Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość łółó
dziewczyny a czy miałyście taką sytuacje. zanik okresu biore yasminelle od pół roku, obecnie w czasie przerwy 7 dniowej nie dostałam okresu w ulotce pisze ze jak nie dostane po kolejnym blistrze aby zgłosić sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merilon
Witam, widzę że jest tu trochę aktywnych osób, więc może mi pomożecie i doradzicie. Otóż miałam taką sytuację, że najpierw stosowałąm atybiotyk Duracef przez 6 dni a po kilku dniach łykałam Rovamycine, tez przez 6 dni. Dodam iż stosuję Yasmin. Na temat obu antybiotyków sa różne opinie (przekopalam caly internet :D), dlatego podczas stosowania obu z nich nie współżyłam. Wiem, że gdy antybiotyk wpływa na anty to trzeba sie jeszcze zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni po zakonczeniu kuracji. I tutaj się moja sytuacja komplikuje, gdyż gdy skończyłam łykać Rovamycine, pozostały mi tylko 3 tabletki z opakowania anty. Jestem teraz w trakcie przerwy, jutro zaczynam nowe opakowanie, i nie mam pojecia co robic. No bo co nalezy robic gdy te dodatkowe 7 dni przypada na przerwę ? Pomóżcie, bo im więcej o tym myśle, tym bardzie nie wiem co robić ?? czy jesli odczekam 7 pierwszych tabletek anty z nowego opakowania, wszystko wroci do normy ?? czy -o zgrozo- musze czekac teraz cale opakowanie ?? :( bardzo proszę o radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Radze Ci skontakowac sie z lekarzem, lepsze to niz ktos dal by ci zla odpowiedz na forum i bys sie jej posluchala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola88888
Witam. Yasminelle brałam 1,5 roku. Odstawiłam je 2 miesiące temu, gdyż mój partner wyjechał i stwierdziliśmy, że ze względu na nasze rzadkie spotkania (ok. 2 razy w m-cu) nie ma sensu ich brać. Ale ja już myślę o powrocie do pigułek. I tu moje pytanie: ile powinna wynosić rozsądna przerwa między braniem pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam miesiac przerwy, bo nie mialam jak zdobyc Yasminelle, po tym miesiacu wroclam do tabletek. Wszystko jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsenka
Do Ola88888 Zalecana przerwa to 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela12008
czy jest jakiś tańszy odpowiednik Yasminelle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
Ja brałam Yasminelle 2 lata. niestety rozkręciły sie migreny, utyłam po roku-do roku waga była ok, przez kolejny rok 10kilo więcej, źle sie czułam, miałam doły i brak chęci do seksu. Odstawiłam od 2 lat nie biore choć ginekolog zachęca, nawet zaproponował jakieś lepsze pigułki-bardziej naturalne, niby lepssze nie pamiętam nazwy-dostałam ulotkę, ale nie mam odwagi wracac do pigułek. Czy któraś z was miała takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyns
hej wszystkim, ja skonczylam 1 opakowanie tych tabletek, jest ok bo zadnych skutkow ubocznych:))) mam tylko pytanie po jakim czasie zaczely wam rosnac piersi(jesli wogole urosly od tych tabletek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattej
Mnie nie urosły w cale ;( kurcze mam pewną obawe - zawsze kupowałam polskie yasminelle, teraz dostałam zagraniczne z polskim tłumaczeniem i już sama nie wiem czy są te same. Niby wszystko się zgadza, ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angsza
Ostatnio ginekolog przepisal mi Yasminelle, teraz czekam na okres i zaczynam brac pigulki. Mam odnosnie tego pytanie, czy jesli bierze sie pigulki po raz pierwszy w zyciu to czy dzialaja odrazu po pierwszej tabletce czy trzeba odczekac tydzien, miesiac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyns
kattej wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6655221100
witam :) ja dzisiaj rozpoczynam brać yasminelle. lekarz przepisał mi je po 1 opakowaniu novynette, strasznie się źle czułam. co o nich myślicie? jakieś skutki uboczne?:) Angsza - jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaaatttaaaa
