Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

hejka:) mam pytanko mianowicie własnie skończyłam stosować 1 opakowanie yasminelle a tabletki zażywałam około godziny 20 czy następne opakowanie tzn tabletki:P mogę np zacząć brac o innej godzinie np o 7 rano czy teraz to juz cały czas powinnam brac je o 20??:) prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) mam pytanko gdyż własnie skończylam pierwsze opakowanie yasminelle a tabletki zażywałam zawsze około godziny 20 czy teraz przy drugim opakowaniu mogę brać je o innej porze np o 7 rano czy teraz to powinnam brac je zawsze o 20??:P a tak wogole to polecacie wieczorne czy ranne godziny brania tabletek?:) pozdrawiam i prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciabha
klopsik mozesz od nowego opakowanie zmienic godzine.swoja droga sympatyczne pseudo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka240788
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM mam pytanie mam dzisiaj pierwszy dzień okresu mój lekarz przepisał mi yasminelle.......i obawiam się trochę.....co i jak itd.... jakie są skutki uboczne z tego co czytam jedni utyją drudzu chudną..... i na dodatek trądzik na twarzy czo to faktycznie tak działą obawiam się zażycia tej tabletki co bym nie musiała puźniej......cuudować ze zrzuceniem wagi lub też chować twarz pod maską BŁAGAM ODPOWIEDZCIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze przeczytaj ulotkę:) tam wszystkie skutki uboczne sa wymienione...jakie w w wiekszym jakie w mniejszym stopniu moga sie pojawic i w jakim czasie(tj.do trzeciego miesiaca wlacznie)itp. po drugie skoro twierdzisz ze czytasz czy przegladsz forum :) to zapewne wiesz juz ze owszem takie objawy jak wypisalas czasem wystepuja ale nie u wszystkich bo zalezy indywidualnie od kazdej z nas...bo kazda ma inny organizm inaczej reahujacy na hormony.... btw. to oczywiste ze jesli biorac hormony bedziesz polykac pokarm kilogramami (bo mimo wszystko to wzmaza apetyt czasem jak kazdy taki hormnon\) to nie ma sie co dziwic jesli kilgoramow dojdzie.... biorac tabletki musisz sie liczyc z tym ze czasem jest cos kosztem czegos... ale powodzenia w braniu tabletek ;) i zadowolenia :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze przeczytaj ulotkę:) tam wszystkie skutki uboczne sa wymienione...jakie w w wiekszym jakie w mniejszym stopniu moga sie pojawic i w jakim czasie(tj.do trzeciego miesiaca wlacznie)itp. po drugie skoro twierdzisz ze czytasz czy przegladsz forum :) to zapewne wiesz juz ze owszem takie objawy jak wypisalas czasem wystepuja ale nie u wszystkich bo zalezy indywidualnie od kazdej z nas...bo kazda ma inny organizm inaczej reahujacy na hormony.... btw. to oczywiste ze jesli biorac hormony bedziesz polykac pokarm kilogramami (bo mimo wszystko to wzmaza apetyt czasem jak kazdy taki hormnon\) to nie ma sie co dziwic jesli kilgoramow dojdzie.... biorac tabletki musisz sie liczyc z tym ze czasem jest cos kosztem czegos... ale powodzenia w braniu tabletek ;) i zadowolenia :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii
Witam dziewczyny,mam do Was pytanie czy też przydażyło wam się coś podobnego; yasminelle biorę już 4-ty miesiąc, od dwóch dni mam krwawienie (niezbyt intensywne) i pobolewa mnie brzuch, jest to dziwne z uwagi na to że nie odstawiłam jeszcze tabletek z tego cyklu, dopiero za 2 dni. Miałyście juz takie krwawienia stosując bez przerwy yasminelle? oczywiście rozumiem wystąpienie okresu po zużyciu blistra ale w trakcie? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii
Witam dziewczyny,mam do Was pytanie czy też przydażyło wam się coś podobnego; yasminelle biorę już 4-ty miesiąc, od dwóch dni mam krwawienie (niezbyt intensywne) i pobolewa mnie brzuch, jest to dziwne z uwagi na to że nie odstawiłam jeszcze tabletek z tego cyklu, dopiero za 2 dni. Miałyście juz takie krwawienia stosując bez przerwy yasminelle? oczywiście rozumiem wystąpienie okresu po zużyciu blistra ale w trakcie? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii
