Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

bazzant >>pare stron wczesniej pisze wszytsko !!Zaczynajać barć powinaś porozmawiać z lekarzem i wiedzieć wszytsko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuś1988
Do Stokrocia--> ja tez jestem z Opola a place 45 zl mozesz napisac w ktorej aptece kupujesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianuś1988
Do Stokrocia--> ja tez jestem z Opola a place 45 zl mozesz napisac w ktorej aptece kupujesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Dianuś1988 --> w grudniu tyle kosztowały w aptece całodobowej na Ozimskiej a sobote pytalam w "Na dobre i na złe" na Krakowskiej i 39 zl kosztują tam. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ;) , mam pytanie : Biore yasminelle trzeci dzień i czuje skurcz w dolnej części brzucha , poprostu boli mnie w tym miejscu. Czy możliweze to od tabletek ? Jęsli któraś z Was miała podobneobjawy, napiszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ja place 48zl ale obczailam nowa apteke gdzie sa za 37 zl za pozno bo juz zakupilam 2 opakowania i zaplacilam 96zl ale mysle ze warto.TYCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiczczi
hej mam pewien problem : no wiec biore tabletki juz 2 tygodnie ale zaczelo sie od tego ze mialam okres niby i wzielam pierwsza tabletke i jakby sie ucial wiec nie wiem ..moze to bylo jakies plamienie zwykle?i w sumie pytanie brzmi nastepujaco jesli zaczna brac w nieodpowiednim dniu tabletki to po ilu jestem zabezpieczona? (jesli wogole jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ODRAZU JESLI WZIELAS PIERWSZA TABLETKE PIERWSZEGO DNIA OKRESU JESLI NIE TO ODCZEKAJ TYDZIEN DLA PEWNOSCI 10 DNI I MILEGO SZALENSTWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
JESLI ZACZELAS BRAC PIERWSZA TABLETKE W PIERWSZY DZIEN OKRESU TO JESTES ODRAZU BEZPIECZNA JESI NIE TO ODCZEKAJ TYDZIEN DLA PEWNOSCI 10 DNI I MILEGO SZALENSTWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Co do antybiotyku ---- dodatkowe zabezpieczenie stosuje sie przez caly czas brania antybiotyku + 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Co do antybiotyku ---- dodatkowe zabezpieczenie stosuje sie przez caly czas brania antybiotyku + 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Co do antybiotyku ---- dodatkowe zabezpieczenie stosuje sie przez caly czas brania antybiotyku + 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsay
a ja mam tym razem pytanie odnosnie tabletek wpsomagajacych odchudzanie ananas natur kaps czy wie kts czy wplywaja ? ja dla bezpieczenstwa zazywam je 4 godziny po anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejja mm pytanko ale nie na temat tabsow.. jezlei dostalam okrs (co prawda nie tak obity jak zawsze ) to czy ciaza jest mozliwa i mam sie czego obawiac ..dodam ze nie wspolzylam z chlopakiem tylko byly paluszki ocieranie nago itp ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
HAHA JAKAS MLODKA SIE ODEZWALA :) HAHA JESLI NA TYCH PALUSZKACH YLA SPERMA TO MOGLAS ZAJSC W CIAZE A OKRES MOZESZ MIEC DO 3 MIES PO ZAPLODNIENIU HAHAHAHA ALE TY GLUPIE PYTANIA ZADAJESZ OD PETINGU SIE NIE ZACHODZI W CIAZE I KICHANA DO TEGO TEZ TRZEBA DOROSNAC BO TY TO CHYBA ZA DUZO LAT TO NIE MASZ HAHAHA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
LENJKA..... od pettingu tez mozna zajsc... mam znajome ktore tak zaszyw ciaze. wystarczy plyn ejakulacyjne i mamy baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
mandi_88 ja tez mam taka znajomą .. troche spermy sie dostalo na paluszkach i heja :/ i teraz ma dziecko .. to nie jest powiedziane wszystko jest mozliwe .. ale to co pisze ta "ah" to chyba naprawde nie ma za duzo lat :/ ah ----> czy bedziesz miala obfity czy slaby okres to i tak i tak mozesz byc w ciazy .. tylko przyznaj sie ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. mam 18 lat przeciez miesiaczki w czasie ciazy to cos bardzo rzadkeigo.. i zachodzenie w ciaze przez peeting tez.. to nie zdarza ise czesto..wiec nie straszcie ani mnie ani innych dziewczyn ktore chca uslyszec od was mila rade.. ludzie przy pelnych stosunkach staraja sie kilkam iesiecy a nawet lat o potomstwo a podczas peetingu bez wytrysku u chlopaak plemniki jezeli sa to sa bardzo lsabe nie maja wybicia (cisnienia pod wpylwem ktorego moglbyby dostac sie daleko do macicy) pochwa dla plemnika to istny tor przeskzod ...nie patrzac na to ze dziewczyna ma dni nie plodne wtedy to wogole szansa jest 1/1000000 bo plemniki sa slabe sluz ie jest przyjajacy bo ma inny odczyn..tak wiec nie wierze ze czyjes kolezanki w taki sposob wpadly..to raczej nie mozliwe..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- skoro uwazasz, ze to niemozliwe to dlaczego boisz sie,ze mozesz byc w ciazy.Krwawienie w ciazy to akurat bardzo czeste zjawisko,tak samo jak zachodzenie w ciaze w czasie peetingu.....wystarczy JEDEN plemnik na palcu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
