Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
hmmm moze boli cie dlatego ze masz ten okres i wczesniej ci poruszala zabardzo w srodku.ale moim zdaniem jak cie badala i nic nei wykryla to mzoe to bedzie tylko z tego okresu i ze naruszyla ci w srodku i ze ci powinno przejsc.no jesli ci nie przejdzie po okresie to jabym na twoim miejscu poszla sie zapytac i pwoiedziala jak dlugo mnei boli kiedy to zauwazylas.ale mysle ze to nei ebdzie nic strasznego wiec glowa do gory musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka_77
ale ja mam torbiel na tym jajniku i własnie boje sie ze to tez dlatego mnie boli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
o kurcze aha i nie kazala ci zrobic zadnych badan???przeciesz jak amsz torbiela to mozesz nabawic sie duzych komplikacji.ja mam ledwo ledno poczatki nadzerki i mnei np.odrazu skierowal na badania i bede meic cytologie jzu mnie moj lekasz leczy przepisal leki,a jesli jak mialabym torbiela to napewno moj lekarz zainterweniowalby - twoj cie nei skierowal na badania i do szpitala na to by ci to usunac?to jzu ci sie nei dziwie dosyc z emasz okres to cie boli to masz naruszone jajniki tym bardziej tam gdzie masz tego torbiela i cie boli to sie nei dziwie ale powinnas isc z tym do lekarza i niech cie lecza i usuna to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulka_77
torbiel... na lewym jajniku 50mm, chodze prywatnie do ginekologa, moja Pani ginekolog powiedziala ze sprobujemy torbiel wytępić tabletkami antykoncepcyjnymi: Yasminelle, przepisała tez Luteine i Butanonaproxen czy coś takiego, Luteine miałam brac przez 10 dni... dopóki nie dostanę okresu jednak na następny dzień dostałam okres więc w ogole jej nie brałam, biore to yasminelle i mam nadzieję, że mi pomoże, nie chce mieć operacji, chce mieć całe dwa jajniki, zajść kiedyś w ciążę i mieć dużo dzieci... po zakońcczeniu Yasminelle mam iść do kontroli i zobaczymy co tym razem wykaże USG... lekarz mnie leczy i dal mi skierowania na badania już je zrobiłam i teraz czekam na wyniki... to są badania: markery i takie tam na te nowotwory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
to zycze ci powrotu do zdrowia.no ja chodze do faceta i jak jego reakcje zobaczylam to odrazu w sekundzie skierowal mnie na leczenie dopochwowe i jak mi przejdzie to dobrze a jak nie to odrazu mi pwoiedzial ze bedziemy usowac jak zrobimy cytologie bo woli by to sie n ie rozroslo wiecej itd. hmmm to jesli ona ci tak powiedziala ze sprobujecie wytepic to tabletkami anty to mam andzieje ze ci sie uda bo jak nei to idz na ta operacje bo po co masz raka dostac i miec inne komplikacje mama ndzieje ze ci sie uda.wiec ni amsz czym si emartwic ze cie boli ten jajnik to jest normalne.nie ejstem ginem.ale tyle co wiem co mi lekarz powiedzial to tyle wiem.wiec zycze ci powrotu do zdrowia i szybkiej wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
hej ja tez mam do was pytanie bioe 1. opakowanie tabletek i mam bardzo slabe plamienia takze spoko ale gdy kocham sie z chlopakiem leci mi dosc mocno krew...:/ czy to przez te tabletki??miala tak ktoras z was??bo nie wiem juz co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tak to sa normalne objawy ja tez tak mialam i do tego bol piersi. ale to jest noermalne nei marty sie przejdzie ci to jak mi ja jzu takich objawow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
a mnie mineły te plamienia. na początku nawet były obfite ale zaczełam pic wapno calcium i sie zmniejszały. teraz nie mam wcale:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ja tez mialam je obfite nawet czasem myslalam ze podobne do miesiaczki.ale lekarz mi powiedzial z enormalne i nie musze brac lekow na to bo organizm musi sam sie przestawic na te tabletki teraz jest ok.moze ci pomoglo to calcium wsumie kazdy organizm inaczej reaguje wsumie calcium nei zaszkodzi wiec mozna probowac czy pomoze innym osobom bo to jest tylko wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenkaaaa
