Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nokija

PERUKA - CZY KTÓRAŚ Z WAS NOSI/NOSIŁA?

Polecane posty

Dziewczyny, szperałam troche włąsnie w allegro i widzialam extra peruki, wygładające jak zupelnie naturalne wlosy, chcialabym miec jedna z tych fryzur, co myslicie o tym zeby nosic peruke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczsię panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrrrrek
PERUKI SĄ DLA łysych ale po chemioterapii a nie tak o do noszenia na zdrowych włosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to troche poroniony pomysl, ale te fryzurki sa sliczne....i kolory takie żywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie dla łysych...mnie tam sie podobają i jakbym miala za duzo kasy to bym sobie kupila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, przecież własne włosy by się zniszczyły.. a ładne cięcie i kolor można zrobić u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitoooowka
ale te fryzurki naprawdę ładne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...sa sliczne, a moje wlosy niestety nie sa zbyt podatne na ukladanie i poza tym jak juz je uloze to szybko robia sie proste i przyklepane, a kolor farny zawsze mi sie zmywa i nigdy nie moge utrzymac takiego ladnego ciemnego brązu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryz na miss
mi też się podobają.Kupiłabym sobie ale szkoda mi kasy.To nie o to chodzi, żeby nosić ją ciągle. Są imprezy, można się odmienić.Tak dla zabawy.Niektórzy noszą jakieś nakrycia głowy dla szpanu i nikt się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×