Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
napisalam mu eska ze nei odejde ze go kocham i ze wytrzymamy to razem! a on mnei wyprzedzil i napisal ze nie odp.mu ani nic i ze dziekuje za wspolne cudowne chwile itd.i zyczy mi udanego zycia. az mnei dobil teraz jestem ciekawa czy odczytal tamtego eska bo jak narazie zaden raport do mnei nei doszedl. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanto
Witajcie, dzisiaj mam zaczac zazywac yasminelle. Przyznam, ze troche mnie przerazily wypowiedzi na tym forum. Czy tradzik przy pierwszym (drugim, trzecim...) opakowaniu to standard? Skoro te pigulki maja obnizona dawke hormonow, to chyba nie powinny powodowac tak gwaltownych reakcji? Czy któras z Was zasiegala specjalistycznej porady na ten temat albo sama posiada taka wiedze? zaczynam sie mono zastanawiac nad wzieciem tych pigulek, jawią mi sie teraz jak jakas bomba hormonalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Kto mi odpowie na moje pytanie...chora jestem zlitujcie się nad biednym człowiekiem ;) biegunka po węglu przeszła,ale mnie mdli niemiłosiernie i w dodatku plecy mnie bolą,jak nie daj Boże jakąś grype żołądkową złapałam to chyba się pochlastam ;/ w sumie to ostatnia tabletka,więc wezmę,a jak się nie wchłonie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
melanto przeciesz Y nie sa pierwszymi pigulkami anty na swiecie, pokaz mi inne ktore skutkow ubocznych nie mają??? A jezeli chdzi ci o te skutki uboczne to moga byc ale nie musza a poza tym kazda kobitka jest inna i inaczej toleruje kazda pigulke, jak ci nie podpasuja to poprostu zmienisz je:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-------> ...a jak sie nie wchlonie to zabezpiecz sie dodatkowo. idę do domciu, wrescie;) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak sie tabletka nie wchlonie nie bedzie ona spelniac swojej roli. nie no ja mysle ze ci przejdzie i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no wlasnie --- an_ dobrze ci mowi zabezpieczysz sie dodatkowo i bedzi e.ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Ja żadnych skutków ani przy yasminelle,ani przy novynette nie miałam i nie mam. Ból nóg i problemy związane z nimi związane są z podłożem genetycznym,a tabletki jedynie przyczyniły sie do tego,więc nie mam pretencji...wolę mieć widoczne żyły,które o dziwo! mojegu chłopkowi nie przeszkadzają niż stresowac się każdego miesiąca. An.... ratuj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Ale co mam już nie brać tej ostatniej tabletki? w sumie gdzieś tu pisało,że można sobie przesunąć krwawienie nie biorąc ostatniej...hm... zobaczymy. najwyżej trzeba będzie się dodatkowo zabezpieczać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nie stety ja nie mam teraz glowy do myslenia - wiec mysle ze inne kobitki stad ci pomoga w tym pytaniu i ci odpowiedza. pozdrawiam.was.a ja ide sie dzisiaj upic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam___> oczywiscie ze masz ją zazyc, i poobserwuj sie jezeli biegunka i wymioty juz sie nie pojawią to wszystko gra i szalej na calego:):):) pozdro NO WIECIE CO??? JUZ PO15 A JA JESZCZE W PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjacielska1988
witajcie! mam pytanie poniewaz dokładnie nie wiem kiedy moge wziac pierwszą tabletke. czy jak dostane okres np w nocy to moge ją wziąc dopiero pod wieczor czy musze juz koniecznie rano? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuusia
czy ktos moze zna odp na moje pytanie? a mianowicie jezeli w 18.dniu juz nie wezme tabletki i zrobie juz sobie przerwe to jak w 8.dniu rozpoczne nowe opakowanie to bede musiała sie dodatkowo zabezpieczac? bo w ulotce pisze ze mozna tak zrobic w przypadku jak sie zapomni tabletki w 3 tygodniu...a chciałabym sie upewnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
przyjacielska1988 --> jeżeli dostaniesz okres w nocy najlepiej żebyś przyjęła tabletkę z rana,bo wtedy jesteś pewna,że jesteś chroniona od pierwszej tabletki. co do wieczora to nie mam pojęcia jaki to ma wplyw na skuteczność. ja wzięłam tabletke i chyba idę spać,żeby przespać ten niebezpieczny moment...wogóle chyba mam gorączke. są cztery opcje: 1. grypa żołądkowa 2. zatrucie 3. coś od nerek,bo mnie plecy bolą 4. przewiało mnie (co się chyba łączy z punktem trzecim) pozdrawiam Was kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuusia
