Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej :) Pewnie dzis nikt tu nie zagladnie. Bsienko jak kupka? Polepszylo sie ? Balbinko jak oczko? Mam nadzieje, ze juz lepiej? Moj maly jest ostatnio taki marudny, nic nie jest dobrze :( Spac nie chce :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane wysłałm Wam wczoraj zdjęcia , mam nadzieje ze doszły... Z kupką troche lepiej... poza tym Majeczka dała mi wczoraj popalić , bo wyspała sie do 20 i po kąpaniu nie chciala zasnąć... dopiero ok 22.30 zmorzył ją sen, ech...na wieczór do mleczka zaczęłam dosypywac jej kaszki, zeby było bardziej sycące no i nawet wypiła, a ostatnio pluła... pozdrawiam i mam nadzieje ze wszystkie dolegliwości naszych pociech ustąpią wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko Majeczka przeslodziutka, a jak juz urosla. Wydaje mi sie, ze jest wieksza od mojego Collinka. Jaka ma marchewkowa buzke :) Pije duzo soczkowa z marewki? Ja chcialabym Collinkowi podawac, ale niestety tutaj nie mozna nic takiego kupic :( Macie moze jakies pomysly jak moglabym sama takie soczki robic? Balbinko myslisz, ze to zabaki? Ja gdy patrze na dziaselka malego to rzeczywiscie sie zmieniaja,ale czy bardziej wklada raczki do buzi to niezauwazylam. Dzisiaj byl bardzo marudny, spal moze 30 min w ciagu dnia, a niewyspany Collin to bardzo zly Collin ;) Mam nadzieje, ze jutro lepszy dzionek :) Trzymam kciuki za oczko :) O jeszcze pytanko, bo tutaj mozna kupic takie krazki ryzowe specjalne dla maluszkow od pol roku. Czytalam sklad i nidzie glutenu nie widzialam, wiecie moze, czy te krazki zawieraja gluten? Ja mysle,ze nie ale wole byc pewna. Dodam, ze tutaj zadnych Flipsow nie kupie. Wkurza mnie te sklepy tutaj takie ubobie w asortyment :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Balbinko, jak bedziemy w Polsce w maju to opkupie sie na rok ;) Dziekuje za propozycje :) U nas niestety chrupkow tez nie mozna kupic :( Pomyslalam wiec nad tymi krazkami, ale i tak jeszcze poczekam przynajmniej dwa tygodnie. Tutaj zalecaja podawanie glutenu w wieku juz 6 miesiecy, a ja jednak balabym sie jeszcze tymbardziej, ze Collin to maly allergik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIENKO kurcze to juz pół roczku ?! SZOK :-O ale to leci ... gratuluje ;-) całuski dla Majeczki 🌼 Dostałam zdjecia, kurcze ale Maja juz duza :-p BALBINKO ja tez wziełam kąpiel z Misią :-D i była zachwycona :-D :-D :-D nie mówiąc o szoku jaki przezyła widząc tyle wody ;-) Kurcze tak mi przykro z powodu tego oczka :-( Ja równiez duzo czasu spędzam na spacerkach tyle ze w tym tyg.miałam szkolenia BHP i wracałam do domu przed 18 wiec nawet nie miałam czasu do was zaglądnąć :-( Moja również skonczyła 5m :-D az trudno uwierzyć Co do kupek to moja pomimo jedzenia tylko mleka raz ma kupke jak woda a raz troszke twardą ... pewno przez moje jedzenie ;-) Wykonczy mnie to nocne karmienie i chodzenie do pracy :-( w domu mam taki bałagan ze szok ale nie mam kiedy posprzątać. Najbardziej sie ciesze z tego ze moja mama radzi sobie z Misią wiec moge pracować ;-) Jutro wyjezdzamy i wrócimy w niedziele mam nadzieje ze nie bedzie problemu bo poza domem jeszcze nie spałyśmy :-p Nie wiem jak to jest juz drugi raz przyszli do mnie