Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

U mnie sprawa wyglada nastepujaca. W piatek spodziewam sie @, potem badania no i jak wszystko bedzie ok... akcja hihi. Teraz oczywiscie trenujemy przed wielkim finalem. Nie wiem jak dlugo bede czekac na wyniki moze zdaze do owulacji sie wygrzebac. Iloneczku, co do pracy to ja bym skorzystala, bo tak jak mowisz kazda kaska sie przyda, a z ta szkodliwoscia to nie wiem jak jest. Wiem, ze szkodzi na oczy na kondycje ( praca siedzaca) czasami na plecy , a o szkodliwosci na ciaze nic nie slyszalam, wiec moze napisz cos na ten temat to i ja sie podszkole. Miska007, Lola u meldujcie sie. Lolu mam nadzieje, ze dzisiaj masz troszke lepszy dzien i zkorzystalas z rady Pelikan i odpoczywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala23
lola u=======hmmmmmmmm rozumiem ,jest mi przykro ,no ale musisz sie jakos pozbierac,czasami zycie jest brutalne ,czesto zaskakuje pozytywnie ,widzisz moze to nie jest porownywalne a co ma powiedziec 56 l kobieta u ktorej stwierdzono 4 grupe szyjki macicy i dawano jej do pol roku zycia???????pomysl co czuja ludzie ,to chyba gorsza sprawa=======a zmierzam do tego ze ta moja sasiadka przezyla juz te pol roku i ma sie calkiem dobrze,wiec wniosek ze zycie bywa zaskakujace po zlych chwilach nadchodza te radosne i z toba tez tak bedzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry lola, bylas pierwsza za wpisem ode mnie pisalam na raty, wiec polowa juz teraz nie ma sensu. Nie zalamuj sie, mysl pozytywnie! Ja mysle, ze jedyna osoba, ktora ranisz jestes Ty sama. Jestes stworzona, aby byc matka i bedziesz super matka zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania23 jestem tu !!! Nie odpoczywam !! Pokłóciłam sie ze swoim TŻ siedze, myśle i rycze od rana Nie wiem skąd tempka i dlaczego @ słaba ....... znowu jakieś choróbsko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no tak jakoś słyszałam, że kobiety w ciązy nie powinny wysiadywac przed kompem. Jesli chodzi o prace to wypadałoby 8 godzin, co nie jest wskazane. Że jak juz cos to 4, góra 5. ...że promieniowanie itp. Nie wiem dokładnie..... Może bym sie tak nad tym nie zastanawiała, gdybym nie przeżyła tego strasznego dnia 18.01.2006 - poronienie :( Ja tak bardzo pragne tego maleństwa.... Mąż przszedł z pracy to od razu po mnie widział, że chce mu cos powiedziec. Oboje mamy dylemat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Iloneczek, oczywiscie musisz sama z mezem zadecydowac. To bedzie Wasza decyzja i napewno bedzie sluszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalala23 ciąza i rak to dwie różne rzeczy ......... Ja wiem że nie umre i wiem też że bezpłodność to nie to samo co rak ........ A na te lepsze chwile czekałam prawie 8 miesuięcy(nie licze tych 3 po zabiegu) i co ?????? Nie nadchodzą i nie nadejdą ..... Frania23 nie potrafie już myśleć pozytywnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek powiem tyle..... skoro to ma być praca na umowe zlecenie to możesz spróbować bo nie wiesz ile bedziesz musiała czekać na fasolke (przepraszam że to mówie ale tak może być Oczywiście życze ci zaciążenia odrazu za 1 razem) A kiedy juz zaciązysz to zawsze możesz z pracy zrezygnować (jak na 100% będziesz w ciązy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że juz wszystkie uciekłyscie ode mnie .... racja ..... ja też już sama ze sobą nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt od Ciebie nie uciekl i nie ucieknie, kazda z nas zapewne chcialaby Ci pomoc, lecz sama wiesz, ze jest to ciezka sprawa. My mozemy jedynie Ciebie pocieszac i mowic, ze wszystko bedzie dobrze. Sama jednak musisz wziasc sie w garsc i postanowic, ze nie bedziesz sie zalamywala kazdego miesiaca. Zycie skalada sie z sukcesow, ale rowniez z porazek co zapewne sama wiesz. Trudniej bedzie sie