Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonia_weimarska

JAKI POLECACIE INTERNETOWY SKLEP ZOOLOGICZNY?

Polecane posty

Gość Alfreddo
hej, ja natknąłem się ostatnio na sklep zoologiczny miasto zwierzaka (http://miastozwierzaka.pl) ceny w promocji maja nawet niższe niż na allegro xD kupiłem worek 15kg bento w śmiesznie niskiej cenie. wysłali w ten sam dzień, ogólnie wypas, będę tam wracał więc i wam polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam sklep Miasto Zwierzaka. Mają ogromny asortyment, a co najważniejsze jeśli czegoś nie mają to zamawiają na drugi dzień roboczy. Super ceny to kolejna z zalet. Zamówienia wysyłane w tempie expresowym i z super gratisami. Polecam wszystkich właścicielom, hodowcą oraz miłośnikom zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daras
http://merdam.pl/ korzystałem już z ich usług poprzez allegro, polecam z czystym sumieniem. Towar ok, dobrze zapakowany i ekspresowo dostarczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapraszam do naszego sklepu internetowego www.elzoo.pl. Odwiedzić i zobaczyć zawsze można przecież. Nikt nie karze kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIPCIO_SKLEP
Ja polecam niedawno otwarty sklep zoologiczny HIPCIO, specjalizujący się w artykułach dla małych ssaków. Łącznie ponad 400 pozycji. M.in. wartościowe firmy Versele Laga, Beaphar, Niezłe Ziółko, Tivo, Herbal Pets, Trixie, Zolux, Savic i wiele, wiele innych. :-) Jedne z najniższych cen w internecie! Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i zmiany w naszym asortymencie. :-) Adres sklepu:http://hipcio.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.twoje-akwarium.pl - trochę ciekawych akcesoriów akwarystycznych w dobrej cenie, głównie dla maniaków roślin wodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w (www.weterynarz-gorzow.pl ), można kupować internetowo, ale przy przychodni jest również stacjonarny sklepik. W zasadzie można kupić to, co jest potrzebne dla pieska lub kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w (http://www.weterynarz-gorzow.pl/ ), można kupować internetowo, ale przy przychodni jest również stacjonarny sklepik. W zasadzie można kupić to, co jest potrzebne dla pieska lub kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Mnie jest zdecydowanie wygodniej zamawiać akcesoria, pokarmy, odżywki dla swoich zwierząt przez neta. Mam trochę tych pupili, kilka psów i kotów...także jednym kliknięciem mogę zrobić zamówienie dla całej ferajny. Ze sklepów, to polecam vetlandia.pl. Ofertę mają wszechstronną, jest tam wszystko czego potrzeba. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Taki profesjonalny butik dla psów i kotów jest na stronie www.zpazurem.pl . Stąd zamawiałam już tak – legowisko dla persa, zabawki i obrożę. Teraz mam w planie kupić taką specjalną torbę, żeby móc zabrać kotka ze sobą na jakiś spacer, w podróż..itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobry sklep zoologiczny to szereg artykułów dla swoich pupili znajdziesz na stronie Marjadin.pl mają niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinia
A o Mariposie słyszeliście? Naprawdę dobry sklep zoologiczny http://online.zoosklep-mariposa.pl/pl/ Zioła dla królików i gryzoni, specjalistyczna karma dla psów i kotów, karma dla ptaków - macie tam wszystko. Najważniejsze jest też to, że obsługa jest fachowa, zawsze pomoże, słucha oczekiwań klienta, no i zamówi jakiś produkt, którego akurat nie ma w sklepie. Można też poprosić o rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, fajnie. Im wiecej rekomendacji, tym lepiej :) Nie slyszalam o za wielu, wiec chetnie sie dowiem, doedukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta hurtownia jest w Radomiu? Doskonale!!! Weszlam tu dzisiaj bez przekonania, ze cos znajde, a tu jednak <3 Dos-ko-na-le!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam koty brytyjskie i kupowałam w wielu sklepach internetowych - różnie bywało... Jakiś czas temu natknęłam się na sklep www.zoopaczka.pl kupowałam tam kilka razy i mogę polecić z czystym sumieniem ten sklep. Mają dobre ceny i wystarczający jak dla mnie wybór praktycznie wszystkiego dla moich kociaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje pierwsze akwarium zamawiałem w sklepie Bajcik (bajcik.pl). Sklep dobrze wyposażony, z szeroką gamą akcesoriów typowo akwarystycznych. Markowe, solidne rzeczy, ale w promocyjnych cenach. Choćby Aquael mają tutaj bardzo okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojego buldoga robię ostatnio dość często zakupy przez portal bajcik.pl. Mają wszystko – karmę, akcesoria, jakieś smakołyki, środki do pielęgnacji, zabawki...można się zaopatrzyć kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się kupować wysokiej jakości karmy 1st choice i Acana. Dla kota też wybieram tylko sprawdzone marki. Od jakiegoś czasu zakupy robię w sklepie internetowym NaszeZoo.com.pl Co ważne, mają spory wybór karm i zawsze wszystko przychodzi na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonek
Ja polecam sklep www.zoopaczka.pl dobre ceny i miła obsługa i towar jest szybko - zamówiłam tam już chyba 10 razy i na razie żadnej wpadli. A i dodają gratisy. A przypomnę ze mam dość dużą gromadkę kotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolli
Jeśli chodzi konkretnie o sklep akwarystyczny (moja branża), to polecam sklep Plantica, od jakiegoś czasu w nim kupuję i ceny mają bardzo konkurencyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yorgoś
Racja, co jak co, ale Plantica rewelacyjnie odnajduje się na rynku, wiele moich znajomych u nich kupuje i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię zooplusa. Tam robię większość zakupów dla mojego kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refuss
Ja też polecam sklep Plantica, mają duży wybór i bardzo dobre ceny. Chyba bardzo popularni, bo większość moich znajomych u nich kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roluś
Plantica, zdecydowanie. Mają super ceny, to po pierwsze. Po drugie, jak się kupuje np. akwarium, to ważne jest bezpieczeństwo przesyłki - nigdy nie miałam z tym problemu. Po trzecie - duży wybór, dla każdego coś się znajdzie, i dla amatorów, i do tych bardziej profesjonalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam www.lemur.com.pl Mają duży wybór asortymentu, produkty są na prawdę dobrej jakości, bardzo szybka dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzkomuufasz
Ja polecam sklep www.zooplus.pl Bardzo duży wybór, dobre ceny i z tego co pamiętam to darmowa wysyłka. Najczęściej tam się zaopatruję w karmę dla mojego kociaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×