a co z alkoholem ??? czy po wypiciu alkoholu ochrona jest zmiejszona ://???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli alkohol nie wywoła wymiotów to sam w sobie nie wpływa na pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ooo wlasnie dobre pytanie czy alkohol nie wplywa na skutecznosc tych tabletek Yasminelle.kurcze bo czasem jest se dobrze tak czegos sie napic mocniejszego.ale czy napewno moga byc takie objawy jak wymioty?ale czy nie wplynie np.ten alkohol na tabletki Yasminelle nie powodujac jakich kolwiek reakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie wolno nim tylko bezpośrednio popić tabsa, zachowaj sobie odstęp z pół godzinki przed i po piugłce, albo weź ją po prostu wcześniej zanim wyjdziesz na jakąś impreze, wtedy ba pewno bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
oo to dobrze. ja zawsze tabsa biore o 6.00 rano jak do pracy wychodze a wieczorem dopeiro jakies piwko, dzieki za odp.bo wsumei mialam jzu keidys wczesniej pytac ale wylecialo mi to z glowy jak sie odpisuje pyta o co innego.jak narazie zadnych skutkow ubocznych nie bylo jak wypilam, to jest dobrze naszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby Cie na kacu jakies rozwolnienie z rana nie złapalo ;P mi sie zdaża jak przesadze z % ale tabletki biore wieczorem wiec rano to mi tam rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hehhe noo chodz ostatnio bylam na piwie zjadlam jablko i mialam rozwolnienie odrazu pokochalam sie z kiblem zwracajac mu swoj zoladek hehe ale wczesniej tak nie mialam i to chyab zatrucie bylo wiec mysle ze to nie bedzie od brania tabletek i takiego piwka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak przesadze z % to zawsze mam rano rozwolnienie :P ale pigułki biore wieczorem wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no hehe przynajmniej jelita sa troche przeczyszczone ;) :q no ja jak mam % i tak troche zaduzo to caluje sie z kibelkiem i uwielbiam wtedy dotykac klapy muszli :q ale rozwolnienei nei mam zawsze mam jak zjem jablko i popije woda to w sekundzie zaraz mam rozwolnienie i to jakie. no tabsy biore zawsze rano o tej 6.00 wiec mysle ze ustawilam se tez dobra godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by sie nie chciało wstawać :P np. w weekend jak mozna pospać, ale fakt, wieczorem przynajmniej nie musisz uwazac na alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no troche uciazliwe to jest zeby o 6,00 wstawac ale poswiecic sie czasem trzeba.no walsnie przynjamniej nie trza ywazac na ten alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie jak jest weekend to mozna sie wyspac i o 9 wziąć tez bez problemu :) ja biore wieczorem ze względu na zawroty glowy ktore mialam na poczatku i wolałam je po prostu przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez biore Yasminelle i nie mam zadnych efektow ubocznych tzn boli glowy, wymiotow,nie marudzę, zadne zyly mi nie wychodza jak czytalam w innym forum, Faktycznie mam mniejszy apetyt i z tego sie bardzo ciesze-bo moge schudnac!! :) Juz wzielam 14 tabletek i samopoczucie mam takie samo jak wczesniej. Dzis biore 15 tablete :):):):).U mnie w Sosnowcu kosztuja 40zl (glowna apteka na centrum) ;) . POLECAM KAZDEJ DZIEWCZYNIE. Pozdrawiam Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tesz fakt ale wole brac o tej 6.00 bo potem sobie zapominam ze trzeba ja wziac i jak nei wezme to moj facet mnie goni jak sam nei zapyta hehe poza tym pracuje w soboty to i tak biore rano.co za zycie baby maja zeby uwazac na ciaze he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no ja jzu biore 2-opakowanie tych tabletek i tez nie mam skutkow ubocznych ale przewaznie zeby ogranizm sie przystosowal do danego leku musza byc jakies skutki czasem nawet nei widoczne.to wszystko zalezy od organizmu czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
czy alkohol może osłabić działanie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
przeczytaj sobie strone wczesniej i ta to sie dowiesz bo tez mialam takie pytanie tam dostaniesz odpowiedz na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
i czy podczas brania tabletek antykoncepcyjnych można oddawać krew? chodzi mi o akcje PCK a nie badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×