Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

paulus_miller - każdej, ale czego się nie robi dla seksu? Zartuje rzecz jasna.... nie mozna okreslac czy czesto czy rzadko, nie wiem czy sa na to jakies badania. Mysle ze statystyki nie sa tak wazne, gdyz kazda inaczej odbiera tabletki i na kazda moga inaczej wplywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
Czyli gdy nie wiem czy przyjeły mi się tabletki do organizmu bo biore je dopiero tak jak zauwazyłas 3 dzien to jestem chroniona przed ciążą czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
paulus miller- zapytam wprost i proszę o konkretną odpowiedź- czy przeczytałaś ulotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
Ojjj przeczytałam mówiłam już , ale mówiłam też ,że WOLE BYC PEWNA ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
czy tam jest napisane że jesteś chroniona od pierwszego dnia czy może mam halucynacje od tych tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
chyba najwięcej pewności dadzą informacje zamieszczone w ulotce. internetowe forum to nie źródło wszelkiej wiedzy przecież tu nie siedzą sami ginekolodzy, tylko jedna jedyna młoda położna bardzo pomocna zresztą- pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
mirvell- ludzię są po to by sobie pomagać :] a ja naprawde czytałam ulotke i w tej ulotce bylo napisane ze chroni od 1 dnia :-P czyli od chwili wziecia pierwszej tabletki , ale tak jak mówię biorę pierwszy raz tab. abty dlatego wolę mieć pewnośc od dzieczyn ,które brały i robiły to i nie są w ciązy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
mirvell- spokojnie , czy naprawdę trzeba się aż tak denerwować , zbędne to jest moim zdaniem :] Ja rózniez pozdrawiam Cie bardzo gorąco :-P nie rozumiem wzburzenia , biedna dziezynka chce sie poradzić doświadczonych koleżanek a tutaj takie teksty podajecie , no , no ;( ;( :-P :-P nieładnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
mirvell- a jeśli chodzi o ten post dotyczący tego ,że najwiecej pewnosci da ulotka , polenizowałabym z tobą , ulotka to ulotka a DOŚWIADCZONE DZIEWCZYNY SĄ DUŻO BARDZIEJ POMOCNE ... więc nie rozumiem dlaczego wzburzenia , masa:-/ jeśli ulotka cie tak satysfakcjionuje to po co tutaj wbiłaś? :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
mam podwyzszony fibrynogen 4,37 g/l ( tu jest strzałka w góre, co to znaczy? czy to cos powaznego, moge brac dalej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagggggaaaaaaaaaaaaaaaa
koleżanka ma racje!!! ja przyjmowalam antybiotyk, którego nazwa nie jest zapisana w ulotce i co ciąża gotowa. Najlepiej konsultować sie z lekarzem i to wszystko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do antybiotyków ja zawsze zabezpieczam się dodatkowo nawet jak w ulotce nie jest nic wspomniane o interakcjach.Jakoś specjalnie z tego powodu nie cierpię a przynajmniej mam pewność że nic się nie stanie.Ostrożności nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankaaaaa
jesli zaczynasz dopiero brac pierwszy bister to pierwsza tab w dzien pojawienia sie okresu juz teoretycznie cie chroni a tak to pozniej juz ciagle jestes bezpieczna nawet podczas 7 dniowej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagggggaaaaaaaaaaaaaaaa
dobre podejscie:) ja jakos o tym nie pomyslalam... nawet nie wiem dlaczego moze dlatego ze ten antybiotyk przyjmowalam w szpitalu .. sama nie wiem ale teraz jakos specjalnie nie cierpie z powodu maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagggggaaaaaaaaaaaaaaaa
7 dni przerwy tez jestes bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kia88
Cześć wszystkim ! Słuchajcie, mogłaby mnie oświecić jakaś doświadczona już osóbka? :) jak to jest z Yasminelle ? Miesiąc temu lekarz przepisał mi te tabletki, przede wszystkim jako zabezpieczenie przed niechcianą ciążą, ale też dlatego, że mam straszne problemy z cerą ... jestem już po pierwszym opakowaniu, i raczej nie widzę żadnej poprawy.Wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej mnie wysypało ! Poza tym przytyłam trochę... W związku z tym mam pytanie- czy tak będzie ciągle, czy mój stan skóry w końcu się poprawi, a jak tak to ile czasu trzeba czekać na rezultaty ??? Bo zaczynam odczuwać masakryczny dyskomfort, a chciałabym już mieć święty spokój z tym cholernym trądzikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