znajomi a moje małe słońce chyba widząc naszego znajomego spazmów dostaje .. ?! .. Nie wiem o co chodzi ?! Czy wy tez macie taki problem albo miałyście podobny problem? Goraco Was pozdrawiam i zycze udanego weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniala 1000 buziaczkow dla naszego najstrszego bobaska Michasia z okazji ukoncznia 7 miesiaca :)🌻 🌻 🌻 Metoda moja maly jak narazie dobrze reaguje na innych ludzi, czasem zrobi tylko pyzie lub sie przyglada, ale ogolnie jest ok. Ciesze sie, ze Twoja mam dobrze sobie radzi, nie musisz w pracy sie zamartwiac jak Misia, chociaz pewnie i tak duzo o niej myslisz :) Mysmy tez jeszcze nie spali poza domem, ale u nas napewno bedzie problem!!! Collin nie chce nigdzie spac,nawet w wozku nie spi tylko w swoim lozeczku, a my za 3 tyg do Polski sie wybieramy. Strasznie sie martwie tym wyjazdem :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie ze tyle napisałyście ... zawsze sprawdzzam co rano czy są jakies nowe wieści, hehe Franiu soczki bardzo wskazane , a jak nie ma to deserki.. ja daje Majce codziennie soczek marchwiowo jabłkowy ok 60-80 ml , jeśli chodzi o robienie samemu to tak jak mówi Balbinka musisz mieć sokowirówke... albo zrbów tak jak mówisz , te soki mają długi termin ważności wiec nawet na rok możesz sobie kupić , ale cha bagażówke byś musiała wynając, hehe... poza tym Majka sie opaliła bo chodze z nią na 3 godzinne spacery i jak tylko uśnie to odwracam ją do słońca, ale chyba musze zacząć używać jakies kremy z filtrem bo słońce będzie coraz mocniejsze... Dziś pięknie spała od 20 do 8 rano i nawet jak sie obudziła to nie marudziła ze jest głodna, odespała chyba wczorajszą noc, hehe... zaczęłam dawać jej zupki z mięskiem , no i na wieczór do 180 ml mleka wsypuje 2 łyżki kaszki, no i zjada... wysłałąm Wam foty i ciesze sie ze doszły... śmieszne to zdjęcie jak jest w chusteczce jakby miała juz ze 2 latka, hehe. duza z niej panna... 70 cm i 7400g... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu nic sie nie martw jesli Ty będziesz przy synku to jestem pewna ze będzie ok ;-) Basienko koniecznie urzywaj kremu z filtrem !!! ;-) Własnie koncze prace :-D i zmykam na długi weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i prawie po weekendzie, pogoda do kitu, słońce z deszczem na przemian, niby wysoka temperatura , ale zimny wiatr, wiec nie użyliśmy za bardzo.... majka dała nam wczoraj popalić, znów wyspała sie w dzien i wieczorem nie chciała zasnąć dokazywała do 23, ech... a co u Was, jak minął weekend??? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) u mnie piekna pogoda, dzis sie troche zjaralam i wygladam smiesznie jak zdejme bluzke. Collinek tez lubi na dworze przebywac :) Balbinko ciesze sie, ze z oczkiem lepiej i oby tak dalej :) Oj biedny Michas mogly juz by go te zabki przestac meczyc. Dzis kupilam Collinkowi krutkie portki i dwie letnie czapy :) Uciekam jeszcze korzystac z pogody :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko zapomnialam napisac, ze z buzka Collinka juz lepiej, ale nie chce zapeszac, bo nadal jest mala ranka. Mam nadzieje, ze maly jej nie rozdrapie. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja czytam od czasu do czasu, ale nikt nie pisze :( Rzeczywiscie pogoda dopisuje u nas dzis bylo 24 stopnie w cieniu. Collinek mial krutkie portki ubrane hehe :) Dziekuje ja tez mam nadzieje, ze juz sie zagoi na dobre :) Collinek spi ostatnio tylko dwa razy po pol godzinki w dzien, wiec nie mam za duzo czasu. No i coraz czesciej domaga sie na raczki. Balbinko ja Michas? Metoda co u Misi? Basienko jak Majeczka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u nas wszystko dobrze, Majka robi sie coraz bardziej wymagająca, tzn trzeba ją zabawiać...poza tym u nas tez teraz pogoda dopisuje, wiec spacerujemy ile sie da... mam pytanie czy stosujecie juz jakis krem z filtrem dla dzieci??? ja juz chyba powinnam bo mała taka opalona, hehe...nie wiem jakiej firmy wybrac i jaki faktor?? może wiecie???? poza tym maja wcina juz zupki z mięskiem i na wieczór pije mleczko z kaszką, a teraz chce wprowadzić deserki, raz deserek a raz soczek... pozdrawiam i czekam na jakies wasze fotki... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Basienko Collinek to samo, w kolko trzeba go zabawiac ;) Pogoda u nas rowniez dopisuje, ale ja nie stosuje zadnego kremu ze wzgledu na to, ze tu nie ma :( Mowie Wam gorzej jak w Polsce za komuny ;) Sa takie kremy dla dzieci, ale czy dla bobaskow tez sie nadaja? A ten moj urwis ma jeszcze te buzke chora, z enie wiem. Wczoraj pierwszy raz nie posmarowalam, bo powinnam 4 dni smarowac i 3 nie, no i dzis juz jest od nowa :( Ja juz sil na to nie mam. Fajnie, ze Majka zajada sie zupkami, my jeszcze mieska nie wprowadzilismy. Dobra lece, bo sie maly obudzil :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pisze jedna reka, wiec z gory przepraszam za bledy ;) U nas pogoda przecudna, wczoraj bylo 27 stopni w cieniu :) collinek byl u babci a ja sobie wysprzatalam:) balbinko widzialam nowe fotki Michasia, fajny chlopczyk z niego :) To zdjecie z chlebem jest fajowe :) Collinek spi coraz mniej,dzisiaj sie o 5 obudzil i hopsia hopsia chcial robic. Czy Wasze malenstwa tez ciagle chca skakac? Teraz pytanko :) Collinek w tym miesiacu konczy 6 miesiecy no i tutaj mleko nastepne jest wlasnie od 6 miesiecy. W tym czase bedziemy w Polsce, czy moge mu zmienic mleko pare dni wczesniej? Kiedy zaczynacie wprowadzac gluten? Bo tu mowie, ze od pol roczku, ale ja mam pewne obawy.No i od kiedy miesko, bo tu radza od 7 miesiaca? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny od razy odpowiem na Frani pytania bo zapomnę... pewnie że możesz wprowadzić mleko następny kilka dni wczesniej, bo 6 miesiący to taka umowna data... co do mięska to u nas własnie lekarka zaleciła od 6 miesiąca... teraz Majka je zupkę z mieskiem na przmian z zupke jarzynową z zółtkiem...wczoraj jeszcze wprowadziłam deserek jabuszko z brzoskwinią no i smakowało mojej niuni...jesli chodzi o gluten to ja tez nie spiesze sie z jego wprowadzeniem, kiedys było od roku, a teraz przyspieszyli ten termin, ale poczekam jeszcze... Franiu moja Maja zasypia ok 20.30 i spi do 7 rano, ale jak tylko sie obudzi to mleczko musi byc...no i stoi juz sama, hehe na chwile ja puściłam to normalnie stała sobie, hehe U nas też pogoda dopisuje, wiec tylko spacerować... buziaczki PS. wczoraj dowiedziałam sie ze moja koleżanka jest w ciąży, uwierzcie mi wszystkie