Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Shene, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To juz druga fasolka na naszym topiku, on po porostu przynosi szczescie.🌻 Ciekawe kto nastepny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu (jak zawsze) cała pogawędka beze mnie !! Shenen {serce] no wielkie gratulacje !!! Trzymam kciuki, dbaj o siebie- a właściwie to o Was ! Franiu shenen nie jest 2 zaciązoną na naszym topiku bo jest Basieńka, Skarbiel i wcześniej sie wpisała jakaś zaciązona tylko niku nie pamiętam bo już nie pisze ! Jak będe miała jeszcze jakieś pytanka na temat holandi to będe pytała :p Miska miło że wpadłaś- stęskniłam się ! PROSZE CZEŚCIEJ \"jakaś tam babeczka\" zapraszamy do wspólnego pisania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem tempa :-0 \"taka sobie jedna babka \" wielkie SORY za zmiane niku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny miałam dość pracowity weekend i stąd moja nieobecność... U mnie ból glowy powoli mija, dzis juz ćmi ale tak delikatnie, oczywiście nie biorę żadnych tabletek bo sie boje i nie byłam jeszcze u gina wiec nie chce ryzykować. Trochę sie przeziębiłam, ale mam nadzieje ze i to szybko minie... Na razie brak u mnie jakichkolwiek dolegliwości, oprócz bólu głowy nic mi nie dolega. Shenen wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!! lola u dzięki za troske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Lola to nie 2 fasoliki, ale wiecej , niuwazna gapa ze mnie. :o Przepraszam za moja fatalna pomylke. Widze, ze nasza tabelka przybiera rozmiarow pomalutku, fajowo :) Milego wieczorku zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ale szalejesz na tym forum....a ja ciągle doła mam :( Jak nigdy!!!!!!!!!!! Jestem poddenerwowana.... chodzi o działke budowlaną, o moja prace której nie mam, o dzidzie, którą bardzo chce mieć i o.... kredyt który chciałoby się wziąć, ale jak mam słuchac od teścia, że moj mąż ma zapierd...lać na ten kredyt od rana do wieczora i wszystko za wszelka cene i po trupach, to mi sie odechciewa!!!! Wrrrr...... kiedy to minie????? Wypadałoby sie wpisac do tabelki, no ale.... ech nic mi sie nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesien\'06 luty\'07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ciesze sie ze ból mija !!! Pewnie znowu ja przyszłam jak ty poszłaś ale masz racje- ty masz teraz dużo odpoczywać i spać !!! Prosze sie jeszcze wpisać nam do tabeli Uważaj na siebie a własciwie na was i pisze do nas dużo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek glowa do gory.Po burzy zawsze slonce swieci.Sa w zyciu takie ciezkie chwile ale przeciez zawsze sie kiedys koncza.Na wszystko przyjdzie czas.Wiem ze bywa ciezko i czlowiek sam nie wie co ma z soba zrobic.Wszystko go przerasta i nie potrafi wziac sie w garsc.Nie ma na nic sily i ochoty.To wszystko trzeba przeczekac.Porozmawiaj z mezem o wszystkim co Cie boli i czego sie boisz.Mnie to zawsze pomaga.Zobaczysz bedzie Ci lzej.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , lola powiedzcie mi jak to jest z tym liczeniem. ja dokładnie wiem kiedy poczęłam swoje maleństwo, ale podobno nie od zapłodnienia sie liczy tylko od ostatniej miesiączki. z pierwszego wynika ze jestem w 4 tyg a z drugiego ze w 6 tyg ciąży. Dylemat polega na tym ze nie wiem czy juz iśc do lekarza (a jeśli jeszcze nic nie wykryje) czy poczekać... Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście ?? Ja tu pisze do Basienki o tabelce a to mój komp nawala i wy tu już dawno piszecie a ja o tym nie wiem :-( Iloniczek przykro mi z powodu twojego doła ale wpisz sie do tabeli !! No i oczywisci pisz do nas i żal sie jeśli ci żle !!! A o co chodzi z tym że szaleje na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ja mam w linkach w stopce podany adres (chyba 3) i tam można obliczyć termin porodu !!! w tym linku jest coś kobieta.gazeta.pl czy coś takiego i on liczy termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już skorzystałam z tego i wyszło ze termin na 5 listopada i ze jestem w 4 tyg ciąży... no wiec juz sama nie wiem. Iśc do lekarza w piątek czy poczekac jeszcze troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wprowadzam zmiany do tabelki bo zaciązone nie wpisują miejsca zamieszkania a jak piszemy to wszystkie :D ok ? STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja czytałam o tym że w 4 tc już mozna wykryć ciąże przez usg ale nie jestem pewna bo ja podczas ciąży pierwsze usg miałam robione w 5tc !!! poczytaj w moich linkach w tym STREFA.MAMY.PL bo tam pisze jakie badanie i kiedy Ja też bede szukała !!! Miśka pisz coś !! Frania i iloniczek gdzie jesteście !