Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Właśnie zrobiłam sobie kolację. Komu sucharka na kolację??? :D:D:D Mam pełen talerzyk dobroci ;) Miłej nocki dziewczyny. Lecę do wanny i nie wiem czy zdołam wpaść dzisiaj jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko witaj w klubie :D u nas zawsze słoneczko świeci,nawet kiedy narozrabiamy to wzajemnie sie pocieszamy.Proszę rozgość się u nas,herbatki i kawki mamy w bród,tylko proszę z ciastem nie przychodzić-ostro dietkuję.Jak osiągnę odpowiednią wagę to zaproszę wszystkich na pyszny tort z bitej śmietany.Erwinko chyba koloację zjesz sama :D nie skuszę się na sucharki :D Aniele cieszę ię ,że już Ci lepiej :D Buziaczki dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwino to rzeczywiście chudzinka jesteś. Ja mam wagę taka jak Ty teraz ale przy wzroście 160. Od dłuższego czasu tak mam i nic się nie zmienia, bez względu na to czy się obiadam czy jem bardzo mało. Może to i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momirka
Erwinko - chodzi o biały ryż dmuchany. Hula nie jest wtedy bardzo obciążone, ale zawsze to coś... :) No... to jak Ty ważysz tyle, to ja od jutra przechodzę na dietę tlenowo-wodną ;) Żartuję oczywiście. Ja mam chyba alergie na słowo dieta. Mój organizm juz na samą myśl, że cos ma być inaczej niż zwykle robi się głodny. Eunice - jaką dietkę stosujesz? Może gdzieś pisałś wcześniej, ale ja nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich stron. Wybacz... Aniele - tak czekałam na jakąś wskazówkę o hulaniu i... czekam nadal. Dobrej nocki wszystkim i do jutra. Oby było słoneczne i ciepłe! Uwielbiam "zapach wiosny". Uwielbiam!!! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inanko to w sumie dobrze wyglądasz, chyba masz wagę taką w sam raz :) Aniołku a my pytałysmy ciebie o to hulanie buuu... napisz nam jutro jak ty to robisz i co za ryż tam wsypać. Udziel wskazówek, może faktycznie jeszcze poćwiczę. a teraz dobranoc wszystkim paniom :) Słodkich snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha a ja zakręcona !!! Eunice to ja ami_ra.Przepraszam za pomyłkę,ale już pędzę z wyjaśnieniem :D Nick Eunice używam na innym forum i tam się odchudzam wspólnie z innymi osobami.Napisałam tam posta,potem wpadłam do nas no i resztę dopowiedzcie sobie same :D. Erwino,Inana,Aniele jak ja wam zazdroszczę waszej figurki (oczywiście nie ma żadnej złośliwości z mojej strony :-)). Momiro obecnie jestem na diecie kapuścianej :D w środę ją kończę i przechodzę na dietę cambridge.Byłam na niej w styczniu i uzyskałam świetny wynik.Już dzisiaj mogę pochwalić się tym,ze łącznie schudłam 11 kilogramów od 21.01.2007.Jak wyżej wspomniałam w środę zaczynam dietę ścisłą,która trwać będzie 21 dni.Mam nadzieję,ze będziecie mnie dopingować.Momiro napisz coś o sobie...mam nadzieję,ze nic nie przeoczyłam :D Kolorowych snów życzy wam zakręcona z zakręconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam właśnie zaległości w czytaniu Erwinko - mamy chyba podobne włosy. Przynajmniej jeśli chodzi o zapuszczenie. Kiedys miałam długie krecone, a odkąd ścięłam pare lat temy to jestem na etapie zapuszczania, które za KAŻDYM razem kończy sie u fryzjera :o A teraz się zaparłam! Zapuszczam i już. Może uda mi się mieć je dłuższe niż po szyję ;) Tym razem przecztałam nick kilkanaście razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Aniele... obudził mnie chyba zapach stawianej przez Ciebie kawki :) , bo do pracy dzis mam na później i nie musiałam wstawać tak wcześnie. Hmmmm wiersze.... długo by o tym, bo ja bardzo je zawsze lubiłam a i zdarzyło sie napisać kilka.... Tomik \"Kocham Cie\", o którym pisałaś mam, dostałam kiedyś :P Pogoda Moje Drogie śliczna! Az chce się chcieć :) Dobrego dnia, jeszcze raz! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Aniołek mnie dziś nie zawiódł, stoi i czeka pyszna pachnąca kawa, miło choć pomyślec i powąchac jej aromat :) z picia chwilowo nici :O Zaparzę sobie rumianku. Rzeczywiście jest z każdym dniem coraz ładniej i czuje się już tą nadchodżacą wielkimi krokami wiosnę. Mam nadzieję, że wykaraskam sie dzięki temu z wszelkich problemów które mnie trapią od lutego. Jak mnie dopadło to już na całego. Jak dotychczas to jakby dwa nieszczęścia, trochę się obawiam, bo mawiają, że nieszczęścia chodzą trójkami ;) Aż sie boję pomysleć co jeszcze mnie czeka :O Tfu, tfu! Trzeba pozaklinać może się odczepi paskudztwo ;) Momiro przyzwyczaisz się do nicka w końcu ;) Jesli chodzi o włosy to jestem pełna podziwu dla ciebie, że tak bardzo sie zaparłaś. Ja też kiedyś miałąm piękne długie a jak raz ścięłam tak klapa :O zawsze fryzjer. Tym razem też już zbieram sie do podcięcia. Nie będę robiła jakiejś szałowej fryzury krótkiej, ale chciałam trochę końce podciąć bo włosy nigdy nie rosna równo i zaczęłam wyglądać jeszcze dziwaczniej. Poza tym słyszałam, że jak końce są takie zdrowsze, yto włosom lepeij sie rośnie. Może za jakiś czas skusze sie na ten ryż i hulanie. Chwilowo żołądke skutecznie odstrasza mnie od podejmowania większości czynności. Amir_ko to nam sie faktycznie zakręciłas :D:D w pierwszej chwili po prostu zbaraniałam ;) Ale dieta idzie ci rewelacyjnie!! To naprawdę świetny wynik, jak na tak krótki czas :) Oczywiście będziemy cię wspierać i jeśli tylko będziesz miała chęć się pożalić to wal śmiało! Przytulimy do piersi ;) Momirko ten teledysk faktycznie fajny, uśmiałam sie z samego rana, poprawił mi humor. Dzięki, że nam podesłałaś linka. Naprawdę świetny teledysk :D A teraz musze lecieć do pracy, więc tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momiro! Ale numer! Jak pierwszy raz odpaliłam linka którego wkleiłaś, to poakazał mi się teledysk zespołu Bracia, z takim bajkowym stworkiem, a jak odpaliłam teraz to zupełnie co innego... co ja namieszałam??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D a ja siedze i zachodzę w głowę cóż mogło Cię tak rozbawic... Chodziło mi oczywiście o Pati Yang :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czas na drugą kawusię > > > w mega kubkach :D A to się rozkręciłyście z samego rańca.Widzę,że mamy kolejną poetkę w naszym klubiku :D.erwinko jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to obiecana zupka : 4 cebule,ząbek czosnku,50 dag.marchwi,50 dag. pietruszki,35 dag.rzepy,50 dag.kapusty białej lub włoskiej,4 łodygi selera naciowego,40 dag.brokuł,1 kg.piersi z kurczaka,2 łyżki oliwy,sól,pieprz,ostra papryka w proszku,papryka chili sproszkowana (ja kupiłam knora),4 litry odtłuszczonego bulionu z kurczaka. Pierwszy dzień : -zupa 2-4 talerze -owoce,warzywa do woli (oprócz bananów) -szkl.chudego mleka -kawa,herbata bez cukru,mleka,śmietanki-do woli -niegazowana woda mineralna -szklanka chudego mleka lub jogurtu naturalnego Drugi dzień: -zupa 2-4 talerze -warzywa do woli -kawa,herbata bez cukru,mleka,śmietanki-do woli -niegazowana woda mineralna -jeden pieczony ziemniak z łyżeczką masła -zioła i przyprawy do woli Trzeci dzień: -zupa 2-4 talerze -warzywa-szklanka duszonej marchewki lub brokuł z łyżeczką masła -szkalnka odtłuszczonego mleka,jogurtu lub maslanki -niegazowana woda mineralna -szklanka chudego mleka lub jogurtu naturalnego Czwarty dzień: -zupa 2-4 talerze -3-4 banany -szklanka jogurtu naturalnego lub owocowego light -8 szklanek chudego mleka,woda mineralna do woli Piaty dzień : -zupa przynamniej jeden talerz -20-30 dag.grilowanej ryby lub piersi z kurczaka -6 pomidorów -szklanka odtłuszczonego mleka lub jogurt -kawa,herbata bez cukru,mleka,śmietanki-do woli -niegazowana woda mineralna Szósty dzień : -zupa 2-4 talerze -20-30 dag.grilowanej ryby lub piersi z kurczaka -warzywa na surowo ile chcesz -szklanka jogurtu naturalnego -woda mineralna