Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika_____

Co poradzic na niesparwiedliwego szefa??

Polecane posty

Gość weronika_____

moj szef w ogole nas nie docenia, jest tylko jedna osoba, ktora faworyzuje, ta osoba moze sobie przychdozic do pracy na ktora che i wychodzic o ktorej chce, Fakt, wiecej robi, ale wiem z przypadkowego zrodla ,ze dostaje znacznie wieksza wyplate. Ja i moj znajomy w ogole nie jestesmy doecniani za to co robimy a wrecz zwraca sie nam uwage,ze robimy za malo.Gdy byla potzreeba siedzielismy od rana do wieczoira w pracy.,Nie zaplacono nam za to, nie podziekowano nawet, o wolnym tez moglismy zapomniec. Poza tym ta osoba faworyzowana jest totalnie antykolezenska, wtraca sie w nasza prace, kontroluje, zwraca uwage itp.Juz mam doscyc, Szukam innej pracy ,ale bezskutecznie. Cyz ktos pracuje w podobnych warunkach? Praca na umowe zlecienie juz rok, zero szans na podwyzke, awans. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pozostaje nic
prócz zmiany pracy. Jak długo szukasz tej pracy ? To zalezy też jak się angażujesz w to szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika________
pracy szukam od kilku miesiecy, fakt na poczatku srednio sie angazowalam, teraz pewnie wiecej, ale nie widze tez perspektyw na znalezienie innej, Stawki jakie proponuja w budzetowce sa po prostu tragiczne, a prywatnie nie ztarudniaja na stale i to mnie demotywuje. Czy zmiana pracy jest jedynym wyjsciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak u mnie też
tak było, przez niesprawiedliwość mnie zwolnił, ale bardzo sie z tego cieszę. Lepiej nie pracować i szukać pracy niz pracować w chujowej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej pracowac i szukac
pracy a reszte miec w d**** do przedmowcy: czy gdyby cie nie zwolnili tez bys tak mowil/a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×