Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość chora
Kurcze dzisiaj dostałam od lekarza antybiotyk, który wpływa na wchłanianie tabletek i mam go zażyć dziś wieczorem i zażywać co 12 godzin. A w południe kochałam się z moim chłopakiem. Yasminelle też mam tak ustawione, ze wypadają wieczorem. Boje się żeby z tego nie wynikło coś złego. Pomóżcie!!! cCo mam teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka19
Witam młodą położna, mam do ciebie pytanie. Yasminelle przepisał mi mój ginekolog, dopiero zaczne je brac tak za tydzien. Mam pytanie: tak realnie od której tabletki moge czuc sie 100% zabezpieczona i nie obawiac sie ze zajde w ciąże??? Dziekuje za informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
chora -- bez stresu... Nie lykaj tylko antybiotyku razem z yasminelle.Antybiotyk musisz brac o stalej godzinie wiec yasminelle bierz sobie pol albo godzine wczesniej czy pozniej.Zabezpieczaj sie dodatkowo brzez caly czas brania antybiotyku + 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka19
Witam młodą położna, mam do ciebie pytanie. Yasminelle przepisał mi mój ginekolog, dopiero zaczne je brac tak za tydzien. Mam pytanie: tak realnie od której tabletki moge czuc sie 100% zabezpieczona i nie obawiac sie ze zajde w ciąże??? Dziekuje za informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Miśka19 --- od pierwszej,jezeli wezmiesz ja w pierwszym dniu okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Miśka19 --- i pamietaj,ze 100% daje tylko szklanka wody zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka19
dziekuje za szybka odpowiedź. Antybiotyków jak na razie nie biore i mam nadzieje ze nie będę musiała brac, ale akurat o tym ze przy antybiotykach trzeba uważac to wiem. Tylko zastanawiam sie czy po 2 tabletce będę mogła bez stresu......;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
Dzięki! Nawet jak będę brała Yasminelle o wyznaczonym czasie to mam pełne dwie godziny przerwy między tabletkami a antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka19
szklanka wody na pewno heheh:) i nic poza tym... Tak tylko zapytałam, bo tutaj na fprum czytałam, że dziewczyny mówią ze dopiero jak zaczynaja drugie opakowanie to wtedy czuja ze moga spróbowac, dla mnie to nonsens zeby brac tabletki antykoncepcyjne i dopiero po 2 opakowaniu czuc sie bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acyfolik
Witam:* Mam takie pytanko.. Biore yasminelle juz od 3 miesiecy.. i chcialabym zapytac czy moge razem z tymi tabletkami przyjmowc \"Acifolik\"- kwas foliowy? Z gory dziekuje za odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniIs
Witam serdecznie:* Mam pytanie.. Biore anty od 3 miesiecy.. Po siedmiodniowej przerwie wzielam tabletke zgodnie z zaleceniami.. (mialam wtedy jeszcze lekkie krwawienie) i tego samego dnia po kilku godzinkach zaczelam sie kochac.. Oczywiscie bez zadych innych zabezbieczen.. Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? Prosze o obiektywna odpowiedz.. Z gory dziekuje:* Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
witam a ja mam pytanie co do lekow przeciwbolowych co z ketonalem? wiem ze to silny lek ale niedawno strasznie mnie zab rozbolal i wzielam ten lek. jak on wplywa na tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
Witam! mam pytanie moze troche glupie ale nie wiem co mam robic... po stosunku - jakies 24 godz mialam takie strasznie dziwne uczucie... i straszny bol brzucha, nie moglam robic siku bo mnie bardzo pieklo, tak jakbym miala przeziebiony pecherz;/ raz juz kiedys tak mialam i jak bylam u gina to powiedziala mi ze mam grzybice, dostalam jakies tam leki i pomoglo, no ale nic mnie nie swedzi ani nic;/ no i nie wiem czy to grzybica.. bylam tez wtedy u lekarza rodzinnego ale on tylko stwierdzil ze sobie cos musze wymyslac;/ no i teraz nie wiem czy isc do gina czy do jakiegos urologa np;/ no i biore tabl i wiem ze one moga wywolywac grzybice,ale w sumie to nie wiem czy to tak by moglo byc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yamayeczka - ciesze sie ze moje wiadomosci wplywaja na Ciebie dobrze, mam tez nadzieje ze plamienia szybko mina tak jak to bylo u mnie, i bedziesz mogla cieszyc sie do woli zyciem ( erotycznym ;] ). Ja dzisiaj zaczynam moja przygode, postanowilam byc odwazna i zaryzykowac bez gumki :D a co ... jak szalec to szalec :P Trzymam kciuki i pozdrawiam :* serduch86 - odsylam do ulotki, tam ta wiadomosc jest na 100% - sama ostatnio sprawdzalam. ksiasia - Moim zdaniem, skromnym zreszta powinnas udac sie do ginekologa, kto lepiej niz on doradzi Ci w takim problemie? my tu raczej nie ( badan wirtualnych nie przeprowadzimy < a szkoda - oszczednosc czasu cudowna by byla :P>), dentysta , ani fryzjer tez nie :P wiec zapraszam do lekarza... Nie wiem czy to grzybek, masz jakas inna wydzieline? zapach moze inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesola...87