do woli Siódmy dzień : -zupa co najmniej jeden talerz -warzywa ile chcesz -owoce do woli (banany ograniczenie do 2 owoców) -woda niegazowana,herbatki ziołowe rumiankowa,mietowa z dziurawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, Ami_rko co za dieta :D Ja to bym tak zjadła coś dobrego... ale zauważyłyście ile nasz Aniołek waży??? Byłam w szoku! ;) Dziewczyny lecę na to piękne miasto, musze odebrać wyniki a potem leciec odebrać paszport. Fajnie będzie sobie pobrykać ;) Szkoda tylko, że nie moge sobie zjeśc niczego smacznego na mieście :( a tak strasznie mi się marzy coś smacznego!!!! jeszcze troszkę... Momirko podobał ci się teledysk? To już wiesz co mnie ubawiło :D:D Ale jak ja to zrobiłam??? W głowę zachodze i nie wiem... Zrządzenie losu, widocznie tak miało być żeby dzień mi sie z uśmiechem wielkim zaczął. I mija mi bardzo przyjemnie. Tylko w lustro ciężko mi spojrzeć, bo jestem koszmarnie blada i niestety przetłuściły mi sie włosy. Strasznie się przetłuściły, zupełnie nie rozumiem dlaczego??? Wyglądam jak wysmarowana masłem, ale co teraz mam począć?? trzeba iść pozałatwiać i tyle, ale co wstydu sie najem to moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie nie pisalam ostatnio,zlapalam chandre iwszystkie inne smutnki swiata skurat mnie sie przyczepily.Opuscilam zajecia wczoraj i dzisiaj i teraz mam jakies wyrzuty. ech dzis troche lepiej:) nawet zdan nie umiem skleic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Wróciłam cała i prawie zdrowa ;) No bo co tu dużo kryć, wątroba i trzustka są ok, więc na 100% to helikobakter i wrzody, nie wiadomo jeszcze tylko jak bardzo dużo. Ale przecież wyleczę to paskudztwo, potrzeba tylko czasu :) Prawda? Bo gorszych myśli nawet nie dopuszczam do siebie :) Tyśka cieszę się, że dałas znak życia. Śmiało możesz się tu wyżalić, wypłakać i wysmutasić ;) Będziemy tulić i pocieszać!!! Pozbierasz się, nie martw się. Wiosna nas wszystki podniesie i uskrzydli :) Zajęcia mam nadzieję że nadrobisz. Ja nie lubiłam opuszczać zajęć bo mało że trzeba było zaliczać, to jeszcze szkoda mi było tych miłych chwil. Bo fajnie było na studiach :) Ja przynajmniej bardzo miło to wspominam, mimo że nauki miałam od groma i ciut ciut i wszyscy wpadali w popłoch, zwłaszcza przed sesją ;) Głowa do góry!!! Momirko, mi tez niestey się to zdarza, zwłaszcza wtedy jak nie zapiszę, taka złośliwośc kafe. Z reguły staram się w każdym przypadku zaznaczyć to co napisałam i wcisnąć ctr + c. Jak zeżre to potem wklejam ;) A jak się zagapie no to cóż trzeba pisac od nowa :D:D Ami_rko awizo było w skrzynce :D:D Ale się cieszę, jutro juz będę miała u siebie te cudeńka. Na pewno to paczka bo podana jest waga. A teraz lecę pozmywac gary, bo nazbierało się sporo tego. Obiad miałam paskudny... ryz na mleku... potem pochrupię sucharów... ło matko... a tak mi się marzy coś smacznego! 😭 To buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... Amirko...ja startuje z dietką w przyszły poniedziałek...koniec i kropka...teraz chodze na basen i na coś jeszcze...heheh...opowiem pózniej jak będą efekty...a póki co to nie jem kolacji, słodyczy i staram się pić duże ilości wody ale kurcze nie moge jej pić tyle...bleee... Wczoraj bylam, u okulisty i niestety wzrok mi sie pogorszył i to bardzo... najlepsze jest to, że z badania tak wynika a ja widze normalnie i z bliska i z daleka...hmmm..jedno oko nadrabia za drugie...ale cóż trza sobie okulary sprawić... Poza tym jakoś dziwnie się czuję...jakaś taka ospała jestem i brak mi werwy...może sobie też sprawie hula-hop..i sprawie sobie talie osy na lato...