Witam dziewczyny,mam do Was pytanie czy też przydażyło wam się coś podobnego; yasminelle biorę już 4-ty miesiąc, od dwóch dni mam krwawienie (niezbyt intensywne) i pobolewa mnie brzuch, jest to dziwne z uwagi na to że nie odstawiłam jeszcze tabletek z tego cyklu, dopiero za 2 dni. Miałyście juz takie krwawienia stosując bez przerwy yasminelle? oczywiście rozumiem wystąpienie okresu po zużyciu blistra ale w trakcie? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii
Witam dziewczyny,mam do Was pytanie czy też przydażyło wam się coś podobnego; yasminelle biorę już 4-ty miesiąc, od dwóch dni mam krwawienie (niezbyt intensywne) i pobolewa mnie brzuch, jest to dziwne z uwagi na to że nie odstawiłam jeszcze tabletek z tego cyklu, dopiero za 2 dni. Miałyście juz takie krwawienia stosując bez przerwy yasminelle? oczywiście rozumiem wystąpienie okresu po zużyciu blistra ale w trakcie? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
paulinka240788--------nie mart sie o skutki uboczne, to nie prawda,ze po kazdych hormonach sie tyje, yasminelle wlasnie sa zrobione tak aby to sie nie stlo:)w moim przypadku jest tak,ze nie przytalam ani kilograma, nie polykam pokarmu kilogramami jak pisala osoba nade mna, nie mam skutkow ubocznych, poporstu nie odczuwam tego,ze je biore i Tobie tegop zyczeL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiii
Witam dziewczyny,mam do Was pytanie czy też przydażyło wam się coś podobnego; yasminelle biorę już 4-ty miesiąc, od dwóch dni mam krwawienie (niezbyt intensywne) i pobolewa mnie brzuch, jest to dziwne z uwagi na to że nie odstawiłam jeszcze tabletek z tego cyklu, dopiero za 2 dni. Miałyście juz takie krwawienia stosując bez przerwy yasminelle? oczywiście rozumiem wystąpienie okresu po zużyciu blistra ale w trakcie? POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
Witajcie ;) chcialam sie zapytac czy mogę tak zrobić, żeby wziac pod rząd 30 tabletek i zrobić 7dniowa przerwe ? ( wypada mi wyjazd wiec chce przesunac termin okresu) czy jak robie ta przerwe po 30 dniach to jestem zabezpieczona >? prosze o szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
chciałam zapytać, po jakim czasie od odstawienia tabletek można spokojnie znowu zacząć brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
chciałam zapytać, po jakim czasie od odstawienia tabletek można spokojnie znowu zacząć brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
po jakim czasie od odstawienia tabletek mozna znowu zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
po jakim czasie od odstawienia tabletek mozna znowu zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
po jakim czasie od odstawienia tabletek mozna znowu zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale ja wcalenie mowie ze po hormonach sie tyje tylko ze hormony tego typu czasem podkreslam czasem.. wzmagaja nasz apetyt... chodzi o to ze jedna osoba sobie przytyje a druga schudnie itd. bo osobiscie ja rowniez nie mam problemow , nie mam pryszczy itd. wiec nie mowilam ze tak musi byc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale ja wcalenie mowie ze po hormonach sie tyje tylko ze hormony tego typu czasem podkreslam czasem.. wzmagaja nasz apetyt... chodzi o to ze jedna osoba sobie przytyje a druga schudnie itd. bo osobiscie ja rowniez nie mam problemow , nie mam pryszczy itd. wiec nie mowilam ze tak musi byc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale ja wcalenie mowie ze po hormonach sie tyje tylko ze hormony tego typu czasem podkreslam czasem.. wzmagaja nasz apetyt... chodzi o to ze jedna osoba sobie przytyje a druga schudnie itd. bo osobiscie ja rowniez nie mam problemow , nie mam pryszczy itd. wiec nie mowilam ze tak musi byc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitasnaa
Olenka---- to jest chyba najglupsze pytanie, na tym calym forum, a byly duzo glupich, ty chyba masz z 13 lat ze masz takie pomysly, i jeszcze je ujawniasz. A swoja droga nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahaha
po jakim czasie od odstawienia tabletek mozna znowu zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenkaaa ---- albo skracasz przerwe albo bierzesz dwa CALE blistry,bez robienia przerwy. muahaha ----- nie wysylaj tyle razy jednej wiadomosci.Posty ukazauja sie w pozniejszym czasie bo serwer jest zapchany,wiec nie musisz go jeszcza bardziej dopychac.Jezeli chcesz zrobic przerwe od tabletek to min 3 miesiace,zeby oragnizm mial czas sie ustabilizowac. fifiii ---- nie musisz jeszcze bardziej zapychac serwera.Posty pokazuja sie w pozniejszym czasie wiec nie wysylaj ich po 10 razy.Jezeli sytuacja z wczesniejszym krwawieniem sie powtorzy to zglos to lekarzowi.Byc moze tabletki sa za slabe aby utrzymac twoj cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroniś
Mloda polozno odstawilam tabletki miesiac temu, ale okres nie wystapil. Ile moge czekac na niego? Po odstawieniu tabletek widze ze moj organizm zaczal zatrzymywac wode, robie sie jak bańka na udach i brzuchu...myslalam ze jak dostane okres to bedzie lepeij, ale jego nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubel126
A ja mam pytanie, czy u każdej dziewczyny muszą wystąpić jakiekolwiek objawy przy pierwszych opakowaniach Yasminelle czy branie tych tabletek przebiega też kompletnie bezobjawowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka240788
no włąsnie czy u każdej dziewczyny przy ppierwszych opakowaniach są takie objawy jw???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
witajcie to nie moje pytanie, ale koleżanki , gdyż ma problem:czy jesli zapomni tabletki w 3 tyg. (zapomnial szestnastej) i zrobila przerwe, to jest caly czas zabezbieczona czy musi jeszcze jakis czas sie zabezpieczać. a jesli tak to jak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczka19
Hej kochane... :) Ja swoją przygodę z tabsami zaczynałam od Harmonetu... Powiem wam, że te tabletki były super... Nie przytyłam, nie miałam żadnych skutków ubocznych, okres skrócił się do 3-4 dni - było naprawde dobrze... Po roku lekarz zmienił mi tabletki na Novynette i tu zaczeły się problemy... Przytyłam bardzo szybko 5 kg, zaczeły się bóle głowy, trądzik, zmiany nostroju i co najgorsze - okres był bardzo bolesny (bóle brzuszka zaczynały się już w połowie blistra co było dziwne) i wydłużył się nawet do 8 dni... Jak tylko wróciliśmy z narzeczonym z Anglii poleciałam do ginekologa... Przypisał mi Kontracept, który ponoć jest zamiennikiem Harmonetu... I znowu problem... Co prawda okres wrócił do normy (3-4 dni), ale nie mogłam zejść z wagi... Co bym nie robiła to wskaźnik pokazywał 60-62 kg ( przy Harmonecie ważyłam 56-58kg)... Wystarczyło, żebym zjadła coś słodkiego, na drugi dzień waga skakała o kilogram do góry... Teraz lekarz zaproponował mi Yasminelle... Dzisiaj wziełam 2 tabletke z pierwszego blistra... Mam nadzieje, że będzie dobrze... Zaniepokoiła mnie jedna rzecz... W ulotce jest napisane, że tych tabletek nie powinny przyjmować osoby, u których w rodzinie ktoś miał raka piersi... Niestety moja mama zmarła na ten rodzaj choroby wiele lat temu... Pytanie - czy ja napewno moge przyjmować Yasminelle... ?? Czy mi to nie zaszkodzi... ?? Pomóżcie... Buziaczki i gorące pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczka19
Hej kochane... :) Ja swoją przygodę z tabsami zaczynałam od Harmonetu... Powiem wam, że te tabletki były super... Nie przytyłam, nie miałam żadnych skutków ubocznych, okres skrócił się do 3-4 dni - było naprawde dobrze... Po roku lekarz zmienił mi tabletki na Novynette i tu zaczeły się problemy... Przytyłam bardzo szybko 5 kg, zaczeły się bóle głowy, trądzik, zmiany nostroju i co najgorsze - okres był bardzo bolesny (bóle brzuszka zaczynały się już w połowie blistra co było dziwne) i wydłużył się nawet do 8 dni... Jak tylko wróciliśmy z narzeczonym z Anglii poleciałam do ginekologa... Przypisał mi Kontracept, który ponoć jest zamiennikiem Harmonetu... I znowu problem... Co prawda okres wrócił do normy (3-4 dni), ale nie mogłam zejść z wagi... Co bym nie robiła to wskaźnik pokazywał 60-62 kg ( przy Harmonecie ważyłam 56-58kg)... Wystarczyło, żebym zjadła coś słodkiego, na drugi dzień waga skakała o kilogram do góry... Teraz lekarz zaproponował mi Yasminelle... Dzisiaj wziełam 2 tabletke z pierwszego blistra... Mam nadzieje, że będzie dobrze... Zaniepokoiła mnie jedna rzecz... W ulotce jest napisane, że tych tabletek nie powinny przyjmować osoby, u których w rodzinie ktoś miał raka piersi... Niestety moja mama zmarła na ten rodzaj choroby wiele lat temu... Pytanie - czy ja napewno moge przyjmować Yasminelle... ?? Czy mi to nie zaszkodzi... ?? Pomóżcie... Buziaczki i gorące pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×