Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość An_998
Hej Dziewczynki:) Ale mialam zaleglosci w czytaniu...Wlasnie wrocilam z wakacji - bylo super. Jestem po 8 tabletce Yasminelki wiec po okresie i nie mam zadnych plamien!!! hurrra(co prawda lykam duzo witaminek i to tez mialo znaczenie). Tego sie obawialam najbardziej bo juz kiedys przechodzilam na lzejsze tabsy i bylo nie ciekawie. Musze sie pochwalic bo obnizyl mi sie apetyt - mam tylko nadzieje ze nie chwilowo- schudlam 1,5 kilo (juz nie czuje sie taka opuchnieta jak pisala wczesniej), libido bez wiekszych zmian. Ale niestety biust stoi w miejscu! Widocznie nie mozna miec wszystkiego:) W sumie samopoczucie oki. pozdrawiam wszystkie Yasminelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaabb
POMOZECIE MI?? NIKT MI NIE ODPOWIADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda---------> twój przypadek możnaby potraktować jako zapomnienie tabletki, choć po 6 godzinach na pewno się wchłonęła.skoro po pominięciu należy uważać przez7dni to w tym wypadku również dla pewności. skoro piszesz że minęło7dni to bez obaw możecie szleć dalej :-) ale ja mimo wszystko myślę że ta tabletka się wchłonęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny niedawno dołączyłam do grona yasminellek:).biore juz od tygodnia i jeszcze ani razu nie zapomniałam. dopiero dziś kiedy kochałam się ze swoim partnerem przypomniałam sobie że to pora tabletki. bylo 1,5 h za późno ale oczywiście wzięłam.czy wszystko ok? PS.zmniejszył mi się apetyt tylko trądzik wystąpił niewielki.. :( przez pierwsze dwa dni byłam senna i bolała mnie głowa.info dla tych które zaczynają za jakiś czas. pozdrawiam i bezpiecznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plamkabianka
Hei dziewczyny. Dlugo mnie juz tu niebylo. ..Mam dla was troche przykrego newsa... Mieszkam w Norwegii no i dzisiaj ukazal sie artykul w gazecie o smierci dwuch kobiet przyczyna smierci najprawdopodobniej sa tabletki Yasmin poniewaz obydwie je zazywaly i zmarly bez innych przyczyn czy chorob wiec lekarze mysla ze to byla przyczyna.... Bardzo ktrytykuja te tabletki i producenta tych tabletek czyli producenta takze Yasminelle ,ale o Yasminelle nic niewspominaja ( przypuszczam ze nie weszly jeszcze na norweski rynek) Pisza ze Yasmin mozna brac tylko po dokladnym wczesniejszym badaniu, a krew po badaniu musi mniec wiecej niz dobry wynik... Moim zdaniam takie ryzyko jest po kazdych tabletkach anty.( bo co za roznica czy to Yasmin Czy Yasminelle czy Evra Hormonet czy jakies inne) i przed kazda tabletka trzeba sie bardzo dokladnie badac...ale czy wtedy niema ryzyka..? Ja bardzo sie balam jak bralam plasrty Evra i mialam duzo pytan do mojego gina, poniewaz slyszlam o kilku zgonach w USA po tabletkach anty.a to byly moje pierwsze anty., on troche to przekrecil i mowil ze to po tabletkach hormonalnych a nie anty. i ze te dziwczyny sie pewnie wczesniej niebadaly pewnie... Tutaj wysylam link to strony z dzisiejszej gazety o smierci dwuch dziewczyn.... :( http://www1.vg.no/helse/artikkel.php?artid=174487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plamkabianka
Acha pisze tam jeszcze, ze w ubieglym roku w norwegii bylo 11 a w tym roku 16 skutow uboczny, ktorymi byla zakrzepnica krwi u zdrowych kobiet w wieku 16- 30 lat... Niestety nienapisali co w ich znaczeniu znaczy zdrowych, ale wydaje mi sie ze chodzi ze mialy dobre wyniki badan krwi.... Niewiem jak wy ale ja sie troche przestraszylam i teraz wszystko przez to mi dretwieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam pytanko:) wyjeżdząm w niedziele ze swoim miśckiem na tydzień, niestet tak wypadło że powieniento być tydzień bez tabletek.... planuje wziąć 2 opakowania pod rząd chciałabym jednak wiedzieć, co mnie może przez to spotkać, czy jakieś stutki uboczne???? bo od samych tabletek skutków nie mam żadnych:) co się chwali:) a teraz po prostu chciałabym wiedzieć na co się ewentualnie przygotować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamkabianka.... no teraz to mnie troszkę przestraszyłaś.... ale może one miały uczulenie na jakiś składnik co w tych tabletkach się znajduje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś drugi dzień przerwy a okresu nie ma.... czekam jeszcze, bo cóż mam zrobić..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia83, ja dostawałam zazwczaj na czwarty dzień. Nie może byc za szybko po odstwawieniu, bo pomyśl, że przecież w przypadku gdy pominiesz jedną tabletkę to tez mija właściwi jeden dzień. I co? wtedy okres się nie pojawia. Zależy tez o której bierzesz. Ej, dziewczyny, tak mnie zastanawia czy był jakisś przypadek ciąży po yasminelle, tutaj u na na forum albo wśród jakichś bliskich znajomych ( a nie mama mojej koleznaki ma znajomą...). Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nie przejmuj sie tym z enie masz okresu pisze ze okres moze wystapic nawet podczas brania 2-go opakowania chodz ja mialam po 3 dniach przerwy okres 4dni i przeszlam to okropnie bardzo uciazliwie nei wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ja sie nei spotkalam z takim pytaniem i odpowiedzia ze wystapila ciaza po tych tabletkach. ale ja mysle ze ejsli sie je regularnie bierze tak jak pisze w ulotce i lekarz kazal brac to ciaza jest maloprawdopodobna a jelsi si ezapomina te tabletki i nei stosuje sie ich jak powinno to wtedy ciaza jest bardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dokładnie - jeśli się stosuje anty tak jak w ulotce napisano to zapewne nas doskonale chronią przed niepożądaną ciążą :) A co do ooo.... to się jeszcze nie przejmuje ;) hehe co ma być to będzie - ja sumienie mam czyste, bo brałam dokładnie o 14-tej i nie zdażyło mi się zapomnieć.... ;) A dziś wyjeżdżam do Zakopanego z MOIM LOVEE :) ehh... jak sie cieszę ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hehe ze swoim LOVELEM? to zycze ci udanego wypoczynki ;) i stosowania Yasminelle byscie tak nie zagalopowali sie ogladaniem zakopanego ;) i zebys wziela tabletke ;) to udanego spedzonego czasu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehh dzięki ;) tabletki nie zapomnę - tym bardziej że teraz ta przerwa 7-dniowa... kolejny blister zaczynam w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
:D to 3maj cie się razem w tym zakopcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, bo powiem Wam, że wariuję. Mam od trzech dni sensacje żołądkowe, nudności etc. Ja biorę tabletki, mój chłopak też się zabezpiecza, ale jak co do czego to człowieka biorą wątpliwości. I chcoiaż nie ma tu żandego ginekologa jasnowidza, to potrzebuję, utwierdzic sie w przekonaniu, że przeciez \"byc nie może\". Biore juz trzecie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antares
już ci odpowiadam moja droga - nic się nie bój, ja też niedawno zaczęłam brać yasminelle, pół roku nie widziałam się z mężem - wiadomo co się w nocy działo:D - przyznam ze też miałam obawy - ale spoko - NIC się nie stało i się nie stanie !!! pozdrawiam i nie przejmuj się tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nie masz czym sie bac ja tez sie balam a tez mialam podobnie.tylko ja bylam w sytuacji bardziej nie komfortowej bo moj facet sie nei zabezpieczal akurat.ale nei marty sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ktoś jest mi wstanie polecić coś na żołądkowe dolegliwości, co nie koliduje z yasminelle :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
a mnie ciągle boli ten brzuch :( czy to normalne? mogą być to dolegliwości od tych tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
Jeśli biore tabletki codziennie... nigdy nie zapomniałam.. a godziny to tak od 20:30 -21:30 czy powinno byc wszytsko wporzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomooooocy
gfhf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mam problem pomozecie
biore juz drugie opakowanie jasminelle i wszystko bylo ok ale od tygodnia pobolewa mnie brzuch niegdy nie zapomnialam wziasc tabletki ALE BRALAM JE NIE WEDLUG STRZALEK tzn.bralam 1 tydzien z gory potem srodkowy a potem z dolu a strzalki prowadza na koncu na srodek CZY TO MA ZNACZENIE??!?! strasznie sie boje.. prosze o odpowiedz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
boli Cię brzuch tak w dolnej cześci ? podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
ja rowniez prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia która tabletka.... wszystkie mają taki sam skład więc ich kolejność jest obojętna:) natomiast co do godziny, to ja sama biore tak w rozstępie między 6.30 a 8.00 rano i wróciłam właśnie od lekarza i wszystko jest w najlepszym porządku, a strzałki na opakowaniu są po to żeby nam ułatwić zarzywanie tabsów i żebyśmy miały jakieś rozeznanie.... ja sama jestem tak zakręcona czasem że nie wiem czy brałam czy nie... a dzięki zachowanej kolejności mam jasność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz się powtórze i zadam pytanie bo mi nikt nie odp.... czego mogę się spodziewać gdy wezmę dwa opakowania bez przerwy??? bo zapomniałam lekarza zapytać.... tel mu zadzwonił, a potem to już nie myślałam o tym :/ ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mieć plamienia, ale nie musisz. moją znajomą piersi bolały tez, jakby były takie napompowane. to tyle raczej nic nie powinno sie stac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ci bardzo:) do tej pory przez 2 miesiące brania tabsów żadnych stutków ekstra nie miałam:) to może będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×