Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość noito
jadwigo mi też ginekolog chciał wepchać yasminelle ale nie dałam się i biorę yasmin bo których czuje się dobrze. Nie warto zmieniać jeżeli cilest był dla Ciebie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
yamayeczka A Jak u Ciebie?Jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlencia00
a wiecie moze czy zrobienie sobie testu ciazowego przy braniu tabletek moze miec jakis wplyw na wynik? czy spokojnie mozna go zrobic bez obaw ze nie bedzie wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
młoda położno mam pytanie odnośnie leku duracef, na ulotce pisze że nie wpływa na interakcje z innymi lekami, lekarz też powiedział że nie słyszał (?) o tym by wpływał na działanie tabletek anty, ale troch to dla mnie niezrozumiałe bo jest antybiotykiem. Czy powinnam się dodatkowo zabezpieczać? Jeśli tak to ile? Dodam że mam go brać 5 dni. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna- słuchaj nie wiem czy to coś dziwnego ale zamiast plamien mam takie cos brązowe.... to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Kobieto... ja rozumiem, że Młoda Położna jest tu autorytetem, ale 3/4 z nas przechodziło przez plamienia i może Ci powiedzieć, że to "dziwne brązowe coś" to właśnie plamienia. Więc czemu zadajesz drugi raz pytanie, na które otrzymałaś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusss
czesc dziewczyny mam do sprzedania trzy opakowania Yasminelle zapakowane - nie otwierane. Cena na jednym opakowaniu to 38,50 zł.. natomiast ja jedno opakowanie chce sprzedac za 36 zł plus koszty wysyłki. odstawiłam je z powodów zdrowotnych i osobistych prosze o kontakt na e-mail olus_s89@o2.pl wysyłam po przelniu pienędzy na konto. wiecej informacji na wyzej podany e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus_miller, to brązowe coś to właśnie są plamienia. Co w tym dziwnego? mloda_23, :) Dzięki, u mnie już wszystko w porządku. Skończyły mi się te okropne plamienia i teraz cieszę się pełnią życia! Wraz z plamieniami, jak pisałam, odeszły moje humorki, dziwne doliny i płaczliwość. Znowu jestem sobą - niecierpliwym, zwykłym nerwusem :P Swoją drogą nie przypuszczałam, że takie \"plamienie\" będzie aż tak mi przeszkadzało i oddziaływało na mój stan psychiczny! :o A jak u Ciebie? Lepiej z przeciekaniem? Pozdrawiam :) WyjdźStąd, miałaś rację :) dzięki za cierpliwość i wsparcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
yamayeczka-aaa ja nie wiedzialam :-P lekarz nie badal mnie gdy dawal mi tabletki dal mi na odpal bo nie spolzylam jescze nie mogl nie zbadac dal mi tabletki na pale :-P czy to dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
paulus_miller to źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
dlaczgeo źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
paulus_miller a zlecił Ci badania: próby wątrobowe, układ krzepnięcia, hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller --- Ile Ty masz ? Dlaczego zle? Bo lekarz musi sprawdzic czy w ogole mozesz brac tabletki,czy nie ma zadnycyh medycznych p/wskazan.Nie wspominajac ,ze lekarz powinien Cie zbadac ginekologicznie.Twoje dziewictwo w tym nie przeszkadza.Zmien lekarza. noito --- duracef nie jest antybiotykiem o szerokim spectrum dzialania wiec oficjalnie nie oslabia dzialania y.Ale dla wlasnego komfortu mozesz zabezpieczac sie dodatkowo przez 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna- czyli ja mam brac te tabletki czy nie ? w oogle nic akie mi nie zlecil , powiedzialam mu ze chcem tabletki i mi je wypisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-ji
jak nic Ci po nich nie jest to wydaje mi sie że możesz brać. ale rób badania kontrolne, dobrze sie odzywiaj i ruszaj. No i jesli moge zapytac o Twoj wiek? tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
mam 17 lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
sluchajcie ja przestaje brac te tabletki ide do lekarza w poniedzialek i skarze mu mnie przebadac i ma mi dac na badania skierowanie ! zy ejsli teraz przestane brac tabletki okres bede miala normlanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-ji
Ja kiedys przestałam brac po 4 tabletce bo wydawało mi sie słabo widze i posladki mi dretwieja. ale to przez to że naczytałam sie forum, gdzie kazdemu cos dolega i zaczełam widziec u siebie wszytskie skutki uboczne. miałam okres normalnie. odczekałam trzy miesiace i znowu sprobowałam. Ale tym razem z innym nastawieniem i jest dobrze. od czasu do czasu bola mnie nogi, ale biore magnez plus witamina b6, potas, i od czasu do wypije sobie polopirynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
ale mnie ginekolog nie przepadał dał mi tabletki na pałe ja chce meic dzieci i w ogołe chcem być zdrowa , jesli mam wybierać między zdrowiem , życiem i moim szczesciem a z poczekaniem z sexem to wole poczekac... ide w poniedzialek niech mnie bada i robi mi badania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
paulus_miller --- nie przerywa sie brania tabletek w trakcie blistra bez konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-ji
ja konsultowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
co??? ej ja chcem to przerwac i chcem byc zdrowa nie mam czasu na konsultacje z lekarzem.... chcem je przestac brac od jutra jezeli to zorbie moge nie meic okresu normlanie albo cos wtym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
paulus_miller ---- dziecko, to nie jest kwestia okresu tylko zaburzen hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
jezu to co ja mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
paulus_miller --- isc na spokojnie do lekarza i powiedziec mu co Ci lezy na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
nie przyjmuje w soboty ... a jak zadzownie ? powie mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
nie przyjmuje w soboty ... a jak zadzownie ? powie mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
a jesli zaprzestałabym brania tableterk po pierszym blistrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Jak zadzwonisz to sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Jezeli chcesz przestac brac tabletki to dla Twojego organizmu byloby lepiej zebys dokonczyla blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×