Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość panikara899999
bo mialam torbiela i nie mialam okresu 2 tyg:) i pewnie dlatego zeby przeszedl ten okres troche i dopiero;) ale i tak mnie martwia bardzo te mdlosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
może Cię to pocieszy ale ja np miałam mdłości przez całe pierwsze opakowanie Yasminelle, zresztą nie tylko. Nawet na tym forum były dziewczyny, które tez tak miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
panikara899999---na te mdłości na bank nie pomoże myślenie o ciąży hihihihihi (bo takowej nie powinno być wiec sie nie martw ale rozumiem Cie ja kiedyś też strasznie panikowałam teraz już jestem pewna ze tabletki są skuteczne i ciąż będzie wtedy kiedy ja będe chciala żeby byla) może faktycznie to jakieś skutki uboczne tabletek jak Ci nie przejdzie to idź do lekarza rodzinnego może Ci powie od czego to...chyba ze po prostu zjadlaś coś co Ci zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!sa to moje pierwsze tabletki jakie zaczelam stosowac ale po skonczeniu pierwszego opakowania przestalam je brac poniewaz wystepuje u mnie codziennie plamienie juz przeaz jakies 23dni.To chyba nie jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!sa to moje pierwsze tabletki jakie zaczelam stosowac ale po skonczeniu pierwszego opakowania przestalam je brac poniewaz wystepuje u mnie codziennie plamienie juz przeaz jakies 23dni.To chyba nie jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!sa to moje pierwsze tabletki jakie zaczelam stosowac ale po skonczeniu pierwszego opakowania przestalam je brac poniewaz wystepuje u mnie codziennie plamienie juz przeaz jakies 23dni.To chyba nie jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wx5 ----- tak to jest jak sie nie czyta ulotki,albo nie rozumie sie tego co sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze wystepuje krwawienie ale bez przesady w jakich ilosciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
I moze to trwac do 3 blistra...Dopiero potem staje sie to nienormlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumnie nie jest plamienie tylko miesiaczka ktora trwa od momentu zaczecia tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wx5 -- z reka na sercu.Ile razy w ciagu dnia musialas zmieniac podpaski badz tampony z powodu tego 'silnego'krwawienia?Nie pytam o regularne zmienianie np cp 2h bo tak trzeba, tylko z powodu 'przepelnienia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amasia
hej dziewczyny czy orofar wchodzi w inter akcje z yasminelle?/prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
amasia --- jezeli substancja czynna tego leku nie jest wymieniona w ulotce yasminelle ,to nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara89999
zapominalska---> nie nic nie zjadlam pozatym mam to juz cale 2 dni:P dobrze sie czuje jak nie jem a jak cos zjem to odrazu mam mdlosci;/ ale dlaczego to sie odezwalo po tym stosunku?jak wczesniej nic teges to bylo bardzo dobrze;/ :( a moze jednak to ta ciaza i tak tabletki na nia dzialaja;//// :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
panikara89999 ---- po co sie pytasz skoro wiesz lepiej? Zadna ciaza nie daje tak szybko objawow.A dlaczego po stosunku te mdlosci? Zbieg okolicznosci, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara89999
a moze to przez ten tobiel? moze mi jeszcze nie pękł;/ albo cos;/ przepraszam ale bardzo sie denerwuje,w poniedzialek mam osttania mature ustna i mnie to dekoncentruje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
panikara89999 ---- to masz odpowiedz dlaczego masz mdlosci ...... Matrura,mozesz sie nia przejmowac nawet o tym nie wiedzac.Ide o zaklad,ze po egzaminie juz nie bedzie Cie mdlilo.Wszelkie egzaminy na zoladku sie najbardziej odbijaja.Przestan histeryzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
