Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość anggg
Młoda położna ---- To w takim razie czy mogę w ogóle przyjmować jakieś tabletki?? w sumie mogłabym wrócić do prezerwatyw,ale moje miesiączki to były tragedią (ogromny ból,biegunka przez 3dni i wymioty przez cały dzień,leżenie w łóżku itd.) Sama już nei wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrry
po ilu godinach od zażycia lek sie całkowicie wchłonie do krwi? pytam, bo kilka dni temu wziełam yasminelle wieczorem ok.22:00, a następnego dnia rano miałam ostre wymioty. czy lek zdążył mi sie już dostać do krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anggg --- 4 generacja na pewno nie jest zalecana dla kobiet z problemami naczyniowymi.Jak juz to Starsza generacja.Kobieta z tak zwanym obciazaym wywiadem w czasie brania tabletek musi byc pod stala kotrola lekarska,obserowac stan nog,wykonywac regulranie ulad krzepniecia,wzmacniac naczynia.Z tym,ze ja jakbym miala zylaki to nie bawilabym sie w tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marrrry -- do 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamj pytaie Biorę yasminelle 4 miesiące czuję się dobrze , czasami pobolewa mnie głowa ale przed tabsami też miałam bóle głowy, chce zapytać jak długo bezpiecznie można brać yasminelle? czy wskaqzana jest jakaś przerwa? Pozdrowienia dla wszystkich mam na Dzień Matki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamj pytaie Biorę yasminelle 4 miesiące czuję się dobrze , czasami pobolewa mnie głowa ale przed tabsami też miałam bóle głowy, chce zapytać jak długo bezpiecznie można brać yasminelle? czy wskaqzana jest jakaś przerwa? Pozdrowienia dla wszystkich mam na Dzień Matki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jezeli nic sie nie dzieje,badania sa ok,to nie ma wskazan do robienia przerw.W tej chwili odchodzi sie od robienia przerw,jezeli nic sie nie dzieje,bo potem oragnizmowi trudniej wrocic do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jezeli nic sie nie dzieje,badania sa ok,to nie ma wskazan do robienia przerw.W tej chwili odchodzi sie od robienia przerw,jezeli nic sie nie dzieje,bo potem oragnizmowi trudniej wrocic do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jezeli nic sie nie dzieje,badania sa ok,to nie ma wskazan do robienia przerw.W tej chwili odchodzi sie od robienia przerw,jezeli nic sie nie dzieje,bo potem oragnizmowi trudniej wrocic do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jezeli nic sie nie dzieje,badania sa ok,to nie ma wskazan do robienia przerw.W tej chwili odchodzi sie od robienia przerw,jezeli nic sie nie dzieje,bo potem oragnizmowi trudniej wrocic do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jezeli nic sie nie dzieje,badania sa ok,to nie ma wskazan do robienia przerw.W tej chwili odchodzi sie od robienia przerw,jezeli nic sie nie dzieje,bo potem oragnizmowi trudniej wrocic do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara8999
ja jutro ide do ginekologa:) bo mimo ze mdlosci mi troche ustaly to i tak glowa mnie boli po tych tabletkach mam zawroty wiec chyba nie ma sensu sie tak meczyc;) zobaczymy co powie xD ^^najwazniejsze ze juz po maturach ^^ i moge sie spokojnie tym zajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara8999
ja mimo ze mdlosci ustaly ide jutro do ginekologa:) bo mam zawroty glowy bo tych tabletkach wiec moze cos poradzi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
Czesc dziewczyny to znowu ja:) Chcialabym ponowic swoje pytanie i prosze o pomoc. teraz biore yasminelle 2 miesiac i przy drugim nie wzielam 3 tabletek na poczatku okresu teraz biore normalnie i te zalegle takze dzis wzielam 19 tabletke z blistra (biore zalegle 3 o ktorych zapomnialam). I tego dotyczy moje pytanie. W 15 dniu brania tabletek kochalam sie ze swoim chlopakiem bez gumki i on we mnie skonczyl i od tamtego momentu juz sie tak kochalismy. Zastanawiam sie czy to ze nie wzielam 3 tabletek moglo miec jakis wplyw na to abysmy wpadli?? i jak duzy?? prosze o szybka odpowiedz. mam nadzieje ze pomozeci mi. Prosze o kilka wypowiedz tak dla pewnosci. Prosze pomozcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
