Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Marcia_20
witam moje drogie:) mam takie pytanko do was..biore juz 3 opakowanie yasminelle i zauwazylam ze sa dni kiedy jestem sucha tam w srodku a czasami bardzo wilgotna i czuje ze mam duzo sluzu czy u was jest podobnie? dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Yamayeczka No cześć:)wreszcie mam dostęp do neta...widzę,że też jesteś studentką:)dziś pierwszy dzień bez tabletki-czuję się normalnie,ostatnio byłam ospała,nieobecna myślami,plamienie mam do tej pory-to 1 blister,więc uzbroiłam się w cierpliwość,jeszcze trochę poczekam.Biust mam większy-zwłaszcza jedną pierś mam większą.Ogólnie nie jest źle,jak przeczytałam skutki uboczne innych yasminellek to moje przy nich to pikuś:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
MŁODA POŁOZNO----- odstawilam tabletki tj pisalam. w zeszla srode powinnam zaczac kolejne opakowanie, a nie zaczelam wiec dzis jest 6dzien bez tabletek.i mam podobne "objawy", o ktorych pisalas: a mianowicie zaczynaja mnie troszke bolec piersi....zawsze jak bralam tabletki to tak 10dnia cyklu zaczynalam je"czuc", wlasnie po 6,7tabletkach...czy to jest efekt odstawienia??czy moj organizm poprostu zachowuje sie tj jeszcze brala tabletki???...i pobolewaja mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
Hej :) gdy bralam 1 blister Y, wszystko bylo wporzadku.. zadnych skutkow ubocznych, bolow glowy, brzcuha itd, plamien, poprostu nic, czulam sie jak zwykle. Gdy zaczelam 2 blister cos sie zmienilo, a mianowicie mam straszne bole miesni.. pije magnez, jak go nie wypije to umieram! i zauwarzylam, ze cera mi sie teraz pogorszyla a przy 1 blistrze polepszyla i to bardzo! Czy to moze oznacza, ze te tabletki mi nie sluza? choc myslalam, ze sa dla mnie bardzo dobre.. bo zastanawiam sie co sie ze mna stanie przay blistrze 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
witam moje drogie mam takie pytanko do was..biore juz 3 opakowanie yasminelle i zauwazylam ze sa dni kiedy jestem sucha tam w srodku a czasami bardzo wilgotna i czuje ze mam duzo sluzu czy u was jest podobnie? dziekuje z gory za wszelkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
Marcia_20---- spokojnie;) tak sie zdarza przy tabletkach,raz jest sucho a raz mokro;P ogolnie w cyklu kobiety sa dni w ktorych jest wiecej sluzu, ma rozna konsystencje, a czasem jest go malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Raczej o płodności nie ma co mówić,jeśli się bierze tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kilka porządnych postów temu prosił o przypomnienie strony z lekami, które wchodzą lub nie wchodzą w interakcje z tabletkami anty. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, jeśli przypomnę ten adres pomimo że był wcześniej :) faktycznie ciężko go znaleźć :) oto on: http://forum.antykoncepcja.pl/printview.php?t=9211&start=0&sid=3769c7bd26149524509cb799cfdfbe9b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23, no hej :) Ja jutro mam ostatni dzień bez tabletek i od środy drugi blister. Wczoraj właściwie skończyło mi się trwające 4 dni krwawienie z odstawienia, przynajmniej tak mi się wydawało, cały wieczór nic... Ucieszyłam się jak po każdej wizycie w toalecie widziałam czystą wkładkę, a dziś rano co? Plamienie. Nie wiem czy pociągnie się cały kolejny blister czy to po prostu końcówka tego krwawienia jeszcze ale... nie wyrabiam :/ Serio to chyba najgorszy z ubocznych! Poza tym miałam to samo co Ty - senność i taka \"nieobecność\", dopadało mnie wszędzie, w pociągu, na zajęciach nie mogłam usiedzieć. Ale to tylko kilka dni, teraz jest dobrze. No i ostatnie co zauważyłam - płaczliwość. Bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi i od razu ryczę. Ja zawsze byłam osobą dość impulsywną, ale wcześniej nie pamiętam kiedy płakałam a teraz... na zawołanie. Mój facet już nie może tego znieść i nawet zaproponował, żebym odstawiła Y. Masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej yamayeczka, to nie dobrze z ta placzliwoscia... ja na pocieszenie moge dodac ze tez tak mialam przy 1 i polowie 2 opakowania... teraz zaczynam 3 ... i w sumie wszystko mi przeszlo, juz tak nie rycze, a nawet potrafie sie powstrzymac od placzu co mi sie nie zdarzalo wczesniej :] jedyne co to czesciej wymyslam sobie jakies przeszkody i problemy, ale to chyba poprostu juz taki moj urok :P Mi sie plamienia skonczyly chyba przy drugiej lub trzeciej tabletce z 2 opakowania - mam nadzieje ze u Ciebie bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdź stąd, co by nie mówić, po Twoim poście jakoś mi zawsze lepiej :) Dzięki... to ja czekam na ten drugi blister. Jesteś wielka! A co do płaczu... no kurczę, tego sie nie da pohamować ;/ Każdy problem mnie wystawia z równowagi, płaczę jak się zdenerwuję, a potem wykonuję histeryczne telefony do bliskich i już mi się głos trzęsie jak tylko przypomnę sobie o powodzie zmartwień. Tragedia ze mną ;D Wcześniej to naprawdę musiałam mieć poważny powód żeby płakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
