Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonia_weimarska

JAKI POLECACIE INTERNETOWY SKLEP ZOOLOGICZNY?

Polecane posty

Gość Kama825
Dla moich kotów zawsze zamawiam karmy z propetsklep.pl zdrowe i bardzo dobre są karmy z firmy Artemis, dobrze wpływają na rozwój zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa456
Ja kupuję tylko w dobrych i sprawdzonych sklepach. Tutaj http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/domki-dla-psow można np. dostać świetne domki dla psów. Jest to świetne rozwiązanie. Psy je uwielbiają. Są miękkie, materiałowe i przytulne. Poza tym idealnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena333
Propetsklep.pl jeden z bardziej cenionych sklepów, każdy właściciel psa bądź kota powinien rzucić okiem, mają zdrowe karmy z firmy Artemis, moje psy i kocica od kilku miesięcy już zajadają się karmami Artemis i widać po nich, że im smakuje :) W dodatku dobrze wpływa na rozwój zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynaaa354
Ja swoim psiakom karmy kupowałam w sklepie Apetete.pl W porównaniu z innymi tego typu sklepami mają najniższe ceny, co można sprawdzić w ich porównywarce. Jak dla mnie mają wszystko to, co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martanika
Wymieniony wcześniej propetsklep.pl jest godny zaufania, weterynarz polecał podawanie mojemu psu karmy Artemis Fresh Mix, a właśnie w propet znalazłam takiej karmy całą masę, więc skoro sprzedają zdrową i godną polecenia karmę to powinni być brani pod uwagę w pierwszej kolejności przy szukaniu sklepu zoologicznego w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warty polecenia jest ten sklep : https://lemur.com.pl Szybka dostawa, niskie ceny, dużo promocji i bogaty asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellicja
ja polecam sklep http://apetete.pl/ robię tam zakupy od kilku miesięcy i jeszcze się na nich nie zawiodłam. Wszystko jak najbardziej w porządku. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi65
Zobaczcie sobie sklep https://www.tusa24.eu mają w ofercie asortyment od renomowanych producentów. Sprzedają między innymi obroże, smycze, suplementy, szelki, zabawki i wiele innych. Ja przeważnie kupuję przez Internet jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o akwarystykę, bo w tym siedzę, to zdecydowanie plantica - niskie ceny, obsługa bardzo ok a co mega ważne, jak się akwarium kupuje - super zapakowana przesyłka, więc nic nie ma prawa się uszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plantice zdecydowanie polecam, chociaż kupuję u nich stacjonarnie, więc nie wiem ja to jest np. z wysyłką, ale : duży wybór, dobre ceny i mega pomocna obsługa (nie wciskają tego, co im się akurat nie sprzedaje,a faktycznie pomagają w wyborze!) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak akwarystyka to faktycznie plantica to bardzo sensowny wybór. nigdy problemów nie maiłam z nimi, a troszkę u nich, co by nie powiedziec, to zamawiałam. nie robili też problemów przy zgłoszeniu produktu an gwarancje - za to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Plantice kupowałam akwarium (OW, pełne) i to sklep, gdzie znalazłam je najtaniej. To było z pół roku temu, nie wiem jak teraz, ale chyba grzechem byłoby nie brania ich pod uwagę przy większych zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoologiczny-swiat.pl sprawdzalem przerozne strony i oni maja najtaniej i nie maja tandety nigdy nie mialem z nimi kłopotów wszystko na czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklepzoologicznylublin.pl. Warto zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie sklepu plantica! Miałam już dosć przepłacania u siebie w stacjonarnym, przynajmniej moge sobie większość kupić w spoko cenach, 20 czy 30% róznicy w cenie, to jest szok! Na np. OW przecież bym u siebie zbankrutowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie składam u nich zamówienie. Porównałam sobie ceny z moim ulubionym sklepem i okazało sie, że różnice to z 10% tak na oko. A to nie jest mało, moim zdaniem. I zamawiam w plantice, bo nie chcę przepłacać . A jak towar równie dobry, to przecież byłoby to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za plantice, czegoś takiego szukałam! W sensie tanio i solidnie! Rybki to nie jest tanie hobby, niestety, wiec jak sie ma możliwość oszczędzać to czemu nie? Zwłaszcza, że nie mają tam jakiegoś towaru II klasy czy coś, co to to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Nebr jeśli interesują Cię akcesoria dla psów to myślę, że warto też zajrzeć do https://pinkypaws.pl/ mają tam świetne rzeczy. Kupisz ubranka, obroże, szelki czy okrycia zimowe, które są szczególnie ważne zimą na spacery. Ja niedawno zrobiłam całe zamówienie i jestem mega zadowolona zarówno z ceny jak i jakości tych produktów także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MireczekJJ
Zauwazyłem, ze dużo bardziej opłaca się kupować rzeczy przez sklepy internetowe niż tak stacjonarnie bo sa dużo tańsze. A jeżeli chodzi o dobry internetowy sklep zoologiczny to ja tutaj http://www.tukan24.pl/ , znalazłem sporo produktów w lepszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiaaa
Ja polecam sklep Krakvet. Duży wybór, niskie ceny i do każdego produktu opis. Jest możliwość oceny danego produktu, więc mamy podgląd jak sprawdziła się u innych. Od 99zł przesyłka darmowa. Świetne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agises
Niska cena, duży wybór, obsługa na najwyższym poziomie sprawia, że klient pozostaje na dłużej. Zakupy na dzień dzisiejszy robię dla swoich futrzaków w Krakvecie. Zdarza mi się kupować w Zooplusie i Zookraku. Polecam te trzy sklepy. Całkiem odmienny asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspomniana plantica na pewno. nie ma tańszej opcji jeżeli chodzi o cały sprzęt do akwarystyki. rybki oczywiście trzeba kupić gdzieś u siebie, ale całą resztę, włacznie z akwarium możemy dostać znacznie taniej i warto z tego skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeowJ
Robię zakupy w Krakvecie i polecam wszystkim znajomym, którzy też po zakupie są zadowoleni. Oprócz Krakvetu lubię zooplus. W obu wysyłka darmowa od 79 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×