Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
kasiulkia --- jezeli sytuacja sie powtorzy to musisz zglosic to lekarzowi. Ona Mloda i Szalona ----- to nie byla ciezka bieunka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie.. brałam 2 blistry yasminelli z odstępem 7 dni teraz powinnam od jutra wziąć 3 ale nie mogę z powodów zupełnie niezależnych. Powiedzcie mi czy mam zacząć brać kolejny dopiero za miesiąc od 1 dnia okresu czy mogę wcześniej. chodzi mi o zachowanie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona88
Młoda położna --> dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanko. Czego oznaką może być białawy śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Niedoświadczona88 ----- poczytaj sobie o obajwach i rozpoznawaniu ciazy.Przyda Ci sie na przyszlosc.Na podsatwie sluzu nie mozna podejzrewac ciazy,zwlaszcza jak sie bierze tabletki bo one zmieniaja jego konstystnecje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona88
Młoda położna ---> Znam te objawy, o których się mówi, nudności, częstsze oddawanie moczu itd, ale z tego co wiem, to chyba one występują później, a byłam ciekawa, czy są jakieś oznaki w pierwszym miesiącu. A co do tego śluzu, to mam się nie martwić, że to jest jakiś objaw choroby tylko efekt brania tabletek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Niedoświadczona88 --- jezeli zapach jest w normie,nie towarzysza temu zadne pieczenia czy swedzenia to nie masz czym sie przejmowac.Sluz w czasie brania tabletek zmienia sie,to jedna z form zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam! mam problem -od wczoraj odczuwam ból w piersi, takie kłucie martwi mnie to, byc moze to przed okresem ale zamierzam wziac kolejne opakowanie Yasminelle nie robiac przewy poniewaz wyjezdzam na urlop. Czy wiecie co moze byc przyczyna takich doleglowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam! mam problem -od wczoraj odczuwam ból w piersi, takie kłucie martwi mnie to, byc moze to przed okresem ale zamierzam wziac kolejne opakowanie Yasminelle nie robiac przewy poniewaz wyjezdzam na urlop. Czy wiecie co moze byc przyczyna takich doleglowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam! mam problem -od wczoraj odczuwam ból w piersi, takie kłucie martwi mnie to, byc moze to przed okresem ale zamierzam wziac kolejne opakowanie Yasminelle nie robiac przewy poniewaz wyjezdzam na urlop. Czy wiecie co moze byc przyczyna takich doleglowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam! mam problem -od wczoraj odczuwam ból w piersi, takie kłucie martwi mnie to, byc moze to przed okresem ale zamierzam wziac kolejne opakowanie Yasminelle nie robiac przewy poniewaz wyjezdzam na urlop. Czy wiecie co moze byc przyczyna takich doleglowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepka
ja mam pytanie o plamienia.. bo przeciez plamienie to teoretycznie brazowawe kropelki krwi czy cos w tym stylu? a jesli moje 'plamienie' to gesty mleczno-brązowy śluz? to tez plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam! mam problem -od wczoraj odczuwam ból w piersi, takie kłucie martwi mnie to, byc moze to przed okresem ale zamierzam wziac kolejne opakowanie Yasminelle nie robiac przewy poniewaz wyjezdzam na urlop. Czy wiecie co moze byc przyczyna takich doleglowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiiiinka
Niedoświawdzona88------nie wiem,czemu bierzesz pod uwagę tylko wypowiedzi młodej położnej. Owszem ma racje,ale napisałam Ci jak to jest z tymi objawami i jak łatwo można je pomylić ze skutkami ubocznymi. A co do śluzu- nie ma najmniejszego sensu analizowania go pod kątem ciąży,bo on może się zmianiać,raz może byc biały, gęsty, raz ciągnący, przezroczysty. Jeśli obawiasz się ciąży zrób test. Daj sobie spokój z tymi objawami. W pierwszym miesiącu brania pigułek byłam senna, częściej oddawałam mocz( yasminelle mają jakiś składnik moczopedny), trochę bolał mnie dół brzucha, miałam zawroty głowy- wypatrz wymaluj ciąża, co?! Nie analizuj jakichś pewnie wymyślonych objawów tylko zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja371
witam:) czytam czytam...i zaniepokoiłam się... istnieje zatem mozliwość ze tabletka nie zadziala?? lekarz przepisal mi yasminelle bez specjalnego wywiadu i niestety badania bo akurat w dniu wizyty u niego zaczela mi sie miesiaczka...powinnam sie niepokoic?? podejrzewam ze nielatwo ( o ile w ogole) da sie sprawdzic czy tabletka dziala...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja7843
witam:) czytam czytam...i zaniepokoiłam się... istnieje zatem mozliwość ze tabletka nie zadziala?? lekarz przepisal mi yasminelle bez specjalnego wywiadu i niestety badania bo akurat w dniu wizyty u niego zaczela mi sie miesiaczka...powinnam sie niepokoic?? podejrzewam ze nielatwo ( o ile w ogole) da sie sprawdzic czy tabletka dziala...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania820