Zwracam się z zapytaniem o stan moich wynikow, bardzo proszę o wtępne rozpoznanie.Czy ktoś pomoże mi to rozszyfrować Morfologia hemoglobina 14,5 g/dl krwinki czerwone 4,7 T/l hematokryt 41 % MCV 87 fl MCh 31 pg MCHC 35 g/dl RDW 12,5 % płytki krwi 243 G/l MPV 10.21 fl krwinki białe 8,42 liczba neutrocytów 5,97 G/l % neutrocytów 70,87 % liczba limfocytów 1,91 G/l % limfocytów 22,70 % liczba monocytów0,43 G/l liczba eozynocytów 0,09 jest strzałka w dół) co to znaczy? % eozynocytów 1,02 % liczba bazocytów 0,02 % bazocytów 0,29 % Enzymy aminotransferaza asparginowa 13 U/l aminotransferaza alaninowa 11 U/l Koagulologia wkaźnik protrombinowy 110,69 % INR 0,96 Czas częściowej tromboplastyny p aktywacji 26,65 sek współczynnik APTT 0,81 czas trombinowy 18,17 sek fibrynogen 4,37 g/l ( tu jest strzałka w góre, co to znaczy? hormony tarczycy hormon tyreotrypowy 0,58 uU/ml wolna tyroksyna 13,90 pmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagagaga
pisałam dziś mature z biologii ale to naprawde trudna zagatka te twoje wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka31
Mam pytanie wiecie może czy taki lek jak \'Amoksiklav\' wpływa na działanie tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
niezapominajka31 ----- w ulotce czarno na bialym jest napisane,ze wplywa ! A jakbys nie miala dostepu do netu? Do ulotki tez bys nie zajrzala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka31
Skład jest taki : amoksycylina, kwas klawulanowy, dwutlenek krzemu, krospowidon, kroskarmeloza sodowa, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Nie podawaj skladu tylko przeczytaj ulotke.Znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka31
Hej Genie nie bądź taka mądra. Forum jest po to żeby pomóc a nie wyjeżdżać z krytyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
niezapominajka31 ------ ale skoro bierzesz juz tabletki to warto przeczytac ulote a nie polegac na obych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka31
Czyli zabezpieczać się dodatkowo przez okres brania leków i 7 dni po skończeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka31
A tak swoją drogą to jakiś lekarz ginekolog powinien sporządzić jakąś konkretną listę leków, które wpływają na działanie tabletek bo nie wszystko jest zamieszczone w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
dziewczyny PLUSZ ACTIVE albo ten z zelazem mozna spokojnie brac bo to witaminki nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
ja mam takie pytanie- skończyłam 1 blister i zaobsewowałam coś dziwnego- jak siedzę i pochylam głowę do przodu i do siebie to w okolicach dolnej części brzucha pojawia się takie cierpnięcie, tak jakby mrowienie tam w środku jakby cała macica drętwiała cos takiego.. nie widziałam żeby któraś wcześniej o czymś takim pisała. do ginekologa na razie nie mogę sie dostać a nie wiem czy to niebezpieczne czy mam je dalej brać czy nie.. proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ania 24 --- nie wiem jakie normy sa w Twoim laboratirum,bo one roznia sie miedzy soba.Zakladam ,ze fibrynogen nie jest znaczenie podwyzszony.Robilas moze te badania w trakcie lub po okresie?bierzesz tabletki?Jakis uraz mialas ostatnio? Koagulogram masz dobry wiec na pewno nie jest to nic istotnego.Reszta wynikow jest dobra. niezapominajka31 -- sztab lekarzy i farmaceutow badal jakie substancje wchodza w interkacje z innymi.Zapewniam Cie,ze wszystko jest w ulotkach lekow.Nie tylko antykoncepcyjnych. mirvell --- na pewno nie ma to zwiazku z tabletkami.Popracuj nad miesniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
Młoda Połozno----moglabys odpisac na mojego posta z wczesniejszej str?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boujourk --- a co mam napisac ? ;-) To jest normalna reakcja na odstawienie tabletek.Ale tez pamietaj,ze od polowy cyklu piersi moga bolec fizjologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boujourk --- a co mam napisac ? ;-) To jest normalna reakcja na odstawienie tabletek.Ale tez pamietaj,ze od polowy cyklu piersi moga bolec fizjologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
młoda położna dziekuje ;-) wyniki robiłam 5 dni przed okresem, nie miałamzadnych urazów, biore euthyrox, bo mam niedobor jodu i tyle, mam nadzieje ze wszystko jest ok, to sa wyniki po przyjeciu 2 opakowan tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
Kurcze ja dostałam antybiotyk, który wpływa na wchłanianie tabletek i pierwszy raz mam zażyć dzisiaj wieczór, a w południe kochałam się ze swoim chłopakiem. Yasminelle też mam ustawione na zażywanie wieczorem. I co teraz?? Wiem, że muszę się dodatkowo zabezpieczać przez okres brania antybiotyku i parę dni po jego odstawieniu. Ale czasu nie jestem w stanie cofnąć i boję się, że coś może się stać złego. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
Kurcze ja dostałam antybiotyk, który wpływa na wchłanianie tabletek i pierwszy raz mam zażyć dzisiaj wieczór, a w południe kochałam się ze swoim chłopakiem. Yasminelle też mam ustawione na zażywanie wieczorem. I co teraz?? Wiem, że muszę się dodatkowo zabezpieczać przez okres brania antybiotyku i parę dni po jego odstawieniu. Ale czasu nie jestem w stanie cofnąć i boję się, że coś może się stać złego. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×