Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
tagusia --- nie Ty jedna ;-) ja tez mam wysoka PRL. kajcia -- PMS( zespol napiecia przed miesiaczkowego), PRL ( prolaktyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
Hej kobietki !!!!!!!!!!!!! Mam takie pytanko, czy spadło Wam libido od brania tabletek? bo mi strasznie !! przed braniem tabletek mogłam cały czas i wiecznie miałam kosmate myśli!!! :)..a teraz? a teraz brak chęci i czegokolwiek..co tu zrobic? moze zacząc zażywac jakis afrodyzjaków? hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
emilcia85 --> ja mam ten sam problem :( libido równe 0. na nic nie mam chęci a mój facet powoli już się denerwuje :/ i jakoś z podnieceniem ciut gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odp. :) Hmmm na małe libido to może jakieś ekstremalne sytuacje, znaczy się jakiś seks w windzie czy w jakimś innym niecodziennym miejscu ;D To może działać bardzo podniecająco ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...mam pytanie... kiedys juz brałam tabletki antykoncepcyjne....i powrócilam do brania po roku.Byłam u lekarza i przepisał mi MINISISTON tylko powiedział, ze mam wziąść 1 tabletke 5 dnia cyklu, czyli jeśli 17 dostałam okres to miałam 1 tabletke wziąść 21. Tak zrobiłam, tylko zastanawiam sie czy dobrze x//// bo na ulotce pisało ze powinno sie brac od 1 dnia krwawienia..;/ nooo ale posłuchałam lekarza...czy słusznie???????????????????????????????????? Przeczytałam również że tabletka zabiezpiecza juz po wzięciu pierwszej...więc zaufałam i kochałam sie polegając tylko i wyłącznie na niej... Tylko ze teraz martwi mnie to kiedy wziełam ta tabletke...;/ czy lekarz dobrze zalecił mi jej połknięcie w 5 dniu cyklu???????????????? PROSZE O ODPOWEDZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sherryflip ------a dobrze przeczytalas ulotke? Bo o ile dobrze pamietam to 1 tabletke bierze sie wlasnie w 5 dniu....(5-25) A juz na pewno lepiej bedzie jak zadasz to pytanie na forum dotyczacych wlasnie tych konkretnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna>>>mze to pytanie juz padalo,ale chcialabym wiedziec czy podczas brania tabletek mozna chodzic do solarium???oczywiscie nie jakos nagminnie,ale chcialabym pojsc pare razy bo strasznie blada jestem;\ jak smierc...tylko nie wiem wlasnie czy mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaaa
Mam pytanko. Moze glupie ale chce wiedziec;) Czy przy zazywaniu tabletek mozna pic alkohol bez zadnych skutkow ubocznych? Dodam tylko ze mam 17 lat i biore je bardziej jako lek na bolesne miesiaczki niz anty, ale... kto wie;p Z gory dzieki za odpowiedz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mam wzne pytanie... czy kogos z was po braniu tabletek yasminelle bola nogi???? nie mam plamien, niczego, czuje sie po nich swietnie, oprcz tego bolu nog. jestem osoba z lekkim problemem z krazeniem, zawsze mam zimne rece i nogi.. i po 2 tyg. zaczely mnie wlasnie bolec nogi... boje sie nie chce zanic miec zylakow czy cos takiego.. jak ktosn wie prosze o odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
Witam mam pytanie! poniewaz zapomnialam wziac tabletke zaraz na poczatku drugiego tygodnia brania, no i dzwonilam do mojej lekarki i powiedziala mi ze to czy byl stosunek wczesniej czy nie nie ma znaczenia, i jeszcze ze nie jestem zabezpieczona do konca opakowania.. no i teraz to juz nie wiem, bo w ulotce pisza cos innego a ona mi mowila cos innego i nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny pojawiły się u mnie skutki uboczne... 1. poranne młości - można coś na to zaradzić? jeżdżę do szkoły autobusem i jest to strasznie uciążliwe... przy każdym zakręcie mam ochotę wymiotować.. :| byłabym wdzięczna za jakieś rady co do tego 2. ból piersi - można to jakoś zlikwidować? jakieś okłady czy coś?? 3. najgorsze... swędzenie w okolicach intymnych.. i to nie takie, ze raz na jakiś czas zaswędzi, ale takie, że jak już zacznie to mocno i długo... nie do zniesienia... prócz tego występuje zaczerwienienie... strsznie irytujące... może na to też można coś poradzić? trochę się boję, bo w skutkach ubocznych jest napisane o jakiejś grzybicy czy czymś tam i boję się tego... może iść z tym do lekarza..? tylko jakiego????? pomocy! dodam jeszcze-tabletki biorę od 2 tygodni . dosłownie błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
tagusia -> ja biorę tabletki i chodze dosc często na solarium , w ulotce nic nie pisze o przeciwwskazaniu i lekarz tez mnie nie uczulał i nic mi nie jest:) moj kumpele tez czesto lataja i biora tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
Kiniaaa -> alkohol przy braniu tabletek nie powoduje żadnych skutków ubocznych, byle byś nie wymiotowała 3-4 po przyjeciu tabletki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iasia--> Radzę Ci pędzić do doktora ... trudno stwierdzić czy to grzybica czy masz uczulenie na składnik pigułki.Piersi to raczej norma przy pigułkach.Porozmawiaj z lekarzem ,nie lekcewaz problemu. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- z solarium sprawa jest taka,ze moga wystapic przebarwienia.Ja chodzilam na solarium w czasie brania tabletek,a przebarwienia pojawily sie po 2 miesiacach od odstawienia tabletek,inne dziewczyny dostaja przebarwien w trakcie brania a inne wcale.Generalnie nie zalecia sie wystawiania sie na promieniowanie. rosecotton --- zgloś ten problem lekarzowi, w miedzyczasie łyknij sobie jakis preparat magnez+potas.Powinno pomoc. ksiasia ----- a wzielas zapomniana tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja również mam problem z mdłościami rano odkąd biorę tabletki :/ śniadanie jem zawsze przed 6 rano i zazwyczaj ledwo zjadam pół bułeczki z masłem :/ ale gdy śniadanie jem o godzinie np 9 to już jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
