Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
Nigdy wiecej nie rob takich rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
O Boze..a moja kolezanka tak robi...czy to wplynelo na to ze okres w nast miesiacu byl "inny" ?Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
ale przeciez ilosc sie zgadzala,nie wzielam ich za duzo...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
mloda polozna-teraz biore pierwsze opakowanie Yasmin.Moze po tamtym incydencie teraz boli mnie brzuch.Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_ --- to wplywa na cala Twoja gospodarke hormonalna....Bierz tabletki zgodnie z ulotka..Przerwac branie mozesz w ostatecznosci jak zapomnisz tabletki w ostatnim tygodniu.Kobieto , to sa hormony a nie landrynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Powinnam isc do lekarza? myslisz teraz ze to od tabletek? nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
czy moge normalnie kontynuowac tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesss__22
nie wiecie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_ ---- masz wziac 21 tabletek, zrobic 7 dniowa przerwe i tak dalej i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Dziekuje mloda polozno:* poprosze tylko o ostatnia odpowiedz..czy przez ta teraz sie tak zle czuje?z gory dziekuje za odpowiedz i za ogolna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
przezta sytuacje mialo byc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sarah_ ----- bardzo mozliwe.Kazdy wie, ze tabletki antykoncepcyjne nie sa dobre dla organizmu wiec warto brac je bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah_
Dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze to szybko minie!:( pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle, ale dodatkowo zabezpieczam sie jeszcze gumka (wiem, to niby dziwne, ale ja jestem panikara :P). tak czy siak, pod wzieciu ostatniej pigulki w sobote w srode pwinnam dostac okres. nie dostalam. czwartek lekkie krwawienie ale krotko. w piatek to samo. moje miesiaczki zazwyczaj byly obfite i reguralne przy tabsach. zaznaczam, ze to nie jest pierwsze opakowanie tylko ktores z kolei. co to moze byc? oczywiscie mimo podwojnego zabespieczenia zaczelam myslec, ze ciaza... nigdy wczesniej tak nie mialam, a biore pigulki pare lat (wczesniej yasmin). dodatkowo wiem, ze mam nadzerke. macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palka
Witam. Kobietki,czy ktoras z Was podczas zazywania Yasmin oddawala czesciej mocz,miala nabrzmiale piersii wzdecia i bolal ja brzuch?Zaznaczam ze to moje pierwsze opakowanie (zjedzonych 12 tab) dziekuje a odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---wiem ze musze ise wybrac do lekarza,tylko ze teraz mam sesje i nie bardzo mam jak,bo ciagle jakies zal etc:| prosze napisz mi jeszcze czy to ma znaczenie,ze pojde do lekarza przed lub po miesiaczce?tzn kiedy najlepiej isc???chyba ze to nie odgrywa roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
palka---- ja mam takie "probmemy";P tzn mam wieksze piersi i bola mnie od polowy cyklu,kazda kobieta inaczej reaguje na tabletki-jezeli jest to dla Ciebie uciazliwe itp to zglos to lekarzowi,on najlepiej doradzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- byle nie w trakcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
mloda polozno--- mam pytanko bo zdazylo sie wtym blistrze ze mialam biegunke no i wzielam tak jak ulotka nakazuje druga tabletke. dzis powinnam konczyc blister no ale ta moja 21 tabl zjadlam wtedy powiedz mi prosze czy dzis musze wziasc ta 22 tabl z nowego blistra?? czy jesli jej nie wezme i zakoncze branie blistra na tych 21 tabl nic sie nie stanie??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nanus86 ---- robisz poprostu przerwe dzien wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
aha, dziekuje bardzo za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---- czy w trakcie brania tabletek okres moze byc rozny?chodzi o to ze bardziej lub mniej obfity?bo kolezanka mowi ze ma zazwyczaj dosc obfity, a tego miesiaca miala dzien czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA 86
Mam pytanie: na początku opakowania miałam zapalenie nerek i brałam antybiotyki ciphin i zinnat. Pod koniec tego samego opakowania miałam zapalenie oskrzeli i brałam summamed. Przez jaki okres musze stosować dodatkowe środki antykoncepcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
agnesss_22 Ja również cierpię na refluks; w sumie nie zaczęłam jeszcze brać tabletek Yasminelle, ale nie wydaję mi się, żeby jakiekolwiek tabletki antykoncepcyjne mogły wzmagac NASZE dolegliwosci lub wplywać na chorobę...POZDROWIONKA!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesss__22
...lencia mam taka nadzieje , dzieki za odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daila
Mi rowniez ginekolog przepisal yasminelle i to sa moje pierwsze tabletki. Czy jesli bede brala je regularnie to nie zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Mam pytanie, czy jeżeli pod koniec brania tabletek, czyli przez ostatnie kilka dni mam lekko brązowe plamienia, niewielkie, to znaczy, że tabletki są dla mnie za słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1988
POWIEM WAM ZE PO PRZECZYTANIU TEGO WSZYSTKIEGO TROCHE SIE PODLAMALAM ;[ LAKARZ ZAPEWNIAL MNIE ZE NIE UTYJE I NIE BEDE MIALA PROBIELOW Z CERA. A TU ZONK, PRAWIE WIKSZOSC Z WAS PISZE Z DOSTALO TRONDZIK. JA JUZ GO MAM I NIE CHCIALABYM WIECEJ. TE PLAMIENIA TEZ MNIE PRZERAZAJA. COPRAWDA WZIELAM DZIS DOPIERO 2 TABLETKE I TERAZ MAM DO MYSLENIA CO ZROBIC DALEJ. WCZESNIEJ NIE BRALAM TABLETEK I JESTEM W KROPCE. DORADZCIE MI COS PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassen
Hej!!! czy ktos moze mi pomoc??? wziełam 21 tabletek-normalnie, caly blister,i zeby nie miec okresu w sylwestra, przedłuzylam ich branie bez przerwy o 10 dni, chcialam wzial 2 blister w calosci,nie robiac przerwy-ale po tych w sumie 30 dniach zaczelam plamic i przerwalam czyli dostalam okres po 31dniach-potem 7 dni przerwy + wystapienie nieobfitego okresu- i od tej pory, czuje sie tragicznie-piersi jak banie, wystapily zawroty głowy i wzdęcia, po ok.10 dniach wszystko sie lekko uspokoilo tylko jeszcze zostaly powiekszone piersi i od czasu do czasu wzdecia, i zawroty głowy ale coraz rzadziej, w sumie ogolnie mowic, objawy ciazowe-jestem przerazona-ale za 6 dni koncze blister i mysle,ze wszystko wroci do normy; czy ktoras z was przedłuzyla sobie kiedys cykl nie robiac przerwy i tez czula sie tak fatalnie??????????????????? pomocy!!!! ps. nadmienie,ze regularnie biore Y.od pazdziernika 2007 i dopiero teraz tak sie czuje...odpowiedzcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohaira
martyna1988 - mi sie polepszyla cera i nie przytylam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×