Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość vvvvv87
Dziewczyny mam pytanie :) Stosuje Yasminnelle od 5 miesiecy, ostatnio bardzo bolał mnie zołądek, mialam takie skurcze, chyba można to nawet nazwać kolkami, ale ból byl tak silny ze budził mnie nawet w nocy. Nie pomagaly tabletki przeciwbolowe - nospa forte nawet :( bralam leki na odbudowanie flory bakteryjnej zołądka. Moja mama poradziła mi zebym piła siemie lniane rano na czczo i koper włoski. I rzeczywiście pomogło. Mam pytanie czy te zioła nie wpływaja na działanie tabletek- tzn czy nie obnizaja ich skuteczności. Wole chuchać na zimne. Poza tym drugie pytanie czy te bóle mogą być związane z braniem tych tabletek? Może mój żołądek ma juz ich dość i powinam zmienic metode antykoncepcyjna? w ulotce jest wspomniane np o zapaleniu zołądka. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fereszte
Ja podczas tegorocznej sesji piłam siemię lniane bardzo często i równocześnie brałam Yasminelle. Jak widać, nie wpłynęło to niekorzystnie na działanie tabletek. ;) Co do Yasminelle, to okropnie mnie "wysuszały" a moje libido było równe 0. Teraz zmieniłam je na Harmonet i po suchości nie ma śladu, libido wróciło, ale za to ciągle spać mi się chce i ogólnie słaba jestem. No cóż, cierp ciało, co chciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola05
witam Mam do sprzedania 1opakowanie Jasminelle, a z drugiego opakowania mam tylko połowę więc też mogę dorzucić może się przydać taki zapas jak np. zgubimy jakąś tableteczkę.moje gg 9572827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkk188
Hej dziewczyny, mam pytanie dostałam od lekarza recepte na yasminelle i nie zdążyłam wykupic a wczoraj dostałam juz okres ,czy moge przyjac je jeszcze w któryms dniu okresu czy musze czekac do następnego miesiąca i zacząc od pierwszego dnia krwawienia??Dodając,że pierwszy raz bede brała tabletki antykoncepcyjne.Z góry dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola05
Radzę poczekać do następnej miesiączki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wszystkim! Mam pytanie czy ktoś z was bierze tabletki osłonowe przed antykoncepcją? Bo teraz reklamują jakąś Asequrelle. Chciałabym sie dowiedziec może jak to niby działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen20
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o Asekurelli to polecam wątki z tym tematem ;) Co do Yasminelle: zalety: - okres prawie bezbolesny, wcześniej bez Ibumpromu i termoforu na brzuch było ciężko - nie zauważyłam spadku libido wady: - o wiele ciężej idzie mi odchudzanie. niby tabletki nie powodują zatrzymania wody w organizmie, ale bez nich zawsze szło mi o wiele lepiej i szybciej. nie jest to związane ze wzrostem apetytu, bo jem tylko co zawsze. nie wiem co o tym myśleć... :( ogólnie nie jestem nimi zachwycona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikkk188 > Możesz przyjąć tabletkę w 2-5 dnia cyklu, ale wtedy musisz się dodatkowo zabezpieczyć przez pierwsze 7 dni. Jeżeli natomiast przyjmiesz tabletkę w pierwszym dniu, jesteś natychmiast chroniona przed ciążą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. mam pytanie. 1 blister yasminelle ( to moje 1 tabletki) bralam w lipcu i sumie bylo wszystko ok tyle ze mialam plamienia przez jakis tydzien po okresie ale malo ich bylo i nie posiadaly krwi.. bolala mnie troche miednica i piersi ale poza tym ok. Przestalam je brac ze wzgledu na to ze na wyjedzie nie mialam recepty zapomnialam jej wziac nastepnie czekalam do okresu we wrzesniu dostalam go w sobote 25 i przyjelam 1 tabletke z kolejnego blistra . NIc mnie nie boli wszystko ok oprocz tego ze nie mam plamien a jakby ciagly okres... nie jest obfity jak miesiaczka ale leci troche tej krwi... a nie sa to zwykle plamienia lecz normlna jasno czerwona krew.. i zastanawiam sie czy mi to przejdzie samo bo czytalam ze tak moze byc.. ale nie wiem bo to normalne krwawienie a nie plamienie... kochalam sie z narzeczonym przez jakies 3 tygodnie wrzesnia ale nie konczyl we mnie chociaz wiem ze to zadna metoda antykoncepcyjna , lecz dostalam okresu wiec raczej ciaze wykluczam chociaz mozna byc w ciazy miec miesiaczke.. nie wiem czy te krwawienia sa normalne ze tak dlugo to trwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to wszystko.. chyba po prostu przemecze sie z tym krwawieniem jeszcze z tydzien a jak nic sie nie poprawi to przejde sie na rozmowe do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau D.