zagniezdzic fasolce w zdenerwowanym i wykonczonym organizmie. Organizm czlowieka jest madrzejszy jak my sami, organizmu nie oszukasz. Teraz masz miesiaczke, wiec musisz zmienic nastawienie, bo za okolo dwa tygodnie kolejna szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania23 ale ja nie wiem czy chce sie jeszcze starać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tylko zobaczyc czy kwiatek mi sie uda, nie wiedzialam jak to robicie, ale sie udalo!!! Oj biedna nasz Lola, jak jej tu pomoc i zmienic mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcedz zrobiś uśmiechniętą buzke to dajesz dwuktopek i duża litere D !!! jak chcesz złośliwą buzke to dakesz dwukropek i małe p Jaj chcesz smutną buzie to dajesz dwukropek pauze i tą cześć nawiasu która masz nad 9 a jak chcesz uśmiechniętą to dajesz dwukropek pauze i tą cześć nawiasu z nad 0 ALE ONE WYJDĄ DOPIERO PO WYSŁANIU WIADOMOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu czytuje wasz topik i mam taka nadzieje jak wy wszystkie, czyli jak w tytule moje starania sa intensywne od 2 dni,mam teraz dni plodne i mam nadzieje,ze 11.03. zobacze 2 krechy na tescie,to jest moj pierwszy cykl staran ale jak tak czytam to widze, ze to nie taka prosta sprawa zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja sie tylko przywitam i zagłębię w lekturze topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Lola sie pojawiła :) Kochana no nie załamuj sie tak....! Oczywiście ja to rozumie, wiem ze za 1 razem może mi się nie udać, ale tego nie wykluczam, dlatego ta decyzja z pracą ciągle snuje mi sie po głowie. Rozmawiałam z moim Kochanie i stwierdzilismy, że bedziemy się starać :) Co będzie to będzie.... a pracy się podjmę zwłaszcza, że bank mam jakies 12 minut na piechotke od domku :D Witam nową koleżankę :) Cytrynko trzymam kciuki..... Oby sie powiodło :D Shenen, Ty też rozpoczynasz starania ma sie rozumiec? Ja jestem juz wypluskana, lecę o mężusia....zrobił mi sałatke owocową :) Teraz sobie zapodamy filmika: American Pie5 :) Do jutra, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczne kolezanki i trzymam kciuki !! Ja sobie juz stąd pojde zeby wam nie zepsuć wieczoru ! Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola u - nie rezygnuj ze starań, ty starasz się 7 cykli, ja czekam na dziecko już 4 lata. Co z tego że zachodzę w ciążę... Może powinnam juz dawno sie poddać i pójść w kierunku adopcji, ale dalej mam siłę walczyć o swoje szczęście. Jest to moje największe marzenie, jak was wszystkich zresztą, ale staram się żyć tak żeby to marzenie nie zdominowało mojego życia, muszę żyć dla siebie, dla męża, dla przyjaciół. I dla dziecka które będę mieć..inaczej to marzenie mnie zniszczy.. pozdrawiam was wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kf26 nie wiem co teraz powiedziec Bardzo mi przykro i ❤️ mi sie kraje jak widze ze straciłas 4 dzieciaczkow Wspolczuje ci i podziwiam za siłę i chec do \"walki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola dzieki za buzki, teraz sprawdze jak to jest w praktyce. :D :p : ( : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! Ja znowu w nie najlepszej kondycji psychicznej !!! Pokłóciłam sie z dziewczyną z innego forum i to mi jeszcze dołożyło !!!! Kolezanka teraz mi wmawia że 2 moze sie spóżnila i jest inna bo może w ciazy jestem a ja znowu zaczynam mieć mętlik w głowie a wczoraj zaczeło mi sie układać i było lepiej .......... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania specjalnie dla ciebie link jak sie robi buźki http://www.forum.o2.pl/emotikony.php u mnie ciag dalszy staran,chociaz dni plodne juz mi sie koncza, jak sie na cos czeka to czas sie cholernie dluzy, napewno nie czekam na @, czekam na dzien w ktorym bede mogla zrobic test,oby pozytywny milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×