WITAM! Mam na zbyciu całe opakowanie tabletek i recepte na dwa opakowania, miał je brać ale się rozmysliłam i zostało mi, chetnie sprzedam. beata06@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonak8903
Odsprzedam nowe, zafoliowane tabletki YAZ I YASMINELLE oczywiście Polskie. Data 08.2015r Kilka szt.. Cena za opakowanie 25-30zł. Polecam... 5zł wysyłka po wpłacie na konto, 14zł za pobraniem, bądź odbiór osobisty okolice Łodzi. iwonka8903@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Odsprzedam tabletki --Yasminelle-- nowe, apteczne, zafoliowane--firma Bayer---------------data 08.2015-------------------------25zł--------------- Więcej na natalia11@op.pl------------------ODPISUJĘ OD RAZU ! Możliwy odbiór osobisty w Warszawie. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula1005
Brałam yasminelle 2 lata i teraz mam już pół roku przerwy. Przytyłam po nich nie da się tego ukryć ok. 5-6kg, bo gdy je przestałam brać po kilku miesiącach od razu wróciłam do swojej wagi bez żadnego odchudzania, ograniczania się itp. ZALETY: zwiększone libido i to znacznie:) troche lepsza cera, jędrniejsze piersi i chyba całe ciało. Cena jak dla mnie troche wysoka, bo płaciłam 45zł i dzisiaj ginekolog zapisał mi cilest, które mają kosztować ok. 15zł. Zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsprzedam 2 opakowania Yasminelle. kontakt gg 3348646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikurikuri
Odsprzedam recepty na yasminelle stickie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Odsprzedam tabletki --Yasminelle-- nowe, apteczne, zafoliowane--firma Bayer---------------data 08.2015-------------------------25zł--------------- Więcej na natalia11@op.pl------------------ODPISUJĘ OD RAZU !-------------------------- Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuula:)
Witam Ja używam novynette jakies 3 lata i nie narzekam, chociaz mój mąż stwierdził że zrobiłam się bardzo nerwowa. I tu moje pytanie czy wy też to zauważyłyście że jesteście bardziej nerwowe? Proszę odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editedit
Hej dziewczyny. Widzę tu wiele weteranek yasminelle, a może któraś z was odstawiła już tą formę antykoncepcji? Ja brałam yasminelle około roku, po odstawieniu 3 pierwsze miesiączki pojawiły się normalnie i o czasie, a teraz kolejna spóźnia się już siódmy dzień. To na pewno nie ciąża bo się zabezpieczamy poza tym robiłam też test. Czy któraś z was miała taki przypadek, że początkowo cykl był regularny a potem nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga002
A ja do końca nie wiem jak z tą przerwą jest będę teraz brać pierwsze opakowanie ale nie wiem kiedy mam zacząć drugie. Wiem, że przerwa trwa 7 dni, wiec jeśli wezmę ostatnia tabletkę w środę to po tej 7dniowej przerwie mam wziąć tez w środę czy w czwartek, słyszałam kilka opinii na ten temat wiec już się zgubiłam i z tego wszystkiego zapomniałam co powiedział mój ginekolog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatisch
Yasminelle sprzedam. 35zł. data ważności 06.2015r. szybka wysyłka. koala9@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
ODSPRZEDAM tabletki -----Yasminelle---- NOWE, APTECZNE, ZAFOLIOWANE !!!--firma Bayer-----------------------data 08.2015-------------------------30zł--------------- Więcej informacji zapraszam na natalia11@op.pl-----------------------NIE MUSISZ DŁUGO CZEKAC BO ODPISUJĘ OD RAZU !!!!!!!----------------------- Możliwy odbiór osobisty w Warszawie KAŻDEGO DNIA-------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuula:)
Jeśli ostatnią bierzesz w środę to później weź w czwartek, musi minąć 7 dni od ostatniej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona-ilona
Zmieniam tabletki wiec mam do oddania opakowanie Yasminelle (wazne do sierpnia 2015). Odstapie za tyle za ile kupilam, czyli za 40 zl. Najchetniej przekaze komus osobiscie w Warszawie. Moj mail: ilona1234@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataattaaa
Zrezygnowałam wiec mam całe opakowanie i recepte na dwa opakowania, chetnie odsprzedam. beata06@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×