koleżanki mam w ciąży, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Basienko bardzo dziekuje za odpowiedz. Twoja Majeczka super sypia, zazdroszcze Ci. U nas jest znowu coraz gorzej, boje sie, ze bedzie jak na poczatku, bo wiadomo jak sie maly nie wyspi to jest marudny. Basienko a od kiedy Majeczka tak dobrze sypia, bo pamietam, ze jeszcze niedawno pisalas, ze sie w nocy budzi. Moze i moj urwis bedzie kiedys tak sypial. Pozdrawiam i zycze milego weekendu :) U nas jutro Dzien Matki :) Moj pierwszy w zyciu :) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu maja tak ładnei śpi od okoła miesiąca, ale to moze byc efekt tego ze w dzien bardzo mało spi, no i staramy sie zeby po 18 juz nie spała... bo potem problem z zaśnięciem... dziewczyny co myślicie o tych wózkach , bo niedługo będe musiała kupic , bo mamy taki wielki ze ledwo do samochodu wchodzi, a moze wy macie jakies propozycje http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=4&products_id=1157 http://www.allegro.pl/item361717102_wozek_quinny_zapp_z_usa_jedyny_4_kolowy_.html http://www.e-wozki.pl/sklep/index.php?p115,nowoczesny-wozek-spacerowy-abc-design-takeoff-2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko Collinek tez bardzo malo w dzien spi, bo 2 lub 3 razy po pol godziny i na noc idzie spac ok 19 a tak jak np dzisiaj to dopiero o 20.30. W nocy budzi sie 3 lub 4 razy, ale ja przeciez nie moge go juz tak duzo w nocy karmic. Co do wozkow to ja rowniez mysle o tym pierwszym Qunny Zapp tylko, ze on sie nie rozklada no, ale Colliinek i tak na spacerach rzadko spi. Ten trzeci jest bardzo fajny i taki nietypowy, a ja lubie nietypowe rzeczy :) Cztero-kolowy Qunny Zapp osobiscie mnie sie nie podoba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu z tymi wózkami to ja tak tylko pytam , bo pewnie żadnego z nich nie kupie... widziałam ostatnio kobitke z wózkem guinny zapp 3 kołowym a w wózku 2 letnie dziecko i ledwo wiozla tą dziewczynkę, ten wóżek ma bardzo małe kółeczkai cięzko sie prowadzi, a juz na leśne drogi czy na działke to wogóle odpada... a jak sprawuje sie twój??? napisz mi nazwe to moze też taki kupie, jeśli wydasz pozytywną opinię... U nas ciepło, mała poci sie strasznie , chyba musze udac sie do doktora... wcale nie bieram jej grubo, a mimo wszystko jak śpi to sie poci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Macie wszystkie pozdrowienia od Iloniczka.Bidula jest zabiegana przy budowie domu ale u niej wszystko dobrze.Jest przeszczesliwa mama i maly jest kochany. Balbinko pytalas kiedy my zaczniemy staranka o dzidzie...Narazie nic z tego.Musze sie obronic,to jest teraz najwazniejsze.W czerwcu M idzie na operacje kolana i tez to jest taki ciulaty czas.Mysle ze tak realnie to gdzies w sierpniu dopiero o ile znow sie cos nie wysra... Basiu dziekuje za fotki:)Ale ona szybko rosnie... Pozdrowka dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cieżko mi tu do Was dotrzeć :-( dlatego ze moją Misie energia rozpiera ... noi jest ładna pogoda wiec spacerujemy :-D Mamy juz jabłuszko za sobą noi pierwszą zupke :-D pomalutku zaczynam jej urozmaicać meni. Juz nie obiecuje ze będe codziennie poniewaz wieczorem jak mi juz dzidzia uśnie to i ja padam ... jednak karmienie