Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Carmamelle
Binladen -- W żadnym wypadku nie pomijaj tabletki, niedoćć, że skuteczność może być obniżona, to jeszcze sobie tylko rozregulujesz cykl, pomijać tabletek nie można. Ale możesz wziąć kilka godzin przed albo po piciu, do 12h spóźnienia może być od normalnej godziny, dlatego możesz zrobić tak, że i wypijesz coś, i weźmiesz tabletkę, tylko w innych porach, żeby na siebie na nachodziły. A żołądek jest o wiele wrażliwszy, jak bierzemy pigułki, mnie też strasznie bolał, jak piłam choć trochę alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaaa330
Ja bralam Jasminelle przez rok . Bylam miesiac temu u lekarza ,aby zmienic tabletki . Jasminelle w ogole mi nie podpasowaly . Okres mialam moze raz tak jak powinnam . Strzasznie spadlo mi libido . Wlasciwie nie mam od pol roku ochoty na sex i jakiekolwiek zblizenia. Strasznie sie przez to nie dogaduje z chlopakiem . STRASZNIE wypadaja mi wlosy i lekarz powiedzial ,ze to wlasnie przez to. Naprawde wyciagam sobie wlosy garsciami . Fakt ,ze nie przytylam a nawet schudlam ,ale nie wiem czy to w wyniku brania pigulek : ) . No nie wiem . Na kazdego dzialaja pewnie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek175
pilnie kupię kilka opakowań Yasminelle za rozsądną cene. Proszę o kontakt : kotecek175@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisa1235
dziewczyny wczoraj byłam u ginekologa, pierwszy raz bede stosowała antykoncepcje, dostałam tabletki yasminelle. wczoraj akurat dostałam miesiaczki i lekarz powiedzial zeby od razu wziac tabletke, bylam taka zakrecona, przeczytalam ulotke i caly czaas myslac ze jest poniedzialek wzielam tabletke z poniedzialku a przeciez wczoraj byl wtorek co powinnam teraz zrobic zeby brac tabletki zgodnie z dniem tygodnia na listku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
wszystkie tabletki maja ten sam sklad, zaznaczenie dni tygodnia ma byc dla nas ulatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka88
ja mam natomiast takie wstydliwe pytanie, dopiero zaczełam brać tabletki. Nie wiem czy pozwolić chłopakowi szczytować we mnie, czy te tabletki są tak dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 styczeń ona
jak to jest z tą informacją ze tabletki IV generacji sa bardzo szkodliwe i na zachodzie wycofano yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA0511
A Poczytaj sobie o firmie Bayer Schering Pharma i o zabojczej antykoncepcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Agnieszka88 -- Tabletki powodują, że nie mamy owulacji, więc spokojnie może szczytować w Tobie. Ulotka mówi, że już od 1-szej tabletki jesteś chroniona, ale lekarze czasem każą odczekać tydzień, dwa, choć myślę, że ulotka nie kłamie i faktycznie jesteś zabezpieczona od samego początku brania tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkaaa330
Boze dziewczyny ciagle piszecie i pytacie o to samo .. wystarczy poczytac co inni pisza a znajdziecie w co 3 poscie odpowiedz na swoje pytanie a nie w kolko pytac o to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka88
myślisz że mi się chce przegladać 850 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20
sprzedam yasminelle. 40 zł za opakowanie, data ważności do 06.2015. zapraszam: marymary20@wp.pl w temacie yasminelle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sprzedam 2 listki Yasminelle. Po 40zł + wysyłka. Kontakt olcia.k@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xLilaaax
Tabletki yasminelle stosuję od 3 lat, lekarz ostatnio przepisał mi tabletki Naraya ponieważ są tańsze. Czy któraś z Was je stosuje? Czy sa dobre? Podobno to odpowiednik Jasminelle? POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klima_sdz
pilnie odkupie yasminelle najlepiej idbiór osobisty w lodzi moje gg 2096499 lub inkak.1987@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda1221
