Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej :) Bardzo dziekuje dziewczyny za zyczenia :) Balbinko wszystkiego naj naj najlepszego, zdrowia, szczescia, milosci, pociechy z synka i meza. Aby Michas byl zdrowym i pogodnym dzieciatkiem [kwiat} {kwiat] Miska biedulko, tak sie napracowalas a teraz jeszcze Cie chorobsko zlapalo. Teraz zasluzylas sobie na odpoczynek :) To dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 Basienko juz niedlugo i Majeczka bedzie na swiecie, rozumiem Cie, bo ja sie tez nie moge juz doczekac, a jednak musze jeszcze miesiac. Kupilam dzisiaj baldachim dla malego i sie troche wkurzylam, bo mial byc bialy i tak tez wygladal w opakowaniu, a okazalo sie, ze gorna czesc jest czarna, a reszta biala :( Ale mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen dziekuje :) Niestety z tym romantycznym wieczorem niestety nic nie bedzie, bo musimy isc na urodziny do meza siostry przyjaciela, z ktorym ona mieszka . Za to caly dzien mozemy byc razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balbinko tyle kwiatkow dostalam, a mnie zaden nie wyszedl przepraszam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 . Dziekuje bardzo za zyczonka :) Kochane jestescie :) Chetnie wpadlabym do Ciebie na urodzinowa kawke i przy okazji Michasia potrzymac :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. SHAHEN no to trzymaj się kochana ;-) FRANIU, ILONICZEK oliwka nie pomaga na rozstepy najlepszy jest krem i to najlepiej tłusty ... a jeśli swędzi to czym prędzej ;-) FRANIU co do piersi to widze ze mamy podobne objawy ;-) od lekarki wiem ze nie ma sie czym martwić ;-) a co do gosci to oni zazwyczaj na początku tytko ogladają maluszka bo on duzo spi wiec raczej sie go wtedy z łózeczka nie wyciaga ;-) FRANIU moje gratulacje :-D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 BALBINKA noi dla Ciebie również najserdeczniejsze zyczenia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DUŻO RADOŚCI, MIŁOŚCI ❤️ ❤️ ❤️ I CIERPLIWOŚCI :-p Super ze maluszek przybiera na wadze i ze ma apetyt bo to znaczy ze wszystko jest ok ;-) BASIENKA na wszystko nadejdzie czas ;-) Teraz staraj sie zrobic to na co potem nie bedziesz miala sily lub czasu ;-) MISKA dzieki za zdjecia ;-) ... wpadam w kompleksy gdy Cie widze ;-) Dbaj o siebie kobitko ;-) bo widze ze Cie chorubsko dopada :-( Zaliczylam wczoraj fryzjera noi sama jestem w szoku jak poszlam na calosć ;-) z dlugich mam krótkie włosy ;-) Przesle jutro zdjecia bo sie okazalo ze nie mam naładowanych baterii :-( Maleństwo szaleje ... i brzuszek dalej sie napina ... ale to moze z przemęczenia :-( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Balbinko spóźnione ale serdeczne życzenia, dużo uśmiechu i radości z Michałka... 🌻❤️🌻 Nauka parcia poszła oki bo ja tylko tak teoretycznie... a dzis wizyta u gina i sie okaże czy jutro poród czy nie...ech... dam znać buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy dzionek :-D Ja od rana robie porzadki ... tylko ciężko mi to idzie bo jak zwykle szkoda mi niektórych rzeczy wyrzucić noi miejsca jak nie było tak nie ma :-( Własnie przyszedł mi fotelik samochodowy :-D jest piekny :-D noi za takie smieszne pieniadze (kupiony na allegro) :-D Będe teraz musiala pomysleć o tych wszystkich drobiazgach które trzeba kupić noi o sobie, co mi będzie potrzebne bo czas tak szybko leci ze tez pasowałoby pomysleć o tym co zabrać do tej torby do szpitala ;-) Niby mam jeszcze