Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

wzielam tabletke po 9 . teraz pobieglam do toalety- lekka biegunka. na ulotce jest napiane" ciezka bigunka 3-4 godziny po przyjeciu, moze obnizyc skutecznosc" a moja wizyta w wc wlasnie byla 3-4 godziny po polknieciu. mam sie oabwiac obnizenia skutecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam tabletke po 9 . teraz pobieglam do toalety- lekka biegunka. na ulotce jest napiane" ciezka bigunka 3-4 godziny po przyjeciu, moze obnizyc skutecznosc" a moja wizyta w wc wlasnie byla 3-4 godziny po polknieciu. mam sie oabwiac obnizenia skutecznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
WIECEJ RAZY SIE NIE DALO WYSLAC? Post wystarczy wyslac JEDEN raz.Serwer jest zachany wiec wiadomosci pojawiaja sie w ponzijeszym czasie!!!!!! jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Temat walkowany milion razy..... jezeli sytuacja jeszcze raz sie powtorzy to musisz zglosic to lekarzowi bo byc moze tabletki nie beda w stanie trzymac Twojego cyklu.U mnie tez tak bylo i musialam zmienic na inne. Briee Niektore kobiety tak reaguja po wzieciu 1 tabletki.Okres albo 'maleje' albo sie zatrzymuje. blueberry** Jednorazowa wizyta w wc to nie jest od razu biegunka.A co dopiero ciezka....Biegunka jest wtedy jak oddajesz powyz.4 luznych stolcow na dobe, a przy ciezkiej biegunce nie wychodzisz z wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie powinnam się z Wami już pożegnać ale zaglądam do tego forum już od prawie roku i przyzwyczaiłam się. Jeżeli chodzi o yasminelle to tabletki są super chociaż mi nie służyły tylko ze względu na to,że schudłam z 54 kg zjechałam na 39kg. Troche mnie to przerazoło a jestem grubo po30tce 3 dni temu zostałam zaszczepiona depo-prpverą z powodu dokuczającej endometriozy. Trochę się boję bo naczytałam się o tym samych niedobrych rzeczy !! Jak narazie czuję się dobrze ciekawe co będzie dalej? Jestem ciekawa co sądzi o tej szczepionce MLODA POŁOŻNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Genie, tak wiem, ze temat pare ray byl i ze jesli sie powtorzy sytuacja to nalezaloby sie zglosic do lekarza. tak chce zrobic tylko,ze jak juz pisalam moge dopiero w styczniu... bardziej iepokoi mnie to czy jestem tak samo zabezpieczona, czy mniej? czy lepiej dodatkowo sie zabezpieczac??? jak Ty ylas u lekarza z tym problemem, czy on cos o tym wspominal? bylambym wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryyyyyyyyyy
jak mogę sobie przyspieszyc krwawienie o ok 2 dni ? procz tego ze moge wziac 2 opakowania pod rząd i nie miec wcale i dostac dopiero za kolejny miesiac ... ? od poniedzialku mam zaczac kolejne opakowanie czy moge je rozpoczac wczesniej ? zeby wywołac wczesniej krwawienie? mam studniówke w styczniu i nie chcialabym miec okresu na niej ;(( albo bynajmniej ostatni dzien okresu mnie a ni 2 czy 3 ;/ POMÓZCIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryyyyyyyyyy
jak mogę sobie przyspieszyc krwawienie o ok 2 dni ? procz tego ze moge wziac 2 opakowania pod rząd i nie miec wcale i dostac dopiero za kolejny miesiac ... ? od poniedzialku mam zaczac kolejne opakowanie czy moge je rozpoczac wczesniej ? zeby wywołac wczesniej krwawienie? mam studniówke w styczniu i nie chcialabym miec okresu na niej ;(( albo bynajmniej ostatni dzien okresu mnie a ni 2 czy 3 ;/ POMÓZCIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jestes normalnie zabezpieczona, o czym tez zawsze byla mowa przy takich sytuacjach. fryyyyyyyyyy Mozesz skrocic przerwe,wystarczy zajrzec do ulotki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olonorAA
a mozna cos zrobic zeby krwawienie dostac dwa dni wczesniej albo pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara123
witam.... czy spotkałyście sie z takim problemem... mianowicie od ok 1,5 roku biore yasminelle ( od 4 lat biorę pigułki) i zauważyłam ze praktycznie po pierwszym miesiacu ich zażywania moje kręcone włosy zrobiły sie proste ;/ po prostu kręcą sie nie kłamiąc o 70% mniej.. i jest tak cały czas od kiedy je zażywam... proszę o podzielenie sie swoimi uwagami, jesli któraś was sie z tym spotkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinakatarzyna
ja mam pytanie do dziewczyn, które brały dwa blistry pod rząd... miałyście plamienia i złe samopoczucie?? jestem w trakcie 5 blistra i mam zamiar nie robić przerwy, by nie dostać krwawienia na sylwestra... proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaaa
