Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny :) Zyje, zyje :) ale nie potrafie sie zorganizowac. W dzien to Collinek mi nie da po internecie buszowac. Doslownie minutki sie sam nie potrafi zajac. Nie wiem, czy to normalne, czy go poprostu rozpiescilam. Shenen gratuluje zabka :) Ogladalam rowniez zdjecia. Dziewczynki sa super :) i kotek rowniez! Balbinko sliczny ten tekst. No i gratulacje dla Loli, bo nie zdazylam jeszcze :( 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi głupio bo mam czas, hehe moja Majka sama się pięknie zajmuje zabaweczkami, chociaż czasem ma słabsze dni... albo po prostu jest spiąca i troche marudzi... albo biorę ja w nosidło stawiam w pokoju w którym mam komputer i jak mnie widzi to wszystko jest w porządku... jutro jedziemy do rodzinki i nie bedzie mnie dwa dni... Franiu a ty co dajesz Collinkowi do jedzonka?? Zauważułam ze jak daje małej jabuszko- a zje prawie cały słoiczek ok godz 19 , potem kąpiel o 20 i mleczko z kaszką po kąpieli to mała pięknie śpi do 8, a wczesniej budział sie czasme o 6 na jedzonko, bo jabuszko dawałam dużo wczesniej... ach troche namieszłam ale mysle ze zrozumiałyscie... po prostu troche inaczej rozmieściłam wszystkie dania Majeczki... wyszło na to ze mleko dosteje tylko 3 razy w ciągu dnia... tak tezjest w poradniku a jak jest u was... pozdrawiam i całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No to Balbinko podziwiam Cie, bo mnie wieczorem to sie nie chce juz nic :( A czy Michas tez tak marudzi? Bo moj to od rana zalacza marude i tak non stop do wieczora. Az mnie w uszach dudni. A spi to juz tylko 2 razy dziennie w tym raz pol godzinki :( Basienko ciesze sie, ze Majeczka taka grzeczna :) Oby tak dalej. Collinek je rowniez trzy razy dziennie mleko. Nasz schemat wyglada tak: -rano kolo 4-6 butla, -kolo 8-9 kaszka z lyzeczki, -ok 11 owoc, -ok 14 kanapeczka z margaryna dietetyczna i z owocami( dzem) Potem jest butla i maly spi pol godzinki, -ok 17-18 jest obiadek ( tutaj niestety sie tak pozno obiadki jada a wazne dla mnie bylo, aby maly z nami przy stole jadl) -ok 20 ostatnia butla przed snem. Maly budzi sie jeszcze kilka razy w nocy, ale dostaje herbatke. Malemu ida chyba juz gorne zabki, bo sie slini i w dodatku widac dwa biale kwadraciki pod dziaslem. Czy Wasze maluszki juz raczkuja? No i musze sie pochwalic, bo Collinek potrafi 5 przybic :) i strasznie sie przy tym cieszy:) Czy planujecie jakies wakacje z maluszkami w tym roku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Na razie tylko buziaki 😘 Idę wszamać truskawki ze śmietaną bo sezon ma sie ku końcowi i potem cały rok tęsknię. Magda je cyca jak Balbinkowy Michaś, oprócz tego pół słoiczka (małego) obiadku (no chyba ze to bobo wita kurczak z czymś tam i jabłkowym albo śliwkowym pure, wtedy cały) i czasami deserek. Wakacje?... Hm, piec wymieniamy, kiszka :( brak funduszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja szaleję, wózka szukam bo z tym moim to już trochę wstydzę sie chodzić gdziekolwiek. Jest rewelacyjny jeśli chodzi o wygodę, tj. komfort jazdy, bo zdaje mi sie że Małej mogłoby być wygodniej, ale ma prawie 5 lat, wygląda jak wygląda... Z Mają go nie oszczędzałam, eksploatacja na maksa. Marzy mi się teraz coś zgrabniutkiego ale wygodnego, na szerokich kołach, najlepiej pompowanych, z obszernym , wygodnym siedziskiem, obowiązkowo rozkładany na płasko, no i żeby nie był zbyt wielki i pogodził się w bagażniku z innymi rzeczami. Ech, wymagania, co? :) Balbinko, widziałam żę i Ty poszukująca? (wlazłam na październik, przy okazji odkryłam że nasza Migotka nas zdradza ;) ale w sumie to się jej nie dziwię bo na listopadzie kiszkowato trochę :/). No i zstamtąd wykukałam trzy wózki: http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-slalom-pro-jane-2008-torba-budka-koszyk-dostawa-gratis-p-2200.html