oo to super , to już wiem wszystko :] a jeśli chodzi o prezerwatywe to zgadzam się w koleżanką która napisała ,że ostrożności nigdy za wiele , bo przeciez ... PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
kia88- koleżanko trądzik i zwiększenie masy ciała są działaniem niepożądanym , pisze w ulotce dolączonej do tabletek . Ja biore tabletki od kilki dni i mi krosty już zaczęły znikać , musisz iść do lekrza i powiedzieć by przepisał nowe tabletki , bo najwidoczniej te Ci nie slużą , pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagggggaaaaaaaaaaaaaaaa
kia88--- u mnie było podobnie ale po 2 opakowaniu wszystko mineło... gdyby u ciebie nie zmieniło sie to pojakims czasie musisz skontaktowac sie ze swoim ginekologiem:) ale ja choc nigdy nie mialam problemow z cera po pierwszysm opakowaniu y nastapil prawdziwy wysyp wyprysków ma mojej twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo. Nawet w czasach "dojrzewania" nie miałam tak beznadziejnej skóry jak teraz. Ale to dopiero początek drugiego opakowania więc liczę że się wszystko unormuje. Większy problem mam natomiast z wilczym wręcz apetytem. Staram się nad nim panować ale jest ciężko. Ostatnio nawet się złamałam i zaczęłam znów jeść słodycze a nie jadłam ich już wiele wiele miesięcy:(Więc najgorszym skutkiem ubocznym u mnie jest brak silnej woli i umiaru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kia88
Yhm.... Czyli, że 1 miesiąc brania jeszcze o niczym nie świadczy i mogę mieć nadzieję na poprawę ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do młodej położnej--------pisałaś wcześniej że Twoje problemy z zatrzymywaniem wody w organiżmie rozwiązał aqua femin. Czy stosowałaś go razem z Yasminelle(które podobno nie zatrzymują wody) czy z innymi tabletkami? Czy wogóle można jednocześnie stosowaść Y i aqua femin? Czy to nie grozi odwodnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
Koleżanki mam pytanie czy przy braniu tabletek anty można chodzic na solarium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
Koleżanki mam pytanie czy przy braniu tabletek anty można chodzic na solarium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Rusałka123 ---- nie stosowalam razem z yasminelle,bo one u mnie nie powodowaly tych objawow.Na pewno takie polaczenie nie jest dobre,zakladajac ,ze drospiernon dziala na Ciebie odwiadniajaco. paulus_miller -- jezeli nie boisz sie ,ze dostaniesz bialych przebarwien to mozesz chodzic.Jest milion watkow na ten temat,poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ania 24 ---- na to pytanie odpowie Ci ginekolog.Na tle calego koagulogramu nie wyglada to zle.Jest tylko nieznacznie podwyzszony co przy tabletkach jest czestym skutkiem ubocznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 24
dziekuje mloda polozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaa88
mam pytanie do młodej położnej.... Tak więc pod koniec 3 tygodnia brania tabletek, był to mój pierwszy blister, zapomniałam o jednej tabletce. Wzięłam ją dopiero następnego dnia,czyli po upływie 24h i oznaczało to, że muszę wziąć dwie tabletki na raz. dokończyłam pierwszy blister i bez robienia pzrerwy zaczęłam drugie opakowanie. ogólnie czuję się dobrze, tylko niepokoi mnie to, że od ponad tygodnia mam krwawienie (jestem przy 5tej tabletce drugiego opakowania) czy to normalne?? strasznie mnie to martwi.. a czy mi ktos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaaa88
mam pytanie do młodej położnej.... Tak więc pod koniec 3 tygodnia brania tabletek, był to mój pierwszy blister, zapomniałam o jednej tabletce. Wzięłam ją dopiero następnego dnia,czyli po upływie 24h i oznaczało to, że muszę wziąć dwie tabletki na raz. dokończyłam pierwszy blister i bez robienia pzrerwy zaczęłam drugie opakowanie. ogólnie czuję się dobrze, tylko niepokoi mnie to, że od ponad tygodnia mam krwawienie (jestem przy 5tej tabletce drugiego opakowania) czy to normalne?? strasznie mnie to martwi.. a czy mi ktos pomoze odpowiedziec na to pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sabinaaa88 --- tak,to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×