Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość miki123456
witam po dłuuuugiej przerwie:) niestety bede musiała opuscic nasze grono yasminellkowych połykaczek:) hm a w sumie to moze i dobrze. miałam nadzieje ze te bołe rak i nóg w czasie zazywania drugiego opakowania moze mi przejda, ale niestety. jestem w trakcie drugiego tygodnia drugiego opakowania i jest coraz gorzej. dretwieje mi prawa noga i czuje ze jest coraz gorzej. byłamz tym u lekarza i powiedziała ze jesli mi nie przejdzie do konca opakowania to trzeba te tabletki zmienic.wiec dziewczyny! nie lekcewazcie zadnych dolegliwosci bo lepiej dmuchac na zimne niz potem sie meczyc:( szkoda tylko bo cera mi sie zaczyna poprawiac, no ale moze moj gin. przepisze mi jakis kolejny "cudowny srodek" eh mam juz dosyc> buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_86
czesc dziewczynki! wiecie co ?! mam zamiar zaczac brac te tabletki i boje sie bardzo! boje sie tego ze przytyje a nie chcialabuym wiecej -wystarczy ...! doktorka dal mi ulotke yasminelle i plastrow Evra ale czytalam tez na temat cilest i wiem ze one sa sparwdzone! ale z kolei podobno Y sa nowoczesniejsze i zawieraja mniej szkodliwych hormonow! ja sie najbarziej boje tego ze przytyje !!! pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja yasminelle biore już przeszło 3 miesiące.... wiem że każda dziewczyna inaczej przechodzi proces przyswajania przez organizm tabletek, ale powiem ci że nie jest źle... ja też się bałam że przytyje, bo mam pare kilo tu i tam za dużo, ale w gruncie rzeczy tylko schudłam.... z tego co zauważyłam po yasminelle więcej dziewczyn traci na wadze.... sporadyczne wypadki że tyją... ja osobiście miałam tylko 2 objawy zażywania tych tabl;etek.... no teraz trzeci. :1. zmniejsziony apetyt i spadek wagi, 2. zwiększone libido, 3. nie taki miły jak poprzednie:) wychodzą mi żyłki naczń krwionośnych, co przy yasminelle zdarza sie wielu kobietom, ale z nich nie zrezygnuje.... kupić muszę tylko maść na wzmocnienie ścianek żył:) więc bez obaw:) to naprawde dobre tabsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaaa_86
ssszalonaaa - dziekuje Ci bardzo! podnioslas mnie na duchu:):)! Kochana jestes! ciesze sie ze jestes obiektywna !i o to wlasnie mi sie rozchodzi! jesli nie sprobije to sie nie przekonam ! za kilka dni jade za granice i chcialabym sie jakos zabezpueczyc bo na prezerwatywy naprawde duzo pieniazkow idzie! dziekuje Ci slicznie! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottylek
hey DzIeczyny..mam PyTankOo...Czy kazda tabletka yasminelle ma taki sam sklad? bo zdarzyl sie wypadek Sama nie wiem jakto sie mogło stac..hihi xD moze to z powodu mojego roztargnienia...wczoraj wzielam tabletke oznaczona ''nd' czyli ta ktora powinnam wziasc dzisiaj....i nie wiem czy dziś moge wziasc ta oznaczona ''sob'' ma to jakoms róznice? Bo słyszlalam ze wszystkie tabletki maja taki sam skład a oznaczenia dni tygodnia maja być tylko dla nas uławieniem wiec ztego by wynikało ze nie wazne jak oznakowaną tabletke z blistra biore...prosze o odpowiedz ..z Góry baaardzo bardzzzo Dziekuje=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestet przytylam i to znacznie, jakies 5-6kg, ale to moje pierwze tabletki hormonalna i moze na to reakcja organizmu, no i ja bylam wczesniej zadowolona ze swojej figury, a teraz chce schudnac i nie moge (co kiedys kiedys w zamierzchlych czasach odchudzania nie bylo problemem). ale pamietaj ze kazdy organizm reaguje inaczej i faktycznie jest wiuecej opinii ze dzieczyny pochudly, a moja pani doktor powiedziala, ze moze mam jakas chorobe, ze przytylam( choc nikt jej jeszcze nie ustalil, a juz sie przebadalam pod roznymi katami) no i zeby nie bylo, ja nie jem wiecej niz jadlam, a nawet chyba