Czesc dziewczyny pisalam juz wczesnij ale chcialabym abyscie mi jeszcze pomogly. zaczelam brac drugo blister yasminelle i nie wzielam 3 pierwszych tabletek jak dostalam okresu. teraz biore 19 tabletkie i biore te o ktorych zapomnialam. W 15 dniu brania tabletek kochalam sie ze swoim chlopakiem bez gumki i on skonczyl we mnie. Teraz sie zastanawiam czy to mialo jakis wplyw na to ze moglismy wpasc. Nie czuje sie zle i nie mam zadnych objawow ciazy. Ale sie zastanawiam. Pomozcie mi prosze i odpiszcie jak najszybciej bo sie tym denerwuje i nie wiem co myslec. Prosze o kilka wypowiedzi tak dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mala636 ---- nie wzielas 3 tabletek na poczatku 2blistra?Wydluzylas przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mala636 ---- nie wzielas 3 tabletek na poczatku 2blistra?Wydluzylas przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
dziewczyny wiecie co....jak tak czytam to co piszecie to sie zastanawiam na cholere wy te tabletki bierzecie? i tak dochodze do wniosku,ze wiekszość chyba tylko po to żeby mieć powód do marudzenia... skoro są to tabletki antykoncepcyjne i bierze mnóstwo kobiet na całym świecie to chyba znaczy,ze są skuteczne jesli sie je bierze w odpowiedni sposób..także po jaką cholere używac jeszcze prezerwatyw? chyba tylko po to żeby sie poznęcać nad sobą i nad facetem....w głowie mi sie nie miesci jak co chwile ktoras sie zastanawia czy w ciazy nie jest i sto razy zadaje to samo pytanie...skoro wiecie lepiej że prawidłowo je stosując można wpaść i wam sie to na pewno zdarzyło to po co je bierzecie? do wszystkiego trzeba dorosnąć i jesli tak bardzo boicie się ciazy mimo tego że skutecznosc tabletek jest duzo wieksza niż prezerwatyw to oznacza,ze nie dorosłyście do tego żeby uprawiać sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mala636 ----- nie wzielas 3 tabletek z 2 blista? Wydluzylas przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mala636 ----- nie wzielas 3 tabletek z 2 blista? Wydluzylas przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
mala636----- nie rozumiem jak nie wzsielas 3pierwszych tabletek jak dostalas okres??przeciez tylko przy 1blistrze zaczyna sie brac tabletki od 1dnia okresu.a przy nastepnych blistrach bierze sie 8dnia po 7dniowej przerwie.czy Tobie moze chodzilo o to ze nie wzielas tych 3tabletek wlasnie 8,9,10dnia cyklu???napisz to istotne, bo od 8dnia zaczyna odblokowywac sie owulacja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
jak wiadomo najgorzej nie wziac tabletki w pierwszym i ostatnim tygodniu blistra ale widomo tez ze jesli juz sie to zrobi to nalezy zachowac 7 dniowa ostroznosc i zabezpieczac sie dodatkowo... mysle ze nie jestes narazona bo kochalas sie juz przeszlo 2 tygodnie po wydarzeniu. takie ejst moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Co innego zapomniec jednej tabletki a,co innego 3.....Zwlaszcza w pierwszym tygodniu po przerwie.Jezeli nie wzielas wlasnie tych tabletek to masz sie czego obawiac. W ulotce masz czarno na bialym napisane,jak postepowac w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Co innego zapomniec jednej tabletki a,co innego 3.....Zwlaszcza w pierwszym tygodniu po przerwie.Jezeli nie wzielas wlasnie tych tabletek to masz sie czego obawiac. W ulotce masz czarno na bialym napisane,jak postepowac w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Co innego zapomniec jednej tabletki a,co innego 3.....Zwlaszcza w pierwszym tygodniu po przerwie.Jezeli nie wzielas wlasnie tych tabletek to masz sie czego obawiac. W ulotce masz czarno na bialym napisane,jak postepowac w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala696
okres dostalam w poniedzialek a tabletke wzielam w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
to ja ni wiem jak to jest. Okres dostalam w poniedzialek a tabltkie wzielam w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
wzielam ja w 8 dniu od skonczenia sie tabletek z blistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala636
okres dostalam w poniedzialek czyli w 5 dniu przerwy a tabletkie wzielam w 8 dniu po zakonczeniu pierwszego blistra czyli wszystko jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×