-----------teraz ja pytam moze znasz odp na moj proble? wspóllczuje Ci i zycze szybklego powrotu do zdrowia nie moge Ci nic poradzic bo nie byłam jeszcze w takiej sytuacji i mam nadzieje ze nie bede.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei przeczytalam ze ktoras z was po yasmine wypadaly wlosy garsciami , ja mam to samo , myslalam ze to moze byc od pigulek ale nei byla, pewna, mam jescze trzy opakowania do zjedzenia :/ w sumei szkoda jakbym miala znich rezygnowac bo sie czuje po nich super , nie utylam a wrecz schudlam ,cera ok, tylko te wlosy.... a co mozecie powiedziec o innych pigulkach ? nie wypadaja wam wlosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Aguuusia --> ja osobiście nie słyszałam o 18 dni,więc nie potrafię Ci pomóc. najlepiej jeśli sobie podejdziesz do ginekologa,bo ja się nigdy nie spotkałam z takim czymś,że można przerwać branie w 18 dniu. mangusta --> wiesz co...najlepiej powiedzieć o tym ginekologowi i może zminić tabletki,jeżli ten problem będzie się utrzymywał. ja teraz biorę od miesiąca novynette,ale tak jak po yasminelle skutków ubocznych nie ma. ej,daje radę! jeszcze godzina i będzie można wymiotowac i mieć biegunki ;) nadal czuję się tragicznie,mam nadzieje,że to minie inaczej mój wyjazd sobotni do mojego kochania stoi pod znakiem zapytania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an86ia
a ja mam takie pytanko bo sie spotkałam z różnymi opiniami. Biore tabl. o 21 a w sobote wybieram sie na urodziny do kolezanki. to czy ja mam poczekac te 2-3 godzinki zanim wypije cokolwiek? zazwyczaj nie wymiotuje do alkoholu chociaż też sobie nie oszczedzam. a moja buźka po gorszych dniach na poczatku przyjmowania Y jakby powoli sie stabilizuje z czego sie ciesze i czekam na nowy etap a mianowicie na poprawe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już kończę. jeszcze 7 tabletek do końca blistra i koniec! pierwszy cykl z yasminelle rewelka ale to co się teraz wyprawia - huśtawki nastrojów + cholerny ból w lewej łydce. nie ma mowy. jutro do ginekologa zmienić tabletki.... w sumie szkoda bo jesli chodzi o tycie i cere to wsyztsko bylo ok ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigmatic_girl
DZIEWCZYNKI KOCHANE, POWIEDZCIE MI CZY YASMINELLE WPLYWAJĄ NA POPRAWĘ CERY? TO DLA MNIE WAŻNE, ZE JESTEM NA UKOŃCZENIU MILVANE I TAK POPSULY MI CERĘ, ŻE SZOK ! TERAZ LEKARZ PRZEPISAL MI YASMINELLE I MODLĘ SIĘ TYLKO, BY WPLYWALY ZBAWINNIE NA CERĘ... A JAK JEST U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakkk
------->enigmatic_girl - niestety w moim przypadku jest na odwrót:/ cera strasznie mi się popsuła że tak napisze:(najlepszą miałam w czasie brania diane 35 potem był cilest i też nie było źle.. ale nic nie pisze na temat poprawy cery przy stosowaniu tych tableteczek więc może każda z nas inaczej reaguje:) ja niestety jestem niezadowolona:( jestem w trakcie drugiego tygodnia z tabletkami i z dnia na dzień mam tego tyle na twarzy że mam dość czasami:(życzę Ci żeby w Twoim przypadku wszystko było spoko:)Pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
witam kobitki:) treaz ja pytam---------> i jak ?przeszlo ci wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
enigmatic_girl-----> Moja cera pogorszyla sie przy 1 op. Y a pod koniec 2 op. zaczela sie poprawiać. Na wczesniejszych stronach dziewczyny mowią wiecej o cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Jak nie ma w pracy MYSLOWIC to tak tu nudno i smutno...ciekawe co u niej po wczorajszej akcji...:-O Ja w poniedzialek i wtorek mam urlop wiec mnie nie bedzie, ale w srode napewno sie pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
an86ia --> pić możesz,chodzi o to,żeby przez 3-4 godziny od wzięcia tabletki nie wystąpiły wymioty. violette --> a który to blister? AN_ --> ból pleców minął,z czego jestem zadowolona,bo bałam się że to coś z nerkami,natomiast w nocy i dziś rano wymiotowałam i mam biegunke ;/ i ściska mnie w żołądku,bo nic nie jem,bo co zjem to wymiotuje albo brzuch boli. tragedia,a musze w ciągu 24 godzin wyzdrowieć. znacie jakiś sposób na takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
chyba nie bardzo wiem... wiesz, ja nigdy w swoim zyciu nie wymiotowalam dziwne, co? a biegunkę moze mialam 2 razy w zyciu ale wiem ze laremid jest dobry na biegunke do moja druga polowa to brala i jak reką odjol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
An --> szczęściara z Ciebie,ja właśnie biegunki miała zaledwie kilka razy. idę się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam----------> zdrowia ci zycze i wracaj do nas jak naj szybciej...polska cie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
No wrszcie:-) Nadrobiłam zaległości na forum i zrobiłam co miałam do zrobienia w pracy... i zaczynam sie nudzić:-( Jeszcze tylko będę musiała wyskoczyć żeby kwiaty kupić bo jutro na weslel ide :-) AN_----- mas zracje jak MYslowice nie ma w pracy to nuuda na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
akka22 ----------->ciebie tez dawno nie bylo...🌻 co porabialas? A jutro balanga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×