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie...a ja się męczę z oknem,nie mogę upiąć firanek tak jak chciałabym już ręce mi zdrętwiały karnisz rusza sie i jeszcze brakuje mi tego aby zleciał Jedno pocieszenie takie,ze nasza łaskawa poczta ulitowała sie i wrzuciła awizo do skrzyneczki erwiny :classic_cool: Kto mi pomoże z firankami ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac a ja z dietkę startuję jutro,dzień wcześniej niż myślałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powiesiłam,ale i tak nie jestem zadowolona,mogło być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Ami_rko że nie spadłaś razem z tym karniszem :) Widzę, że ostro porządkujesz, ja miałam to w planach, ale zdołałam jedynie pomyć gary i jako tako ogarnąć, wykapać się i prawie siódma!!! Jestem przerazona upływem czasu. A tu jeszcze te moje sliczne włosy trzeba umyć ;) Dałam dzisiaj popis jesli chodzi o ich wygląd. heheh najadłam sie wstydu... Ale za chwilkę będą przynajmniej czyste, bo ułożenie jak zawsze będzie małym kłopotem. Ale już w czwartek fryzjer :) Ciekawa jestem co wyjdzie. Ostatnio mnie mocno opitolił, ale teraz nie dam się! Tylko lekko!!! Rumianek zaczyna mi powoli wychodzić uszami :O Aniołku to faktycznie masz wagę dobra do wzrostu :) Majmac trzymam kciuki za twje powodzenie w dietkowaniu!!!! Ami_rka na pewno cię wesprze! Jestem bardzo ciekawa rezultatów jakie osiągniesz:) Koniecznie nas informuj, tak jak Ami_ra. Lecę myć włosy, albo nie, najpierw ten rumianek póki ciepły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff to ja wreszcie uporałam sie z pracą. Bo niestety ta wlecze sie za mna aż do domu kradnąc moj i tak mocno skrócony czas. Miałam chwilke na popołudniową kawkę i wtedy upisałam sie do Was w przypływie weny, by potem odkryć że z mojego wywodu nie zostało nic. Widze że coraz trudniej mi wytrwać w mojej czekoladowo-ciachowej abstynencji. Czasem tylko milimetry dziela mą rękę od czekoladowego ciasteczka [cieknie ślinka] I jeszce jedno moje spostrzeżenie: jeśli nie je sie słodyczy to akurat wtedy wydają sie byc niesamowicie apetyczmne i kuszące. Buuuuuuuuu Miałam taki okres że przez poł roku chyba nie jadłam słodyczy, bo wszystkie smakowały mi tak samo czyli przeraźliwie słodko i mdło. Nie miałabym nic przeciwko temu żeby tamten czas nastał po raz drugi ;) A teraz lece na piwko z kolezanką. Jedyny plus tego że ruszę cztery litery ( po zimie to nie wiem czy nie rozrosły sie do sześciu :P ) wpadne później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko...a to tak można często stosować tę dietkę? Czytałam, że trzy-cztery razy w roku tylko można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Padam ze zmęczenia. Dopiero niedawno wróciłam do domu. Po pracy zebranie a później jeszcze kilka spraw do załatwienia. Idę wziąć prysznic a Wasze wpisy poczytam sobie jutro. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac to wygląda tak : 3 tyg.diety ścisłej,potem 2 tyg.diety mieszanej ( tzw.wychodzenie z diety ) i 3 tyg.diety 1000 kalorii.I od nowa : 3 tyg.diety ścisłej,potem 2 tyg.diety mieszanej ( tzw.wychodzenie z diety ) i 3 tyg.diety 1000 kalorii.Itd...itd...itd...Idzie Grześ przez wieś,worek piasku niesie...znacie ??? :D Erwinko nie spadłam i o dziwo karnisz wisi :-) przyznaję szczerze,że moje wypociny i tak mi się nie podobają,być może jutro będę poprawiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku z Twoją wagą możesz zjeść i dwie tabliczki czekolady w 5 minut.Nie ma co mnie podziwiać,zapuściłam się to teraz muszę zrzucić zbędny balast.Jakby nie patrzeć to co mam na sobie to na jakby na własne życzenie :-( ale tym razem dam radę i pokarzę zbędnym kiloskom gdzie raki zimują :-) nie dam się :classic_cool: Jeżeli chodzi o Twoją propozycję wspólnych pogaduszek,to jestem otwarta.Jeżeli mogę niesmiało zaproponować to stawiam na wieczór piątkowy.Jutro mam gości,w czwartek mnie nie ma a w piątek jestem do waszej dyspozycji...mężusia nie będzie-wróci około 22 więc komp dla mnie :classic_cool: Czekam na dalsze propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×