Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zapominalska
A89 i DLICIEUSEMENT---jesteście szcześciary,ze miesiaczka wam ustala po 1 tabletce (ja bym sie cieszyla bo plamienia miałam przez polowe 1 blistra a według mnie były po prostu przedluzeniem okresu) co do skutecznosci antykoncepcyjnej jesli tabletki sa brane tak jak powinny być to jak najbardziej jest zachowana krwawienie (lub jego koniec po 1 tabletce pierwszego blistra nie ma na to żadnego wpływu) M-O-N-A--- jeżeli ten srodek nie spowoduje u Ciebie ciężkiej biegunki to skuteczność antykoncepcyjna bedzie zachowana..a jeżeli nie ma żadnej subst. wymienionej w ulotce yasminelle to nie osłabia ich dzialania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja dzis odebralam wyniki z krzepliwosci krwi i wszystko jest w normie czyli ok :-) tak sie ciesze bo sie martwilam okropnie przez te pobolewanie rak i nog. A im czlowiek wiecej mysli to tym ma czarnijsze mysli (przynajmniej jest tak w moim przypadku) i zaczelam juz bac sie zeby nie dostac zakrzepicy. Ale skoro badania są ok to chyba nie ma sie czym martwic. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja dzis odebralam wyniki z krzepliwosci krwi i wszystko jest w normie czyli ok :-) tak sie ciesze bo sie martwilam okropnie przez te pobolewanie rak i nog. A im czlowiek wiecej mysli to tym ma czarnijsze mysli (przynajmniej jest tak w moim przypadku) i zaczelam juz bac sie zeby nie dostac zakrzepicy. Ale skoro badania są ok to chyba nie ma sie czym martwic. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja dzis odebralam wyniki z krzepliwosci krwi i wszystko jest w normie czyli ok :-) tak sie ciesze bo sie martwilam okropnie przez te pobolewanie rak i nog. A im czlowiek wiecej mysli to tym ma czarnijsze mysli (przynajmniej jest tak w moim przypadku) i zaczelam juz bac sie zeby nie dostac zakrzepicy. Ale skoro badania są ok to chyba nie ma sie czym martwic. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
zawodzi-- jesli chodzi o aspargin to stosowany jest w niedoborach potasu i magnezu także jeśli nie masz takich objawow jak skurcze mieśni czy np. "skakanie" powiek to nie musisz go brać...nadmiar niektorych rzeczy jest gorszy niż niedobór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profwitch
a ja kurde jestem na 3 opakowaniu i mam starszne nudnosci polaczone z bolami watroby. poza tym zaczelo mnei wysypywac bolacymi wulkanami (przy 3cim opakowaniu). dawno takich problemow nie miala i dotego ciagle mam te plamienia! jestem zmeczona i oslabiona bo te bole watroby wplywaja na to ze mneij jem a naleze do osob ktore staraja sie przytyc. niedlugo ide do gin niech mi zmieni na inne. zawiedziona jestem starsznie. a co do biustu to nie raguje na okres tzn nie powieksza sie nie jest bardziej wrazliwszy ani nic. dziwnie sie z tym czuje. kurde po 3 opakowaniach juz dawno organizm powinien sie przestawic. wczesniej 2 lata bralam cilest i poza tym ze w ciagu ostatnich miesiecy brania okres wydluzyl mis ie z 6-7 dni na 10-11 nie mialam porblemow zadnych. co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja mam pytanie i bardzo potrzebuje pomocy. mam 19 lat biore yasminelle z powodu bardzo bolesnych miesiaczek :/ teraz nie wiem czy mam je brac dalej czy przerwac to. obawiam sie konsekwencji dlugiego brania:/ problem polga na tym ze obawiam sie pozniejszych problemow np z zajsciem w ciaze. pomozcie ... co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tabletki od 3 miesiecy i nie wiem czy przerwac juz czy brac dalej :/ boje sie np pozniejszych problemow z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Czesc Wam Kochane:) Jestem tu nowa,dzis bede brala 12sta tabletke Jasminelle,sa to moje pierwsze tabletki.Jak narazie nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie na prawde dobrze,i zastanawiam sie czy te tabletki