Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość CZY MOGE MIEC
CZY MOGE MIEC DUZE problemy jak wezme 2 dni wczesniej tabletke (czyli skroce przerwe o te 2 dni) dla przyspieszenia o 2 dni krwawienia ? moge jakos zle zareagowac na to ? boje sie troche skrócic ta przerwe bo poki oco dobrze reaguje na tabletki nie mam problemow z krwawieniem itp a jak tak pomieszam to nie chce wywołwac zlej reakci na moj organizm. Miała moze ktoras z Was taki problem jak zmieniala dzien pierwszej tabletki ? PRosze poradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja trzeci blister zaczelam o dzien predzej i dostalam krwawienia jak mi zostaly jeszcze 4 taletki do konca bloistra. nie zadne brazowe plamki tylko czerwona krew... nie wiem cxy to od tego, ale podejrzewam taka mozliwosc... :( dziewczyny raz jeszce pytanie, czy FALVIT moze obnizac dzialanie anty??/ prosze o dopowiedz, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa19
Hej dziewczyny! pisze bo chciałam zapytać o pewną rzecz poruszany był tu temat że dla niektórych dziewczyn yasminelle jest za słaby i nie trzyma im cyklu więc chciałam zapytać jak to jest przy dłuższym braniu tych tab czy organizm nie przyzwyczai sie do hormonów i po prostu tab przestaną działać??czy jest taka możliwość?? p.s. moje problemy z mrowieniem i dretwieniem prawej strony ciała minęly badania na układ krzepnięcia i morfologia w normie dostałam recepte na tab na naczynka krwionośne zalecenie większego ruchu (zapisałam sie na basen i aerobik) i jak narzie wszystko jest w porządku:) i mam nadzieje że tak pozostanie;) pozdrawiam Was gorąco i życze spokojnych i wesołych świąt;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śnieżynka126
Czy uczucie takiej pełności w podbrzuszu (jak przed okresem) też jest całkowicie naturalne? I jak wygląda śluz podczas brania tabletek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earlgreyka
Słuchajcie. biorę 3 opak Yasminelle i potwornie boli mnie noga, a w sumie w biodrze ale czasem ból promieniuje do uda (wewn strona). Dziś w nocy nie mogłam przez to spać. Czy to może jest spowodowane przez Yasminelle? Kurcze, nie chcę ich rzucić bo czuję się super i chudnę ok 1kg/miesiac... Boję się czy to nie jakaś zakrzepica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
earlgreyka Traktujesz te tabletki jako antykoncepcje czy leki odchudzajace? Niech mnie wszystko boli,ale najwazniejsze, ze chudne ...... Wybierz sie do lekarza,przez net nikt Ci diagnozy nie postawi.A bol biodra moze miec szereg innych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
earlgreyka Traktujesz te tabletki jako antykoncepcje czy leki odchudzajace? Niech mnie wszystko boli,ale najwazniejsze, ze chudne ...... Wybierz sie do lekarza,przez net nikt Ci diagnozy nie postawi.A bol biodra moze miec szereg innych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earlgreyka
no pewnie że to nie są na odchudzanie tylko chciałam napisać że mi jak narazie bardzo pasują, fantastycznie się czuję i chudnę, no i oczywiście nie muszę się ciąży obawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiolka
mam pytanie .To prawda ze po odstawienu tabletek antykoncepcyjnych jeszcze nawet do 3 mieciecy dzialaja one antykoncepcyjnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovrusia
Mloda polozno, pisalas ze nie jest wskazane by brac pod rzad dwa opakowania jesli jest sie przy pierwszym blistrze, a jezeli jest sie przy drugim to tez jest to raczej przeciwwskazane? dodam ze przyjmowanie tabletek przechodze bez wiekszych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest seria brawo
Chcalam zdac pytanie aleprosze z gory o to by od razu mie nie wysmiac, Chodzi mi o rozwiklanie kwestiiiczy „ w taki sposób można zajsc w ciaze”. NO bo...w mojej bursie sa tak jak chyba teraz wszedzie takie toalety ze jak się robi kupe to po jeju zderzeniu z powierzchnia wody w toalcie to ta woda pryska do gory. No i mi tak prysnela i krople wody padly na posladki ale także w poblize wejscia do pochwy., a przeciez jeśli był przede mna facet to mogl się masturbowac i mogla być tam sperma..I teraz moje pytanie czy tak może dojsc do zaplodnienia? Pytam bo nie mam zadncyh objawowo przedmiesiaczkowych, które praktycznie zawsze mialam...zadnego bolu piersi, ani krzyza...nic...Tylko nie nie wysmiewajscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiolka ----- kompletna bzdura.Przez 3 miesiace po odstawieniu mozesz byc co najwyzej \'nadzwyczaj\' plodna. dovrusia ---- lepiej takie rzeczy robic po 3 blistrze. lajtowa19 ----- dawka moze sie okazac za mala zeby utrzymac cykl.Tylko i wylacznie.Nikt nie wypusci na rynek tabletek,ktore moga sie okazac za slabe,zeby dawac efekt antykoncepcyjny.No ale oczywscie, jest ten 1% kobiet u ktorych tabletki moga nie zadzialac,ale to juz ma glebsze podloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Zapomniałam w pierwszym tygodniu wziąć jednej tabletki, ale odczekałam po tym tydzień. Czy teraz 7 dnia jestem już normalnie zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiolka ----- kompletna bzdura.Przez 3 miesiace po odstawieniu mozesz byc co najwyzej \'nadzwyczaj\' plodna. dovrusia ---- lepiej takie rzeczy robic po 3 blistrze. lajtowa19 ----- dawka moze sie okazac za mala zeby utrzymac cykl.Tylko i wylacznie.Nikt nie wypusci na rynek tabletek,ktore moga sie okazac za slabe,zeby dawac efekt antykoncepcyjny.No ale oczywscie, jest ten 1% kobiet u ktorych tabletki moga nie zadzialac,ale to juz ma glebsze podloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Zapomniałam w pierwszym tygodniu wziąć jednej tabletki, ale odczekałam po tym tydzień. Czy teraz 7 dnia jestem już normalnie zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
W pierwszym tygodniu zapomniałam wziąć jednej tabletki, ale odczekałam tydzień. Czy 7 dnia jestem już normalnie zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
W pierwszym tygodniu zapomniałam wziąć jednej tabletki, ale odczekałam tydzień. Czy 7 dnia jestem już normalnie zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney1605
W pierwszym tygodniu zapomniałam wziąć jednej tabletki, ale odczekałam tydzień. Czy siódmego dnia jetem już normalnie zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinakatarzyna
ponawiam swoje pytanie o samopoczuciu po dwóch blistrach pod rząd... która z was to robiła i jak się wtedy czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizia
hej,zauwazylam dzis u siebie przezroczysty wodnisty sluz.i czuje lewey jajnik-nie wiem jak to nazwac. ten sluz to normalne? dodam ze mam zapalenie pecherza, piecze przy oddaw,moczu. w srode biore ost.tabl.z opakowania y.krwawienie powinno wyst.w niedz. mialam raz awaryjna syt.balam sie ze jestem w ciazy,ale 3testy neg. co myslicie o tym sluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest seria brawo
Ponawiam moje zapytanie Chcalam zdac pytanie aleprosze z gory o to by od razu mie nie wysmiac, Chodzi mi o rozwiklanie kwestiiiczy „ w taki sposób można zajsc w ciaze”. NO bo...w mojej bursie sa tak jak chyba teraz wszedzie takie toalety ze jak się robi kupe to po jeju zderzeniu z powierzchnia wody w toalcie to ta woda pryska do gory. No i mi tak prysnela i krople wody padly na posladki ale także w poblize wejscia do pochwy., a przeciez jeśli był przede mna facet to mogl się masturbowac i mogla być tam sperma..I teraz moje pytanie czy tak może dojsc do zaplodnienia? Pytam bo nie mam zadncyh objawowo przedmiesiaczkowych, które praktycznie zawsze mialam...zadnego bolu piersi, ani krzyza...nic...Tylko nie nie wysmiewajscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaaa
to nie jest seria brawo... a na taka wyglada. ale ok... nie ma mozliwosc zebys w ten sposob zaszla w ciaze... wiec sie nie stresuj. a jesli juz chcesz byc pewna to zamiast wypytywac sie na forum po prostu zrob test, albo idz do gina i mu opowidz ta historie, ciekawe co ci odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolido mlodej Polożnej
a ja mam taki klopot...przestalam brac yasminelle i nie mialam okresu tylko przez 3 dni takie brązowe plaminie....moge to potraktowac jako okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia34343
Mloda polozno zamiast zrobic 7dni przerwy przez przypadek zrobilam 8 dni, co zrobic w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno! Plemnik Obumiera w Wodzie Natychmiastowo ! Czyli po zetknięciu sie z Woda Ginie.... i na pewno nie czeka aż przyjdziesz do ubikacji, żeby wskoczyć Ci do wiadomo czego. relax :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolido ---- okres czy krwawienie z odstawienia? madzia34343 ------ stosowac prezerwatywy. zizia --- co Wy sie tak tym sluzem przejmujecie?Dopuki nie jest zmieniony chorobowoto nie ma sobie co glowy zawracac. sabinakatarzyna --- po tygodniu mialam mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka85
Witam. Dziewczyny mam pytanko.Jeśli ktoś ma do odsprzedania yasminelle,to z chęcią odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikusnaa
Mam pytanko, jezeli uprawialam z chlopakiem seks ostatni raz 8 dni temu i wczoraj nie wzielam tabletki to jest ryzyko zajscia w ciaze? do ilu dni po uprawianiu seksu mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe
Czy na serio plemnik po zetknieciu z woda od razu obumiera? Myslalam, ze w wodzie jest bardziej zywotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolido mldej Polożnej
przez caly listopad bralam yasminelle od grudnia przestalam i po dwoch tygodniach mialam takie brązowe krwawienie....w pierwszy dzien bylo pare czerwonych plamek a potem takie brązowe...to mogl byc okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×