Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość LENJKA.....
DZEWCZYNY TO Z OPAKOWANIA NA OPAKOWANIE PRZECHODZI JA JESTEM NA 3 BISTRZE I JUZ NIC MI NIE JEST A NA PIERWSZYM TO MYSLALAM ZE UMRE KLOCILAM SIE Z CHLOPAKIEM ,JADLAM JAK NIENORMALNA,SPALAM SPORO,CZULAM SIE SLABO CIAGLE NALADOWANA NEGATYWNIE NIE REZYGNUJCIE TO NAPRAWDE PRZEJDZE JA TEZ NIE WIERZYLAM BO JUZ MNIE CZASEM SZALENSTWO BRALO!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
kurde ja juz chce byc po 2-3 blistrze .. chce w koncu z facetem poszalec ;( buu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
LENJKA.....---- tabletki maja to do siebie,ze zmniejszaja i skracaja krwawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
o to moj 6 dzien w 3 do 4 mialam okres slaby a teraz wlasnie dostalam znowu i to mocny pewnie jutro przejdze to tez nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam brac tabletki 5 dnia okresu (moje pierwsze pigulki !! ) . dziś bore 10 tabletke. jestem zabepieczona czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
olka1220 ---- skoro nie zaczelas brac 1 dnia to nie jestes. lenjka..... ----- czyli 3,4 mialas krwawienie,5- nie, a teraz w 6 dniu znowu dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
nio ale gdy nie bralam ta przerwa miedzy byla wieksza nawet 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
lenjka.....--- to nie wiem ;-) moze taka Twoja uroda.Powiedz o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala106
Skończyłam brać 3 blister Yasminelle we wtorek, a dziś sobota i nie mam okresu. Tabletki brałam regularnie i dodam, że mój chłopak nie kończył we mnie, choć możliwe, że czasem mogło zotsac u mnie trochę permy. W czasie brania tych tabletek brałam inne leki- na zwykłe przeziębienie i nie sa one wymienione w ulotce jako przeciwskazanie. Mimo to oczywiście dochodza mnie straszne myśli i stres. Czy mam sie bać??? proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
UWAGA @ UWAGA @ UWAGA :) Bo ja juz sie sama zakręciłam, ostatnią tabletke wzięłam we wtorek wiec nowy blister zaczynam w środe ? czy we wtorek bo juz nie wiem :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
mala--> ja skonczylam tez brac we wt i dzis w nocy dopiero dostałam, takze bez obaw:) dodam że ja szaleje bez ograniczen :) przy ostatnim blistrze dostalam okres w 5 dni przerwy !!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala106
Dzięki ;) Mam nadzieje że bedzie ok. A ja też zawsze kończę tabletki we wtorek. Więc zaczynasz brać teraz tabletki w środę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
mala106--> na 261 stronie tego tematu masz wypisane wszystkie leki jakie zmniejszaja działanie ysminelle i takze te które nie maja wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
mala106--> na 261 stronie tego tematu masz wypisane wszystkie leki jakie zmniejszaja działanie ysminelle i takze te które nie maja wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
mam sie bac czy to sie zdaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Tak jak pisałam w pon. koncze 1 blister, ale zaczęłam brać 2 dnia okresu (pierwszego dnia nie mialam jeszcze pigulek, ale to nawet nie mozna bylo nazwac plamieniem, tylko raz pojawila się mala wydzielina, cos jakby uplawy). Czy ja aby jestem zabezpieczona, im wiecej mysle, tym bardziej sie boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
raczej nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
mantyla ---- jezeli zaczelas brac tabletki miedzy 2 a 5 dniem to tylko przez tydzien musisz sie dodatkowo zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
mloda polozna.... taka sytuacja jak u mnie sie zdaza?w sumie tabletki stabilizuja okres moze w moim przypadku to zmniejszyly mi ta przerwe miedzy okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
lenjka..... ----- pierwszy raz sie z czyms takim spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
miedzy krwawieniem podczas jednego okresu bo jak pow to ginekolowi gdy przyszlam po pierwszy bister to pow ze to sie unormuje i ze nie szkoxdzi no to moze w moim przypadku sie powoli stanilizuje najpierw zmniejszy mi sie ta przerwa a pozniej calkowice zaniknie,to nie wplywa na bezpieczenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ha jestem wyjatkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
młoda połozna - dzieki, odetchnelam z ulga, bo w tamtym czasie obyło się bez szaleństw. Ja widzę że powinnaś opłaty pobierać od tych porad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnowaaaaa
Mam takie pytanko czy moge stosowac tabletki Sesja z yasminelle? Oto ich skład: celuloza mikrokrystaliczna mleczan magnezu lecytyna skrobia ziemniaczana fosforan diwapniowy, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, poliwinylopirolidon, kofeina dwutlenek krzemu stearynina magnezu Jest to moje drugie opakowanie a z pierwszego nie wziełam dwoch osttanich tabkletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
nnowaaaaa --- a czy ktoras z tych substancji jest wymiona w ulotce yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnowaaaaa
no nie jest. dzieki. ale mam mniejsze zabezpieczenie jak nie bralam tych dwoch osttanich tabletek z 1 blistra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
nnowaaaaa ----- tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnowaaaaa
Dziekuje za odpowiedz i pomoc :) Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenjka----przyznam ze dosc wyjatkowy ten Twoj okres;))) nigdy sie z takim czyms nie spotkalam...;p ale widocznie tak poprostu masz,skoro lekarz nic nie powiedzial...kazdy jest indywisualny:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkja.....
ha nawet nie wiedzialam ze jestem taka jedyna ale coz trzeba sie z tym pogodzic ze jest sie wyjatkowa :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×