Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość panyncia
jest juz koiec 5 dnia a okresu nadal nie ma:(:(:( ehh co o tym sądzicie?? przeciez przerwa jest to powinien byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tab. biore już 4 miesiące ogólnie jest ok nawet libido troche mi wróciło odważyłam się też bez zabezpieczenia !!!! Ale dzisiaj czuje się żle zostały mi jeszcze 4 tabletki a od rana dręczy mnie ból lewego jajnika !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna89
hej kobitki mam pytanie czy to prawda ze po odstawieniu tebletek łatwiej jest zajsc w ciąze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Ja po odstawieniu tabl. nie mogłam zajść w ciążę przez 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna89
ja musialam odstawic tab ale nadal wspolzyje bez zabezpieczenia... mama mowila mi ze moge odrazu zajsc w ciaze mimo to ze staramy sie z partnerem uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Czasami zaleca sie stosowanie tabletek antykoncepcyjnych jezeli sa problemy z zjasciem w ciaze.Po odstawiu kobieta jest najbardziej plodna.Nie u wszystkich kobiet to sie sprawdza ale u zdecydowanej wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
To, że brałaś tabletki napewno nie jest żadnym zabezpieczeniem. Czy się zajdzie wcześniej czy później po odstawieniu tabl. zależy od różnych czynników: organizm kobiety, ores czasu przyjmowania tabl. itp. Tak, że jak nie chcesz jeszcze zajść w ciążę, to lepiej użyj jakiegoś zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna89
dziekuje o taka odpowiedz mi chodzilo... ale rozumiem ze jesli partner nie konczy w mnie to ryzyko radykalnie sie zmniejsza;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
niepewna89 --- a wiesz ile plemnikow jest w plynie ejakulacyjnym? Ja bym powiedziala tak --- skoro partner nie konczy w Tobie to sznasa na ciaze zmniejsza sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
niepewna89 --- a wiesz ile plemnikow jest w plynie ejakulacyjnym? Ja bym powiedziala tak --- skoro partner nie konczy w Tobie to sznasa na ciaze zmniejsza sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panyncia
a ja nadal sie martwie konczy sie 5 dzien przerwy a okresu nie widac:( pozdrawiam wszystkich:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
młoda położna - powiedz co mi co ja mam robic , pzrestać brac te tabletki ? czy dalej je brac? troche boli mie dół brzucha ale to chyba normlane ... nie wiem , ale ten lekarz każdej dzeczynie tak wypisuje , nie badał mnie tlyko wypisał tabletki powiedział ze one se do kazdego organizmu przyjmuja i sa z malymi skutkami ubocznymi i ze po nich sie chudnie , tak powiedział.... nie wiem , moge iść teraz na badanie kontrolne do innego lekarza ? będzie cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna89
teraz to juz nie czuje sie pocieszona... mam nadzieje ze jakoś dotrwam do nastepnego miesiaca:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Panyncia nie martw się. Moja kolezanka zawsze dostaje w 7 dniu przerwy i normalnie ma 3,4 dni krwawienie a juz nowy blister zaczyna :) Spokojnie bo stres nic nie da :) Nie martw sie niczym :):) (narazie;P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus_miller - po przeczytaniu Twoich wypowiedzi mam jeden wniosek - nie zabieraj sie za seks i za tabletki jeszcze, to nie jest czas dla Ciebie, nie dojrzalas do tego. Wybacz dzieciaku, ale twoje pytania poprostu sa z kosmosu. My nie mozemy myslec za Ciebie...do brania tabletek i do seksu trzeba dorosnac ale trzeba tez miec chocby minimalna wiedze, a u Ciebie tych zjawisk nie zaobserwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
paulus_miller dokończy blister, nie przerywaj brania w połowie, przez ten czas poczytaj sobie o cyklu miesiączkowym kobiety i tabletkach antykoncepcyjnych, może ulotke chociaż przeczytaj i zgłoś się do ginekologa skoro nagle po kilku dniach odechciało Ci sie brać tabletek. Nie wiem naprawdę po co chciałas je brać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
WyjdźStąd- hehe to śmieszne co piszesz , przeciez po to są takie fora by pytać o wszystko , a jelsi pytanie nie jst kierowane do ciebie to po co na nie odpowiadasz ? Widze ze kultury trzeba nauczyć. a jesli chodzi o dojrzałość do sexu to ... ty ie mylisz , mimo tego ze mam 17 lat mysle trzeżwo i jestem rozważna dlatego poszlam do lekarza po tabletki ! a ze lekarz wydal mi je bez badania to nie moja wina ! ja ci nie kaze myślec za mnie dziewczyno ! mało tego ja cie nawet nie prosze o odpowiadania na moje posty ! najwidoczniej to ty masz jakis problem a nie ja :] Moje pytanie jest ciągle aktualne do mlodej poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