sara 123 - ja bralam 2 lata logest i moje cudowne loki strasznie sie wyprostowaly potem mialam rok przerwy, wlosy troche odzywly, moze o ponad pol roku zaczely znowu wiecej sie krecic. teraz jestem przy 3 blistrze Y i tez sie boje ze wlosy znowu zaczna mi sie prostowac.. :( masz moze na ta jakas rade??? to wydaje sie smieszne, ale ja ci wierze ze tak jest bo sama tak mialam i tez wlasnie podejrzewlaam,ze to od anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
Witam, mam pytanie, czy mogę zacząć brać Novynette w dowolnym czasie, nie czekając na pierwszy czy piąty dzień cyklu? Wtedy przez 7 dni należy stosować dodatkowy środek antykoncepcyjny, tak? Ale poźniej będą miały swoją skueczność? Mój problem jest taki, ze na początku brałam Yasminelle, ale bardzo źle się po niej czułam i przerwałam stosowanie po 9 tabletkach. teraz czekam na okres, ale on sie spóźnia i właściwie nie mam pojęcia kiedy sie pojawi, a chciałabym zacząc brać już kolejne tabletki... Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
chciałam jeszcze dodać, ze nie zależy mi na natychmiastowej ochronie, po prostu chce wiedziec kiedy będę krwawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fairy_witch ---- nie mozesz !!! Dziewczyno,to nie sa cukierki !!! Nie mozna rozpoczynac w polowie cyklu !!!!! Przez 7 dni nalezy zabepzieczac sie dodatkowo jak rozpocznie sie pierwszy blister miedzy 2 a 5 dniem cyklu.Jezeli rozpoczniesz powyzej 5 dnia tragicznie sobie namieszasz w gospodarce hormonalnej i tak naprawde nie wiadomo kiedy mozna mowic o dzialaniu tabletek.Zalezy Ci na zdrowiu? To bierz tabletki zgodnie z ulotka.Hormony maja wplyw nie funkcjonowanie calego naszego organizmu i nie mozna ich brac tak jak sie chce!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
fairy_witch Dziewczynko,Ty sobie kupilas zelki w sklepie czy leki na racepte?Bo jak zelki to mozesz w kazdej chwili zaczec jesc,ale tabletki nalezy brac zgodnie z ulotka.Nikt Ci o tym nie mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellka
Witam, Mam do Was pytanie. Czy zdażyło się Wam kiedyś, że nie dostałyście miesiąćzki w ciągu 7dni? Zażywam Yasminelle od ponad roku- mam Zespół Policystycznych Jajników (PCOS). Od kiedy łykam tabletki cera mi się poprawiła a miesiączki mam regularnie. Dostaję zawsze 3-4 dnia przerwy miesiączkę. Łykam tabletki regularnie- ewentualnie czasami zdaży mi się w 2 lub 3 tygodniu łyknąć kilka (4-6) godzin na późno- w 1 tygodniu baaardzo się pilnuję. Już 5 dzień przerwy a okresu nadal nie mam, w zeszłym miesiącu miałam miesiączkę tylko 2 dni a wcześniej brązowe plamienie. Nie szalałam za bardzo więc nie wydaje mi się... chociaż... Czy jest możliwość, że łykając regularnie można zajść w ciążę? Dziś robie test ale strasznie się boję- może ktoś z Was miał podobną sytuację przy Yasminelle? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellka
Poprawię się tylko, że 5-6 godzin później niż zwykle (łykam codziennie o 22- wtedy w nocy mi się przypomina i łykam). A konkretnie pytam, czy przy łykaniu Yasminelle zdażyło wam się, że podczas przerwy nie dostałyście miesiączki a w ciąży nie byłyście/nie jesteście? Wiem, że test prawdę mi powie i wiem, że te 2 kobiety na 1000 zachodzą ale cholera to nie mogę być ja... Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminellka ----- jednorazowo jak sie spoznisz 4-6 czy nawet do12 h to nic sie wielkiego nie stanie,gorzej jak to sie zdarza kilka razy lub regularnie.Zeby tabletki dzialaly bez zarzutow to ich poziom w organizmie musi byc staly - nie moze sie wahac.2-3h roznicy nie robi,ale 4-6h juz tak.Takie wahania moga byc niebezpieczne.Brak krwawienia w 7 dniowej przerwie nie oznacza od razu ciazy,moze miec tez szereg innych przyczyn.Im dluzej bierzesz tabletki tym krwawienie moze byc mniejsze a w skrajnych przypadkach nawet zanika.Masz jeszcze cale dwa dni,a jak nie dostaniesz to skontaktuj sie z lekarzem.Ps. test nie zawsze prawde Ci powie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yao
Witam :) Jestem na końcówce pierwszego blistra i zaczynają mi się takie brązowe plamienia, ale to chyba normalne prawda? Acha i jeszcze jedno czy uczucie takiej pełności w podbrzuszu (jak przed okresem) też jest całkowicie naturalne? Z góry dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
Drogie koleżanki, ja przez te tabletki umierałam, ostre bóle głowy..ehhh, wymiotowałam jak kot, traciłam przytomność, dusiłam się...na szczęście mąż był przy mnie i przyjechała po mnie Rka;(( cholerny wynalazek! nie każdy może je brać..i rzeczywiście chudnie sie po nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisss123
Mloda polozno, pisalas ze nie jest wskazane by brac pod rzad dwa opakowania jesli jest sie przy pierwszym blistrze, a jezeli jest sie przy drugim to tez jest to raczej przeciwwskazane? dodam ze przyjmowanie tabletek przechodze bez wiekszych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×