Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Jejku, czemu to wszystko jest takie skomplikowane? te które nie chcą dzieci to je mają, a te co sie starają to wychodzi im to z trudem. badania, badania....... badania........ itd. Winko juz sie chłodzi w lodówce..... Zrobię wieczorem mężuniowi niespodzianke :) To bedzie powtórka z wczorajszego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan nie mam pojecia co to jest ta awidnosc.Jezu nie chcialam Cie tak wystraszyc.Gdy zobaczylam Twoj wynik zaraz na mysl przyszla mi moja przyszywana siostra.Byla w prawie 3 miesiacu ciazy gdy lekarz powiedzial jej ze plod sie nie rozwija.Musiala isc na skrobanke...Powodem byla toxoplazmoza. Ja IgG mam 0,0 a IgM-0,26.Wyniki sa ujemne.Dziewczyna z labolatorium powiedziala ze IgG jest wazniejsze od IgM. Mysle ze powinnas isc jutro do lekarza rodzinnego i wyjasnic sprawe.Ja sie na tym nie znam i byc moze tylko teraz namieszalam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan nie martw sie Wszystko będzie dobrze bo musi być !!! Iloniczek witaj w klubie !! Ja też poroniłam w 12tc ( ciąża martwa) !! zabieg miałam 18 kwietnia 06 Staram sie teraz 7 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lola.... 7 miesiąc? jejku.... my z mężem teraz 2 cykl się będziemy starać. Oby się udało!!!!!!!!!! A wózio juz od dawna mam wypatrzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek 7 miesięcy i podejrzewam że na tym sie nie skończy bo chyba (na 99% ) w sobote @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojooooj....a lekarz do którego chodzisz niepokoi sie tym? Robiłas badania? A jak Ty się z tym czujesz? Napadają Cie różne myśli, albo gdy przychodzi @ to płaczesz? Ja po 1 cyklu byłam taka....niby nic , ale jak jechałam z mężem na miasto, zatrzymalismy się pod sklepem - poszedł sobie po piwo. W tym momencie szła kobieta z wózkiem z maleństwem....tak mi łzy poleciały... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie wmawiam że już nie czekam na @ boi tak przyjdzie dzieje sie coś dziwnego- zawsze dzień przed @(która ma przyjść jutro) tempka spadała z 36,7na 36,4 :-( a w tym cyklu tempka trzyma sie na poziomie 36,8 a dziś zamiast spaść wzrosła o kreseczke a poza tym nie bolą mnie piersi które zawsze bolały już 3-4 dni przed @ nio i mam nadzwyczaj dużo wyprysków ale bolą mnie krzyże jak zawsze przed @ \" Ale dalej chce myśleć że @ przyjdzie i nie chce sobie robić nadzieji żeby jutro znowu sie nie rozczarować- może to tylko jakieś dziwne zmiany hormonalne :-( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala --- trzymam kciuki ... ale pamietaj ze gdyby nic nie wyszło to zawsze mozna jeszcze raz spróbować ;-) Pelikan -- no to widze ze mozemy sobie ręke podac ;-) :-D Witaj w naszym gronie ;-) Kiedy planujesz ślub ? :-D Iloniczek -- fajnie ze wróciłaś ;-) pamietaj ze zawsze jest nadzieja ;-) Miśka -- a wiesz ze ja wczoraj też zaliczyłam fryzjera :-D i jestem BARDZO zadowolona :-D No to czuje ze teraz biedny będzie ten twój ukochany ❤️ ❤️❤️ ;-) Małymis -- dzieki za fluidy 🌼 i gratuluje dzidziusia ;-) Noi weekend przed nami :-D Dla mnie zapowiada sie bardzo pracowity :-p W tyg.pracuje w państwowej pracy a popołudniami i weekendami rozkręcamy biznes :-p A Wy co porabiacie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi powiedział że po stracie staranka moa trwać długo ale ja już łapie doła !!! Już przestaje wierzyć A płakałam jak przychodziła @ za każdym razem i choć wiedziałam że mam cyste i jak zrobie test to nie dostane prawdziwego wyniku W lutym sie podniosłam z tego dołka troszke- już nie czekam na @ bo wiem że przyjdzie i to nie będzie rozczarowanie bo nie wmawiam sobie już czegoś czego ni ma !!! :-( I mam jakieś osiągniecie bo po tym \"pdoniesieniu sie\" z dołka po raz pierwszy nie zrobiłam testu wogóle w tym miesiącu( i nie zamierzam) !