troszke czasu ale naleze do tych osób które wolą wczesniej mieć juz wszystko przygotowane ;-) Za chwilke przychodzi moja znajoma ... spóznia sie jej @ i ma wracajac od lekarza do mnie zagladnąć :-D Tak dlugo sie juz starają ... ze mam nadzieje ze w koncu i im sie udało ;-) Wpadne do Was pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze, ze nie ma narazie kolejnych szczsliwych mamus na naszym topiku :) Jeszcze troche :) Balbinko jak urodzinki minely, goscie byli? Michas byl grzeczny? Dzieki, rzeczywiscie super sprawa z ta polozna, ale i tak mam obawy. Shenen jak tam? Piatek juz coraz blizej a wtedy tylko czekac :) Ale nie martw sie wszystko bedzie dobrze. Nie macie pojecia jak Wam zazdroszcze, ze sie Wam juz terminy zblizaja, a ja jeszcze miesiac:( Miska jak tam przeziebienie? Mam nadzieje, ze je przepedzilas :) I jak sie sprawdza nowa lodoweczka:) Metoda rozumiem Cie, ja tez lubie miec wszystko gotowe na czas. Tak sie denrwowalam jak pokoik nie byl jeszcze gotowy, a teraz juz sie nudze, bo wszystko przygotowane no prawie wszystko. A pokoik sie wietrzy. My we dwie zostaniemy na koncu :) i Iloneczek z nami :) No wlasnie Iloneczek, co tam u Ciebie i Gracjanka? Basienko no to juz na porod gotow jestes :) Daj oczywiscie znac po wizycie, bo tez ciekawa jestem czy Maja sie na swiat spieszy? Lolu, a co u Ciebie? Pisz kochana 🌻 🌻 Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi znajoma odwołała wizyte :-( ... lekarz kazał jej leżeć ...wiec chyba coś nie tak ... kazał jej tylko badanie krwi zrobić i przyjsć jutro :-( ... a tak sie juz cieszyłam :-p no ale moze jutro będą dobre wieści ;-) Kurde co sie dzieje ze tyle kobiet ma z tym problem ?! Zapomniałam napisać bo któraś wczoraj pytała o becikowe ... więc takowe przysługuje :-D w zależnosci od miasta mozna wziaść nawet dwa (bez względu na dochód) trzeba tylko sprawdzić ;-) Trzeba zgłosić sie do wydziału swiadczeń socjalnych i tam się wszystkiego dowiedzieć ... po urodzeniu tez tam sie składa pismo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki....własciwie od rana leniuchuje...tzn umyłam podłogi w całym domu, ale oprócz tego niczego innego sie nie chyciłam. Taka wstrętna pogoda, że nic tylko leżeć. W nocy jęcze gdy sie przewracam na drugi bok, tak mnie boli w dole brzuszka :( Miejsca sobie nie umie znaleźć. Gracjanek wciąż szaleje w brzuszku..... kto to widział takie przewrotki robić pod koniec ciąży? ...Loluś co tam u Ciebie...tylko nam sie nie nerwuj! NIE WOLNO! Balbinko to jak to jest kiedy dopiero w 3 dobie dostane pokarm? Czym w tym czasie mam karmic maleństwo? ide spać....pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta jutro idę rodzić, mam juz 3 cm rozwarcia no i lekarz powiedział ze poród może nastąpić w każdej chwili, a ja tak bardzo chce urodzić w październiku no i na dyżurze mojego lekarza , a on ma dyżur jutro... a następny 1 listopada, wiec odpada, hehe poza tym mogę nawet nie donosić do 1, wiec jutro jade o godzinie 14, ech... troche sie zaczynam bać... jak juz bedzie po wszystkim to dam znac Balbince bo mam jej nr tel. trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziubaski :) Ale mnie plecki dzisiaj bola, a przeciez wcale tak duzo nie robilam:) Basienko jejus to juz jutro. Trzymaj sie kochana, bedzie dobrze, musi byc. Kurcze moze juz jutro przytulisz Majeczke. Zycze szybkiego i malo bolesnego porodu. Bede trzymac kciuki za Was. To niesamowite. Szybkiego powrotu do sil 