i chodzenie do pracy mnie wykańcza :-( BALBINKO trzymam kciuki za oczko ;-) i zycze cierpliwości ;-) ;-) FRANIu moja juz od kilku tygodni podskakuje a mi juz sił brak :-p ... i tez słyszałam zeby jedzenie zacząć wprowadzać od 6m wiec dlatego zaczynam wprowadzać jedzonko ;-) Kurcze faktycznie doszło \"nam\" jedno świeto :-D :-D :-D Goraco Was pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :) Czytuje Was, ale nie mam za bardzo czasu zeby pisac:( Czy Wasze dzieci tez zabieraja Wam cala energie? Ja juz czasem nie moge :( Z moim sloncem jest coraz gorzej, tylko ryk i nic wiecej :( Z nocy dzis mialam uwaga uwaga 4 butle po jedzeniu, to chyba nie jest normalne :(Ile mozna noca jesc. Budzi sie po 5 razy :( i dalej go uspac to jest nie lada wyzwanie:( Dobra starczy tego marudzenia!! Macie jakies przepisy na zupki? I jakie miesko dodajecie? Miska fajnie, ze zagladasz od czasu do czasu :) Wielka buzka :) Ja tez bede musiala pomyslec o jakims wozeczku leciutkim, bo ten moj to jest dosyc ciezki i masywny, ale Collin jak narazie jeszcze nie siedzi, wiec poczekam. Za tydzien jedziemy do Polski i juz sie nie moge doczekac, poumawialam sie ze znajomymi tylko kiedy ja na to wszystko czas znajde ;) Ciekawe jak maly zniesie podroz, jak bedzie tak wyl to daleko nie zajedziemy, bo ja sie za bardzo denerwuje wtedy zeby prowadzic:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam pytanko, bo od 6 miesiecy musze przejsc na mleko nastepne, ktore mam dawac dwa razy w ciagu doby i reszta inne jedzonko, tylko co ja mam dac mu w nocy, jesli on na inne plyny kreci nosem :( Ile razy dajecie jeszcze mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko tak Wam współczuje ...a moze zasiegnij jeszcze rady innego lekarza ?! Dobrze mówisz jeśli chodzi o Miśke my juz będziemy doswiadczone wiec bedzie w lepszej sytuacji ;-) Franiu cierpliwości ;-) Ja chyba po zupce nie mogłam przez całą noc oderwać cycka od małej, brzuszek ją bolał bo jeczała a cyckanie chyba zmniejszało dolegliwosc ?! :-( ... mój biedny kręgosłup :-( Ja kupiłam wózek taki http://allegro.pl/item362264111_inglesina_max_spacerowka_parasolka_opcja_max.html i jestem bardzo zadowolona bo jest lekki,łatwo się składa i super prowadzi. Dzidzia moze w nim jeszcze przez ten miesiąc spokojnie lezeć a potem to juz tylko siedzonko ;-) Ja daje mleko ok.8 razy tyle ze Misia zjada dalej 110ml a wazy juz 7,5kg :-D ... a wasze dzidzie ile ??? Co do podrózy to moja uwielbia jezdzić samochodem wiec moze jakos przejedziecie ;-) a co do noclegu to nasz ostatni wyjazd tez sie udał chociaż sie bałam ze jak zmienimy miejsce to będzie w nocy cieżko ale chyba jej wystarczy jak jest mama ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cóz mogę powiedziec, moja Majka nadal grzeczna, śmieje sie tylko cały dzien, pomarudzi tylko jak zgłodnieje... ale jak leży w łóżeczku to przemeblowanie robi niezłe, hehe... smieszna jest... 2 tyg wazyła 7400 i 70cm , zjada po 180ml mleczka , oprócz tego zupki , kaszki, deserki, harbatki, soczki, wiec nie jest źle... Z tym wózkiem to jeszcze też sie wstrzymam bo Maja jeszcze nie siedzi, ale za to stoi, hehe może na wakacje cos sie pomysli... poza tym życze wam zdrówka i pięknej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a