http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=4_290&products_id=1287 http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php/products_id/1007 Podobają mi sie, cenę przełknę bo odłożyłam dla Magdy już dawno (nietykalne i nie tykane ;)) ale z tego co wiem tylko Jane u mnie jest, reszty nie :( A ja muszę przecież obejrzeć pomacać, Magdę przymierzyć... Może w Lublinie ? Za 2 tygodnie do DSK do endokrynologa jedziemy. Ale ja chcę już wózek! Balbinko, znalazłaś już coś??? Idę jakieś śniadanie wszamać bom jeszcze o suchym pysku. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gdzie jesteście, Słoneczka? Magda zasnęła na spacerze, przed 11 i śpi do tej pory! Tzn. przebudziła sie w międzyczasie na cyca, zjadła i dalej śpi. A zaraz po Majkę musimy do przedszkola zaiwaniać. Franiu, co u Was??? Balbinko, dziewczyna z listopada mi High Treka Bebe confort jeszcze poleca, tyż 1500 zł, nawet fajny :) Zobaczę, może takiego u nas ,można dostać? Tylko te trójkołowce... Tzn. już mi się podobają (bo długo nie) ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... odnalazłam was na topicach o wózkach... wyobraźcie sobie że ja też szukam, ale juz raczej parasolki bo spacerówke mam bardzo dobrą, a potrzebny mi wózek na wyjazd, jakiś mały ale rozkładany na płasko... mam taki i jestem bardzo zadowolona, ale jest cięzkawy no i dużo miejsca w bagażniu zajmuje: kolor zielony http://www.allegro.pl/item388583883_wozek_atlantic_espiro_gl_sp_torba_spiwor_pompk.html zastanawiam się nad takimi i po prostu dostaje szału... 1. http://www.allegro.pl/item390553300_chicco_ct04_wersja_zimowa_gwarancja_24m_wyprzedaz.html 2. http://www.allegro.pl/item394088740_chicco_wozek_lite_way_kolor_topazio_od_ss.html 3. http://www.allegro.pl/item386792075_chicco_wozek_spacerowy_ct_05_folia_lollipop_ss.html 4. http://www.allegro.pl/item390479528_espiro_active_spacerowka_w_wa_od_ss_pokrowiec.html 5. http://www.allegro.pl/item393289395_nowosc_wozek_spacerowy_baby_design_travel_odss.html 6. http://allegro.pl/item390294319_spacerowka_baby_design_espiro_magic_4_nowosc_.html 7. http://www.allegro.pl/item390304208_titanium_baby_buggy_kolekcja_2008_folia_gratis_.html 8. http://www.allegro.pl/item358141753_titanium_baby_spider_nowosc_kolekcja_2008.html 9. http://www.allegro.pl/item388046430_wozek_parasolka_coneco_saturn_parasolka_wys_0.html a teraz takie co bardzo mi sie podobają ale są jak dla mnie za drogie 10. http://milimali.pl/product_info.php?manufacturers_id=48&products_id=5821&osCsid=bbe5779aea93ca09040545754054733e 11. http://www.allegro.pl/item392629990_wozek_chicco_for_me_model_2008_super_promocja.html no i co teraz, nie wiem który dobry , który zły... w sklepie ich nie ma nie mogę obejrzeć na żywo... wkurzyć się można... może cos doradzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja :) Wlasciwie znowu mam problem:( Zauwazylam przed kapiela u Collinka bardzo malutka kropke krwi w pepuszku i boje sie i jak zwylke jest weekend ja ta rzeczy sie dzieja:( Moze Wy cos wiecie na ten temat. Maly nie okazuju bolu i nawet sie tam nie dotyka, tylko ta krew:( Shenen wow, Magdusia juz prawie bedzie biegac a Ty rozgladasz sie za wozeczkiem. Nic oczywiscie nie sugieruje, ale moze lepsza bylaby parasolka? No i ceny nie sa takie powalajace. Ja moja spacerowe szybko zamieniam na parasolke, bo jest za duza i ciezka do tego trudno wlazi do auta. Ja chce cos szybkiego i lekkiego a zarazem wygodngo:) I tu do Basienki ja przed wyjazdem do Polski, czyli ponad miesiac temu zamowilam parasolke Chicco Lite Way. Jak ja dostane to ( bo byly wszystkie kolory dostepne za wyjatkiem niebieskiego, dlatego musze czekac a uparlam sie wlasnie na ten kolor:) ) to dam Ci znac, czy dobra. Widzialam