resecotton>>>mnie rowniez bola nogi,a glownie lydki,tylko nie zawsze....raz na jakis czas..przed okreem..i dodam ze takze mam zimne rece i stopy:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie nie codziennie, ale jeden dzien tak drugi nie...i najbardziej zawsze po zazyciu tabletki,ok 3-4 h po.... zazywam wieczorem wiec dzieje sie to wieczorem, w ciazy dnia rzadzieji mniej... i mnie rowniez lydki!!!!! a ile juz bierzesz yasminelle? tomoje pierwsze opakowqanie i koncze w ta niedziele.potem przerwa... dzis dzwonilam do ginekologa zeby zapytac co z tym zrobic i powiedzial zebym obserwowala czy podczas przerwy mnie bola jak tak to zebym sie zglosila... a ciebie jak dlugo bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
rosecotton ------ takie bole przy yasminelle moga sie zdarzac, bo one wyplukuja potas i magnez i ich niedobory daja takie objawy.Jezeli bedziesz brala jakis preparat uzupelniajacy a mimo to bole beda wystepowaly to pewnie tabletki bedziesz musiala zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzuuu
Ja bIORE Yasminelle od poł roku, sa to moje pierwsze tabletki i powiem wam ze nie zuważyłam, zebym przytyła,cera-hmm jak to cera nastolatki-niesforna ale bez większych zmian:) szkoda ze cena jest dość wygórowana w porówaniu do innych tabsów... Poozdro YASMINELLKI=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka_88
hej Laseczki:* Czytam te waszw wypowiedzi i stwierdziłam że napisze wam troche prawdy;) Mam 24 latka i jestem mężatką. Pol roku temu moj lekarz zmienił mi tabletki na antykoncepcyjne z Yasminu na Yasminelle. Skutek tego jest taki że jestem w drugim miesiacu ciąży. Lekarz sam sie zdziwił, ale pozniej stwierdzil ze kazda kobieta reaguje na anykoncepcje indywidualnie, Fakt czułam sie po tych tablektach bardzo dobrze, przyjwalam je codziennie przez 21 dni a pozniej 7 dni przerwy. Bardzo sie przejechałam na antykoncepcji i sama sobie powiedzialm ze juz nigdy jej nie zastosuje!! Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
Kassiulka_88 tabletki są skuteczne na 99% wiec jesteś tym 1 % i padło na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Skończyłam 1 blister,w 4 dniu przerwy dostałam krwawienia,ale to krwawienie w porównaniu z moimi wcześniejszymi (przed braniem tabletek) to jest naprawdę skąpe.Jak zwykle bolał mnie brzuch 1 dnia,no ale te krwawienie jest małe,w drugim dniu już go prawie wcale nie było...Czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...jestem wlasnie w drugim dniu przerwy i czekam na okres..hm od 4 dni mam biegunke, nie wiem czy to moze byc zwiazane z tab? dzis rano bylo juz ok, a teraz znowu i troche sie martwie...nie wiem czy to wina tab? czy po prostu sie czyms strulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czytam was od pierwszej stronki(jestem JUZ na 11 :( ) i pojawily sie dwie wpadki przy braniu tych pigulek.tzn jedna wpadka do str 11 a druga na tej stronce.dopiero zaczne brac te tabsy,ale juz mam sporo watpliwosci co do ich skutecznosci....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny ja tez znam osoba ktora jest w ciąży a brała Yasminelle ,i z tego co mowi bez pomijania .Nie pisałam tego bo nie chciałam paniki wywołać.Tylko teraz pytanie co sie stało skoro były brane zgodnie z ulotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasza89
Siema wszystkim. Dzisiaj lekarz mi zapisał Yasminelle, ale nie ze względów antykoncepcyjnych tylko przede wszystkim na: a) straszną nieregularność okresów (od 28 dni przerwy do 42 dni przerwy :/) b) bolesne i obfite krwawienia c) problemy z cerą Przeczytałam kilkadziesiąt komentarzy i przed wizytą bałam się mniej niż teraz, jakie mogą być działania tych tabletek...Jedne piszą że wpłynęły na nie korzystnie, a inne że wręcz przeciwnie...Ja rozumiem że każdy organizm inaczej reaguje na początku, ale chyba w innym przypadku lekarz by mi ich nie wypisał jeżeli miałyby mi nie pomóc, a wręcz pogorszyć? :| Byłabym bardzo wdzięczna za opinię apropo moich wyżej wymienionych problemów od którejś z was, która brała te tabletki przez dłuższy okres czasu.Z góry dziękuje i napisze za jakiś miesiąc jakie rezultaty/objawy doznałam po Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasza89
P.S Mieszkam w Warszawie i za opakowanie które dzisiaj kupiłam zapłaciłam 45 zł :/ ... Nie wiecie może gdzie można dostać tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Przy stosowaniu hormonów w ciążę zachodzi cos ok.5 kobiet na 1000.Powodem jest głównie złe stosowanie hormonów(niezgodnie z instrukcją i zaleceniami lekarza),stosowanie leków,które obniżaja działanie tabletek,biegunki,wymioty i brak zabezpieczenia,przesuwanie godziny przyjmowania tabltek,zapominanie o nich.Jest również bardzo,bardzo znikomy procen kobiet ,na które hormony nie działają w takim stopniu w jakim powinny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×