Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Marika_02
Dziekuje Ci jeszcze raz za uświadomienie....w sumie wiedziałam o tym ale teraz jestem pewniejsza....gorace pozdrowienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika_02
Dziekuje jeszcze raz za uświadomienie....W sumie wiedziałam o tym ale teraz jestem pewniejsza;-)gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Młoda Położna => dziekuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam 3 bl. tabsów jestem dzisiaj w pierszym dniu odstawienia okresu nie mam ale strasznie boli mnie jajnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
to normalne okres nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madllene
ale moja ginekolog wspominala cos o tym ze to sa tak male dawki chormonow ze nie beda calkowitym zabezpieczeniem przed ciaza.. miala racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
madllene......u jakiego ginekologa Ty bylas???? skoro nie bylyby zabezpieczeniem przed ciaza, to po co nazywalyby sie ANTYKONCEPCYJNE?..owszem w Y jest mala dawka hormonow ale WYSTARCZAJACA zeby zablokowac owulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
ja biorę od trzech dni y narzekam na brak apetytu,ale tak poza tym wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Mruczek23 mam podobny problem,lekarz powiedział,że to y są nowością na rynku i fakt są tabsami anty...ale czy napewno zabezpieczają przed ciążą?Czyli można współżyć bez gumki i pozwolić facetowi na zakończenie wewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeejkuuu
mloda_23 Tabletki Y. SA ANTYKONCEPCYJNE! jejku, dziewczyny, wy to byscie tabletki jadly, plastry naklejaly, pirale zalożyli i jeszcze kazały facetowi z gumek korzystac i nadal bałybyście się ciązy! Jak się wciąż obawia że można zostać mama to nie jest się na tyle dojrzałym by wspołżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madllene
hehe dziekuje za odpowiedzi :* pozdrowionka :* juz jestem spokojna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_23 Tak Yasminelle są tabletkami antykoncepcyjnymi i w związku z tym zabezpieczają Cię przed zajściem w ciążę. Bez obaw możesz uprawiać seks bez dodatkowego zabezpieczenia :) A seks bez prezerwatywy jest (według mnie) o wiele przyjemniejszy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
przede wszystkim bez prezerwatywy bedziecie sie czuc blizej :)urzywalam gumek przez 2 lata z moim chlopakim kiedy sie z nim rozstalam zakochalm sie w moim lukaszku on zaproponowal tabletki zgodzilam sie i nie zaluje wiem co to prawdziwa milosc dziewczyny nie bujcie sie tego y chronia .niedawno sie oswiadczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femme2008
Biorę Yasminelle od sierpnia zeszłego roku. Bardzo bałam się tabletek, bo tyle słyszy się, że po nich jest tyle skutków ubocznych , ale teraz wiem, że to chyba po jakiś przedpotopowych i tanich tandetnych tak jest. Te tabletki mają chyba obecnie najmniejszą dawkę hormonu z tego co jest dostępne na naszym rynku) i powiem, że jestem zadowolona z tych tabletek. Okres mam mniej bolesny, mniej obfity, krótszy i zawsze wiem, którego dnia wystąpi ;) Polecam te tabletki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNEfille
Biorę Yasminelle od zeszłego roku, tak gdzieś od jesieni. Jestem zadowolona z nich, tanie nie są bo u mnie kosztują 40-45zł, ale cena nie gra dla mnie roli jeśli chodzi o zabezpieczenie. Jest skuteczne. Tylko codziennie trzeba i nim pamiętać. Dla zapominalskich - ustawcie sobie przypomnienie w telefonie codziennie ;) tak jak ja dla pewności. Od kiedy biorę Yasminelle współżyjemy z moim chłopakiem bez prezerwatywy i w ciąży nie jestem. Żyję i mam się dobrze ;) Nawet trochę schudłam, jestem zadowolona z tych tabletek. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Femme2008----- UNEfille------no to mogę wam pozazdrościć bo ja już tylko po jednej mało co nie zeszłam z tego świata.I co wy na to? To super ,że komus one podpasowały,ja naprawdę nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.....
hm a co sie dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena.....
ja pezez pierwszy miesiac tez mialam ciezko ale podobno moj organizm sie przyzwyczajal bylam senna rozdrazniona klotliwa bolal mnie brzuch jakos tak dziwnie mi bylo ale juz przeszlo teraz juz jestem na 6 opakowaniu i nic mi nie jest:)moze trzeba bylo odczekac troszke a nie tak odrazu rezugnowac no chyba ze ty mialas powazniejsze skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
lena......no właśnie chyba to były poważniejsze skutki,opisywałam na poprzedniej stronie.Ale po wynikach zobaczę co mi powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
Ja wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie :) tzn skonczylam w poniedzialek, i traz czekam na okres.. mam nadzieje, ze sie go doczekam wkoncu. Tez jestem zadowolona z Y jak narazie (odpukac) czuje sie bardzo dobrze :) troszke na poczatku czulam bole miesni czy kosci, ale zaczelam pic magnez i wszystko wrocilo do normy :) innych skutkow ubocznych nie odczuwam. I tez uwazam, ze sex bez prezerwatywy jest o wiele przyjemniejszy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
kaminka okres dostaniesz, ja zawsze dostaje w 4 dniu od wziecia ostatniej tabletki, także nie masz się co stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka07
ja zawsze dostaje trzeciego dnia o 16:} jak w zegarku;) co do kosztow tabletek to place za nie 32zl bo znalazlam tania apteke w wawie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
uh, no to dobrze :) czekam cierpliwie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
jejku 32zl! to ja 43zl :/ to jednak roznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisiaczek
biorę yasminelle od 2 dni i jak na razie jestem ospała, ciągle zmęczona, drętwieją mi nogi i boli mnie co jakiś czas głowa możliwe, że to nie przyczyna tabletek hmm sama nie wiem zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka17gl
NO COZ DZIEWCZYNKI JA KONCZE 2 OPAKOWANIE I CZUJE SIE SWIETNIE MAM CZASEM WAHANIA NASTROJOW ALE ZAWSZE TAK MIALAM DAM RADE TYM CO SIE ZASTANAWIAJA NAD OKRESEM LUB CIAZA SKORO NA 12 000 BADANYCH KOBIET WYSTAPILY 2 CIAZE Z CZEGO JEDNA Z POWODU ZLEGO BRANIA TAB. MYSLE ZE TO JEST WYSTARCZAJACA I DOSC PEWNA METODA:) JAK TO MOWIA JAK KTOS MA PECHA TO NAWET W DREWNIANYM KOSCIELE CEGLA MU NA GLOWE SPADNIE NIE MYSLCIE O TYM POPROSTU ZAPOMNIJCIE:) A ZOBACZYCIE ZE WSZYSTKO BEDZIE W PORZASIU pOZDRAWIAM:)(PS CO DO SEKSU BEZ GUMKI TEZ UWAZAM ZE JEST WRRRRRRRRRRRRRRRRRR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
wkoncu optymistka boczulam sie juz odosobniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Hej dziewczynki!!!Niedługo mi się skończy okres i chyba sie skusze na współżycie bez prezerwatyw:)co prawda tabsy biorę od 5 dni,ale myślę,że jesteśmy bezpieczne od 1 dnia stosowania yasminelle:)pozdrawiam wassss, wekend się zbliża:)trzeba poszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica81
Kupiłam Yasminelle za 32 zł w Łodzi na Placu Reymonta, apteka "Pod Złotym Lwem" (trzeba płacić gotówką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×