🌻 🌻 🌻 🌻 Masz zamiar korzystac ze znielczulenia? Metoda mnie tez dziwi, czemu tyle kobiet ma problemy, co jest tego powodem :( Szkoda kolezanki, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok 🌻 🌻 Iloneczek ja tez leniuchuje ile sie da, ale najgorzej jest jak chce cos zrobic a tu mi np plecy odmawiaja posluszenstwa, wtedy sie wkurzam. Moj malutki tez sie fajnie kreci w brzuszku, juz sie nie moge jego doczekac. Balbinko chetnie wpadlabym na jakas kawusie do Ciebie, ale niestety...:( Moze kiedys uda sie :) Pozdrawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka!!! :D Aż wypieków dostałam :D Będę trzymać mocno kciuki! Mnie ciekawi czy od poprzedniego tygodnia postąpiło u mnie rozwarcie czy nie. Jak nic sie wcześniej nie wydarzy to wizytę mam 30 i wtedy sie dowiem, moj lekarz też twierdzi że urodzę 31 bo wtedy ma dyżur :) Balbinko, w niektórych gminach jest jeszcze becikowe \"gminne\" właśnie, muszę i ja zadzwonić do naszego UM i zapytać. Jedno jest to dla wszystkich, drugie dla tych, których dochód na osobę nie przekracza 504 zl (my się łapiemy...) no i być może to trzecie. Ja liczę na to, że będzie nas dzięki temu stać na porządna spacerówkę dla Madzi. Madazia...Od północy do 4 rano miałam skurcze ale tak bolesne ze gdyby nie to że nie były regularne pewnie pojechalibyśmy już na porodówkę. Tłumaczę jej \"dziecko, jeszcze NIE\", chociaż może to i lepiej teraz, faktycznie 1 listopada czy zaduszki to jakoś tak... PS. Byłam u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, tak, dostaje sie ale kwota uzależniona jest polisy i tego w jakiej wysokości składki płacisz. Buziaki dla Michałka. Ja też już idę sie myć bo jak dzisiejsza noc ma byc taka sama jak wczoraj to ja dziękuję... Dobrej nocy wszystkim :) Basia, wyśpij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zauważyłam ze odchodzi mi czop... wiec moze jutro nawet nie trzeba bedzie przyśpieszac porodu, hehe tylko sam z siebie wyjdzie... do szpitala idę dopiero o 14 wiec sie nie denerwujcie ze nie daję znaku , bo to moze byc nawet w nocy... buziaczki dla Was i ciesze sie ze jestescie ze mną...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Basia :) Wszystko na dobrej drodze. To ja te kciuki trochę później, tak po 15 zacznę trzymać bo mam na dziś w planach mnóstwo rzeczy w domu do zrobienia. Ale myślami będę z Tobą cały czas.Jeszcze raz POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale dzisiaj bedzie dzien :) Basiu trzymam kciuki z calej sily :) Mam nadzieje, ze moglas sobie jeszcze troszke w nocy pospac. Jak pomysle, ze byc moze juz dzis zobaczysz pierwszy raz coreczke to az sie wzruszam, to takie cudowne. Dzis napewno bede caly dzien o Was myslec :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Balbinko jakbysmy sie wczesniej poznaly to mysle, ze bysmy sie w Zakopanem w zeszlym roku spotkaly, bo z tego co pamietam bylysmy w tym samym czasie :) Co u Michasia? Shenen kochana ta Twoja Madzia, tak ladnie sie mamusi slucha :) Ty bedziesz chyba nastepna, ktora przytuli swoja nowonarodzona coreczke :) Wiec jak sie cos zacznie dziac to zycze szybkiego i prawie bezbolesnego porodu :) A ja to chyba po Tobie bede :o Pozdrowienia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny za chwilę wyruszam... mam dziwne uczucia ale chyba to normalne, z jednej strony sie boję a z drugiej ciesze sie ze juz niedługo będe miała to za sobą...... jakoś trzeba przetrwać... