Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość stokrotka1851
do ja mam identycznie jak Ty!! tez w czwrtek wzielam ostatnia tabletke z 2 opakowania i nadal nie mam okresu..juz zaczynam sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełkaaa
Mam pytanie czy w trakcie 7-dniowej przerwy kiedy to kochałam sie z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia a wczesniej pominelam jedna tabletke to czy moge byc w ciazy?? ---------------------------------------------------------------------------------- a tak poza tym moze pomozecie mi w czyms... oferuje prace przez internet!! latwa kasa .. malo pracy.. pewne, udokumentowane i wysokie zarobki, idealna praca dla studentow i uczniow, zapraszam wszystkich zainteresowanych na moj numer gg 8180210, to wszystko jest bezplatne i legalne.....naprawde warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę pomóżcie mi bo to wazne
Proszę pomozce mi bo to wazne. W poniedziałek za tydzien zaczynam 3 opakowanie yasminelle. W sobote przed tym pon chce sie kochać ze swoim chłopakiem. Moge mieć 100% pewność, że bedzie OK? Bedzie to moj pierwszy raz, tabletki brałam regularnie, nie pominełam zadnej ani nic. Czy organizam na pewno je przyjmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
Aurinko to ja moze jednak sobie zaczne brac tą aspiryne,tylko powiedz mi jaką i ile razy dziennie? wiem,ze takie pytania to do lekarza,ale Ty masz doświadczenie,wiec pytam Ciebie. tak myśle,ze jakies jeszcze dwa opakowania i zobacze jak moj stan zdrowia sie bedzie mial. w sierpniu mam wizyte u ginekologa to wtedy sie zastanowimy nad zmianą jakąs moze. co do okresu,to jestem w trzecim dniu przerwy i tak naprawde nie wiem czy mam okres czy to plamienie. Czy to krwawienie to takie jak normalny okres? bo ja już nie wiem na kilka dni przed przerwą mialam jakies duze plamienie i teraz w sumie jest chyba takie samo,tyle że czasem odczuwam takie bóle brzucha jak przy okresie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
Peerełka --- prawdopodobienstwo jest zawsze,a wieksze czy mniejsze zalezy od tego w ktorym dniu zapomnialas... Prosze pomozcie---- nigdy nie ma 100% pewnosci jest 99%.Nie marwt sie,bedzie dobrze pozatym nie ma mozliwosci zeby organizm nie 'przyjmowal' tabletek. ..... --- a przypomnij mi czemu Ty chcesz lykac aspiryne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
qrcze... brednie wypisujecie . Co to znaczy ,ze organizm może przyjąć tabletkiE ????????????????????????. Pewnie efektem tego ,ze organizm nie przyjmuje tabletek jest ciąża?????? Zapewne jak coś pójdzie nie tak i będzie ZONK to napewno to była wina ,ze organizm nie przyjmował... a nie ,ze np. brałAM TABLETKI Z JAKIMIś ZIOłAMI ALBO ANTYBIOTYKAMI... odpowiedz na 3 podstawowe pytania : 1 Tak od pierwszej tabletki jestes zabezpieczona 2 w siedmiodniowej przerwie ---------|| -------- 3 Lepiej zadzwon do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carloska
Hej! Dziś zdarzyło mi się wziąć tabletkę dwie godziny później niż o stałej porze brania. Czy ma to jakiś negatywny odźwięk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle od dwoch dni i na szyji i rece wyskoczylo mi cos co wyglada jak jakas wysypka sporo malych krostek ktore swedza. czy ktoras z was tez miala cos takiego?? jesli nadal tak bedzie to jak dlugo moge je jeszcze brac czy powinnam od razu przerwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
karolka---- idz do lekarza i mu to pokaz,naprawde..nawet do lekarza rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu nikt mi nie odpisał. ale już wzięłam pierwszą tabletke o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee. organizm może nie \"przyjąć\" tabletek.. juz o tym pisalam wczesniej.. jest malutki procent kobiet które z doborem antykoncepcji mają naprawde wilkie problem. Ale podkreślam jest to maleńki procent! Rozmawiałam o tym z moim lekarzem wiec jest to sprawdzona informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carloska--> na ulotce jest napisane zeby nie przekroczyc 12 godzin ale lepiej jest brac o stlaej porze.. wydaje mi sie ze raczej nie powinno to nic zmienic.. ja kiedys wzielam 5 godzin po czasie.. i tez sie martwilam, ale.. w ciąży nie jestem. Zawsze można sie dodatkowo zabezpieczyć, nie:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annolina
dziewczyny a macie jakis problem z pekajacymi naczynkami na nogach,mi od tab. pekaja coraz bardziej to prowadzi do zylakow a pozniej do zakrzepicy,wiec sie boje:-(,macie tez ten problem podobno to czeste przy tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraZZZ
hej wam! okres zaczal mi sie wczoraj ok 22 a pierwsza tabletke wzielam dzis rano o 7. zmiescilam sie wiec w pierwszej dobie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po yasmienelle popekały NACZYNKA na nogach i powyłaziły zyły. Podobno tabletki 2 generacji nie obciażaja tak zył-ale nie wiem czy to prawda.Wiecie cos na ten tamat- ze np Microgynon, Mercilon jest lepszy dla kobiet ktore maja problem z naczynkami i genetycznie sa obciązone mozliwościa żylaków?Ja przestałam brać Yasmin i Yasmienelle wlasnie ze wzgledu na pekajace naczynka, zyły i ból nóg(+wiele innych skutków ubocznych jak humorki, zmeczenie, senność, odwodnienie itp).Po 2 tyg od odstawienia ból minał i czuje się jakbym \"zdjeła plecak\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAAAAAAAAA
Dziewczyny powiedzcie co jesli wzielam pierwsza w zyciu tabletke anty w 3 dniu okresu poniewaz nie wiedzialam czy to plamienie czy okres i stad to opoznienie.Zwykle mialam obfite miesiaczki a ta byla inna wiec nie wiedzialam co robic,wzielam w 3 dniu poniewaz krwawienie zrobilo sie wieksze.Czy tabletki beda dzialac nie mowie w pierwszym dniu ale w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annolina
dzieki humele za info,tylko ze ze mi te tab. pod kazdym innym wzgledem odpowiadaja,nie tyje,cera landa,libido spoko,zero humorkow,i wykupilam juz na pol roku,hm...kupilam sobie tabletki i masc VITALEG-jest tam napisane ze te preparaty sa dla kobiet stosujacych tab. anty(maja wlasnie pomagac na nogi)bierze je ktoras z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAAAAAAAAA
POMOżCIE JASMINELLKI:) Dziewczyny powiedzcie co jesli wzielam pierwsza w zyciu tabletke anty w 3 dniu okresu poniewaz nie wiedzialam czy to plamienie czy okres i stad to opoznienie.Zwykle mialam obfite miesiaczki a ta byla inna wiec nie wiedzialam co robic,wzielam w 3 dniu poniewaz krwawienie zrobilo sie wieksze.Czy tabletki beda dzialac nie mowie w pierwszym dniu ale w ogole,CZY ANTYKONCEPCJA BEDZIE ZACHOWANA??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
aurinko,w sumie to moja mama ma zylaki, ja zauwazylam,ze mi chyba wiecej zył widać, na zgieciu kolana mam takie ciemniejsze zyły...w sumie też sie zastanawiam czy jest sens. jesli chodzi o dretwienia to mi przeszły, teraz jedynie czasem pomrowią. moze przesadzam i faktycznie aspiryna nie potrzebna. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tintintintintinttttttttttttttt
Hej! Przeczytałam to forum od A do Zet i znalazłam pytanie o ktore mi chodziło, ale nie ma na nie odpowiedzi ;/. Chcialam bym zapytać czy jest mozliwe, aby organizm odrzucił tabletki? I czy jeśli dziewczyna jest "morka" tak po prostu, bez niczego to czy znaczy to,ze są dni płodne?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VITALEG-słyszalam o tym.Jest wiele takich preparatów które wzmacniają naczynka. Mi kobieta w aptece powiedziała żeby brać Aspargin i B6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspargin nie jest na naczynka dosłownie ale pomaga uzupełnic potas co zapobiega skórczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAAAAAAAAA
DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCIE PROSZE WAS!:)LICZE NA WAS.Bo nie wiem czy dobrze zorbilam i sie teraz obawiam....Co jeśli wzielam pierwsza w zyciu tabletke anty W 3 dniu okresu bo myslalam ze jest to plamienie a nie okres ponieważ nie byl obfIty jak zawsze i nawet nie bolał mnie brzuch,wiec nie bylam pewna czy to okres.PROSZE POMOżCIE,czy antykoncecja bedzie zachowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ALA------>jeżeli rozpoczęłaś blister w 3 dniu cyklu musicie przez pierwsze 7 dni brania stosować dodatkowe zabezpieczenie, np.prezerwatywę.Później jesteś zabezpieczona. Niektóre dziewczyny stosują dodatkowe środki ochronne przez pierwszy cały blister(tak na wszelki wypadek)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraZZZ
a czy mozna przy tych tabletkach pic alkohol? dzisiaj przyjechala do mnie siostra i przywiozla pyszny likiewrek jajeczny:) chcialabym wiedziec czy musze sie czegos obawiac i czy mozna polaczyc yasminelle z % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
tabletka wchłania się ok. 3-4 godzin, nawet jeśli zdarzy Ci sie zwymiotować po tym czasie, będziesz chroniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraZZZ
nie no az tak nie zamierzam pic;) wczesniej zadalam pytanie na ktore nikt nie odpowiedzial jesli wczoraj ok 22 dostalam okres a tabletke wzielam dzis rano o 7 to czy mozna zaliczyc to do pierwszej doby? chyba tak? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
a o której goszinie bierzesz normalnie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAAAAAAAAA
Czy zgadzacie sie ze nie bedzie mialo to niepożadanych skutkków i antykoncepcja bedzie zachowana jesli wzielam pierwsza w zyciu tabletke w 3 dni okresu a nie w 1 ??????Odpowiedzcie prosze bo chcialabym poznac inne opinie.Z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze pytanie czy Seronil (lek antydepresyjny) może mieć wpływ na skuteczność Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×