u nas pogoda do kitu... a wczoraj była tak ładnie i zrobilismy sobie wycieczkę do ciechocinka, mam nawet kilka zdjęć, wysle wam w wolnej chwili... a wógóle co tu taka pustka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko, z ta krwia to myśle ze lekarz powinien o tym się dowiedzieć, nie mam pojęcia co to może być i skąd to... z tym oczkiem to pewnie powoli juz będzie lepiej , ale nie tak od razu...trzeba byc cierpliwym , ale wiem ze to trudne... dzięki Kochana za info o hugisach, ja kupiłam fajne body, za 7 zł za 2 pary, na krótki i długi rękaw, są naprawdę super, polecam... zdjęcia juz wysłałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ty też świetnie wyglądasz, karmisz jeszcze więc dlatego duże piersi a jak przestaniesz to jeszcze z 4 kilo zleci, ja tak miałam, jeszcze zostało mi 2 kg do stanu sprzed ciąży, ale juz nie chce wiecej chudnąć... Majeczka jest świetna , tak sie wybawiła ze usnęła ze zmęczenia, hehe.. Balbinko a Michaś już raczkuje???? a ma juz ząbek, bo moja maja nie raczkuje i ząbka też jeszcze nie ma. buziaki PS. przejrzałam ostatnio twoją galerię zdjęć i zakochałam się z zdjęciu jak Michaś gryzie sobie stópkę... jest boskie, a ta grzechoteczkę co ma Maja to ja tez widziałam gdzies na waszym zdjęciu, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Zyje, zyje :) Basienko dziekuje za zdjecia Majeczki mnie sie tez najbardziej to w lozeczku podoba hehe :) No i sliczna ta chusta, ktora Maja ma na glowie :) Naprawde sliczna dziewczynka i przyznam sie szczerze, ze zazdroszcze(oczywiscie w dobrym tego slowie znaczeniu), ze Wasze maluszki maja taka sliczna cerke. Moj biedny Collinek ma znowu otwarte ranki normalnie ryczec mi sie chce, dlaczego? My jutro do szpitala z egzema niestety nie jest dobrze i to trwa tak dlugo, a ja ciagle tymi hormonami go smaruje :( Balbinko Twoj Michas tez bidulek z tym oczkiem, szkoda ze zawsze cos no nie.... Mam nadzieje, ze nie bedzie juz wiecej ropialo. Co do krwi to pomimo tego, ze juz nie ma i tak udalabym sie do lekarza. Moze to jakies zapalenie pechrza, nie wiem jak ono u dzieci przebiega, ale ja mialam kilka razy i niestety razem z krwia, a to trzeba antybiotykami leczyc. Trzymam kciukasy. Co do wygladu to obie wygladacie super:) Collinek rowniez jeszcze nie siedzi ani nie raczkuje hehe, ale probuje pelzac, chociaz nie bardzo mu to wychodzi. Cierpliwie czekamy!!! Mam do Was pytanie moze dziwnie...Jak scielicie lozko dla Waszych dzieci, bo ja nie mam pojecia. Dotychczas robilam tak jak sie tu robi kocyk i takie przescieradelko i pod materac upchnac, aby sie nie przesuwalo. To jednak juz sie nie sprawdza, bo Collinek wszystko wyciagnie sie odkryje i marznie. Chcialam wiec w Polsce kupic kolderke( bo tu nie ma dla malych dzieci :( ) i posciel i zrobic tak jak sie w Polsce robi. Jeszcze jedno kladziecie dzieci tak aby nozkami dotykaly konca lozeczka czy moze calkiem u gory i czy uzywacie poduszeczek. Z gory dziekuje za odpowiedz. Za tydzien bede juz w Polsce i strasznie sie nie moge doczekac, tesknie za moimi przyjaciolmi i rodzinka, juz rok nie bylam. Mialam jeszcze jedno dziwne pytanie, ale zapomnialam..... Pozdrawiam i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×