Vod, kiedy robi się przerwę w przyjmowaniu tabsów, powinna ona trwać przynajmniej 3 miesiące. Poza tym, jeśli organizm akceptuje jakieś pigułki, nie znaczy, że bedzie tak samo dobrze po przerwie, czyli po ponownym i ch przyjmowaniu. Ja jakieś 3 lata temu, miałam podobną sytuację, przymowałam tabletki przez 2 lata, zrobiłam miesiąc przerwy później miesiąc przyjmowałam i znów przerwa, ale już ponad półroczna. I jakie skutki? Nieregularne miesiączki i ogrom mega pryszczy na twarzy, ramionach, plecach. I całe szczęście, że tylko tak to się skończyło. Z hormonami nie ma żartów, trzeba uważać, jak to już pisała młoda położna - hormony to nie cukierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeziss2
mam do sprzedania jedno opakowanie Yasminelle za 40 zł. zrezygnowałam z nich, a jedno mi zostało. kontakt nemeziss2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv87
cześć dziewczyny ja zmienilam Yasminelle na Marvelon, dlatego ze mialam plamienia po 5 miesiącach brania Yasminelle i to plamienia ciąłe przez ostatni blister. Mój lekarz stwierdził, żeby spróbowała inne tabletki i właśnie przepisał mi Marvelon. Dość stare tabletki, które przechodzą renesans ostatnimi czasy...sama mam wątpliwości. Są to silniejsze tabletki niż brałam dotychczas, boje się ze przytuje, dostane pryszczy albo bede sie po prostu żle czuć... Macie jakieś doświadczenia związane z tymi tabletkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuc ha0000
biorę Yasminelle juz od 5 miesięcy biust się powiększa już więcej niż E bo stanik juz staje sie za maly pryszcze takie jak byly takie sa co prawda bol zniknal podczas miesiaczek i sa regularne ale do tego czuje sie napompowana jak balon co najmniej 5 kilo wiecej a niby sa takie delikatne :P teraz mam przerwe wiec ide do lekarza prosic o inne bo mnie moje cycuchy zacznma wyprzedzac w koncu :) jeszcze czesto mam takie napady gorąca w nocy-to jest najgorsze bo ciezko spac a w sumie te ostatnie objawy pojawily sie od niedawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stickie
sprzedam recepty na yasminelle stickie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachatg.
Hej Wyjeżdżam na wakacje i akurat w tym terminie kończę brac tablętki i będę mieć miesiączke. Co mam zrobić żeby tego uniknąć? czy mogę wziąśc drugie opakowanie bez robienia przerwy?? akurat koncze brac tabletki w dniu wylotu więc okres dostane w 3 dniu wczasów :( Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m&m
ja wcześniej brałam marvelon i miałam piękną cerę, może faktycznie nieznacznie przytyłam, tak do 2kg, ale byłam generalnie bardzo szczupła, więc nie było widać, a teraz biorę yasminelle i jest tragedia...Skończyłam 3 blister i jak przy kolejnym nadal będzie tak fatalnie, to będę je musiała zmienic,a cerę mam najgorszą odkąd pamiętam...Rozmawiałam już z moją gin, ale powiedziała że jak mi teraz zmieni tabletki, to znowu będę się do nich długo dostosowywać i może być znowu to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooooofka
byłam na yasminelle ale czułam się tragicznie wymioty, zero libido teraz - od 2 miesięcy przyjmuję midiane i jak na razie rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomali
Ja biorę yasminelle juz od jakiegoś roku i moje uczucia są mieszane. To prawda, że miesiączka jest o wiele mniej bolesna i krwawienie nie takie obfite. Muszę jednak przyznać, że dużo przytyłam, a schudnąć jest przy nich cholernie trudno. Gdy tylko uda się zrzucić pare kilo i chcę zacząć normalnie się odzywiać utrzymując wagę to natychmiast przybieram kilogram i w efekcie jest jesczze gorzej niż było. Przez pierwsze miesiące miałam okropne bóle głowy, a nawet omdlenia. Co prawda teraz to ustało, ale zatsanawiam się czy nie przez nie nie mam juz takiej ochoty na seks. Ciekawa jestem jakie są wasze odczucia;) Czy to prawda, że po Jasmin moża schudnąć nawet 10 kilo? słyszłam kilka opnini, że tak jest. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaata
o 21.00 wzielam tabletke, okolo godziny 00.00 zwymiotowalam, nie byly to jakies potezne torsje, po prostu kawelek papryki siadl mi na zoladku. jestem na poczatku 3 tygodnia przyjmowania tabletek . mam pytanie: czy musze postepowac zgodnie z procedura z ulotki, takjakbym zapomniala przyjac tabletki czy wsytarczy mi przyjac tabletke jutro normalnie i stosowac przez jakis czad dodatkowe zabezpieczenie i wszystko wroci do normy ? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka swojego Orzeszka