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do pewnych objawów ciązy można zaliczyć: -obecność płodu wykrywalna przez USG (4-6 tydzień po zapłodnieniu) -wyczucie ruchów płodu (po 16 tygodniu od zapłodnienia -wykrycie czynności serca płodu (10-20 tydzień) \" Basieńko to co napisałam znalazłam w internecie !! Wiec skoro u Ciebie to już 4 tc to może usg coś wykaże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki uciekłyście mi !!! Jutro minie miesiąs od powstania naszego topiku więc chciałam podziekowaćMISCE 007 za założenie tego topiku i za to że nas poznałaś bo w sumi to dzięki tobie poznałyśmy sie waszystkie ! Teraz porusze 2 ważną sprawe- a mianowicie gdzie są wszystkie dziewczyny które zapisały sie do forum i były z nami jakiś czas a teraz już do nas nie piszą Mówię tu o : Agnese_26, amel , Jovitka252 , farbka84 , mamuska_20stka, cccaroline, cytrynka 79, barbara cudna, Pelikan, asiapanda ,*nadja* , lalalala23 , fufcia !!! Dziewczyny jeśli nie piszecie a czytaćie Nasz topik i to co teraz pisze to odezwijcie sie, piszcie z nami o tym co czujecie !! Wspomniałam te kobietki bo pisały i nagle kontrakt sie urawał ...... Ale jesteście też wy..... te które zaglągacie i piszecie raz dziennie albo jaz na 2-3dni i ciesze się że mamy taki nasz \"stały\" skład i że moge z Wami pisać o wszystkim !!! Miska, Frania, Basieńka, Shenen, Iloniczek, , , , , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze!!!!!! Urwałoi mi wypowiedz ! a więc dziewczynki dziękuje że jesteście bo jesteście bliskie i stram sie Was odwiedzać codziennie Jesteście jask przyjaciółki od serce !!! Ale zrobiłam podsumowanie nie :P W sumie to powinna zrobić to nasza \"przewodnicząca\"- mówie o Misce ale jakoś tak ja to zrobiłam bo chciałam wam podziekować za waszą obecność! P.S. Franiu jak mówiłam że pierwszą zaciążoną w lutym na forum już miałyśmy mówiłam o FUFCI bo to ona pierwsza nadaŁA sens naszemu topikowi choć już niestety sie nie udziela ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyliczałam dziewczyny które piszą cały czas to tam wpisana była jeszcze Matoda i inne ale ucieło więc z góry przepraszam .... Ja już pójde sobie spać bo nie bede wam tu przynudzać bo jutro czytając to uśniecie !!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuściłam się wiem... Ja cały czas podczytuję i jestem na bieżąco w miarę możliwości...Miśka zagląda od czasu do czasu na mój topik:) Więc u mnie nic się nie zmieniło jak narazie jestem po dwóch nieudanych próbach zafasolkowania, zobaczymy czy ten cykl też zaliczę do zmarnowanych...intuicja mówi, że się nie udało począć maleństwa, zapewne wszystko przez tą grypę, ale mimo choroby starań nie przerwałam:) więc czas wszystko pokaże... Gratuluję wszystkim przyszłym Mamuśkom, a tym, którym się jeszcze nie udało owocnych starań:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Wstretna pogoda za oknem, az by sie w wyrku zostalo.💤 Lola, fajne te stronki, ktore masz w stopce. Jedna z nich odwiedzam rowniez regularnie od dluzszego czasu. Widze, ze jestes wzorowa uczestniczka forum, ale w pozytywnym tego slowa znaczenia, wiec trzymaj tak dalej. Ja sie tez bardzo ciesze, ze moge pogadac z osobami, ktore mnie rozumieja. Iloneczek, mam nadzieje, ze juz dzis lepiej z Twoim dolem. Chcialabym Cie jakos pocieszyc. Powiem Ci tylko ,zebyscie sie nie przejmowali tesciami a robili co Wy uwazacie za sluszne. Wiem cos o tym, ,mysmy pierwsze 1,5 roku mieszkali z rodzicami meza. Jakby od nich mialo zalezec to do dzisiaj bysmy z nimi mieszkali, bo mamusia musi synka na oku miec, bo czasem go skrzywdze. Nie wiem jaka sytuacja u Was jest, ale mysmy tez musieli hypoteke wziasc na 30 lat, aby ciasny ale wlasny domek kupic. Niestety pracowac ciezko i tak trzeba bedzie, bo takie czasy jesli chce sie czegos dorobic. Ale ja przynudzam. Kobietki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Shenen, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę, że Tobie się udało :) A mnie niestety odwiedziła w tym miesiacu @ :(:(:( A miałam ogromne nadzieje ................ Trudno, może uda nam się w marcu.W tym cyklu postanowiłam kupić sobie testy owulacyjne. Jeszcze nigdy z nich nie korzystałam. życzę miłego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny...ciesze sie że trafiłam wlasnie do Was bo na naszym topiku pamuje fajna atmosfera. Zaglądam tu codziennie i jestem ciekawa co u Was sie dzieje. Luty sie skończył i mimoże nie wszystkim sie udało to mam nadzieje że nie przeniesiecie sie do topiku \"w marcu nam sie uda\" bo byłoby mi bardzo smutno z tego powodu. Agnese_26 trzymam kciuki aby sie udało... Dziewczyny mam nadzieje że wszystkim się uda , a wtedy sprawy osobiste też się jakoś rozwiążą.. Pozdrawiam Lola u dzieki ze informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj troche luzu w pracy wiec jestem,wczoraj mialam tragiczny dzien i jeszcze czwartek mam super stresujacy,mam nadzieje,ze to zniose gratulacje kolejnej mamusi :) trzymam kciuki u mnie bol piersi, czy to to ? to sie okaze juz nie dlugo ale musze wam zdradzic,ze bardzo w to wierze i boje sie rozczarowania,co prawda pierwszy cykl staran ale bardzo zle znosze porazki,maz zawsze sprowadza mnie na ziemie i zabrania mi marudzic przy nim,to pomaga,bo wtedy nie moge juz marudzic i zajmuje sie czyms innym ale nie ma co zawczasu sie martwic,tescik juz niedlugo idzie w ruch,to sie okaze milego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ... Nick......Wiek.......Miejscowość.......ostatnia@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......21.02...........wrzesień \'06(zawieszone w marcu\'07) frania23...23..........Oosterhout.........23.02......... ..luty \'07 Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02.............luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.03............wrzesie n\'06 luty\'07 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Lolu o tym, że szalejesz, o że weszłaś w trans...najwięcej chyba w ostatnich dniach sie tutaj wypowiadasz :) A ja dzis byłam na spacerku z koleżanką i jej 5 miesięczną córeńką, jest tak śliczna pogoda, że musiałysmy skorzystać. Po południu jadę do rodziców :) Pozdrawiam Was kofaniutkie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !! Andzia ❤️ przykro mi że @ przyszła ale następnym razem bedzie lepiej- kiedyś musi być !! Zawsze sobie to powtarzam ! Z testów ja też nie korzystam bo widze po tempce kiedy mam owulacje a teraz ginek wytłumaczył jak poznać po sluzie i nawet mi sie to przydało bo wykryłam to !!! :D Agnese dobrze ze nas podczytujesz ale pisac taż możesz :p Ja tez chorowałam i dlatego odłożyłam jednak staranka ! Cytrynka ❤️ przykro mi z powodu nawału pracy !!! A propo dzidzi widze że sie nakręcasz tak jak ja ale to nie słóży szczególnie jak niestety @ przychodzi choć trzymam kciuki żeby do Ciebie nie przyszła ! Iloniczek 🌻 widze ze humor Ci sie poprawił więc gratuluje A co do tego że czesto pisze to naprawede tak jest bo sie od Was uzależniłam, bo Was lubie jak najlepsze przyjaciółki, bo chcce wiedzieć co u Was słychać, bo chce sie wyżalić i dzielić radościami !!! Basieńko ❤️ ja sie stąd nigdzie nie wyniose mimo tego że sie w lutym nie udało (a to moze i dobrze bo jak miałam być teraz zaciązona i tak chorować to żle by sie to odbiło na dzieciątku) i momo tego że w marcu nie chce żeby sie udało i spróbuje dopiero w kwietniu to już tutaj zostane !!!! Pisz nam jak sie czujesz a poza tym dużo odpoczywaj i śpij !!! Franiu ❤️ wiem że moja stopka jest ciekawa bo starałam sie o to :p (a swoją drogą skromna jestem nie ??:D ) Tak jak wspominałam wczoraj to przypomne DZIŚ NASZ TOPIK OBCHODZI MIESIĄC ISTNIENIA ! P.S. Ja odwiedzam was tylko chwilowo teraz bo zaraz lece do fryzjera :p (a swoją drogą ciekawe czy M zaóważy że byłam :p) i potem zakupki i wróce dopiero do was wieczorkiem :D Licze że wy też będziecie !!! Pa pa MIŁEGO DZIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×