troszke mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mottylek---> tak, możesz wziąć tabletkę z oznaczeniem "sb" bo Y są tabletkami jednofazowymi, co oznacza że wszystkie mają taki sam skład:) i bez różnicy jest czy zaczniesz od pierwszego czy ostatniego rzędu.... Podpisane są dniami tyg. żebyśmy właśnie nie zapominały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mottylek---> tak, możesz wziąć tabletkę z oznaczeniem "sb" bo Y są tabletkami jednofazowymi, co oznacza że wszystkie mają taki sam skład:) i bez różnicy jest czy zaczniesz od pierwszego czy ostatniego rzędu.... Podpisane są dniami tyg. żebyśmy właśnie nie zapominały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja pytam -> spoko, dam znać. ; ) jednak muszę jeszcze czekać minimum tydzień, bo wtedy dopiero wezmę pierwszą tabletkę z harmonetu. a po odstawieniu yasminelle i zażywaniu novynette dobrze się czujesz? ;> pozdrawiam. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yad
Cześć dziwczyny!!! Pewnie padło już takie pytanie nieraz ale chialbym wiedzieć kiedy mam zacząc brac yasminelle jesli do tej pory brałam dinae. chodzi mi o to żeby dobrze na nie zareagowac i nie zrobic sobie bałaganu w organizmie ( nie chodzi mi o pełne zabezpieczenie). Jak wiadomo yasminelle mają mniejszą dawke hormonów niż diane wiec lepiej je zacząc brac po 7 dniowej przerwie czy w pierwszym dniu miesiączki. Co będzie lepsze dla organizmu??? Prosze o jakas rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja biore Yasminelle od 9 dni.Są to moje pierwsze tabl i jak narazie jest wszystko ok :) Mam nadzieje ze z zabezpieczeniem bedzie dobrze.Mam tylko małe pytanko, bo złapało mnie przeziębienie i nie wiem czy ma to jakis wpływ na działanie tabl? Słonko wraca we wtorek, więc musze szybciutko wyzdrowieć no i się obawiam że to może zmniejszyć dzialanie heh..... (Antybiotyku nie biore tylko Upsarin C,tabl brane są regularnie) ;) Pozdrowionka i czekam na jakas odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irie
nigdy nie słyszałam zeby przeziebienie miało wpływ.a jesli na ulotce od upsarinu c nie ma nic na temat zmnijeszania skutecznosci to znaczy ze nie zmnijesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba, przeziębienie i osłabienie organizmu nie maja wpływu na działanie tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co ja mam robic? w ogole w koncu po mojej chorobuie zaczelam brac tabsy tylko ze.... .... bylam wczoraj na imprezie ne wzielam tabletek ze soba.... ...a to byl moj 1 dzien cyklu... ...no i wzielam dzisaj przed chwla. przez ile trza se zabezpieczac jak wezmie sie tabsy 2 dnia cyklu? bo nie moge ulotki znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssszalonaaaa
7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wim co ze mną nie tak.... zróbcie mi coś...:( biore yasminelle zacxzęłam 4 opakowanie.... i ja ciągle mam ta blokade... jakoś się nie mogę przełamać, żeby mój skarb skończył we mnie:( z tabsami czuje sie bezpiecniej ale nie na tyle żeby zafiniszować:( jak to zwalczyć????? prosze pomóżcie bo juz sama niewiem.... ;(;(;(;(;( :\'(:\'(:\'(:\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! napiszcie czy ktoras badala cholesterol w trakcie brania y. bo mi wyszedl wysoki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj sie.... ja tez sie balam bo to takie małe coś, a ma taka moc, tym bardzej ze ja ne czulam ze to jakos dziala... praktycznie nie mialam zadnych skutkow ubocznych. przelam sie zobaczysz to naprawde dziala. na swoim przykladzie Ci to oswiadczam:) co miesiac czekalam na okres jak na jakies błogosławienstwo ale zawsze przychodzil:) dzis zaczelam kolejny blister (4 juz) kocham sie do konca i jest cudownie:) po to są te tabsy kobito!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