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nasze kochane forum znowu świeci pustkami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...mi nic lekarz nie mówił na ten temat, że starania moga potrwac długo..... Dzis bylam ze szwagierką u ginekologa. Ona jest dziewicą i w tym roku będzie miała 17 lat :) Musze powiedziec, ze była dzielna.... Ja przed swoją 1 wizyta co chwila byłam w ubikacji, tak sie nerwowałam brrr..... A teraz lajcik, moj doktorek jest bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sie przygotowuje do nadejśćia @ a potem znowu staranka z których nic nie wyniknie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wiem że mierzenie tempki po całym dniu nie ma sensu bo ona troche wrasta ale ja zmierzyłam i czy 37,7 to normalna tempka pare godzin przed @ ?????? Zawsze jak mierzyłam tempke wieczorem (tym przed przyjściem @) to najwiecej miałam 37,3 !!! Cholera cośnie tak bo nie mam prawie wogóle objawów @ (jedynie bóle krzyży i nadzwyczajna ilośc wyprysków) Może ja po tych 7 cylkach starań jestem przeczulona ale chyba coś jednak nie tak !! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Niechce sie chwalić żeby nie było za wcześnie ale @ nie przyszła :D (zawsze prócz oststniego razu przychodziła w nocy lub nad ranem) a dziś jej nie ma Poza tym dziś mam tempke 36,8 czyli tak jak od owulacji :D Mój M pojechał po testy a ja nie chce sie nakręcać !!! :p P.S. Rano było mi cholernie niedobrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola...i jat testy???Życzę...wiesz czego;))) Dla wyjaśnienia... Jestem po ślubie 1,5 roku, na razie nie jestem w ciąży ale planujemy stąd moje różnorakie badania m.in. na toxo. Co do moich wyników to ani w laboratorium ani lekarz rodzinny nie potrafią ich zinterpretować (może dlatego, że to małe miasto i oni jacyś niedouczeni???). Konsultowałam się tel. z lekarzem odzwierzęcym i tutaj zasugerował test na awidność, który mówi o tym kiedy było zakażenie....w zasadzie wyczytałam, że te badania należy powtórzyć za miesiąc, aby zobaczyć czy IgG nie rośnie (jeżeli rośnie IgG i IgM oznacza to, że jest zakażenie, a jeżeli nie to jest ok.) To tak w skócie...jak wróci moja ginekolog będę się dalej martwić (test na awidność kosztuje ok.120zł. i nie chcę niepotrzebnie go robić ale jak będzie trzeba to oczywiście zrobię). lola ja temperatury nie mierzę, mam regularne cykle i właśnie teraz wchodzę w dni płodne;)) W sumie dziewczyny to ja się jeszcze nie nakręcam, bo starania dopiero zaczynamy więc jestem dobrej myśli:) Odezwę się później, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda...i reszta dziewczyn:) w tygodniu pracuję na 1,5 etatu ale robię to co lubię więc nie jest źle. W weekendy w zasadzie siedzę przy kompie i...też pracuję (wiem jestem nienormalna ale lubię swoja pracę:).Mój mąż co drugi weekend pracuje (jest wykładowcą) więc czasami się mijamy niestety:(Idę dzisiaj na basen, muszę zadbać o kondycję, bo ostatnio czuję się jakaś zmęczona i...stara(?). Uwielbiam kino, szczególnie europejskie i literaturę psychologiczną. Pasjami jeżdżę na różne szkolenia, które pozwalają mi odkrywać siebie:))I na razie tyle:) Matoda...a jaki biznes rozkręcacie? Dziewczyny co porabiacie? Pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test nie wyszedł- wynik negatywny !! Ale ja mam cyste i ginek powiedział że to może fałszować wyniki !!! Czekam do jutra bo @ zawsze miałam regularnie wieć jak nie przyjdze to znaczy że jest fasolka !!! Pelikan żeycze powodzenia w \"tych\" dniach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllll
ja mam wyniki na toxo iGg 110, igm ujemne i wszystko jest o.k,moge sie starac,igg swiadczy o tym ze kiedys przeszlam toxo a teraz mam przeciwciala a igm swiadczy o obecnym zakazeniu,jezeli jest ujemne to o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny.Ostatnio znow nie mialam czasu.Od czwartku mam mojego M.Mamy teraz dobry czas na zmajstrowanie dzidzi wiec dzialamy.W tym tygodniu nawet jade z nim do pracy by zwiekszyc szanse:P Matoda moj facet jest bystry jak woda w studni.Nawet nie zauwazyl ze bylam u fryzjera:)Twoj tez taki jest? Lola trzymam mocno za Ciebie kciuki.Oby sie udalo!!! Pelikan sorki jeszcze raz,ze Cie tak wystraszylam niepotrzebnie.Nie chcialam...:( Dziewczyny odezwe sie za jakies 2-3dni bo wczesniej chyba nie dam rady.Jutro jade z moim M do Katowic na rodzinny obiad a wieczorem do Warszawki na kolacje we dwoje.Musimy zrobic dzidzie hi hi hi Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, trzymam kciuki, żeby ta małpa@ nie przyszła :/ Mi się wczoraj skończyła, więc za pare dni... :D A mojemu mężunkowi tak sie chce kochać.... heheh musi się oszczędzać, żeby armia wycelowała w odpowiednie miejśce. Oczywiście nie będzie celibatu, ale.... :P Lola daj znać..... z niecierpliwością jutro do południa wskocze tutaj poczytać! Mam nadzieje, że będzie wielkie HURAAAAAA!!!!!! :) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek narazie @ nie ma i nie widać jej !!! Tempka jeste 37,5 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ordnung muss sein
Hallo! ich heiße Bettina,bin 32 Jahre alt und wohne jetz in Warschau.ich bin eine Deutsche,mein Mann kommt aus Polen.Wir sind seit 2 J.verheiratet und seit dieser Zeit wollen wir ein kind .Leider ist das nicht so einfach:O Ich schreibe besser deutsch,weil ich noch viel Fehler mache,polnisch ist Schwein schwer! Schönes wocheende! Tschüüüüßß!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo się ciesze Lola :) Oby tak dalej :) Moj Skarbuś własnie się poszedł kąpać, a ja lece do kuchni zrobic kolecja...nie uwierzycie, ale zażyczył sobie warzywa na patelni! Facet i takie jedzonko? Dalej jestem w szoku..... Nic, lece podpiec filecik, potem warzywka i kolacja gotowa..... Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ordnung muss sein Coś zrozumiałam z twojego postu ale nie wiele bo słabo znam niemiecki !! Nie potrafie też pisać po niemiecku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdaje się że jestem tu narazie sama ale i ja zaraz lece do kościola !! @ nie przyszła i nie daje oznak że sie do mnie wybiera !!!:p Tempka jest (36,8) Jak podnosze się złóżka to niedobrze mi i właściwie nie wiem czy to fasolka bo przy tamtej ciąży jedyny objaw jaki miałam to brak @ !! Ale czekam cierpliwie- zastanawiam sie czy robić test ale jeszcze sie powstrzymuje bo skoro tamten wczorajszy nie wyszedł to może poprostu jeszcze za wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chwile temu przyjechałam z kościoła. Nooo.... tak bardzo Lolu chciałabym Ci pogratulować i mam nadzieje, że dziś, lub w najbliższych dniach to zrobię! Lece pomóc dokończyc obiadek...teściowa robi dzis de volaje :) no i oczywiście kluski ślaskie! !!!!!!!!! :) Dziś napięty grafik, więc nie wiem, czy się tu jeszcze dzis pojawię! Miłej niedzieli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry (po raz drugi) Ja po obiadku (którego nir zjadłam bo mi niedobrze jak na jedzenie patrze) zrobiłam sobie drzemke i wstałam po to by tu do Was zaglądnąć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ordnung muss sein - napisała mniej wiecej \" Mam na imię Betina i mam 32 lata i mieszkam w Warszawie, jestem Niemką a mój mąż pochodzi z Polski. JEsteśmy małżeństwem od dwóch lat i chcemy (chyba od tego czasu) miec dziecko. Ale niestety nie jest to takie łatwe. Piszę po niemiecku, ponieważ po polsku robię duzo błędów, bo polski jest trudny. Miłego weekendu. Paaaa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×