Młoda położna / Niedoświadczona88 a jeśli towarzyszy pieczenie? mój ginekolog nic nie stwierdził, badania w normie...więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja7843
witam:) czytam czytam...i zaniepokoiłam się... istnieje zatem mozliwość ze tabletka nie zadziala?? lekarz przepisal mi yasminelle bez specjalnego wywiadu i niestety badania bo akurat w dniu wizyty u niego zaczela mi sie miesiaczka...powinnam sie niepokoic?? podejrzewam ze nielatwo ( o ile w ogole) da sie sprawdzic czy tabletka dziala...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona9571
witam:) czytam czytam...i zaniepokoiłam się... istnieje zatem mozliwość ze tabletka nie zadziala?? lekarz przepisal mi yasminelle bez specjalnego wywiadu i niestety badania bo akurat w dniu wizyty u niego zaczela mi sie miesiaczka...powinnam sie niepokoic?? podejrzewam ze nielatwo ( o ile w ogole) da sie sprawdzic czy tabletka dziala...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaiiiinka----hej ja dopiero zaczne brac yasminelle kolo czwrtku ale martwia mnie objawy ktore wymienilas...sennosc zawroty glowy...ja to mam i bez tabsow przez niskie cisnienie a teraz boje sie tego do ust wlozyc...mozesz mi powiedziec cos wiecej na ten temat...np czy masz cisnienie w normie albo jakiej jestes postury...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaiiiinka----hej ja dopiero zaczne brac yasminelle kolo czwrtku ale martwia mnie objawy ktore wymienilas...sennosc zawroty glowy...ja to mam i bez tabsow przez niskie cisnienie a teraz boje sie tego do ust wlozyc...mozesz mi powiedziec cos wiecej na ten temat...np czy masz cisnienie w normie albo jakiej jestes postury...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaiiiinka---hej ja dopiero kolo czwartku zaczne stosowac yasminelle ale te zawroty glowy i sennosc o ktorych piszesz mnie przerazaja...ja to mam i bez tabsow przez niskie cisnienie....mozesz mi powiedziec cos wiecej np jakiej jestes budowy i czy masz cisnienie w normie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaiiiinka---hej ja dopiero kolo czwartku zaczne stosowac yasminelle ale te zawroty glowy i sennosc o ktorych piszesz mnie przerazaja...ja to mam i bez tabsow przez niskie cisnienie....mozesz mi powiedziec cos wiecej np jakiej jestes budowy i czy masz cisnienie w normie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiiiinka
coffeedrink----- spokojnie, każdy organizm reaguje inaczej na tabletki antykoncepcyjne. Ja te zawroty głowy i senność miałam przez dosłownie kilka dni podczas pierwszego miesiąca. Później,przy drugim te objawy ustały. Ciśnienie mam ok. Naprawdę nie obawiaj się, jeśli dobrał Ci je lekarz po uprzednim zmierzeniu ciśnienia, zrobieniu podstawowych badań-nie bój się. Daj sobie 3 miesiące na przystosowanie organizmu do pigułek. Jeśli miałabyś objawy bardzo męczące zawsze możesz iść z tym do swojego ginekologa,który już będzie wiedział czy zmienić Ci tabletki, i kiedy. Głowa do góry, ja jestem mega zadowolona z tych tabletek;) Zero skutków ubocznych (pomijając te kilka dni w pierwszym miesiącu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiiiinka
zaniepokojona9571 ----------- tabletki działają na każdego, jedynie mogą nie trzymać cyklu- stąd mogą być plamienia, obfite, bolesne,nieregularne miesiączki itp. mimo,że tabletki powinny zmieniać okres 'na lepsze' ;). W sumie nie za kompetentny ten Twój lekarz,skoro nie zrobił Ci podstawowych badań. Dobrze,że jakiś tam wywiad przeprowadził, więc pewnie zapytał chociaż o choroby w rodzinie, zakrzepice itp. Tabletki napewno owulacje zatrzymają,jeśli będziesz je stosowała zgodnie z ulotką. Jeśli Twój cykl będzie rozlegulowany-udaj się do ginekologa, oczywiście innego, tego zmień jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmm
zaniepokojona...--->mi własnie pare dni temu lekarz przepisał yasminelle bez ŻADNEGO wywaidu....i bez badan...stwierdził że maja one najmniej hormonów z dotychczasowych leków które pojawiły się na rynku i raczej nie szkodzą...jeszcze nie zaczełam brac,czekam na okres...pozyjemy zobaczymy ale tez mam mnóstwo obaw:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assssiaaa
Mam pytanie. Czy to prawda, ze biorąc Yasminelle nie można palić papierosów? Tak ginekolog mi powiedziala, ale chcialam sie upewnic. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assssiaaa
Mam pytanie. Czy to prawda, ze nie mozna palic paierosow biorac Yasminelle? Tak mi ginekolog powiedziala, ale chcialam sie upewnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
o ile sie nie myle to w ulotce jest napisane że po 35 roku zycia nie mozna palic, ale ogólnie przy tabsach anty w kazdym wieku sie nie zaleca papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×