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam za nieobecnośc Basieńko trzymam kciuki żeby wszytsko było ok a napewno bedzie żeby Ci to szybko i w miare bezboleśnie \"poszło\"... co moge więcej dodać Trzymam kciuki za Ciebie i Majkę... Balbinko pewnie że możesz przekazaywac dziewczynom informacje bo ja za często nie zaglądam... Ja zrobiłam bete i wynik był >5000 mlU/ml czyli 5/6 tydzień! Miałam plamienia i pobolewał mnie brzuch więc poszłam dzis do gina pokazałam mu wyniki bety a ten mnie na USG wysłał i nastraszył mnie bo na początku pęcherzyka nie było widać i ten sie mnie pyta czy w rodzinie występowały ciąze poza maciczne a mi serce zaczeło skakać i powiedziałam mu że nie no i drugie usg pod rząd i okazało sie że pęcherzyk jest i ma 11,2 mm :D Na plamienia przepisał mi DUPHASTON i kazał dużo leżeć i sie nie stresować... Co do objawów to nudności sie nasilają z dnai na dzień więc na sniadanie nie mam szans... no i siusiam co chwilke i chyba tyle.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko, to już? Jejuśku, ale mnie zamurowało....niby człowiek sobie zdawał sprawe, ale....no brak mi słów.... Już 4 godziny w szpitalu jesteś....życzę szybciutkiego i mało bolesnego rozwiązania. Balbinko...to mnie uspokoiłas z tym pokarmem :) A jeszcze odnośnie pępusia.... miałas ten spirytus w buteleczce, czy takie gaziki? Co wygodniejsze? Tylko spirytus koniec? czy wokół trzeba też przemywać... kurde ja tylu rzeczy nie wiem..... A pieluszka nie drażniła pępusia? Jakie używasz? Loluś z całego serduszka Ci gratuluję! To takie cudowne.... wszystkie z niepokojem czekałyśmy na tą informacje. Uściski , pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku chwile mnie tu nie było a tu TAKIE wieści :-O :-O :-O ooo... kurcze Basienka tez trzymam kciuki i mam nadzieje ze pójdzie jak po maśle ;-) LOLU no to moje gratulacje :-D :-D :-D strasznie sie ciesze :-D Jak ktos bedzie miał wieści od Basi to napiszcie ;-) Mnie cos brzuszek pobolewa do tego zjechał jakos bardzo nisko :-p ... mam nadzieje ze wczesniej mnie nie wezmie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesci :) Basienko G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 dla calej Waszej trojeczki:) Szybkiego powrotu do sil :) Juz sie nie moge fotek doczeka. No to mamy jedego chlopca juz i jedna dziwczynke, wiec jest rowno :) Balbinko dziekujemy za wiadomosc 🌻 Niedawno pisalam, ze juz mi nic nie leci z piersi, a dzis w nocy sie z mokra koszulka obudzilam ;) Lolu gratulacje, wypoczywaj i niczym sie nie martw :) Metoda mnie sie chyba tez brzuch obnizyl, chociaz ja tego nie widze, ale czuje wiekszy nacisk na pecherz i takie dziwne klucie jakby szpilkami w okolicach pecherza. W poniedzialek pewnie mi polozna powie, czy rzeczywiscie sie obnizyl. Do jutra kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) BASIU!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Szybciutko poszło, rewelacja! :D Nie ma to jak miła wiadomość z rana :) Właśnie wróciłam z przedszkola i badań, ostatnią tabletkę łyknęłam o 6, muszę dokończyć co mam do dokończenia, naszykować parę wieszaków z ubraniami dla Mai (bo jak byłam w szpitalu to Tatuś przywoził ja w odwiedziny w dziwnych jakichś zestawach ;), wyparzyć laktator i chyba czekać :) Buziaki dla wszystkich! PS. Franiu, mój brzuch pomimo tego ze mała w kanale rodnym od dawien dawna, obniżył mi się chyba dopiero teraz bo moje ukochane ciążowe dżinsy nagle zaczęły z bioder zjeżdżać, tak jakby brzuch je \"spychał\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Chociaz widze, ze pierwsza nie jestem:) Rzeczywiscie wspaniala wiadomosc :) Ciekawe kiedy Basia wroci z Majeczka do domciu, oby jak najszybciej Basienko 🌻 Shenen no to gratuluje Ci zakonczenia przyjmowania lekarstw. 