na mnie dzialaja skoro zero objawow ubocznych:)no,bo to takie malutkie niepozorne:)jednak nadal boje sie odstawiac prezerwatywe-moja ginekolog powiedziala mi,ze lepiej poczekac 2 tyg od pierwszej tabletki.myslicie,ze po tych 2 tygodniach moge juz "na spokojnie" kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Czesc Wam Kochane:) Jestem tu nowa,dzis bede brala 12sta tabletke Jasminelle,sa to moje pierwsze tabletki.Jak narazie nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie na prawde dobrze,i zastanawiam sie czy te tabletki na mnie dzialaja skoro zero objawow ubocznych:)no,bo to takie malutkie niepozorne:)jednak nadal boje sie odstawiac prezerwatywe-moja ginekolog powiedziala mi,ze lepiej poczekac 2 tyg od pierwszej tabletki.myslicie,ze po tych 2 tygodniach moge juz "na spokojnie" kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Czesc Wam Kochane:) Jestem tu nowa,dzis bede brala 12sta tabletke Jasminelle,sa to moje pierwsze tabletki.Jak narazie nie mam zadnych skutkow ubocznych,czuje sie na prawde dobrze,i zastanawiam sie czy te tabletki na mnie dzialaja skoro zero objawow ubocznych:)no,bo to takie malutkie niepozorne:)jednak nadal boje sie odstawiac prezerwatywe-moja ginekolog powiedziala mi,ze lepiej poczekac 2 tyg od pierwszej tabletki.myslicie,ze po tych 2 tygodniach moge juz "na spokojnie" kochac sie bez dodatkowego zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
olaaa_ --- po odstawieniu tabletek powraca owulacja także powraca też możliwość zajścia w ciąze...poza tym yasminelle maja małą dawke hormonu i nie sądze zeby mogły powodowac poźniejsze problemy z zajsciem w ciaże(poza tym w ciaze można zajsc takze podczas brania yasminelle jesli zapomi się kilku pigułek)...ja bym sie raczej obawiała,ze mogą mieć jakis dalszy wpływ na powstanie ciązy mnogiej... Poza tym jestem ciekawa jak to jest gdyby podczas brania yasminelle zaszło się w ciaze (np.z powodu opuszczania kilku tabletek) i o tym nie wiedziało i dalej bralo pigulki np.do momentu upewnienia się,ze to ciąża..co w takiej sytuacji z płodem czy to ma jakiś negatywny wpływ na niego(bo przecież w ciązy o ile nie ma zgrożenia życia matki nie powinno się brać żadnych leków) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Witam serdecznie wszystkie dziewczyny ! Biore Yasminelle od prawie miesiąca nie dolega mi nic , pewnie w piątek pójdę się przebadam czy wszystko w organiźmie jest ok , miewam tylko bóle w jajnikach ale to normalna sprawa , prawda? Aaa tak czytałam te posty o braniu asparginu i czy to jest konieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda_23, odpisałam Ci w związku z Twoimi obawami dotyczącymi seksu bez prezerwatywy, ale pomyliłaś mnie z WyjdźStąd :P A u mnie nic nowego, szykuję się do sesji więc nastały czasy, w których niezależnie od pigułek, drażni mnie wszystko i wszyscy ;) Bo naturę to ja mam wredną ;) A z tabletkami ok, żadnych ubocznych w tym blistrze. Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zapominalska ----- tabletki nie maja zadnego wplywu na plod. kaminka --- czym sie roznia? Skladem i generacja.Na yasminelle skusilam sie rok temu i bardzo tego zaluje,na pewno do nich nie wroce.Natomiast po mercilonie nic mi nie bylo.Nuvaring jeszcze nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zawodzi --- nie jest koniecznie,jezeli nic Tobie nie dolega ze strony ukladu nerwowo-miesniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia281
Młoda_23,tak,ja wczesniejszy Rigevidon bralam zawsze o tej samej porze i teraz Yasminelle biore o tej samej porze i od dawna nie uzywam gumek.Mam stalego faceta-meza i odczucie dla mnie/dla nas o wiele bardziej dajace satysfakcje.Jestesmy 14letnim małżenstwem :) i nikt nam tyle nie daje :)) Ja osobiscie zadowolonam z tabsow i co tez wazne-w koncu okres mi uregulowalo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