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośne tabletek antykoncepcyjnych. Byłam dwa tygodnie temu u ginekologa po receptę na moje YASMINELLE i dzisiaj byłam u dermatologa i przepisała mi antybiotyk co z kolei wyczytałam że oddziaływują na tabletki antykoncepcyjne bo zmniejszają we krwi stężenie estriolu i osłabiają działanie tabl. anty. Jednak obecnie mam ostatni dzień 7-dniowej przerwy od jutra powinnam brać tabl. anty. i dodatkowo ten antybiotyk... Moje pytanie brzmi: Czy powinnam odstawić póki co tabletki antykoncepcyjne i zacząć po wybraniu antybiotyków(10 dni)? Czy może powinnam brać żeby nie zaburzyć rytmu tylko po prostu dodatkowo stosować zabezpieczenie mechaniczne (prezerwatywy)? Tylko jeżeli wybiorę drugą opcję to jak długo powinnam stosować te dodatkowe zabezpieczenie? Już nie wiem co mam robić do ginekologa nie będę znowu się zgłaszać już bankrutuję od tych wizyt u lekarzy i wszystkich leków... Liczę na waszą pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Najlepiej spytaj swojego lekarza, ale z tego, co wiem, trzeba zabezpieczać się prezerwatywą przez cały okres brania antybiotyku + 2 tygodnie po zaprzestaniu. Nie przedłużej przerwy na krwawienie w żadnym wypadku, nie można wydłużać przerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Sprzedaz lekow w internecie jest nielegalna,gratuluje podawania swoich nr komorkowych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaki
Cześć. Mam pytanie, bo zgubiłam gdzieś ulotkę. Zaczęłam nową robotę, która zajmuje mi cały dzień/wszystkie dni robocze i nie dalam rady dostać się do mojego lekarza. Wzięłam 18 tabletek Yasminelle. Co mogę teraz zrobić? Nie zdobędę opakowania w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od poltora roku biorę yasminelle, żadnych skutków ubocznych, okreszawsze 4 dnia od odstawienia. Wszystko ok, do dziś..otóż wczoraj wzięłam 17 pigułkę a dziś rano dostałam okres....a powinnam za równy tydzien. i nie wiem co mam dalej robi:dokończyć blister czy może zrobić przerwę..wizyte u gina mam jutro ale nie wiem co z dziesiejszą pigułką...help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mam pytanie... wiem, ze podczas brania pigułek Yasminelle mogą wystąpić skuptki uboczne, otóż ja źle się czuję, jestem osłabiona i często mam nudności. Skończyłam brać pierwsze opakowanie, ale mój chłopak chce abym odstawiła tabletki skoro źle się po nich czuję. Powiedzcie mi czy któraś z Was też tak miała... i czy to wszystko minęło?:) Bo mi osobiście wydaje sie ze to jest zawsze jakas ingerencja w organizmie i po jakims czasie organizm powinien sie przystosowac i przyzwyczaic do tego wszystkiego.. jak myslicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mam pytanie... wiem, ze podczas brania pigułek Yasminelle mogą wystąpić skuptki uboczne, otóż ja źle się czuję, jestem osłabiona i często mam nudności. Skończyłam brać pierwsze opakowanie, ale mój chłopak chce abym odstawiła tabletki skoro źle się po nich czuję. Powiedzcie mi czy któraś z Was też tak miała... i czy to wszystko minęło?:) Bo mi osobiście wydaje sie ze to jest zawsze jakas ingerencja w organizmie i po jakims czasie organizm powinien sie przystosowac i przyzwyczaic do tego wszystkiego.. jak myslicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
Pewnie już takie pytanie padło tutaj kilka razy, dziewczyny ile płacicie za Yasminellę? Może jest ktoś ze śląska (aglomeracja), kto mógłby mi polecić jakąś tanią aptekę? Dostałam receptę, chciałabym wykupić ją, ale nie chcę przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupilu
sprzedam recepte na yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
ehh, niestety Kwaitów Polskich nie ma na śląsku. Ale dobrze wiedzieć, że 42zł to dużo, skoro kupujesz za 37zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylnara
Hej ja miałam podobne skutki uboczne, tj. źle się czułam, byłam osłabiona i często odczuwałam nudności do tego brak apetytu przez jakies 5 miesięcy po Sylvie20 (najczesciej na poczatku opakowania) Czekałam az przejdzie, ale nie przeszło wiec zmieniłam. Nie znam sie ale 2-3miesiace to chyba normalne, ale dłużej nie ma co czekać i sie męczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20@wp.pl
sprzedam yasminelle. 40zł za opakowanie+ wysyłka. Ważne do 06.2015. piszcie: marymary20@wp.plw temacie yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) biore juz 2 blister yasminelle.Ogólnie to nic poważnego mi nie dolega po nich,nie utyłam - mimo iż apetyt mi dopisuje ;), troche mi nabrzmiały piersi, noi niestety ta gorsza rzecz - spadło mi libido ;( Ale czytajac opinie to wiekszość dziewczyn na to narzeka.Ehh no nic trzeba sie troszke pomeczyc i je odstawic.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×