ja na zywo i fajnie sie prowadzi, ale dopiero mozesz cos wiecej powiedziec jak sie wyjedzie z nia na chodniki:) Dodatkowo jest bardzo ladna i rozklada sie na plasko :) Juz sie jej nie moge doczekac:) Balbinko 🌻 A gdzie reszta mamusiek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marniutko mamusie :) U nas znowu pojawily sie dwa zabki, gorne jedynki :) Przez to maly budzi mi sie ciagle w nocy. Od dwoch dni przyjmuje rowniez pozycje do raczkowania, ale narazie jakos zawsze upada, cwiczy jednak wytrwale. Collinek powoli smakuje coraz to nowych potraw. Nie jestem juz taka ostrozna. Za dwa tygodnie wybieram sie do ojczyzny i tym razem na 3 tygodnie juz sie doczekac nie moge. Dobra zmykam i czekam na jakies oznaki zycia na tym topiku!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzie sie wszystcy podziali... u nas pogoda sie posuła, ech a ja nadal szukam fajnego wózeczka i nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko z tych trzech mi sie podoba ten drugi beby design city to składa sie jak parasolka, ale mojej mamie by pasował verso bo ma przekładaną rączke... no ale za to jest większy... kurde oszaleje chyba , a musze kupić do 1 sierpnia bo wyjeżdzamy... koniecznie daj znac jaki kupiłas... najbardziej ze wszystkich podoba mi się chicco for me...ale koszt prawie 700zł troche przesadzili... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko napisz cos bo jestem bardzo ciekawa, mi wszyscy polacają chicco ct04, ale zobacztmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinko no w końcu sie odezwałas... wózeczek śliczny ale jak dla mnie troche za duży, bo ja chce tylko taki malutki do samochodu, no bo taki duży to mam i sprawuje sie bardzo dobrze, wiec bez sensu kupowac drugo bardzo podobny... Piszesz ze Michaś juz cos tam próbuje gadulić , moja Maja wczoraj tez cały dzień mówiła mamamamamam i tak bez ustanku... pewnie jej sie tak przypadkowo powiedziało a ja sie cieszyłam ze juz mama mówi, hehe... no i jak jej smutno i popłakuje to mówi nie nie nie... tak śmiesznie to brzmi, hehe. Balbinko w takim razie życze udanych spaceków... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie Przepraszam, ale nic nie czytałam, przekopiuję tylko to co najważniejsze i zmykam do później bo mam gości. Buziaki! W końcu wybór spacerówki mam za sobą Już mi się wózki po nocach śniły. Tzn "wybór" nie do końca jest trafnym określeniem W moim wielkim mieście wybór był dość ograniczony, wózków co prawda sporo, ale z tych, które ja sobie upatrzyłam spędzając całe dnie na różnorakich wózkowych forach- jeden. A że już mocno zniecierpliwiona byłam, no i kolor mi odpowiadał..Kupiliśmy Magda ma swoją czerwoną strzałę I chyba jej sie podoba bo właśnie w nim śpi (deszcz kropi a pan zapomniał dać mi wczoraj folię przeciwdeszczową, która jest w standardzie, wrr) Ech, mam nadzieję, że sie wozio sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shanen no ale nie napisałas co to za wózeczek... ja tez dostaje szału , bo nie wiem na co sie zdecydować... ech. ppozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze, ze problem wozka macie z glowy:) Ja niestety jeszcze czekam, ale sie wkurzylam, bo w innym sklepie moge taki sam od reki kupic i tez za te sama cene :( A ja juz zaliczke wplacilam. Bede jednak sie pluc, aby mi oddali, bo nie bylo przewidziane, ze bede 2 miesiace za parasolka czekac wrrrrr..... Basienko milo mi, ze mnie dorwalas, ale niestety ja mam caly dzien laptop wlaczony i gg tez, a wczoraj mialam gosci:) Balbinko moj Collinek zawsze jak sie obudzi i troszke sie wyspal to sie bawi chwile sam w lozeczku wtedy tam wszystko poprzestawia i sobie opowiada i spiewa, a ja mam ubaw:) Maly pelza juz tak szybko, ze pod stolem go znajduje:) Dupke do raczkowania podnosi, wiec niedlugo