Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Katja20
a ja place rowniez za tabletki 32 zl...znalazlam troszke tansza apteke ale 43 zl to naprawde sporo warto poszukac nepwno w różnych miejscach kosztują różnie:)pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
najśmieszniejsze jest to że miesiąc temu w aptece w moim miasteczku kupiłam Yasminelle za 41 zł a wczoraj w tej samej kupiłam za 38zł. i takie wahania cenowe to już nie pierwszy raz. Szczerze to nie rozumiem tego :) ale chyba pokuszę się o skorzystanie z tej apteki internetowej :) co do seksu bez dodatkowego zabezpieczenia to ja wciąż mam obawy :( ale może już niedługo się przełamię. Muszę poczekać do następnego krwawienia bo mam lekkie obawy.. w 3 tygodniu zapomniałam tabletki i wzięłam ja po 13 godzinach i tak jak w ulotce przyjęłam kolejny blister bez przerwy ale po skończeniu tych 2 blistrów krwawienie bardzo mi sie nie podobało. Szczerze to nawet nie było krwawienie tylko plamienie co w moim przypadku jest niewiarygodne bo zawsze krwawienie było obfite. Mam nadzieje, że nigdzie nie popełniłam błędu.. i że tak słabe krwawienie to tylko skutek przyjęcia 2 opakowań pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie do młodej położnej. Wyczytałam w ulotce że kobiety z dużą ilością trójglicerydów nie powinny przyjmować Y. Z moich ostatnich badań wynika że mam 130mg/dl, norma to 35-135. Czyli mój wynik jest już prawie przy samej górnej granicy. Czy powinnam się nipokoić? Cholesterol mam 150mg/dl, ASAT 23, ALAT 27. Czy te wyniki są poprawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Yasminelle pierwszy raz i zapomnialam ze trzeba je wziąć pierwszego dnia menstruacji.Wzięłam je zaraz po wykupieniu a wtedy nie mialam okresu.Czy to bardzo zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba słuchać lekarza i czytać ulotki!Ja nie wyobrażam sobie sytuacji,że biorę jakieś leki bez zapoznania się z ulotką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada: zadzwoń do swojego lekarza i spytaj co masz zrobić...bo jak dobrze pamiętam to nie TY pierwsza na tym forum prosisz o pomoc w tej sprawie.Ja nie pomogę, bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska2426
jakie ziola oslabiaja Yasminelle!! i czy Ascorutical C tez oslabia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
aska2426 Myślę,że tylko antybiotyki osłabiają działanie y:)ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Rusałka123 -- wyniki masz wporzadku.Mozesz troche nad dieta popracowac,ale na pewno taki wynik nie jest przeciwskazaniem do brania tabletek. aska2426 --- w ulotce y.sa wymienione substancje ,ktore wchodza w interakcje z tabletkami.Rodzaje ziol tez sa tam wymienione.Warto sie z tym zapoznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
4 dzien po odstawieniu tabletek... okresu dalej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Kaminka? A to Twoje pierwsze opakowanie? Występowały w międzyczasie plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaminka, ja nie bałabym się na Twoim miejscu, jeśli brałaś regularnie to wszystko powinno być w porządku... Ja po tabletce awaryjnej szybko zaczęłam brać tabletki anty i też było dobrze :) nie martw się, będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
właśnie, poza tym masz 7 dni na wystąpienie krwawienia. Każdy organizm reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
tak to moje pierwsze opakowanie, nie mialam wczesniej plamien, ale.. okres sie pojawil! :D hura hura! :D 4 dnia, ale jest. Czuje, ze sie ciesze hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam te cholerne plamienia :( Maksymalnie irytujące, wiecznie trzeba pamiętać o zmianie wkładki... :| Pozwalam, bo to moje pierwsze opakowanie, ale mam wielką nadzieję, że w końcu ustanie bo mam tego powyżej uszu. A z innych ubocznych - lekkie powiększenie i niewielka bolesność piersi. Tak poza tym, póki co, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka17gl
Wiecie kochane im bardziej sie tsreujecie tym pozniej ,macie okres:) a poza tym :) to co chodzi o te plamienia itd wydaje mi sie ze to z czadsem minie wiec looz skoro kobiety to biora tzn ze nie zachodza ehhee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieee12345
czy pamiętacie na której storonie tego tematu jest lista wszytskich leków?? bo wiem, że taka jest ale nie pamietam na jakiej stronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczka
ja plamienia miałam przez pierwsze 5 dni po skonczonym okresie :P (przy pierwszym opakowaniu moich pierwszych tabl. anty) do tylko0 przez pierwszy tydzień. Niue przytyłam- nawet schudłam 2kg:) Piersi urosły hihi :D zadnych skutków ubocznych... no moze jedynie większy trądzik przez peirwsze opakowanie, ale teraz jest już coraz lepiej( koncze 2opak.) Zanim zaczęłam je brać, bardzo sie bałam. Naczytałam sie mase negatywnych wypowiedzi na tym forum o nich iz wątpiłam, ale spróbowałam, i NIE żałuję ! Piszę to dla wszystkich tych dziewczyn, które mają podobne obawy jakie ja miałam wcześniej:) Pozdrawiam wszystkie yasminellki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
dziewczyny pomozcie czy jak kochałam sie w pierwszym dniu tygodnia przerwy od tabletek to równiez bylam zabezpieczona jak w dniach poprzednich? pozdrawiam was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Marcia_20 ---- bierzesz tabletki a nawet nie wiesz jak dzialaja? Po cos ulotka jest dolaczona.Komu bardziej uwierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
to sa moje pierwsze tabletki wiem ze taka informacja byla w ulotce ktora przeczytalam ale dla pewnosci chce sie upewnic bo niestety mi sie gdzies zapodziala ta ksiazeczka dlatego pytam na wszelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaczka
Jeśli nie pominełaś zadnej tabletki to ejsteś zabezpieczona także w tygodniu przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
ja kocham sie z moim chlopakiem takze w czasie przerwy oczywiscie jak nie mam krwawienia jeszcze i jest ok dodam ze biore 6opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_20
ok fajnie dziekuje bardzo za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
hej dziewczyny mam pytanie zapomnialam o tabletce i wzielam ja dopiero po 12,5 godz, czyli tylko albo i az 0,5 godz za pozno. czy jest to jakas duza roznica i czy powinnam sie dodatkowo zabezpieczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
serdycho......jasne ze powinnas sie zabezpieczac nie utrzymalas antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
a jesli to jest poczatek 2 tygodnia to przeczytalam ze zabezpieczenie jest zachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
kochanie ja ci tylko doradzam zrobisz jak bedziesz chciala ja bym sie zabezpieczala zwlaszcza ze te 12h to w przyblizeniu ja bym uwarzla chcesz ryzykowac ok ja bym odradzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
serducho86 --- skoro jest to 2 tydzien to nie musisz sie zabezpieczac dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
Mloda Polozno---- w tym miesiacu biore ostatnie opakowanie yasminelle. bylam u ginekologa-robil USG-pecherze nadal mam, tj mialam...poza tym zadnych zmian innych nie mam.Zalecil mi badanie tej nieszczesnej prolaktyny.... i bede musiala zrobic:( mam pytanie, po jakim czasie od odstawienia tabletek mozna chodzic "bezpiecznie" do solarium???pod slowem bezpiecznie rozumiem te przebarwienia, nie chcialabym sie ich nabawic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×