🌻Trzymam za Ciebie kciuki, pisze tereaz bo w sumie niewiadomo kiedy sie wydarzy. Ja mysle,ze nie tak odrazu. Pamietasz jak sie balas, ze urodzisz za wczesnie, a teraz Twoja dzidzia jest juz w zupelnosci gotowa na poznanie swoich rodzicow i siostrzyczki. Co do brzucha to nie jestem pewna, czuje go tylko wiecej na kolanach jak siedze ;) Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście cudna wiadomość! :) Szybciutko poszło :) A maleńka Majeczka duuuża jest :) Ja obserwując siebie też musze powiedzieć, że coś ten brzuszek opadł. Dzis z rana jechałam na badania: krewka, siusiu itd. 9 listopada wizyta u lekarza....hehe mam nadzieje, ze Gracjankowi nie będzie się chciało wcześniej przyjśc na świat. A własnie.... trzeba by było odświeżyć NASZą tabelkę, tylko gdzie ona jest????? Balbinko???? A co z ciemieniuchą? A własnie i interesuje mnie taka sprawa.... płyn do kąpieli z oliwką z NIVEA, czy to sie sprawdzi? Przecież to natłuści maleństwu włoski....a może tak ma być? hihi lece po kolejne jabłko :) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny co polecacie na bol gardla z domowych sposobow? Mnie dzisiaj jakies schizy dopadly, czy oby wszystko z malym w porzadku i czy jest zdrowy. Ostatnim razem widzialam go w 20 tc i bylo wszystko ok, a teraz... ach jak ja juz bym chciala koniec listopada. Balbinko z tym brzuchem troche przesadzilam, ze go na kolanach czuje, ale na udach napewno ;) Mam pytanko jak kladziesz Michasia spac? Na boczku czy na plecach, bo tego nierozumiem jedni mowia tak a inni znowu inaczej i badz tu madry. Ciekawe jak tam \'Basienka napewno wypoczywaja i poznaja sie na wzajem. To sa pewnie wspaniale chwile :) Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, ja ciągle tutaj. Był seks, była pełnia, były porządki do bólu we wszystkich członkach i teraz kiedy ja już chcę to mała sie uparła. Wizytę mam we wtorek, może jak mi pan doktor \"pomiącha\" to coś ruszy. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko moje gratulacje.... bardzo się ciesze... Shenen wiedzie że juz nie mozesz się doczekać ale wiedz że prędziej czy pózniej to sie stanie i cię to nie ominie a malutkiej sie jeszcze poprostu nie spieszy.... U mnie wszystko ok :p paapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A mnie rozlozylo :( naszczescie goraczki nie mam, ale maly tak jakos mniej sie rusza. Ja juz nie wiem... :( Lolu fajnie, ze zagladasz i ciesze sie, ze u Ciebie wszystko w porzadku :) To na kiedy spodziewasz sie bobaska :) Wypoczywaj i dbaj o siebie, wszystko bedzie ok :) Juz sie nie moge doczekac Twojego zdjecia z brzuszkiem :) Shenen oj moze ten seksik jednak przyniesie szybszy efekt :) Probowac warto ;) Czekam nadal na smsik ;) Balbinlko co tam u Was? Pewnie dzisiaj masz urodzinowych gosci:) Bawcie sie dobrze 🌻 Miska nadal prblemy z netem? Iloneczek widzie, ze przygotowania na nadejscie Gracjanka trwaja :) Przypomnij na kiedy masz termin, bo chyba cos krutko po mnie. Basienko kochana jak sie czujecie? Odpoczywajcie i cieszcie sie soba. Jeszcze raz gratuluje 🌻 🌻 🌻 Metoda co u Ciebie? Dlugo juz nie pisalas ;) Pozdrowienia i buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×