ah .. jesli masz plodne dni to bez problemu plemniki sie przedostają przez ten jak to nazwalas "tor przeszkod" i po sprawie .. nic tylko bawic .. a my tu z mloda polozna mowimy tylko prawde i ostrzegamy zeby laseczki nie zostaly mlodymi mamusiami !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
ah .. jesli masz plodne dni to bez problemu plemniki sie przedostają przez ten jak to nazwalas "tor przeszkod" i po sprawie .. nic tylko bawic .. a my tu z mloda polozna mowimy tylko prawde i ostrzegamy zeby laseczki nie zostaly mlodymi mamusiami !! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy jeden plemnik na palcu....nie przesadzajmy Nie chce tutaj podwazac nikogo autorytetu, ale takie zlosliwe pisanie naprawde w niczym nie pomaga. Jezeli ktos obserwuje swoj cykl i wie ze to bylo juz po owulacji to szanse sa znikome. Jezeli wystarczy jeden plemnik to dlaczego wykrysk mezczyzny nie jest tylko jedna kropelka, dlaczego rezygnuje az z tak duzej ilosci bialka. Natura wiedziala co robi formujac czlowieka. Dlatego tez plemnikow jest tak duzo poniewaz duza wiekszosc z nich jest juz od poczatku skazana na kleske. Przezywaja tylko najsilniejsi a reszta jest jako naturalny mechanizm wspomagajacy, heh Ta od peetingu i od dni nieplodnych nie ma sie chyba czym martwic. Poza tym kto podczas peetingu nadstawia paluszki na tryskajaca sperme a potem je wklada do pochwy partnerki. Plemniki musza byc w swoim naturalnym srodowisku po wytrysku na dlonie duza czesc z nich traci swoja ruchliwosc a wspomagajacy plyn wyciera sie to o udo to o posladek....jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
ale od ocierania sieto laska raczej nie zajdzie i o tomi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
wszytsko zalezy od "glebokosci" doznan podczas pettingu...no jedne plemnik to moze przesada ale ostroznosci nigdy za wiele.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja zazywam yasminelle piaty dzien(to moje pierwsze tabsy:) ). moje spostrzezenia- okres?? hmm prawe go wcale nie bylo tzn pierwszego dnia zawsze mialam raczej znikome krwawienie, mozna powiedziec ze plamienie, a tu po zazyciu yasminelle takie plamienie mialam ty;lko 3 dni (gdzie normalny okres zawsze trwal co najmniej 7!! i to w dodatku lecialo ze mnie jak z kraniku a bol-nie do opisania) zdziwilam sie troszke...inne spostrzezenia- tragiczna cera, niby to dopiero piata tabletka ale juz po trzeciej strasznie mnie wysypalo...hyh mam nadzieje ze to minie, bo zawsze mialam ladna buzke a teraz strach spojrzec w lustro:( ale zaraz zastosuje maseczke z drozdzy i moze sie troszke polepszy:) co jeszcze, hmm...co do piersi to jak narazie trudno cos powiedziec bo za krotko stosuje te tableteczki, ale o dziwo widze ze zaczynaja sie lekko zaokrąglać :) (oby troszke urosly bo kiedys mialam takie ladne kraglutkie i jedrne ale jakos miesiac temu strrrasznie mi opadly i zmalaly...3mam kciuczki :)) co do innych efektow ubocznych to chyba tylko sennosc i momentami bole glowki ale to nie jest jakies bardzo uciazliwe...jak narazie poza wypryskami to nie mam zarzutu :) napisze jeszcze pozniej tzn jak juz dokoncze opakowanie :) mam nadzieje ze wypryski znikna a moje piersiatka stana sie jeszcze\"fajniejsze\" i pelniejsze... pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PszczolkaaMajaa
czesc dziewczyny, ja brałam Yasminelle ale teraz chce juz miec dzidziusia i zostały mi 3 opakowania i zalegaja mi w szafie, jesli kto chce odkupic za 40 zl prosze o odpisanie mi na maila pszczolka__maja@wp.pl. pozdrawiam pilnee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
hehe. tak wracając do tych antybiotyków... na jednym z forów jakaś farmaceutka kłóciła się ze mną że antybiotyki nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjnych i że wcale nie trzeba sie przy tym dodatkowo zabezpieczać. jak widać zdania w tej kwestii są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
hehe. tak wracając do tych antybiotyków... na jednym z forów jakaś farmaceutka kłóciła się ze mną że antybiotyki nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjnych i że wcale nie trzeba sie przy tym dodatkowo zabezpieczać. jak widać zdania w tej kwestii są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
hehe. tak wracając do tych antybiotyków... na jednym z forów jakaś farmaceutka kłóciła się ze mną że antybiotyki nie osłabiają działania tabletek antykoncepcyjnych i że wcale nie trzeba sie przy tym dodatkowo zabezpieczać. jak widać zdania w tej kwestii są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
Dziewczyny czy moge brac Rutinoscorbin podczas zazywania tabletek? czy to nie wplynie zle na tabletki i ich dzialanie? no i np. takie tabl. jak ibuprom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×