Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Tusia 852
Kaiu to chyba lekarz powinien Ci powiedziec ale gdy mnie kazała lekarka zmienić tabletki to mówiła że mam zrobić przerwe 7 dni normalnie i zacząć nowe tabletki z tym że przy zmianie tabletek trzeba bardziej uważać przez piwerwszy miesiąc czy to prawda nie wiem ale usłyszałam to z ust ginekologa (trochę anty nastawiony do anty;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
WyjdźStąd ---- zapewniam Cie,ze ja tej cierpliowsci dopiero sie ucze... ;-) new girl ---- mozna, ale ze wzgledu na tego grejpfruta radzilabym pic o innych porach niz bierzesz yasminelle. Panyncia ------ masz 7 dni na dostanie krwawienia,jest dopiero 4,a moge sie zalozyc,ze do jutro dostaniesz . Kasia..... --- taka informacje uzyskasz na ulotce tabletek na ktore zmieniasz.Nie wymagaj od nas,zebysmy znaly ulotki od wszystkich lekow na pamiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
młoda połozna, a moglabys mi cos powiedziec o tych wyzej pisanych plamieniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
klaud ----- pierwszy raz sie spotykam z plamieniami po zupelnym odstawieniu tabletek.MOze to resztki krwawienia,moze to krwawienie oulacyjne,moze mialas ostrzejszy stosunek,a moze i takie plamienia moga wystepowac po odstawieniu,ale o tym ostatnim nic mi niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
Heh, no nie wiem sluchaj nie wiem .. ;> zobacze jak sie dalej sprawa potoczy, chociaz ja jestem odwieczną juz zagadką medyczna.. :d no nic ... 3maj sie zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna- nie zrozumiałaś mnie , ja mam okres , teraz to już chyba są plamienia , sama nie wiem ... ale mówie poprostu ,że po tych tabletkach czuje sie super ... nic mi nie jest ale czy jeżeli nie ma zawnetrznych objawów takich jak "bóle głowy tycie itd to mogą pojawic sie problemy wewnetrze np zakrzep lub torbiele ? aaa ja mam troche tlusta cere i mam krosty ale nie widze by znikały ... ale to chyba po jakims czasie dopiero znikna prawda ? aaa i jescze mam głowie naczyniaka ... czy tabletki mogą spowosowac cos złego w związku z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller --- moga sie pojawic,a dlaczego nie? Moja siostra brala rok yasmienlle ,czula sie rewelacyje i pewnego pieknego dnia okazalo sie ,ze ma skrzep w tetnicy podkolanowej..Tabletki zageszczaja krew,krazenie jest utrudniowne i stad sie biora popekane naczynka,zylaki itp. Masz naczyniaka na glowie czy w glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna-na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna-a zakrzep to powazna sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller --- zakrzepica to stan zagrozenia zycia,zakrzep w kazdej chwili moze sie odrewac do sciany zyly badz tetnicy i powedrowac w gore. Jezeli masz naczyniaka na glowe to mniemam,ze powiedzialas o tym lekarzowi.Naczyniak naczyniakowi nie rowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna- nie powiedziałam mu o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller --- błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
to jaki sens jest brac te tabletki skoro można umrzec ... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
to jaki sens jest brac te tabletki skoro można umrzec ... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
zakprzep można cofnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller ---- bo na cos trzeba umrzec ;-) Jak dbasz o siebie,obserwujesz swoj organizm,bierzesz tabletki zgodnie z ulotka to zmniejszasz ryzko groznych skutkow ubcznych.Nie tyczy sie to tylko tabletek antykoncepcyjnych. Czy zakrzep mozna cofnac? Nie,ale mozna go rozpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
w jaki sposób ? to znaczy ,że jelsi wykryja u mnie zakprzep moga mi go rozpuscic i bede zdrowa ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
mloda polozna- co masz na myśli gdy napisałas "dbać o siebie i obresrowac swoj organim" to znazy co ? powiedz dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller --- heparyna drobnoczasteczkowa....Nie masz innych problemow?Tylko martwic sie na zapas? Lpeiej zacznij zapobiegac niz leczyc.Jak palisz to nie pal.odzywiaj sie zdrowo i duzo sie ruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
TAK JEST ! zdrowo czyli ? SAŁATKI MNIEJ SŁODYCZY albo w ogole , a ruszac bede sie bardzo bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka003
ej dziewczynki mam pytanko..czy u was tez wystepuje taki okres gdzie macie dużo śluzu i jestescie bardziej wilgotne tak jakby byly to dni płodne? bo na poczatku sosowania tabsow bylo przez caly czas sucho a teraz czuje sie tak jakbym nie brala zadnych tabletek mimo ze biore he..pomozcie i podzielcie sie ze mna swoimi odczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
a mnie nadal bola piersi po odstawieniu tabletek....wkurzajace to jest;( nie bola przy dotykaniu tylko poprostu czuje je....:|MLODA POLOZNO jak dlugo moga wystepowac te skutki odstawienia??? bola mnie tez jajniki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia198765
pomocy. wzielam tabletke o 16.45 teraz (godzina 19.00) mama lekkie rozwolnienie. jutro jade do chlopaka i zastanawiam sie czy tabletka sie wchonela. czy zwiac kolejna i tw3dy bede btala je 20 dni a nie 21? pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia198765
podobno przy ciezkiej biegunce bierze sie jeszcze jedna tabletke, ale ja zaczynam zawariowac...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka003
wydaje mi sie ze normalnie bierzesz 21 tabletek:) poniewaz zakladasz ze tamta sie nie wchlonela a ta jedna powinnas wziac z zapasowego opakowania i ten swoj blister ktory bierzesz teraz wziac do konca:) i prosze dziewczyny o odp na moje pytanie powyzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia198765
ale nie mam zapasowego opakowania. moja lekarka tlumaczyla mi ze moge wziac z tego opakowania ktorego uzywam w danym momencie. i tedy skoncze opakowanie jeden dzien wczesnije...pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
to wez z nowego bistra ostatnia tabletke i rob tak co miesiac ja tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka003
ej dziewczynki mam pytanko..czy u was tez wystepuje taki okres gdzie macie dużo śluzu i jestescie bardziej wilgotne tak jakby byly to dni płodne? bo na poczatku sosowania tabsow bylo przez caly czas sucho a teraz czuje sie tak jakbym nie brala zadnych tabletek mimo ze biore he..pomozcie i podzielcie sie ze mna swoimi odczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisAL
ja dopiero zaczelam brac ysminelle ale jestem zadowolona bo niemam zadnych skutkow ubocznych-. A i z mezem jestesmy bardzo zadowoleni bo niema stresu podczas sexsiku . naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Aguśka003 --- to jest normlane. boujourk --- az oragnizm wroci do normy.Kwestia indywidualna. katia198765 --- zdecydowanie nie musisz brac drugiej tabletki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×