haj laski to ja wrocilam !!! po 3 dnich nieobecnosci. mam pytanko. wczoraj podczac stosunku dostalam krwawienie a nieskonczylam tabletek mam tydzien do przerwy czy to jest normalne??? czy ktorejs sie to stalo?? juz? a jestem przy 3 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Nati
Hej! Ja wczoraj wzielam moja pierwsza tabletke (o 11). Sa to moje pierwsze tabletki... Ciekawe jak bedzie ? A w nd przyjezdza moje Kochanie :* alez sie boje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski !!!! Strasznie dawno mnie tu nie było. A więc tak : kończę 3 opakowanie ( do końca 2 tabletki ) a dziś rano dostałam okres. To i tak lepiej bo przy poprzednim blistrze zostało mi 7 tabletek i miałam plamienia. I już sama nie wiem - chyba rzeczywiście te tabletki są dla mnie za słabe bo nie utrzymują mi cyklu. Przez cały miesiąc było ok, ale w sobotę zachciało mi się przemeblowania i troszkę ( nawet bardzo ) się nadźwigałam. Aż mnie wszystko bolało ( i mięśnie i dół brzucha ). Zresztą od razu wieczorem dostałam plamień tak jak przed okresem - utrzymywało się to przez niedzielę. No a dzisiaj proszę. Co o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
wczoraj podczac stosunku dostalam krwawienie a nieskonczylam tabletek mam tydzien do przerwy czy to jest normalne??? czy ktorejs sie to stalo?? juz? a jestem przy 3 opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ale widze ze krwawienia inne dziewczyny tez maja przed przerwa 7-dniowa wiec chyba to normlane prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an86ia
no własnie ja przez całyb pierwszy blister miałam plamienia nie jakies duże ale jednak, a teraz zostało mi 4 tabl do końca i i trudno to nazwać tylko plamieniem:/ niby gin mówiła ze plamienia rzecz normalna ale kurcze takie zalewanie i to przed tyg przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tak przy pierwszym opakowaniu tez mialam i to bylo normalne u mnei trwalo to przez 1,5tygodnia takie plamienia i jakby potem krwawienie - i poszlma do gina sie zapytac i mi powiedzial ze to normalne bo to pierwsz eopakowanie i pierwszy raz zaczelam brac tabsy i mi powiedzial ze ejst ok. ale teraz mam 3 opakowanie i tydzien mam jeszcze jak biore tabletki do skonczenia ich i potem mam ta 7-dniowa przerwe i teraz jak nei skonczylam tabsow ostatnmi 3 tydzien tabsow ja mam krwawienia - i to teraz widze dziwne wczoraj podczas stosunku mialam krew a dzis nie mam nic a rano mialam plamienia brazowe. wiec to to jest cyz to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie. Właściwie to wiem, ale chcę się upewnić. Już o tym czytałam na forum - czy nawet jeśli tabletki są za słabe bo nie utrzymują cyklu to czy ochrona antykoncepcyjna jest zachowana ?? Wcześniej czytałam już że tak ale dla pewności możecie mi odpowiedzieć. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
odpowie mi ktos na te moje pytanie!!!! czy to normalne jak sie dostanie krwawienie podczas przedostatniego tygodnia brania tabletek przed 7-dniowa przerwa?? jestem oprzy 3 opakowaniu juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka663
sprzedam recepty na yasmine (4 opakowania) zmieniam je na jakies inne tabsy bo mi okrooopnie libido spadlo dopiero po 2 latach stosowania recepty sa wypisane ale nie na na nich daty ( trzebva ją sobie wpisac) pozdrawian o kontakt poprosze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-----------------laleczka663 kurcze jakbys wczesniej napisala odrazu odezwalabym sie na e-maila bow zielabym te recepty od ciebie (tzn,. odkupila) bo na juz potrzebuje na prZyszly tydzien kurcze an teraz mam zamowione juz hmmmm szkoda ze etraz sie odezwalas dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×