panikara89999---to już wiemy przez co masz mdłości na bank nie ciąza tylko matura...a skoro ten Twój stres ma takie objawy to proponuje uzpełnić dietę witaminami z grupy B chyba,ze już bierzesz jakieś suplementy które je zawierają i poszukac w internecie technik relaksacyjnych a poza tym nie przejmuj sie chyba,ze myślenie o ciązy której nie ma pomaga Ci w nauce i zapominasz o stresie przed maturą...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara89999
:( byc moze ,dziekuje wam,mam bardzo pechowe te matury,najpierw na samym poczatku brak okresu przed 2 tyg;/ bo torbiel teraz tooo;/ eh:) mam nadzieje ze to od stresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
=> młoda położna witam. mam problem i bedę bardzo wdzięczna jeżeli mi pomożesz. otóż w środe kochałam sie z chlopakiem i chyba juz wieczorem zaczęło mnie swędzieć wejscie do pochwy. jest to 5 dzien a wejscie do pochwy jest lekko zaczerwienione i od czasu do czasu swędzi. od tamtej pory się nie kocham bo nie chcę bardziej sobie podrażnic. wiem ze najlepiej się poradzić ginekologa, ale wizyte mam dopiero 5 czerwca ( wczesniej sie nie dało) w jaki sposób moge sama to spróbować wyleczyc ( moze jakaś masć, rumianek??). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laviaa
Witam was wszystkie... Ostatnio lekarz wypisal mi recepte na tabletki, wlasnie yasminelle. Kupilam je juz tylko ze mam pewne watpliwosci co do ich stosowania. Mam dopiero 18 lat, to sa moje pierwsze tabletki i dlatego nie mam zadnego doswiadczenia. Do tej pory stosowalismy z chlopakiem prezerwatywe. Ale chcielismy z niej zrezygnowac (wiadomo, nie jets do konca pewna) na rzecz tabletek. Tylko ze nie jestem do konca przekonana, czy one rzeczywiscie działaja juz od pierwszej tabletki? I czy to jest tak ze biorac tabletki mozemy robic doslownie wszystko? Czyli nawet trzy razy pod rzad, do konca i bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia? Troche sie boje calkowicie zaufac tabletkom? Czy moge byc pewna ich skutecznosci? Wiem ze ta moja wypowiedz moze sie wydawac smieszna ale ja naprawde mam watpliwosci i bylabym wdzieczna gdybyscie mi pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sloneczko 1234 ----- tantum rosa,masc clotrimazolum.Podwymaj sie 2x dziennie plynem do higieny intymnej AA ( z czerwonym krzyzykiem),zawiera kwas mlekowy.Jest to chyba jeden z najlepszych plynow do higieny intymnej na rynku.Jezeli pojawia sie podejrzane uplawy to pewnie bedziesz musiala jeszcze jakimis globulkami sie poratowac.Byc moze jest to tylko podraznienie,ale zawsze moze sie z tego cos wiecej rozwinac. laviaa --- na99% mozesz byc pewna ich skutecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
laviaa---jeżeli weżmiesz 1 tabletke w 1dniu cyklu tak jak jest to napisane w ulotce i bedziesz je brała regularnie (bez wiekszych zmian jesli chodzi o godziny brania) to jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki...możesz sie kochac ile razy chcesz jak chcesz i gdzie chcesz (ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia)...także tabletki naprawde działają jesli nie zapomina sie ich brac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laviaa
Dzieki Wam bardzo! Poczytalam jeszcze troche w innych watkach i mysle ze tabletki to bedzie najskuteczniejsza metoda i nie bedziemy juz musieli uzywac tej ohydnej, a do tego nie pewnej (juz dwa razy musialam brac postinor) prezerwatywy. Teraz musze tylko przekonac mojego chlopaka, bo on tez nie jets do konca pewny :). boje sie tez troche skutkow ubocznych łykania tabletek ale mysle ze dam rade. Za tydzien powinnam dostac okres wiec zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa_88
Mam pytanko czy beta-karoten moze obnizyc skutecznosc yasminelle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
=>młoda położna dziekuje za ospowiedz. czy moj chlopak tez powinien stosowac ta maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
szczesliwa_88 ----strona 21 w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
mloda polozno czy lekarz rodzinny naprawde moze wypisac mi recepte na yasminelle? bez zadnych problemow? nie musi to byc konkretnie ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
Czy plamienia nie krepuj was podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×