Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fuu

Ile się czeka na wymianę dowodu osobistego?

Polecane posty

Tak z ciekwaości pytam, bo niestety czeka mnie przeprawa z urzędem i wydanie nowego dowodu osobistego :(. I w formularzu domagają się odemnie złożenia dotychczasowego dowodu osobistego - czy to znaczy że przez kilka tygodni nie będę mieć żadnego dododu tożsamości ? O.o Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nikt nie wie? Nikt nie wymieniał swojego starego dowodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja leciałam
ja zcekałam miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie ja
w Poznaniu czeka sie dokladnie jeden miesiac. przez ten czas poslugujesz sie starym dowodem bo ci go nie odbieraja przez ten miesiac. nie wiem jak jest w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiac
czeka sie miesiac, a jak jest zmiana nazwiska to dluzej starego dowodu nie zabieraja i caly czas mozesz sie nim poslugiwac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie. U mnie jest zmiana nazwiska właśnie, więc chyba sobie poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Jenny*
Jak niedawno zmieniałaś nazwisko, to musisz jeszcze z 3 tyg poczekać zanim informacja dotrze do Centralnego Banku Danych w Warszawie i potem złożyć dokumenty na dowód. Przy zdawaniu dajesz dowód tylko do wglądu, a dopiero kiedy jest wydrukowany nowy dajesz stary do zmakulowania i otrzymujesz go z spowrotem. A ile się czeka na dowód to zależy od urzędu, kiedy wprowadzą wniosek do komputera.W dużych miejscowościach jest szybciej, bo wniosek jest od razu wprowadzany, czyli czeka się ok miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukiii
niby mam czekac miesiac ALe radze sobie sprawdzac na stronie status dowodu ostatnim razem jak go zgubilem TEZ mialem czekac miesiac ale pofarcilo mi sie i dostalem go po 2 tygodniach : )) na stronie swojej gminy musicie znalesc "status wymienionego dowodu osobistego " czy jakos tak i tam wpisujecie nr ZIP i jest status : ) ja juz czekam 2 tygodnie i tym razem nie jest tak fajnie jak ostatnio bo jeszcze go nie ma :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznan -2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dowiedziałem się, że mam nieważny dowód kilka dni przed wyjazdem za granicę....w urzędzie kazali czekać mi miesiąc a przecież robota nie zaczeka więc zamówiłem sobie dowód kolekcjonerski z offshoreidcardscom i nie żałuje!Jakość 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam dowód z offshoreidcardscom i robi robotę niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×