Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Annie88 ---- mysle,ze jest to tylko Twoje subiektwyne odczucie.A juz na pewno nie jest to wina tabletek. Vc ---- byc moze przestaly trzymac Ci cykl,a moze to miec tez zwiazek z infekcja,jezeli sie jakas rozwija.Mozesz sobie robic nasiadowki z tamtum rosa i kupic jakies globulki w aptece ( do wyboru do koloru ). zwyczajna_11 --- 4 dni to zadne spoznienie.Ale na pewno odstawienie tabletek sprzyja nieregularnym miesiaczkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
mmartynkaaa www.mercilon.net Wez ulotke do reki i poczytaj.W necie tez masz mnostwo inf. o tych tabletkach.Dawke tez masz wymienioniona i wtedy dowiesz sie czy jest ona prownywalna do yasminelle.Pozatym dlaczego te tabletki mialyby Cie nie zabezpieczac? Podaj jakis sensowny powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartynkaaa
troszkę się uprzedziłam po tym co czytalam na forum. libido 0. tycie. a nawet ciąża;/. wiem, ze kazdy organizm inny, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartynkaaa
troszkę się uprzedziłam po tym co czytalam na forum. libido 0. tycie. a nawet ciąża;/. wiem, ze kazdy organizm inny, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartynkaaa
troszkę się uprzedziłam po tym co czytalam na forum. libido 0. tycie. a nawet ciąża;/. wiem, ze kazdy organizm inny, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia99999
MLODA POLOZNO! dzis ginekolog przepisal mi yasminelle, mam zamiar wspolzyc pierwszy raz, zapomnialam tylko zapytac czy musze stosowac dodatkowe zabezpieczenia np prezerwatywy? czy wy dziewczyny uzywacie? nie boicie sie przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Jeśli rozpoczynasz współżycie to znaczy,że bierzesz pod uwagę także ciążę-zawsze jest taka ewentualność! Przemyśl to -jeśli nie jesteś na to gotowa może lepiej poczekać na przyjemności?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia99999
Wiadome, tylko zycie w dzisiejszych czasach jest troche inne i nikt nie zaczyna uprawiac sexu po slubie , tak jest ryzyko wiec chce je zmiejszyc i dlatego nie mam zamiaru uprawiac sexu o samych gumkach jak 50% spolecznosci, tylko tabletkami + wlasnie o to pytam, prezerwatywy. Wiec wracajac do mojego pytania, czy stosujac yasminelle stosujecie rowniez inne zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
stosuję yasminelle prawie 1,5 roku. To są tabletki antykoncepcyjne więc chronią Cię najlepiej tzn są najpewniejszym sposobem antykoncepcji ale zawsze jest to minimum możliwości. Jak korzystasz z nich według ulotki to wszystko musi być dobrze, jak mamą nie jestem, chociaż jesteśmy świadomi, że seks wiąże się z ciążą. Dodatkowe zabezpieczenie uważam za bezsens. A co do tego co napisała martynka nie umiem powiedzieć czy moje libido zmalało czy wzrosłó bo zaczęłam współżyć dopiero gdy rozpoczęłam przyjmować tabletki ale jest ono bardzo wysokie, schodłam około 8 kilo (nie wiem czy to tabletki ale diety nie stosuję) mama nie jestem (narazie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
stosuję yasminelle prawie 1,5 roku. To są tabletki antykoncepcyjne więc chronią Cię najlepiej tzn są najpewniejszym sposobem antykoncepcji ale zawsze jest to minimum możliwości. Jak korzystasz z nich według ulotki to wszystko musi być dobrze, jak mamą nie jestem, chociaż jesteśmy świadomi, że seks wiąże się z ciążą. Dodatkowe zabezpieczenie uważam za bezsens. A co do tego co napisała martynka nie umiem powiedzieć czy moje libido zmalało czy wzrosłó bo zaczęłam współżyć dopiero gdy rozpoczęłam przyjmować tabletki ale jest ono bardzo wysokie, schodłam około 8 kilo (nie wiem czy to tabletki ale diety nie stosuję) mama nie jestem (narazie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
kenia99999 Teoretycznie i praktycznie mozesz wszytsko. Znam wiele osob ktora stosuja tzw.metode laczona, to znaczy ze stosuja 2 metody antykoncepcyjne np. tabletki i prezerwatywy. Sa kobiety ktore podczas gdy biora hormony nie maja zadncyh oporow,wiec nie stosuja dodatkowej metody, sa tez takie ktore nie do konca ufaja tabletka i stosuja zabezpieczenia dodatkowe. Do ktorej gruoy Ty nalezysz,sama zdecyduj. Ryzyko zajscia w ciaze jest zawsze, bardzo znikliwe, ale jest. Tabletki daja 99%, prezerwatywy zdaje sie ze ok 70%, ale tabletka moze sie nie wchlanac a guma peknac...wiec jest to tylko kwestia wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Nie absolutnie nie stosuje! tabletki to już sporo zabezpieczenie. W ogóle mogliby coś wymyślić dla facetów,a nie tylko my biedne kobiety musimy się truć tabletkami:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia99999
Ale np tabletka sie zle wchlonie, nie zadziala to moze akurat ta prezerwatywa uratuje, ale fakt to troche bezsensu. I bardziej bym chyba chciala stosowac prezerwatywy dla spokoju umyslowego a nie dodatkowej ochronym choc kolezanka mi mowila ze sama tez sie bala, stosowala kilka razy prezerwatywe, pozniej przestala i miala mysli ze jest w ciazy ale pozniej bylo ok bo zaufala tabletka i nie stosuje prez. i jest zadowolona. czyli zadna z was nie stosuje jeszcze do tego prezerwatyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxjimixxx
ja mam do was jedno pytanie dopiero zaczynam brac tabletki ale dreczy mnie jedna mysl czy moj partnet moze konczyc "we mnie" i tabletka mnie wtedy zabezpiecza w 99%. bo przez przyzwyczajenie do prezerwatyw obawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxjimixxx
ja mam do was jedno pytanie dopiero zaczynam brac tabletki ale dreczy mnie jedna mysl czy moj partnet moze konczyc "we mnie" i tabletka mnie wtedy zabezpiecza w 99%. bo przez przyzwyczajenie do prezerwatyw obawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxjimixxx
czesc dziewczyny dopiero zaczynam brac tabletki i dlatego mam jedno pytanie....czy przy stosunku moj partner moze konczyc"we mnie" i wtedy tabletka zabezpiecza mnie w 99% ??bo przez przyzwyczajenie do prezerwatym troche sie boje chociaz wiem ze one sa wiele gorsza antykoncepcja!! licze na odpowiedz ktora mi pomoze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxjimixxx
czesc dziewczyny dopiero zaczynam brac tabletki i dlatego mam jedno pytanie....czy przy stosunku moj partner moze konczyc"we mnie" i wtedy tabletka zabezpiecza mnie w 99% ??bo przez przyzwyczajenie do prezerwatym troche sie boje chociaz wiem ze one sa wiele gorsza antykoncepcja!! licze na odpowiedz ktora mi pomoze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenia99999 --- a jak prezerwatywa peknie to polecisz po prostinor,bo bedziesz uwazala,ze tableki mogly nie zadzialac?Bez sensu.Faszerujesz sie chemia, znosisz sktuki uboczne tylko po to zeby uzywac jeszcze prezerwatyw? Ja osobiscie stosuje hormony po to,zeby nie uzywac tego \'wstretnego \'latexu.To jak lizanie lizaka przez papierek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Ja na poczatku brania tabletek tez sie balam i mialam opory ale szybko mi one przeszly, teraz mam juz taki spokoj psychiczny,ze to jest jednak najlepsza metoda zabezpieczenia, stosuje tabletki zgodnie z ulotka ,nie zdarzylo mi sie zapomniec nawet jednej i nie zameczam sie myslami,ze moge wpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochakokohca
hmmm ja ide go ginekolga za kilak dni,ze wzgledu na to ze rozregulowal mi sie cylk i chce to sprawdzic,mysle takze o tabletkach,a konkretnie o yassminelle,.myzle,ze branie hormonow jest wystraczajace i nawet jkaby partner skonczyl we mnie to ni emogloby dojsc do ciazy,przeciez t hamuje wszytkie caly plodny cylk ,wiec jak mozna zajsc w ciaze przy odpowiednim stosowaniu tabletek,to chyba nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia99999
Masz racje. A teraz mam drugie pytanie, bo wczoraj wzielam pierwsza tabletke dopiero, czy to pierwsze opakowanie jest tak samo pewne jak np 4-5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia67594
witam, mam pytanie. W ulotce jest napisane, że mogę przerwać stosowanie tabletek w dowolnym momencie. Współżyłam z partnerem dwa dni temu, czy w takim wypadku mogę odstawić tabletki dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwioemcnwjc
witam, nie mogę przesłać swojej wiadomości, próbuję już któryś raz z kolei. Moje pytanie jest takie, czy mogę odstawić tabletki dzisiaj (ostatni raz współżyłam dwa dni temu)? Jeśli tak to kiedy wystąpi krwawienie z odstawienia? Zależy mi na tym, żeby za miesiąc/dwa znów brać tabletki jednak chwilowo muszę je odstawić? W jaki sposób wtedy rozpocząć branie? Proszę o odpowiedź, ponieważ mój G. nie odbiera, a jest to ważna sprawa pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwioemcnwjc ---- mozesz przerwac w dowolnym dniu po konslutacji z lekarzem.Najgorsza rzecza dla organizmu jest przerywanie w trakcie,tak samo jak robienie bez sensu miesiecznej czy dwu miesiecznej przerwy.Jak juz koniecznie chcesz zrobic przerwe to niech ona trwa min.3 miesiace.Potem kobieta narzeka, ze ma problemy z cyklem,z cera, nie moze zajsc w ciaze- z czegos te problemy sie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero za gdzies miesiac mam zaczac stosowac te tabl.bo musze zakonczyc karmienie,mam troszku nadwagi po ciazy-oczywiscie sama zamierzam mniej jesc wiecej pic wody,herbaty czerwonej i zielonej no i moze zastosuje L karnityne,oczywiscie nie wszystko na raz bo organizm moglby oszlec hihih No mam zapal(narazie tylko zapal) żeby schudnąć te 7 kg-już raz schudłam po pierwszym dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Lady_red A moze zamiast wydawac pieniadze na leki pseudo odchudzajace pojdziesz na fitness? Nawet branie l-karnity ma sens tylko wtedy ggy regularnie uprawiasz sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
młoda położno czy bactrim forte obniża skutecznosc tabletek? przetrzepalam obie ulotki i nic na ten temat nie znalazłam ale wole sie upewnic,z gory serdeczne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doncia22
co do tabletek Yasminelle to powiem tylko tyle iż powodują przyrost masy ciała i to o dobre 5-7 kg. Zaczełam je brac jakies 5 miesięcy niedośc że przytyłąm 7 kg to jeszcze miałam częste bóle głowy tak więc nie polecam ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doncia22
co do tabletek Yasminelle to powiem tylko tyle iż powodują przyrost masy ciała i to o dobre 5-7 kg. Zaczełam je brac jakies 5 miesięcy niedośc że przytyłąm 7 kg to jeszcze miałam częste bóle głowy tak więc nie polecam ich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×