Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonia_weimarska

JAKI POLECACIE INTERNETOWY SKLEP ZOOLOGICZNY?

Polecane posty

Gość ja polecam...
sklep KA-RMA www.sklep.ka-rma.pl Ekspresowa obsługa, niskie ceny, darmowe przesyłki, a dla stałych klientów specjalne traktowanie ;) Np ja kupując tam towar, zwykle płacę przelewem - ponieważ już mnie znają, nigdy nie czekają aż pieniądze będą u nich na koncie, tylko towar mam w domu zwykle na drugi dzień od po zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haumiau
of kors ujadanko.pl debesciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam krakvet.pl - mają bardzo duży wybór karm dla zwierzaków w bardzo dobrych cenach, karmy naprawdę dobrej jakości. Poza tym obsługa super- nawet jak raz mi się zdarzyło że z winy kuriera paczka doszła uszkodzona to zero problemów z wymianą. Przesyłki na czas. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Jak dotąd nigdy mnie nie zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_nowa
Oj z krakvetem miała ostatnio same problemy, na 5 zamówień w 4 zawsze czegoś brakowało, ostatnio zamówiłam wyprawkę dla nowego kotka (karmy suche, puszki, saszetki, kuwetka, łopatka, transporter, itp) łącznie 9 towarów, dojechało 6. Sama musiałam dzwonić, standardowa odpowiedź - to nie ja prowadzę zamówienie, to kolega, którego teraz nie ma, itd, itd. Straszny bałagan mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście kupuje na a.pl jedzenie dla siebie i dla kota. Mają dosyć duży wybór produktów, a na przesyłkę ze zwykłego sklepu internetowego nie chce mi się czekać. Za to jak kupuję właśnie na a.pl, to mam jedzenie dla siebie i dla mojego zwierzątka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi88-ale przecież w tym sklepie, którego nazwe podałaś są same marketowe karmy, które nie mają żadnych wartości odżwyczych i nie powinno się nimi karmić zwierzaków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa kociara
ja ostatnio odkryłam sklep keko.pl, sporo pozytywnych komentarz i mają orijena z rybami w najlepszej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocina
krakvet.pl-szybka realizacja, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep.zoologic.pl mają fajne rabaty dla stałych klientów. Jak kupujecie karmy bardziej specjalistyczne np. ANF, trovet, K-9, Biomill, Nutram to zapiszcie się do ich klubu (15% zniżki na te karmy i przesyłka gratis powyżej 90 zł) i super doradzają jaką karmę dobrać psu czy kotu. Dzwonią i robią wywiad dotyczący zwierzęcia;) Mi pomogli dobrać karmę dla chorej suni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zawsze zamawiamy karme dla naszych zwierzaków w krakvet.pl i jeszcze sie nie zdarzyło, żeby coś było nie tak. Poza tym asortyment jest taki szeroki, ze zwykle dokupujemy jakis bonus. Ostatnio hitem są przysmaki w kształcie jezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mnie i o to, gdzie kupować karmę dla pupila to ja bardzo lubię sklep e- karma.pl. mają tam niesamowity wybór najwyższej jakości karm, ale też podoba mi się to, że na stronie głównej można znaleźć kilka bardzo fajnych artykułów, które m.in. pomogą nam dobrać odpowiednie jedzenie dla naszego pupila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, w tym ostatnim mają karmy z najwyższej półki i od 70 zeta się nie płaci za dostarczenie, dlatego zawsze dobijam do tej kwoty albo i większej. Opłaca się bardziej kupić duży worek karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colabol
www.siedem-zyczen.sklep.pl dobry sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się bardzo kupować przez neta np. karmę dla zwierząt, bo zwykle można trafić jakies fajne oferty cenowe. Dodatkowo przy kupnie większego opakowania dodają zawsze jakiś gratis (przynajmniej tak jest w sklepie, który ja znam, czyli e-karma.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia2011 - nio te gratisy są super zwłaszcza jeśli ktoś ma więcej niż jednego zwierzaka :) Bo i dla psa można coś kupić i dla kotka ;) A szczególnie te karmy, o których mowa w pierwszym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Ja jednak częściej kupuję akcesoria i karmę dla psów w sklepach stacjonarnych. Przynajmniej można o wszystko popytać obsługę. Przy warszawskiej Psychodni na ul. Heroldów jest dobry sklep zoologiczny. Mają tam bardzo duży asortyment i naprawdę znającą się na rzeczy obsługę, która zawsze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ze sklepów zoologicznych internetowych preferuję krakvet.pl bo mają spory wybór, zamierzam urozmaicać dietkę mojego psa i kupować różne produkty. Fajne ceny, można trafić na niezłe promocje, przynajmniej mi ostatnio udało się upolować karmę w dobrej cenie. I szybka dostawa, co też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam , że bardzo fajny i sprawdzony przez wielu jest sklep e-karma, gdzie można dostac dobre karmy dla psiaków i kotków , przede wszytskim sa to sprawdzone karmy , można dostać tam także akcesoria dla pupili i dużo praktycznych porad porad na temat żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raar
fajny pomysł ma ZarcieDlaPupila.pl wpisuje się rasę, wagę i wiek i wyskakuje oferta dla psa, kota... Dodatkowo osoba która to prowadzi zna się na temacie i doradzi co jest korzystniejsze z karm, witamin, kosmetyków ze względu na dawkowanie czy rodzaj sierści. Ceny mają dobre, szybka dostawa, dobrze zapakowany towar. Na karmach, witaminach i szamponach długie daty przydatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie sobie
poczytajcie sobie o krakvecie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,382,104294602,104294602,krakvet_ostrzezenie_dla_kupujacych_.html Mam z nimi jak najgorsze doświadczenie. Ignorowanie opłaconych z góry zamówień, braki w magazynie, czekanie na produkty, mylenie zamówień, uszkodzone opakowania, brak reakcji na próbę kontaktu. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mścisław
internetowy sklep zoologiczny http://siedem-zyczen.sklep.pl na czas na miejsce.bez owijania w bawełne. niedrogo,dobry kontakt.masz pytania dzwoń 0326272203 (od 9:00 do 16:00)profesjonalne doradztwo Agnieszka Bielecka technik weterynarii, inżynier zootechniki.Prowadzimy również Hotel dla psa i kota .ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA wygrałem. Olek
http//www.siedem-zyczen.sklep.pl na wagę nawet mają! łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam sklep e-karma.pl. Z tego co widziałam są tam karmy dla kota i psa i różne akcesoria. Przy zakupie na większa kwotę dowóz jest gratis. Mam psa i fajnie, że jest duży wybór szamponów. Większość psów nie lubi się zbytnio kąpać i jest np. szampon bez spłukiwania. Czy ktoś taki kupował dla swojego pupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
polecacie ten sklep e-karma a powiedzcie mi, jaką karmę z tego sklepu polecalibyście dla psa? I jak szybko dochodzą od nich przesyłki?? Byłoby miło gdyby wypowiedział się ktoś kto u nich zamawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęściej zaglądam do krakvetu. niemożliwa - jak pytasz o markę, to ja mogę polecić eukanubę lub royala. moja weterynarz zaleciła mi trzymać się tych dwóch firm, bo mój psiak to niestety alergik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×