Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość yhmmm
zobacz jak jest w ulotce ale raczej nie wolno palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dlaczego ktos sie podszywa pode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Palenie zwieksza ryzyko zakrzepicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona88
Młoda położna ---> Dziękuję Ci bardzo :) Cieszę się, że są takie osoby jak Ty, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajego
ja biore od tygodnia i na razie powinien mi sie skonczyc okres a mam plamienia ..tylko ze to nie krew:/ a mam tabsy tylko na 3 miechy...jesli tak ma sie to trzymac to jakos przezyje:// zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaarnaaaaa876
skończyłam niedawno drugi blister, jestem teraz w 4 dniu 7 dniowej przerwy, a do dzisaj nie wystapiło u mnie krwawienie z odstawienia. W poprzednim miesiacu "zjawiło się" ono w drugim dniu przerwy, a dzisaj nic nie wskazuje,, aby się w ogole zblizało...;/ Przewertowałam ulotkę, ale nie ma tam nic na temat tego, czy to może być spowodowane. Ciąze wykluczam. Może któraś z was wie, jaka może być tego przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiiiinka
czaaarnaaaaa876------------ a dlaczego wykluczasz ciążę? Po pierwsze masz jeszcze 3 dni na dostanie krwawienia z odstawienia więc nie panikuj. Możesz go dostać nawet 7 dnia. Może tabletki nie są dla Ciebie odpowiednie i nie trzymają Ci cyklu. Ważne,żebyś dostała w ciągu tych 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczak
to normalne. raz krwawienie wys wczesniej raz póxniej jeżeli ciąże wykluczasz to poczekaj napewno dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczak
to normalne. raz krwawienie wys wczesniej raz póxniej jeżeli ciąże wykluczasz to poczekaj napewno dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczak
to normalne/ nie musisz sie bać. dostaniesz plamienie. czasami przychodzi wcześniej czasami później i nie ma w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgBo
Witajcie :) podziele sie z wami moimi wrazeniami na temat Yasminelle:) a wiec w pierwszych dniach brania tabletek, tzn od pierwszego dnia gdy rozpoczal mi sie okres, nie odczuwalam zadnych objawow, tyle ze okres trwal dosyc dlugo, tzn, okres sam w sobie to tak standardowo, ale w nastepny tydzien mialam nadal plamienia, lecz 2 tygodnie po okresie wszystko minelo :) po wzieciu ostatniej tabletki miesiaczka pojawila sie 3 doby pozniej, troszke sie obawialam, ale na szczescie sie pojawia :) Fakt, po miesiacu brania tabletek zmniejszyl mi sie apetyt :) co pewie bedzie sie wiazalo z utrata wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgBo
Witajcie :) podziele sie z wami moimi wrazeniami na temat Yasminelle:) a wiec w pierwszych dniach brania tabletek, tzn od pierwszego dnia gdy rozpoczal mi sie okres, nie odczuwalam zadnych objawow, tyle ze okres trwal dosyc dlugo, tzn, okres sam w sobie to tak standardowo, ale w nastepny tydzien mialam nadal plamienia, lecz 2 tygodnie po okresie wszystko minelo :) po wzieciu ostatniej tabletki miesiaczka pojawila sie 3 doby pozniej, troszke sie obawialam, ale na szczescie sie pojawia :) Fakt, po miesiacu brania tabletek zmniejszyl mi sie apetyt :) co pewie bedzie sie wiazalo z utrata wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgBo
Witajcie :) podziele sie z wami moimi wrazeniami na temat Yasminelle:) a wiec w pierwszych dniach brania tabletek, tzn od pierwszego dnia gdy rozpoczal mi sie okres, nie odczuwalam zadnych objawow, tyle ze okres trwal dosyc dlugo, tzn, okres sam w sobie to tak standardowo, ale w nastepny tydzien mialam nadal plamienia, lecz 2 tygodnie po okresie wszystko minelo :) po wzieciu ostatniej tabletki miesiaczka pojawila sie 3 doby pozniej, troszke sie obawialam, ale na szczescie sie pojawia :) Fakt, po miesiacu brania tabletek zmniejszyl mi sie apetyt :) co pewie bedzie sie wiazalo z utrata wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgBo
Witajcie :) podziele sie z wami moimi wrazeniami na temat Yasminelle:) a wiec w pierwszych dniach brania tabletek, tzn od pierwszego dnia gdy rozpoczal mi sie okres, nie odczuwalam zadnych objawow, tyle ze okres trwal dosyc dlugo, tzn, okres sam w sobie to tak standardowo, ale w nastepny tydzien mialam nadal plamienia, lecz 2 tygodnie po okresie wszystko minelo :) po wzieciu ostatniej tabletki miesiaczka pojawila sie 3 doby pozniej, troszke sie obawialam, ale na szczescie sie pojawia :) Fakt, po miesiacu brania tabletek zmniejszyl mi sie apetyt :) co pewie bedzie sie wiazalo z utrata wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambira
Chętnie podzielę się z Wami swoimi doświadczeniemi po braniu yasminelle. Cóż nie kazdy organizm reaguje tak samo:( niestety musialam odstawić, czułam się po nich okropnie, mdłości i bóle żołądka nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Plamienie utrzymywało sie prawie cały czas przez co czułam dyskomfort. Za yasminelle dziękuję, nie biorę:( Źle wspominam:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa2727
hey dziś rano wziełam pierwszego tabsa yasminelle...pierwsze kilka min czułam sie troszke słabiej, ale mozliwe że ta słabosc pojawiła sie tez z powodu pierwszego dnia okresu:) teraz czuję się świetnie a nawet bóle miesiaczkowe nie sa tak uciazliwe jak zawsze u mnie pierwszego dzionka...mam nadzieje ze dalej wszystko bedzie ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
ja jeszcze raz do mlodej położnej jesli łyknę sobie po 1 tabletce 2 dni przed krwawieniem, to bedzie to jednoczesnie bezpieczna i skuteczna dawka, by rozrzedzić krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny ratujcie. Potrzebuję na jutro, max pojutrze 1 blister tabletek. Ginekologa mam dopiero 27 a potrzebuje już. Coś się mi pogmatfaciło jak sie umawialam na wizytę i zamiast wczesniej to umówiłam sie za pózno... Jak którejś zbywa jeden blister to prosze o odsprzedanie a jak tylko wykupię swoje to zwrócę. Pomóżcie. Pozdrawiam. P.S. jestem w Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny ratujcie. Potrzebuję na jutro, max pojutrze 1 blister tabletek. Ginekologa mam dopiero 27 a potrzebuje już. Coś się mi pogmatfaciło jak sie umawialam na wizytę i zamiast wczesniej to umówiłam sie za pózno... Jak którejś zbywa jeden blister to prosze o odsprzedanie a jak tylko wykupię swoje to zwrócę. Pomóżcie. Pozdrawiam. P.S. jestem w Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle od 4 dni są to moje pierwsze tabletki i czuje sie po nich swietnietylko zastanawia mnie jedno bo nosze soczewki i mam wrazenie ze mam jakies suche od kiedy lykam tabsy a nie mialam nigdy z tym problemu , czy ktos tez tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle od 4 dni czuje sie swietnie, nic mi nie dolega narazie poza jednym wydaje mi sie ze od kiedy biore te tabletki to mam jakies suche oczy a nosze soczewki, zawsze mialam dobrze nawilzone oczy i wydaje mi sie ze to moze byc to tych tabletkach, bo skoro zapobiegają zatrzymaniu wody to znaczy ze odwadniają to znaczy tez ze skora i spojówki tez sie odwadniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monalisa85 ---- to jest mozliwe bo yasminelle maja drospirenon,ktory moze odwadniac.Ja sie przez to nabawilam zespolu suchego oka.Musisz pic duzo wody,krople do oczu tez sie moga przydac do nawilzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prosciej tylko mój lekarz rodzinny jest 200 km ode mnie... i dlatego musze odkupic od kogos... bo jak normalnie pójdędo ekarza 1 kontaktu w przychodni to mi nie przepisze... to rodzinny musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha
Wskaznik Pearla okresla ile kobiet podczas stosowania danej antykoncepcji zaszlo w ciaze przy skrupulatnym przestrzeganiu zalecen dotyczacych danej metody. W zwiazku z tym mam pytanie. Jeśli wskażnik Pearla co do tabletek hormonalnych wynosi ok. 0,1 to co sie musiało stac zeby kobieta która przestrzega zalecen dotyczacych tej metody zaszła w ciaże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha
Wskaznik Pearla okresla ile kobiet podczas stosowania danej antykoncepcji zaszlo w ciaze przy skrupulatnym przestrzeganiu zalecen dotyczacych danej metody. W zwiazku z tym mam pytanie. Jeśli wskażnik Pearla co do tabletek hormonalnych wynosi ok. 0,1 to co sie musiało stac zeby kobieta która przestrzega zalecen dotyczacych tej metody zaszła w ciaże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaha
Wskaznik Pearla okresla ile kobiet podczas stosowania danej antykoncepcji zaszlo w ciaze przy skrupulatnym przestrzeganiu zalecen dotyczacych danej metody. W zwiazku z tym mam pytanie. Jeśli wskażnik Pearla co do tabletek hormonalnych wynosi ok. 0,1 to co sie musiało stac zeby kobieta która przestrzega zalecen dotyczacych tej metody zaszła w ciaże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania820
ponowię swoję pytanie- jeśli zmienionemu (przez branie babletek oczywiście) śluzowi towarzyszy pieczenie i swędzenie? byłm u ginekologa ale on stwierdził, że wszystko jest w porządku, więc... a swędzenia zaczynają się mniej więcej w połowie cyklu. czy możecie powiedzieć czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiak2
biore juz drugi blister jasminelle.pierwszy byl NIE!!!MILY krwawienie caly miesiac blee ale drugi juz wszystko ok nie ma jak w pierwszym takiego bolu piersi.cera tragedia jesli mam byc szczera jednak czego sie nie robi dla bezpieczenstwa ....mam nadzieje ze bedzie skutecznie:P .mysle ze z czasem bedzie tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×