Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Monika 1982
dziekuje dzeminka! bałam sie ze jak zmienie na inne po 7 dniowej przerwie to antykoncepcja nie bedzie zachowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadulinka
Do Jeśli: ABSOLUTNIE NIE! Nie bierz dwóch tabletek naraz, dziewczyno, to będzie szok dla Twojego organizmu...Nawet jeżeli źle się nie poczujesz!Jak nie mineło 12 godzin to weż zapomnianą tabletkę, ale po 12 godzinach poprostu ją pomiń, absolutnie nie bierz dwóch naraz... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaga
gadulinka-------------> sory że tak pytam wprost: jesteś ginekologiem? bo o ile się nie mylę to w ilotce jest dikładnie napisane co trzeba zrobić!!!!!!! do JEŚLI------>jeśli minęło 12 godz to weź tabletkę a następną o tej samej porze, a jeśli wypada ci o tej samej porze to należy przyjąć 2!!!!!! wolałabym żeby mój organizm przeżył szok niż potem martwić się czy nie jestem w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
hmm...biore te tabletki 7 dni...dzis sie kochalam ze swoim facetem i po stosunku poleciala mi krew..czy to normalne? bo ponoc moga byc uplawy aleczy az takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaga
nic się nie bój. na razie nie ma powodu do obaw. może po prostu masz plamienia, a to że po stosunku to zbieg okolicności. zobaczysz następnym razem, np.dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
oby to nie bylo nic zlego...spinam sie bo to moje pierwsze tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulinka
Do aaaaa...: Przepraszm, mój błąd, obejrzałam nie tą ulotkę, i nie nie jestem ginekologiem, ale uwierz mi, że wiem sporo na temat tabletek. Jednak teraz to mój błąd przez nieuwagę. Przepraszam Jeśli, mam nadzieję, że się nie zdenerwowałaś za bardzo. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaga
nie no spoko :-) tylko przez taką nieuwagę dziewczyna mogła sobie narobić kłopotów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalekkkkkakakakaka
Hej dziewczynki:) Zaczęlam brać tabletki .......bo mam lekkie zaburzenia hormonalne........i szczerze mowiac to ponoc wlasnie po tych tabletkach sie poprawia cera...ja jak na razie nie widze roznicy......poza tym ze wybitnie nie chce mi sie jesc.........co w sumie mnie cieszy...poza tym lekkie plamienie ale tak ponoc ma byc przez pierwszy miesiac....gdyby sie tak dzialo pozniej trzeba sie zglosic do lekarza...mam bardzo dobra panią doktori co do skutecznosci to owszem chronią od 1 tabletki ale według mojej pani doktor tak na parwde kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje to zalezy od wielu czynników a wiec ku przestrodze ..powiedziala mi zeby przez 1 miesiac jeszcze sie jakos zabezpieczac.........no mysle ze 1 miesiac to zadna tragedia ...a spi sie spokojniej ...buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 Wis
Lilly Lu ---> ja mam przeciwny problem do Twojego , bo nie mam suchej skóry a właśnie niestety tłustą i często pojawiają się jakieś wypryski... i dlatego chciałabym żeby się to skończyło... Ty znów masz odwrotnie - skóra strasznie sucha... no nie wiadomo jak zadziałają te tabletki , mam nadzieję że poprawi się moja buzia , Tobie też życzę żeby wszysko wróciło do normy ...Napiszę po jakimś czasie jak na mnie działają , jak narazie nie widzę znaczącej poprawy.....pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
no to właśnie od godziny należę do grona yasminellek. mam nadzieje,ze z moim pechem życiowym [ ;D ] obejdzie siębez skutków ubocznych. także trzymajcie kciuki za a mnie,a ja za Was ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaga
do magdalekkkkkkkakakaka------------------> no ja eż biorę je na zaburzenia hormonalne. jestem przy końcu 1 opakowania. cera mi się trochę poprawia, mniej się błyszczy, choć pani gin powiedziała że na efekty trzeba poczekac nawet 2, 3 miesiące,ale wg mnie już jest lepiej. za pół roku mam zrobić znów poziom hormonu i sprawdzić czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgdalenkaaaaaa
do maaaaagggaa..-- tylko ze wiesz u mnie jest ten problem ze ja mam cere ok to znaczy zero jakichkolwiek pryszczy!!!!! tylko to owlosionko:( no i watpie zeby tabletki to naprawily a z drugiej strony to dziwne ze nie mam ani suchej ani tłustej..wsyztsko ok!!!!! ale te włochy!!! ludzie na brzuchu i udach po wewnetrznej stronie...i zauwazylam ze troszke na twarzy ale minimalnie....albo mam juz jaies schizy!!! ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
Mam takie pytanie,bo niesety dopadło mnie przeziębienie i czy sa jakieśleki,które kolidują z braniem yasminelle? Wiem,że w książeczce jest wszytko napisane,ale chciałabym się dowiedzieć jak to jest w praktyce. Jestem narazie po pierwszym dniu i oprócz chwilowej ociężałości łydek wszytko jest ok,zobaczymy jak to dalej pójdzie ;) do mgdalenkaaaaaa -> jakie owłosienie,po yasminelle? ile czasu już bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Do co Ty piszesz ??przeciez w ulotce jest wyraznie napisane ze jesli zapomni sie wziac tabletke z blistra i nie minelo 12 godzin to trzeba ja jak najszybciej przyjac a jesli minelo 12 godzin to tez trzeba ja jak najszybciej przyjac nawet jesli bedzie to oznaczac ze trzeba wziac 2 tabletki naraz!!i nie mow ze dziewczyna ma pominac!!aha i zalezy jeszcze w ktorym tygodniu pominela tabletke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka troche nei na czasie jestes z tym postem . . . -----> ona nie napisala ze po Yasminelle ma owłosienie tylko ze na nie bierze tabletki bosh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelka
dziewczyny uwazajcie z yasminelle i solarium ,polaczenie tych obu rzeczy moze przyniesc niebezpieczne skutki takie jak ja dzis ponioslam,polezalam na solarium 3 minuty na normalnym lozku i wygladam jak pieczacy sie kurczak i na dodatek wszystko mnie piecze a zeby bylo fajniej to mam PELNO PLAM na ciele,noi wesele dzis.... ps.skutecznosc zapobieganiu ciazy bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminelka każda z nas reaguje inaczej.. wyżej dziewczyny pisały, że tabletki w niczym im nie przeszkadzają.. aby się dowiedzieć, trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
do magdalekkkkakakakakaka-----------> nie schizuj bo ja mam na twarzy :-( gin powiedziała że yasminelle nie zlikwiduje tego co jest, ale zastopuje żeby nie było gorzej (booooże gorzej chyba być nie może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminellka uważam że zbyt uogólniasz. ja byłam na solce na 10 min i juz zawsze opalilam sie bardzo ładnie i bardzo równo i znow mam azamiar isc, wiec nie ma co odnosić do ogólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterkaa
to moze i ja sie wkońcu wypowiem na ten temat =] Wiec kobitki... jak dla mnie swietne tableteczki. po rozpoczeciu 1szego blistra okres skonczył sie i przebiegał dokładnie tak jak zawsze. Przez pierwsze 3dni troche czesto latałam siusiu. Po ostatniej tabletce z 1szego blistra (niedziela), krwawienie zaczelo sie w srode a skonczylo w poniedzialek wraz z 1sza tabletka z 2giego blistra, dolegliwosci z tym zwiazane zdecydowanie mniej odczuwalne niz zazwyczaj. Zadnych sennosci, puchniecia, dretwienia, plamienia, depresje, zmiany nastrojów itp, itd. Jestem bardzo zadowolona i prosze laseczki nie panikujcie tak bo naprawde moze wiele z tego co Wam dolega to sobie same wkrecacie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
hmm. dziś wzięłam przedostatnią z pierwszego... a od wczoraj lekkie ćmienie jajnikowe no i jakby okres:/mam nadzieję, że się do jutra skończy, bo skąd będę wiedziała, że się okres właściwy zaczął??? nogi lepiej zdecydowanie. poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith...
co do moich problemow psychicznych jest zdecydowanie lepiej, co stwierdzil moj chlopak ;) gorzej ze sie zastanaiwm jak bardzo antybiotyk ktory bralam zeby leczyc zapalenie cewki moczowej oslabil tabsy. chlopak ma uczulenie na gumke wiec ich nie stosowalismy, mimo ze ginek zalecil ostroznosc wzmozona.... dostalam krwawienie z odstawienia, ale okres mozna miec do 4 miesiaca ;/ robic test? wynik niby nie wychodzi zafalszowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmx
juz ponad tydzien biore yasminelle, zmienilam z yasminu, zauwazylam pogorszenie stanu cery (po yasmin byla juz prawie idealna), ale mam nadziej ze to minie... (bo w sumei czy to od tabletek po tygodniu brania?) ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidad
dziewczyny nie niszczcie wlasnego zdrowia pigulkami poczytajcie co sie dzieje z waszymi organizmami przeciez kazda z nas ma dni plodne i bezplodne i wtedy mozna zdrowo wspolzyc i tez nie wpasc ja tak robie mam dwoje dzieci chciane i zaplanowane zgodnie z naturalnym funkcjonowaniem organizmu nie zabijajcie wlasnego zycia!!!!!!!!!!!pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena1234567890
czesc mam pytanie. Otóz obecnie biore microgynon który zaczynam zawsze w 5 dniu cylku. teraz chce zmienic na yasminelle , i jak mam zacząc brac te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidad
moze juz sa dziewczyny ktore od pigulek sa chore na dobre lub nie moga miec dzieci odezwijcie sie i cos powiedzcie na temat chemii pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adahe
heja! dziewczyny poczytajcie na stronie lady komp!!! naprawde ciekawe wypowiedzi a potem co wy na to czekam na wasze zdania pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygidad ------------->ketchup, hamburgery i atmosfera w mieście tez są chorobotwórcze i niezdrowe. Zawsze coś za coś w przyrodzie nic nei ginie i nie ma nic za darmo. A co do oblicznia dni płodnych i niepłodnych przy bardzo nieregularnym okresie to powodzenia. raz Ci sie uda, raz nie. organizm jest pełen zagadek ktomuś działa tak, innemu inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygidad
to jest tak jak z prognoza pogody jest zmienna niestala i NIEREGULARNA a jednak mozna ja przewidziec moze porownanie nie do konca ale...mam cykle nieregularne bo tak pracuje organizm ale miesiaczki sa i powiklan zadnych nie ma a po to mam termometr i obserwuje organizm zeby wiedziec co i jak bylam na stronie lady komp poczytaj groszku o dziewczynach ktore rzucily pigulki i dlaczego i jak teraz widza seks ...a organizm wszystko ci oiwie i nie jest to wcale trudne uwierz mi pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×