Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Basieńko nie chce cie straszyć ale ja bezowe plamy (i to też nie była krew) miałam od 11 kwietnia....... a 18 zabieg !!!Dzwoń do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko nie chce cie straszyć ale ja bezowe plamy (i to też nie była krew) miałam od 11 kwietnia....... a 18 zabieg !!!Dzwoń do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja tego nie robie specjalnie bo mi się tak podoba .......... ja poprostu tak miałam i już wiecie jak sie skończyło i pisałam z dziewczynami które poroniły i było identycznie........ a ty nie masz objawów od kilku dni............. DZWOŃ DO GINKA.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko - DO GINA JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam sobie w połowie 6 tyg gdy skończyły mi się objawy ciązy i pojawiło się lekkie plamienie. Plamienie było tylko rano - naprawdę maleńki więc się nieprzejełam. Po kilku dniach zauważyłam, że juz mniej sypiam i niemam zachcianek... Nawet śmiałam się do męża, że pewnie organizm się przyzwyczaił...To było w sobotę. W poniedziałek poszliśmy posłychać z moim bicia serduszka. Niestety w gabinecie lekarz z poważną miną powiedział \"Ciąza się rozwinęła ale jest za mała jak na jej wiek i niema serca ale prosze się niemartwić bo może zapłodnienie nastąpiło później.\" Dał Luteinę aby w razie czego ułatwić maleństwu rozwój.Umówiliśmy się na piątek tego samego tygodnia...Wiedziałam już przed drzwiami, że maleństwo nieżyje - niewiem skąd poprostu wiedziałam - powiedział \"Bardzo mi przykro ale serduszko niebije.W niedzielę mam dużur w szpitalu tam mają najlepszy aparat jeśli jednak serduszko jest to tam będzie widać.\" ...W NIEDZIELE MIAŁAM ZABIEG.... WIĘC ZAPIER... DO LEKARZA I MAM NADZIEJĘ, ŻE TO TYLKO FAŁSZYWY ALARM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki jeśli poczułyście się urażone a w szczególności Ty Baśieńko ale NIEŻYCZE NIKOMU TEGO CO PRZEŻYWAŁAM i lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersja moja i Dagi są najgorszymi z najgorszych ale to co ja i Daga przeżyła jeszcze Iloniczek i inne dziewczyny z forum i one wiedzą co oznacza plamienie w ciązy i też zawsze bedą sie bały o następne ciąże i wiem co zrobią jak pojawi sie njmniejsze plamienie........... To BASIEŃKO jest twoja ciąża i twoje życie ale zebyś nam nie musiała przyzanć racji i żałowąć, pluć sobie w brode........... Przepraszam jesli napisałam coś złego ale ja sie poprostu boje i wiem co mówie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania pisz szybko bo jestes przed @ więc pomozesz mi .... jaki masz teraz brzuch ? Twardy czy miekki ? Napięty czy nie ? Ja umre... pisz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nikt tu już nie zagląda................ Dobranoc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) pamiętacie jeszcze o mnie? na początek tak: Basieńka- ja osobiście się nie znam bo jeszcze nie byłam w ciąży ale może dziewczyny mają rację- zadzwoń przynajmniej- będziesz spokojniejsza... i tego CI przede wszystkim życzę- dużo spokoju:) jaj mam dylemat- martwią mnie te wyniki z toxo i CMV:( nie przechodziłam toxo i nie jestem obecnie chora (IgG i IgM ujemne) a Chop ma 2 koty w domu... dziwne... ale toxo w ciąży można jeszcze leczyć... gorzej z CMV- nie ma lekarstwa... a ponoć najłatwiej się zarazić w skupiskach ludzi... ja od 2 lat pracuję w oświacie- MAM STAŁY KONTAKT Z DZIEĆMI I CO? kicha:( nie wiem czy nie lepiej wstrzymać się od starań... do normy mi dość sporo brakuje bo miałam CMV IgG 0,3 (ujemny) a dodatni (czyli ze przechodziłam i mogę być spokojna) jest dopiero powyżej 15:( trochę się podłamałam jeśli mam być szczera... a seksik był teraz choć mam to dopiero był 7 i 9 dc... w środę (na szczęście, choć przez zupełny przypadek) mam wizytę u gina- może się czegoś dowiem ale jestem ciekawa Waszych opinii tudzież wyników:) pzd Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola moj brzuch jest normalny jak zawsze, nie zauwazylam czegos szczegolnego. Troche mi urosl przez ostatnie dwa tygodnie, bo mam niesamowity apetyt, wiec najnormalniej w swiecie znowu przytylam i biedzie trzeba znowu sie odchudzac :( Smutna lala, jezeli te dwa koty nie maja kontaktu z innymi tzn. siedza w domku to mysle, ze nie masz wiekszych powodow do zmartwien. Natomiast cmv to nie mam pojecia bo nigdy o tym nie slyszalam zaraz ide sie na necie doksztalcic w tej dziedzinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania23 oj... przykro mi że Cię zmartwiłam... sama niedawno doczytałam o co chodzi z tą cytomegalią... i najgorsze jest to, że nie da się tego paskudztwa leczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie leczyc, jest niebezpieczne dla kobiet w ciazy i ich dzieci, ludzie czesto nie wiedza, ze maja takie cos no i innych nieswiadomie zarazaja. Przeczytalam jeszcze, ze USA choruje na nia 80% spoleczenstwa. Teraz juz sama nie wiem co robic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana frania23- czekać spokojnie aż @ się nie pojawi :) czytałam podobnie jak Ty, że cytomegalię przechodzi 80-90% społeczeństwa... więc masz duże szanse, że jesteś w tej właśnie grupie... skoro ja jestem w tych 10%, które nie przechodziły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno cokolwiek powiedziec, nie mam specjalnie duzo kontaktow z wieksza liczba osob. Chyba sie tez do lekarza wybiore tylko tu to nie takie latwe. Jakie badania mialas robiene? Toxo, cmv. Cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toxo IgG i IgM, CMV IgG, różyczkę (Rubella) IgG i TSH czyli tarczyca... w sumie zapłaciłam 97 zł:( ale Ty zdaje się jeśteś poza granicami Polski... będzie dobrze- wyrabiam tą niekorzystna normę za nas wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia wlasnie jak tutaj jest z badaniami, czy jest taka mozliwosc dla kobiet planujacych zajsc w ciaze. Ginekologa to ja tutaj raczej nie zobacze, z wszystkimi problemami idziesz do lekarza ogolnego nawet z tymi kobiecymi. Zobaczymy :) Smutna lala bedzie dobrze :) Dobrej nocki zycze i pozdrawiam 🌻 Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraaa
Czesc dziewczyny:) Jejku jak czytam jakie cholerstwa moga sie przytrafic kobiecie w ciazy to az mi skora cierpnie.Przed starankami chyba tez musze zrobic sobie komplexowe badania. Basienka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.Trzymam kciuki. Dobrze tak wejsc poczytac o tych sprawach.Ale im wiecej wiem tym bardziej sie matrwie:( Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do gina i powiedział ze narazie to nic niepokojącego, ale jakby sie nasiliło, albo jakbym zobaczyła żywą krew to do szpitala, albo do niego... troche jestem spokojniejsza, ale czekam jutra i mam nadzieje ze to minie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Dziś w nocy powinnam dostać @ (zawsze dostawałam w nocy w prawidłowym terminie) ale nie dostałam i nie czuje sie żeby ona miała przyjść- już sie trzęse bo przecież zawsze były regularne @ u mnie a od stycznie jest z tym problem.......... na dodatek rano mało nie zwymoitowałam i kuje mnie w podbrzuszu czasem...... No nic......... czekam do czwartku, jak nie przyjdzie to w czwartek ide na bete ........ nie chce kupować testów z moczu bo jakoś im nie ufam............. ale pewnie nie wytrzymam i kupie........ nie chce być w ciąży bo brałam duzo silnych leków i to mogło zaszkodzić maleństwu a poza tym...... w piątek czułam że @ przyjdzie więc poszłam z przyjaciółkami na piwko no i wypiłam piwo i drinka..... JA TO MAM ŻYWOT............. Doradzcie co mam robić.......... wiecie że w lutym też bez powodu mi sie spózniła @ ale to u mnie dziwne i martwi mnie to .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lola ja na Twoim miejscu poczekalabym kilka dni, bo ostatnio przeciez tez Ci sie spoznila@. Staraj sie za wiele o tym nie myslec, bo nasz organizm bardzo czesto plata figle. O te leki nie martw sie nie potrzebnie, pomysl ile kobiet nie wie, ze jest w ciazy i pija i biora leki nieswiadomie i tez wszystko jes dobrze. Nie da sie wszystkiego uniknac. Basienka, nie martw sie bedzie dobrze, fasoleczka sie rozwija i juz niedlugo poznasz ja na zdjeciu :) Smutna lala ja sobie poczytam, bo to silniejsze ode mnie. Nerwy nie uniknione :( Tak mnie kusi do testu. Jeali na tescie pisze dzien po spoznionej @, myslicie, ze mozliwe jest, ze wyjdzie pare dni wczesniej? Nie to nie ma sensu, bo jak bedzie negatywny to i tak nie uwierze i zrobie znowu. Zbankrutuje z testami :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja też sobie powtarzam że musze poczekac kilka dni ale wiem że nie wytrzymam.......... wiem też że będe latała (już to robie :p) do wc co 5 minut i sprawdzała czy są plamienia albo krew........ to silniejsze ode mnie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem rozumiem Cie , ja tez mam ochote juz ten test zrobic. Moglam go lepiej nie kupowac, bo teraz to mnie tylko kusi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala nie odkładaj staranek tylko dlatego że pracujesz z dziećmi bo pracowac z nimi możesz do emerytury nawet jeśli sytułacja materialna tego wymaga........ a skoro odkładała byś dziecko do emerytury to potem będzie menopauza......... Jak teraz będziesz zwlekać to im póżniej tym trudniej zajśc i donościć........ wiem że jestem pesymistka ale pisze to co myśle ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. lola juz wczoraj napisałam tu co mi lekarz powiedział, chyba przeczytałaś... Dziś jak narazie nie zauważyłam niczego niepokojącego i mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Franiu mam na koncie osiągniecia............. nie zrobiłam w tym miesiącu przed terminem @ testu a zawsze to było konieczne :p no i tempki nie mierzyłam w tym miesiącu :D........ asle mysle że do czwartku nie wytrzymam jak sie @ nie zjawi i zrobie test albo polece na bete .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×