słuchajcie a piersi to w 3 tygidniu czemu tak sie zwiekszaja? jestem przy 3 blistrze.. jedyny skutek uboczny to te wieksze piersi i mialam małe C teraz mam duze C :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
madziuulaaa --- wzrost estrogenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniakra8999
ja ide dzisiaj do ginekologa i mam nadzieje ze wykluczy moja ciaze:) powie jak tam sprawy z torbielem a przedewszystkim zmieni mi te okropne tabletki ktore sprawiaja ze radosc z zycia mi ginie:P ciagle mdlosci,kreci mi sie wglowie,mam stan podgoraczkowy i ciagle bym spala czuje jak sie balon:PPP mam tego dosyc ! stanowcze nie na Yasminelle :P chociaz mam jeszcze 2 opakowania kupione na zapas:P blad ! pozatym slyszalam ze duzo dziewczyn zachodzi przez nie w ciaze mimo ze stosowaly je prawidlowo bo poprostu maja za malo hormonow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
paniakra8999 ---- nie powtarzaj glupich plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
paniakra8999 -- a ile tych dziewczyn znasz?Ludzie mowia rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panikara kochazby Twoj nick wskazuje na to by nie traktowac Twoich slow na powaznie, bos panikara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to sie wydaje niemożliwe za bardzo. Też czytałam na różnych stronach jak pisały dziewczyny że stosowały yasminelle dokładnie jak trzeba i zaszły w ciąże. Ale często jest tak że dziewczyny nie pilnują dokładnych godzin brania tabletek. Nie wydaje mi sie zeby byla jakas większa mozliwość zajścia w ciązę po yasminelle niż po jakichś innych tabletkach w koncu one musiały zostac przebadane prawda. Nie wiem dopiero jestem przy drugiej połowie pierwszego blistru mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ale w plotki typu ze ktoras stosowala idealnie i jest w ciazy nie chce mi sie za bardzo wierzyc. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra1234
a ja odstawilam pigulki 2 mies temu i nie mam okresu ciagle... :/ ktos tez podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Słuchajcie bardzo boli mnie prawa noga tak własnie na miesniach na łydce i pod kolanem co to może być? Boze obawiam sie ze to zakrzep :-( ratuunku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kitty1234 ---- dokladnie tak jest,sama to wiem z doswiadczenia.Kobiety sie zarzekaly,ze braly tabletki tak jak trzeba, a po dokladnym wywiadzie okazywalo sie,ze jednak nie. Oczywscie,ze mozna zajsc w ciaze biorac tabletki dokladnie tak jak w ulotce,ale zdarza sie to bardzo rzadko i tak naprawde na takie 'wpadki' nie mamy wplywu.Wina organizmu,a nie tabletek. Pozatym gdyby to bylo prawda i procent kobiet zachodzacych w ciaze np podczas brania yasminelle bylby wysoki,to tabletki zostalyby wycofane zrynku. Tak samo jak z rynku amerykanskiego wycofano yasmin,dlatego,ze duzy procent amerykanekt zapadalo po nich na zakrzepice. Pozatym skoro ktos jest na tyle dorosly,zeby uprawiac sex,to rownoczesnie jest na tyle dorosly,zeby liczyc sie z konsekwencjami. A jak nie to 'szklanka wody zamiast'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zawodzi --- a jeszcze nidawno pisalas,ze nic Ci nie dolega. Jezeli boli Cie jedna noga ,a nic z nia wczesniej nie roblas ( cwiczenia,ucisk) to radze wybrac sie do lekarza RODZINNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
młoda położna o co chodzi,że szklanką wody zamiast??? I mam pytanko;Czy jeśli biorę tabletki i zdecyduję się na seks bez dodatkowego zabezpieczenia,ale chłopak nie zakończy we mnie...jaka jest szansa na wpadkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mloda_23 --- o co chodzi? O to,ze jak boisz sie ciazy to nie uprawiaj sexu.....Jakie masz szanse na wpadke?Takie same gdyby konczyl w Tobie.Czyli 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×