bede za nim ganiac. Tymi swoimi 4 zebolami zgrzyta, ze mnie ciary przechodza, a juz widze, ze beda mu sie dolne dwojki wybijac. Za tydzien jade do Polski na trzy tygodnie, fajnie co:) Pozdrawiam Was kobitki:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas pogoda w kratke, pada na zmiane ze słoncem... ciężko wyjsc na spacer balbinko fajnie ze wózeczek sie sprawuje bardzo dobrze... ciekawe jak tam nasz, hee muszę powiedziec ze Michas jest ciężko o prawie kilo ale niższy od mojej niuniu, hehe. wszyscy mówia ze bedzie wysoka, w sumie ma po kim ja mam 178 a mój mąz 186cm... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinko trochę nieskładnie wczoraj napisąłam ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi, hehe a wiecie co robi moja Majka , obgryza szczeble od łóżeczka, kurde tak ją chyba dziąsła swędzą, daje jej różne gryzaczki ale ona i tak woli szczeble, Balbinko wiem co twój Michaś teraz przeżywa jak mu 4 zębolki na raz idą... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I ja sie mojego wozeczka doczekac nie moge!!!!!!! Balbinko ciesze sie, ze wozio sie sprawdza:) No i niezly bobasek ten Twoj Michas. Aby mu szybko te zebolki wyszly. Ja nie chce zapeszac, ale Collinek juz lepiej sypia w tym tygodniu udalo mu sie nawet raz poraz pierwszy calutka noc przespac. To byl jednak jednorazowy wybrak. Teraz budzi sie ok dwa razy, wiec nie jest tak zle. Od jakiegos czasu juz go w nocy nie karmie. Ja mam kontrole w srode, ale mysle ze maly ma gdzies ok 72 cm i 8500 wazy, zobaczymy!!! Niestety ten Slask to calkiem nie podrodze, bo ja z Tczewa jestem, a w gory sie nie wybieramy :(Szkoda,tak chcialabym Was poznac i Wasze malenstwa. Basienko to rzeczywiscie Majeczka niezla laseczka, dlugonoga sie zapowiada. Ja mam 174 i myslalam, ze to duzo hehe. No ale Ty to wzrost modelki masz:) W piatek do Polski, aby tylko po drodze nie padalo, bo sie wtedy zle jedzie!!!!!! Dzis wieczorem wybieramy sie do Japonskiej restauracji z F pracy, mam nadzieje, ze spedzimy milo wieczor. Ja oczywiscie bede o malym myslec!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu to fajnie ze przyjeżdzasz do Polski ale widze ze my wszytskie to zupełnie w innych regionach mieszkamy, Balbinka na śląsku ja w centrum a Ty na pomorzu, hehe... Studiowałam w Gdańsku wiec Tczew nie jest mi obcy, ale teraz juz tam nie zaglądam... studia się skończyły i opuściłam nasze piękne miasto wracając do rodzinnego Włocławka, troche żałuje, ale wiem ze w trójmieście byłabym skazana tylko na siebie, a to cięzko w tych czasach niestety.... Kochana mam nadzieje ze w Polsce bedziesz miała dostęp do netu , bo jak my wytrzymamay tyle czasu bez Ciebie... tez czekasz na wózeczek, ja też ... powiem Ci ze zastanawiałam sie nad tym chicco lite way, bardzo mi sie podoba, no ale jakos tak wyszło ze kupłam inny. daj koniecznie znać jak sie sprawuje , chociaż mówiłas ze nie bedzie to za szybko... A ja teraz jestem sama z Majeczka bo mój mąz wyjechał na obóz z harcerzami , mieszkają w środku lasu , śmieje sie ze w buszu... jest to 20 km od włocławka wiec czasem przyjedzie do domku- jakos wytrzymam te 3 tyg... a potem 1 sierpnia jedziemy do Dębek na wczasy, juz nie moge sie doczekać... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity, no jasne że straszna ze mnie melepeta - pochwalić sie wózkiem pochwaliłam ale jaki to juz cicho sza :) Mamy Jane Slalom, czerwoną strzałę , o taki http://www.mulan.pl/images/81SISPAAH59.jpg Jest super zwrotny i małej w nim bardzo wygodnie ale jednak jest jakiś taki "kobiecy". Delikatny, momentami mi sie wydaje że sie ugina (wiem, że to tylko moje schizy bo Tomek tego nie czuje). Jestem zadowolona a jakże. Mam nadzieję że tak samo będę mówić za jakieś dwa lata jak przygodę z wózkiem na dobre zakończymy i będę