, u których Y. spowodowały raczej większą obfitość krwawienia niż ich normalne wcześniejsze @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogatka
ale u mnie to jest wlasnie coraz gorzej, niz coraz lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
Mnie także bolały mięśnie, głównie pod koniec blistra, bądź przed @...zawsze brałam magnez i pomagał. Wcześniej,kiedy nie brałam Y, nie miałam takich problemów...Na szczęście juz się z nimi pożegnałam...;) Dziś 2 dzień bez nich:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
3 dizen przerwy a ja lekko plamie i to bardzo słabo nawet.. niewiem czy to normlane czy cos sie dzieje? jak toz wami jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuulaaa---------Ja pod koniec opakowania zaczełam plamić(bardzo lekko i na brązowo) i tak przez całą 7 dniową przerwę, krwawienia wogóle nie było. Zrobiłam test, w ciąży nie jestem więc widocznie może się tak zdażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madllene
hej dziewczyny! 1. maja zaczelam brac tabletki. i zawsze mialam okres 4, gora 5 dni.. pierwszego wzielam pierwsza tabletke zgodnie z zaleceniami.. myslalam ze okres skonczy mi sie normalnie po 5 dniach.. ale do dzisiaj mam czerwone uplawy.. czy to skutki uboczne? czy powinnam isc do lekarza? i czy jestem teraz zabezpieczona? to sa moje pierwsze tabletki anty wiec prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniech
Ja jestemna trzecim opakowaniu- moje dwa popzrednie krawienia z odstawienia równiez nie można bylo nazwac krwawieniem - leciutkie brażawe plamienie przez 2 - 3 dni. faktycznie jak napisał ktos wyzej - gdyby podpaska nie odparzała wystarczyłaby jedna na cały dzien. bardzo sie to rózni od tego co nazwyałam okresem przed rozpoczeciem przyjmowania Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamartwiona
biore tabletki 2 lata...regularnie zero lekow innych itp w tym mies. mialam bardzo bardzo maly okres... myslicie ze powinnam sie obawiac? nie pominelam zadnej, nie wymiotowalam, tak jak pisalam ZADNYCH innych lekow.. czy tak po prostu moze byc ze okres czasem przypomina plamienie ....? bviore Yasminelle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa
jestem po 9 op yasminelle krwawienie dostawalam 3 dnia(co prawda do konca przerwy zostaly jescze 3 dni) teraz krwawienia nie mam przyjanmniej na razie. Zastanawiam sie czy branie przez 14 dni flymyconu 150 moglo spowodowac osłabić dzialanie tabletek? w ulotce flumyconu pisze ze dlugotrwale stosowanie nie powinno miec wpływu na działanie antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×