A Ja sie zgadzam z dziewczynami, skoro ma to dla Ciebie jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
bocobybylogdyby - poslucaj nie , nie , wcale nie odechciało brac tabletek , tlyko poprostu lekarz dał mi je beż badania , poprosu poprosilam o nie zrobil mi usg zobaczyl ze wsyztsko wporzadku i wypisal yasminelle , zastanawiałam sie dlaczego to zrobił ... i w ogóle mógł mi tym zaszkodzić ... podczuwal bół w żyłach teraz i lewej rece.... nie wiem czy to przez tabletki czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
chcialam normlanie porady widze ze na takie fora nie ma co pisac bo dyskryminacja mlodszych ! jakbym miala 22 lata inaczej byście na mnie patrzyły hehe masowo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Gdybys miala 22 lata i takie podejscie to juz wogole byloby to dziwne.Ale z Twoich wypowiedzi wynika,ze naprawde nie dojrzalas do brania tabletek antykoncepcyjncyh.Zastanow sie czy w tym wieku chcesz juz faszerowac sie hormonami nie majac zielonego pojecia o ich dzialaniu i skutkach.Poczytaj sobie o tabletkach w necie.Ja ososbiscie nie zacznynalabym brac hormonow w Twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMDe
Może zacznę od tego, ze mam szesnaście lat i miesiączkuję od trzech. Sporadycznie pojawiał mi się regularny okres. Teraz jestem przy pierwszym opakowaniu Yasminelle i jedyne co mnie dziwi, to to, ze występują u mnbie plamienia w trakcje 21 dni, przez które biorę pigułki - jedno, czy dwudniowe. Czy któraś z was miała podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eMDe ----- powiedz,ze zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMDe
NIe, akurat w tym przypadku nie ;) Jak najbardziej mam szesnaście lat, końćzę gimnazjum i uprawiam seks. Nie czuję, że to może to być coś nienormalnego, bo jednak dziewczęta coraz szybciej zaczynają współżycie. Tak więc, czy mozesz mi poradzić coś na temat tych plamien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitten333
W toruniu tabletki najtaniej trafiłam w aptece Centrum koło galerii AMC, są po niecałe 34zł.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss
czesc dziewczyny mam do sprzedania trzy opakowania Yasminelle zapakowane - nie otwierane. Cena na jednym opakowaniu to 38,50 zł.. natomiast ja jedno opakowanie chce sprzedac za 36 zł plus koszty wysyłki. odstawiłam je z powodów zdrowotnych i osobistych prosze o kontakt na e-mail olus_s89@o2.pl wysyłam po przelniu pienędzy na konto. wiecej informacji na wyzej podany e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eMDe --- dla mnie to Ty mozesz rozpoczynac wspolzycie w wieku 12 lat.Nie mam nic do Tego. Ale zapytaj sie ginekologa-endokrynologa czy fakt,ze jeszcze sie rozwijasz,masz nieregularne okresy,Twoja gospodarka hormonalna jest jeszcze nieustabilizowana nie przeszkadza w braniu tabletek hormonalnych.Bo za jakis czas w najlepszym przypadku bedziesz narzekala,ze masz brzydka cere,problemy z wlosami,problemy z waga i piersi nie takie. Jezeli zapoznalas sie z ulotka, to wiesz,ze plamienia sa normalnym zjawiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-colaaa
dziewuszki jeśli w waszych miastach sa apteki \"POLSKIE KWIATY\" to tam kupujcie tabletki są najtańsze kosztuja tylko 32 zł u mnie w łódzi w innych aptekach kosztuja od 40 do 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
paulus_miller kochana dostałaś naszą poradę to ja nie rozumiem o co Ci chodzi... I młoda położna i ja mówimy Ci dokończ blister, bo to niezdrowo przerywać w połowie, zmień ginekologa, idź do innego, niech Cię skieruje na wszelkie potrzebne badania, niech wytłumaczy na czym polega działanie tabletek. Bez podstawowych badań nie możemy Ci powiedzieć czy możesz tabletki brać czy nie, to nie jest forum wróżbiarskie. A jeżeli masz problemy z układem krązenia powinnaś zrobić badanie na układ krzepnięcia, żeby wiedzieć czy te tabletki Ci nie zaszkodzą. Wiem to z autopsji, bo też mam genetycznie widoczne żyły i musze kontrolować układ krzepnięcia podczas brania tabletek. I nikt Cie tutaj nie chce wyśmiać ani Cie poniżyć, tylko pamiętaj że żadne forum nie zastąpi Ci rozmowy i wizyty u lekarza. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca-colaaa
mam pytanie do młodej położnej... czym sie zajmujesz, że masz tyle czasu na to forum??? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×