chciała go sprzedać ;) Franiu, już mówię jak jest ;) Wózek głęboki Magda ma po Mai, pięcioletni już prawie, dobrze sie prowadzi (zawieszenie na paskach!) i wszystko w nim gra ale prawie na swoje lata wygląda. Poza tym - zawsze chce sie nowego :) I tak ustaliliśmy od początku - nie kupujemy nowego głębokiego tylko kiedy nadejdzie właściwy moment - wygodną, dobrą spacerówkę. W ramach oszczędności :) Parasolka mnie nie zadowala bo moim zdaniem dobra jest tylko na krótkie dystanse i dla starszego dziecka. Fakt, jak jedzie sie na urlop to dobrze wchodzi do bagażnika w towarzystwie walizek itp ale na miejscu dobrze mieć od kogo pożyczyć normalny wózek. My tak robiliśmy wyjeżdżając z Mają.Na co dzień muszę mieć pewność że Małej jest dobrze :) No i widzę, że wszystkie już mamy wózkowe dylematy za sobą :D Cieszy mnie to ale dziewczyny, myślicie,że to już tak na zawsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z lubelskiego, więc rozrzut mamy niezły ;) Balbinko, moja Słoninka waży 8850 :) wczoraj byłyśmy bo musiałam zanieść pani doktor spraozdanie od endokrynologa (taką kartę informacyjną, którą dostałam jeszcze w maju i teraz sobie przypomniałam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie że wózeczki sie sprawdzają... Moja niunia tez lubi swój zielony wózeczek, lubi w nim spać, oststnio zamontowałam jej barierke i juz sobie siedzi jak dama, no i wygląda jak sie kółka kręcą... tak smiesznie to wygląda...a jak juz jej sie znudzi normalne siedzenie to przekłada nogi i trzyma na barierce, hehe... dziewczyny tak piszecie źle o tych parasolkach i pewnie tak jest , nie ma porównania do wózków na pompowanych dużych kołach, ale ja taki wózek mam i bardzo dobrze mi sie sprawuje, ale musze miec mały na wyjazd, niestety, mimo że mamy duzy samochód masz atlantic zajmuje dużo miejsca a gdzie reszta bagaży na 2 tyg, wiecie ile rzeczy bierze sie dla dziecka... niestety musiałam zrezygnowac z naszego wózka i na wyjazd kupic parasolke...nie zamierzam jeżdzic po leśnych ścieżkach wiec moze jakoś damy rade... buziaczki dla wszystkich... wysle wam nowe foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinko , to wojsokwe autko niestety nie jej, tylko strszego kuzyna, ale dał sie przejechać, hehe... dziewczyny byłyście drugi raz na usg bioderek?? powinnam isc jak maja skonczyła 6 miesięcy ale zapomniałam , jutro ide... a jak jest u was tez trzeba chodzic 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy dzis na drugim badaniu bioderek no i wszystko jest w najlepszym porządku, a was co tak wywiało, pewnie chodzicie na spacerki, w koncu nowe wózki są, hehe. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A u nas dla odmiany wcale nie robia usg na bioderka ;) Lekarz tylko rzuca golym okiem hehe :) Basienko Majeczka przecudowna, sliczna dziewczynka i ma taka ladna buzke troszke przybruniona . A autko rzeczywiscie bomba :) Ja dzis do dermatologa z malym jade, buzia sie zagoila tylko co jakis czas krostki wychodza i w zgieciach kolan zaczerwienione jest:( A ja nadal bez wozia, juz czekam prawie dwa miechy to nie jest normalne. Pytanko, czy Wasze dzieci wstaje przy podparciu, bo moj niunius jeszcze nie i rowniez sam nie siada, ale uwielbia siedziec. Dobra zmykulam, papap Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie pojawił sie problem z potówkami, nigdy tego nie było , a tu prosze..ech. zastosuje kuracje krochmalową, moze pomoże. Franiu moja mała tez lubi siedziec , ale woli stać, hehe. sama nie siada jeszcze, ale jak jej podam rączke to dzwignie sie , i tak samo wstaje , wystaczy jej podac rękę a ona hyc i stoi. sama usiądzie jak lezy oparta o jakąś większą poduszkę , czyli nie zupełnie na płasko... ja mysle wszystko w swoim czasie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×