Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

krOopeczka, no niestety, zauważyłam, że plamienia są dość częste i raczej powszechne, więc nie mogę poradzić Ci nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać aż ustanie. Dziewczyny czasem piją wapno żeby je zmniejszyć, jeśli plamienie masz mocne i bardzo Ci przeszkadza, możesz spróbować :) new girl, nie mam pojęcia co zrobić w przypadku mrowień bo nigdy czegoś takiego nie miałam... A w każdym razie nie przy tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new gril
dziekuje za odpowiedz :) a moze MLODA POLOZNA mi cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
w sumie to nie wiem co o tym myslec... bo jestem troche hipohondryczka i nie wiem czy nie wyolbrzymiam... kurcze no :) szkoda ze hipohondrii nie da sie wyleczyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia20
hej wszystkim mam problem i potrzebuje pomocy od wczoraj zle sie czuje co chwile wymiotowalam i mialam rozwolnienie do wieczora do czaasu wziecia tabletki i od czasu wziecia tabletki to samo po prosu nic nie moglam przelknac bo od razu wymiotowalam wiec nawet nie bralam drugiej tabletki bo wiedzialam ze znowu mnie pogoni lada moment i co teraz skoro ta jedna sie nie wchlonela? powinnam sie dodatkowo zabezpieczac co jakis czas czy jak to ma wygladac? dodac ze dzisiaj dolega mi to samo chociaz rzadziej ale jednak wymioty i biegunka za chwile jest pora wziecia tabletki czy mam ja wziac czy pozniej wziac druga jesli zwymiotuje? prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia1322
mloda_23 Dziękuje za odpowiadanie na moje posty. Postanowiłam nie iść dziś jeszcze do lekarza, postaram się nie denerwować i nie myśleć cały czas tylko o tabletkach i czy mam skutki uboczne i jakie. Zobaczę jak będę się dziś czuła, mam nadzieję, że dobrze. Poza tym kupiłam sobie magnez na napięte mięśnie bo podobno pomaga. Pozdrawiam. Odezwę się niebawem i napiszę jak się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
new girl ---- potas + magnez, a jak nie pomoze to musisz zglosic problem lekarzowi. Wercia20 --- ktory tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
new girl ---- potas + magnez, a jak nie pomoze to musisz zglosic problem lekarzowi. Wercia20 --- ktory tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Wlasnie łykam magnez z witaminą B6 od jakiegoś tygodnia... wiec poczekam jeszcze z tydzien dwa, bo chyba tyle trwa taka "kuracja" i zobacze. Ale mrowienie to tez magnez? bo wiem, ze skakanie miesni to tak, ale mrowienie to nie wiedzialam :)) Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
new girl ---- sam magnez nie wystarczy.Musisz brac jeszcze do tego potas.Ja osobiscie polecam aspargin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
czemu potas tez? :) czyli lykac asparagin i magnefar tak? razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
przeczytałam na forum "Preparatów z potasem nie wolno zażywać bez porozumienia z lekarzem." ? :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
tez mams kakanie i bol miesni! okropny, nasila sie po alkoholu. Zaczelam lykac magnez. Przeszlo. Obawiam sie jednak bo magnez szkodzi na zeby, za duzo lykac go nie mozna.. :/ czy te bole mina? czy oznacza to, ze yasminelle nie jest dla mnie? innych skutkow ubocznych nie posiadam. Jestem po 2 blistrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
kurcze, na jednym forum pisze ze objawem niedoboru magnezu jest wlasnie mrowienie a na innym, ze objawem NADMIARU jest to samo i ze nadmiar zagraza zyciu:/ no i teraz nie wiadomo w co wierzyc:/ jak to jest w końcu? Mrowienie to niedobór czy nadmiar?? :( moze lepiej pojde do lekarza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Potas o ktorym mowimy nie jest czystym potasem.Bo jego nie mozna brac bez koslutacji z lekarzem a pozatym jest na recepte. W prepratach bez recepty sa tak zwane jony potasu. Yasminelle wyplukuja potas z naszego organizmu co objawia sie wlsnie mrowieniami badz skurczami w nogach.Dlatego nalezy go uzupleniac.Jezeli to nie pomaga to trzeba przyczyny szukac gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia82
Witajcie, mam pytanko, czy jesli wzielam pierwsza tabletke o dzien wczesniej przed okresm to jak skuteczna jest tabletka? Moze to zabrzmi bardzo glupio, ale niestety oznaki organizmu o 6 rano wskazywaly ze okres sie zaczal,a po poludniu gdy sie obudzilam, okazalo sie ze nic nie ma i okres prawidlowy wystapil nastepnego dnia. Czy powinnam poczekac z pelnym stosunkiem az zakoncze pierwszy blister? Do tej pory z partnerem uzywalismy prezerwatywy. Prosze poradzcie. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
Chciałabym wam powiedzieć , że dzwonilam do lekarza i pytałam, sie o naczyniaka mojego ktory mam na glowie pytalam rowniez o te badania ktore rzekomo konieczne są.... lekarz powiedzial ze naczyniak nie ma nic wpsolnego z tabletkami ktore biore a jesi chodzi o badania to robi sie je wtedy gdy daje sie silne leki natykoncepcyjne i gdy pacjentka ma alergie lub chorowala na genetyzne choroby , pwoiedzial ze nie mam sie co bac i ze tabletki napewno mi niczgeo niepozadanego nie wyrządzą ... a obserwacje 2 miesieczne beda mnie chrobily przed wszytskim . mam tylko pytanie czy moge używac kremow antycelulitowych i wyszczuplajacych przy braniu tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paulus_miller ------- napisz gdzie chodzisz do lekarza,zeby wiedziec gdzie NIE chodzic.... kindzia82 ---- dlatego w ulotce jest napisane,zeby brac tabletki w dniu okresu a nie wtedy kiedy czuje sie,ze okres nadchodzi.Ile czasu juz minelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
paulus_miller ----- w zyciu nie slyszalam takiej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
paulus_miller ----- w zyciu nie slyszalam takiej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia82
To nie bylo tylko czucie ze okres nadchodzi, pojawilo sie normalne krwawienie, tak jak wspomnialam w okolicch 6tej rano. Zaplanowalm sobie brac tabletki o 9 rano. Niestety w ciagu dnia musialam spac. Dopiero w godzinach wieczornych zauwazylam, ze krwawienie bylo bardzo male. Minelo juz 2 tyg. Czy powinnam wstrzymac sie z pelnym stosunkiem do zakonczenia pierwszego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
To nie Ja,to serwer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
To nie Ja,to serwer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kindzia82 --- skoro byla krew,to byl to pierwszy dzien okresu.Nie wazne ile jej bylo wazne,ze byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulus_miller
nie podwazam twoim kompenetcji ale chyba koles zna sie na rzeczy.... chodze do najlepszego specjalisty w miscie jest drog ale naprawde dobry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×