Witam:) widzę ,że sporo tu postów na temat yasminelle więc dorzucę coś od siebie. Przez ostatnie 3 miesiące brałam te tabletki i niestety nie mam najlepszego zdania o nich. Miały być cudowne a tu kicha... Tak jak u większości kobitek urosły mi piersi ( takich wielkich nigdy nie miałam! ale to akurat fajnie), niestety na wadze nie straciłam a przybrałam dodatkowe parę kilo. Na pewno zero problemów z cerą, jednak trochę się później pogorszyła co wynikało z wzmożonego apetytu. Przez pierwszy miesiąc chodziłam notorycznie głodna i podjadałam co się dało, starałam się nad tym zapanować aby nie tyć jednak dalej mam apetyt ponad normę a nigdy nie miałam takich problemów. Zawsze trzymałam wagę na stałym poziomie:( Stany depresyjne takie ,że potrafiłam ubierać się 2 godziny płacząc przy tym jak bóbr, wahania nastroju- od śmiechu po płacz. Nie mogłam sama ze sobą wytrzymać. Libido tak niskie ,że ochotę na seks mam może 4 razy w miesiącu:( No i najgorsze , po tych tabsach 2 razy dostawałam grzybicy i zapalenia pęcherza. Te choroby nie były wynikiem mojeo stylu życia bo staram się dbać o sprawy kobiece. Cena również pozostawia wiele do życzenia, za 3 opakowania zapłaciłam 150 zł... Teraz odstawiłam Yasminelle i dostałam od lekarza receptę na Sylvie20. Poczytałam na forum i też nie wiem czy to dobry wybór. Na pewno odstawiam tabletki na miesiąc, jestem zmęczona psychicznie mimo, że w ostatnim miesiącu było już mi lepiej. Ważę około 50 kilo więc może to i tak za duża dawka jak dla mnie, zastanawiam się czy może lepiej Yasminelle jest tolerowane przez kobietki które więcej ważą? pozdrawiam cieplutko i idę na urlop antytabsowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaata
o 21.00 wzielam tabletke, okolo godziny 00.00 zwymiotowalam, nie byly to jakies potezne torsje, po prostu kawelek papryki siadl mi na zoladku. jestem na poczatku 3 tygodnia przyjmowania tabletek . mam pytanie: czy musze postepowac zgodnie z procedura z ulotki, takjakbym zapomniala przyjac tabletki czy wsytarczy mi przyjac tabletke jutro normalnie i stosowac przez jakis czad dodatkowe zabezpieczenie i wszystko wroci do normy ? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka swojego Orzeszka
aa no i bym zapomniałam !!! pewnie ,że okresy po Yasminelle były łagodniejsze i do przeżycia niż normalnie, jednak do tego spadku libido dopiszę jeszcze ,że miałam problem z poczuciem własnej atrakcyjności- cały czas czuję się brzydka! każda 7mio dniowa przerwa uwalniała mnie od takich rozmyślań ;) Zobaczymy co będzie bez tego dziadostwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
zdecydowalam sie jakis czas temu na sex analny. Moj facet byl i jest naprawde ostrozny i delikatny,nic mnie nie bolalo,wszytsko higieniczne jednak po kazdym razie mam proble z sikaniem. cos jak "przeziebienia pecherza" sikam non-stop czasem nawet lekko szczypie. przechodzi po dwoch dniach. od czego to moze byc? i jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgosia
Witam serdecznie, pilnie potrzebuje tabletek yasminelle, zależy mi na odbiorze osobistym na terenie Trójmiasta, koniecznie dzisiaj. Bardzo proszę o kontakt i pomoc, mogę oddać tabletki za kilka dni, gdyż czekam na przesyłkę a potrzebuje właśnie dzisiaj. Podaję maila gosiuniunia9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś brał tabletki anty 2 opakowania pod rząd? ja teraz ze względu na mój ślub musiałam tak zrobić i teraz mam okropne bóle podbrzusza! ale takie jak na okres ;/ a zostało mi jeszcze 7 tabletek tego drugiego opakowania i nie wiem czy to może być spowodowane tymi tabletami ;/. dzieki za odpowiedź... pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllaa
Kobietki?A jak tam po yasminelle z waszm libido?Brałam microgynon i moje było zerowe niestety :( Teraz lekarz przepisał mi właśnie yasminelle i zastanawiam się jak tutaj będzie bo ogólnie wypowiadacie się o nich fajnie :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_87
do cherry_22 zdarzało mi się, że brałam 2 opakowania pod rząd bez robienia przerwy, ale nie miałam wtedy żadnych bóli. Wiesz, każdy organizm reaguje inaczej. do belllaa biorę Yasminelle już 2 lata i moje libido nie spadło ani trochę, wręcz przeciwnie można powiedzieć, że mam częściej ochotę, ale to pewnie dlatego, że nie muszę się martwić czy np. nam prezerwatyw nie zabraknie albo któraś nie pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stttt
Sprzedam opakowanie yasminelle stickie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitek
Właśnie kończę pierwsze opakowanie yasminelle i co moge powiedzieć, to ciężko było ok 7-12 dnia, mdłości i ból głowy a do tego przez pierwsze 2 tyg ciągle delikatne plamienie. Teraz czuje się świetnie, zero problemów z cerą, podbrzusze nie boli i skończyło się plamienie. jedyne co to bolą mnie cały czas piersi przy dotyku, tak jak zwykle przed okresem. Teraz zobaczę jak to będzie z tym krwawieniem z odstawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×