hej kobitki!!! MAM PYTANIE W OGOLE NIE NA TEMAT...OTOZ CHCIALAM WAS ZAPYTAC CZY ZNACIE MOZE JAKIS DOBRY SPOSOB LUB PREPARAT NA ROZSTEPY (SKUTECZNY) POGRAZAM SIE W KOMPLEKSACH, MAM ROZSTEPY NA PIERSIACH...DODAM ZE DZIEKI TABLETKOM... PROBOWALAM PHARMACERIS TOCOREDUCT FORTE...I NIC NIE DALO. UZYWALAM GO 2 MIESIACE 2 RAZY DZIENNIE.. ZALAMANA JESTEM TROSZKU...BO LATO SIE ZBLIZA...BIKINI I TE SPRAWY, PROSZE O ODPOWIEDZ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
mam podwyzszony fibrynogen 4,37 g/l ( tu jest strzałka w góre, co to znaczy? czy to cos powaznego, moge brac dalej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdźstąd, ha! No to stosunkowo miłego dnia Ci życzę ;D U mnie dziś plamienie jakby mniejsze, jakby znacznie bledsze i słabsze. Czyżby...? Odpukać i oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaa88
mam pytanie do młodej położnej.... Tak więc pod koniec 3 tygodnia brania tabletek, był to mój pierwszy blister, zapomniałam o jednej tabletce. Wzięłam ją dopiero następnego dnia,czyli po upływie 24h i oznaczało to, że muszę wziąć dwie tabletki na raz. dokończyłam pierwszy blister i bez robienia pzrerwy zaczęłam drugie opakowanie. ogólnie czuję się dobrze, tylko niepokoi mnie to, że od ponad tygodnia mam krwawienie (jestem przy 5tej tabletce drugiego opakowania) czy to normalne?? strasznie mnie to martwi.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
Biore tabletki Yasminelle od 3 dni , nie wiem czy to normlane ale mam tera zokres i boli mnie btzuch u dolu a nigdy mnie nie bolal (tylko przez 1 dzien) nie wiem czy to normlane , krosty poznikały , nie wiem czy to oznacza czy tabletki jednak przyjely sie do mojego ogranizmu i czy nie wyspią juz zadne działania niepożądane ? prosze odpowiedzcie mi bo nie wiem co robic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus_miller - zakladam iz ani ulotki nie przeczytalas, ani nawet kilku stron tego topiku. TO NIC NIE OZNACZA... czego nie wiesz? yamayeczka - dziekuje :] i informuj na biezaco jak z Twoimi \"przeciekami\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
WyjdźStąd - Przeczytałam ulotke nawet bardzo dokładnie , jednak wolałam się poradzic dzieczyn ,które jednak mają takie same problemy lub podobne na skutek brania tabletek takich jak i ja . To kiedy zorientuje się ,żę tabletki dobrze się przykeły do organizmu ? przeczytałam w tej olotce o zkarzepach , torbielach i utracie wzroku i tak sie przestraszyłam :-P bo ja troszke panikara jestes , pomóżcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
WyjdźStąd - Przeczytałam ulotke nawet bardzo dokładnie , jednak wolałam się poradzic dzieczyn ,które jednak mają takie same problemy lub podobne na skutek brania tabletek takich jak i ja . To kiedy zorientuje się ,żę tabletki dobrze się przykeły do organizmu ? przeczytałam w tej olotce o zkarzepach , torbielach i utracie wzroku i tak sie przestraszyłam :-P bo ja troszke panikara jestes , pomóżcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka0307
Witam serdecznie:* Mam pytanie.. Biore anty od 3 miesiecy.. Po siedmiodniowej przerwie wzielam tabletke zgodnie z zaleceniami.. (mialam wtedy jeszcze lekkie krwawienie) i tego samego dnia po kilku godzinkach zaczelam sie kochac.. Oczywiscie bez zadych innych zabezbieczen.. Czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? Prosze o obiektywna odpowiedz.. Z gory dziekuje:* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus_miller - ale bierzesz tabletki trzeci dzien, po czym mamy stwierdzic czy sie przyjely czy nie? na to by tabletki sie przyjely sa 3 miesiace (ulotka)! MIESIACE podkreslam, nie DNI . po takim czasie nic nie mozna stwierdzic... nie masz zadnych nazdywczajnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka -... litosci dla ludzi. Co to za pytanie wogole? To wg Ciebie kiedy bedziesz zabezpieczona? za tydzien ? miesiac dwa? wiesz wogole na czym polegaja tableteczki?:> bo chyba nie, sprawdz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
WyjdźStąd -Ohh dzięki , fajnie poradzić się dzieczyny ,która zna się na rzeczy :* to są moje pierwsze tabletki także wybacz ,że panikuje :] będę Cie ciaaagle informowała o przebiegu każdego dnia nawet jeśli ma to potrwać kilka miesięcy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankaaaaa
jakie wy tu jestescie zlosliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
aaa jeszcze miałam zapytać ,odnośnie tych zakrzepów , torbieli i utrat wzroku , często to się zdaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
aaa jeszcze miałam zapytać ,odnośnie tych zakrzepów , torbieli i utrat wzroku , często to się zdaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×