Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Erwinko jak tylko odbierzesz paczuszke,daj mi znać,jestem ciekawa Twojej reakcji na zapaszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amirko...jesteś dla mnie przykładem...więc i ja musze dać rade...zresztą źle sie czuję z ta wagą...jak sobie przypomne,że byłam blisko wagi, która powinnam mieć to mam nerwa na siebie...też sie zapuściłam...ale póki co zrobiłam kolacje dla rodzinki i nawet nie drgnęłam...hehe...więc chyba jestem na dobrej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku...ja też uważam, że możesz zjeść nawet dwie czekolady i to z orzechami full wypas...hehe...tak nam daleko z Amirką do twojej wagi, że tylko pozazdrościć pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za dietka Majmac? Moge sie przyłączyć? Ja też uwielbiam słodycze. Szczególnie przed okresem. Ba! wtedy zestaw obowiązkowy to: czekolada + ciacha+ inna czekolada + kanapka + inne ciacha...+... +... + ... Może odrobinkę ubarwiłam, ale niewiele :) Niestety, stan przed @, objawia sie u mnie nie tylko obżarstwem do potegi, ale też wściekłością (bez siekiery nie podchodź) i zmiennościa nastrojów taką że prędkość światła to przy niej pikuś. Potrafie po chwili szczęścia niemal idealnego rozryczeć sie jak bóbr z byle powodu. I zrozum tu \"babę\".... :O A teraz udam sie już w ramiona Morfeusza... gdyż żadnych innych ramion w sypialni nie posiadam jeszcze :( Dobrej nocy Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy człowiekowi z wiekiem potrzeba coraz wiecej snu????? Na studiach po 4-5 godzinach wstawałam wyspana i radosna, a teraz po 7 czuję się jakby mnie zabierali na tortury :( :( Jak z tym jest u Was?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Momira...to jest dieta cambridge...psychicznie sie przygotowuje do niej bo juz paczuche dostałam ale czeka mnie imprezka w sobote i nie chce poniesc porażki...heheh...więc zaczynam od poniedzialku... Jesli chodzi o spanie to ja jestem nocnym Markiem ale mój mąż to wogóle pobija wszelkie rekordy...z niedz.na pon siedzial przy kompie do 3 w nocy i rano do pracy...to trzeba mieć #### w głowie...obudziłam się i jak to zobaczyłam to od razu miałam gula poruszonego...heheh...i weź tu człowieku się wyśpij do pracy jak w nocy takie irytacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie słodko śpi wiec moge pobuszować przy kompie...poddał się walkowerem...z tym snem to też zależy wszystko od organizmu i od pogody..od aktywności ruchowej itp. Ja mam dwoje małych dzieci, które wczesnie rano wstają szczególnie jak jestem po jakies imprezie bo jak trzeba wstac do przedszkola to nie mozna ich zwlec z łóżek..hehe..ale tak to jest ...no i wracając do snu...to jak jestem po imprezie to nastepny dzien nie jest dla mnie straconym...śpie 3-4 godziny i to mi wystarcza, żeby normalnie funkcjonować następnego dnia...ale niektóre moje kolezanki to zwłoki...wiec chyba jednak to głownie zależy od organizmu i od wieku też co tu dużo ukrywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laseczki...widze, że śpioszki jesteście...a ja sobie zrobiłam herbatkę i nie mam z kim pogadac...wszyscy śpią...nawet mój \"nocny Marek\" nawet nie drgnie... Miłej nocki...kolorowych Snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie :) Aniele to prawda czuje się tą wiosnę z każdym dniem coraz bardziej!!! Aż się we mnie cos takiego radosnego dzieje :D A co do twoich ćwiczeń i barku mobilizacji to ja odnosze cały czas wrażenie, że jestes w tym niesamowicie zdyscyplinowana i pilna :) Dokładnie odwrotnie niż ty sama o sobie sądzisz, wręcz to ja sie zastanawiam jak ty to robisz, że wciąż masz chęć i czas na ćwiczenia a ja tych moich czterech liter nie mogę zmobilizować! Momirko, masz bardzo fajne poczucie humoru i chyba jesteś niezwykle interesującą i wesołą kobietą, więc myślę, że znajdziesz tą swoją wymarzoną drugą połowę. Mam nadzieję, że będziemy to razem przeżywać ;) Jeśli chodzi o twoje pytanie, to ja mam dokłądnie tak jak ty, po prostu wciąż brak mi snu, jestem zmęczona i jak Aniołek słusznie zauważyła (ciężko sie to odmienia hehehe) podam strasznie wcześnie. Na dłuższe posiedzenia pozwalam sobie w zasadzie tylko jak mam wolne. W tygodniu podam często o 20, a o 21 myję ząbki i zasypiam. Wyjątkowo siedze dłużej, a następnego dnia zaliczam totalny zgon. Mało tego, bardzo często jest tak, że zasypiam w dzień po powrocie z pracy. Np wczoraj tak mało zdążyłam zrobić, bo najzwyczajniej w świecie ukołysała mnie kanapa i wstałam godzinę później.... W tej kwestii rozumiem cie doskonale i całkowicie!!! Majmac, szkoda że nie wpadłam na kafe później, ale z drugiej strony tak późno to ja rady nie daję ;) Jak ty sobie z dwójką dzieci radzisz i z taką małą ilością snu... dla mnie to jest coś absolutnie niezrozumiałego i godnego podziwu!! Dietka z pewnością pójdzie ci dobrze, jestem tego pewna i mocno zaciskam za to kciuki. Najważniejsze jak wiesz jest nastawienie psychiczne, a u ciebie zaczyna być widać jego dobre oznaki - nie tknęłaś kolacji :) A tak w ogóle to wczoraj faktycznie poszłam spać koło 22 dopiero, ale to dlatego, że wisiałam na telefonie z siostrą. I tak gadu gadu a czas sobie zleciał. Dlatego nawet nie wpadłam życzyć wam dobrej nocki. Po zakończeniu rozmowy pognałam jak szalona prosto do wyrka ;) Ami_rko ja też czekam juz strasznie na tą paczkę, a bo tak sie ciesze jak dziecko, a poza tym znajoma już mnie wczoraj męczyła. Tak więc dziś rozpakuję te cudeńka i będę psikać i się cieszyć :) Inanka nasza tez ostatnio zapracowana, mój małżonek ma zupełnie podobnie, wciąż tylko te papiery i papiery i popołudnia zapracowane ;) Mam nadzieję, że twoje wyniki będą śliczne i najlepsze jakie tylko być mogą!! 🌻 Tyśka wpadnij do nas się pośmiać i wyrzucić smutki żeby wiosnę powitac radośnie :) A tymczasem zmykam do tej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam chyba napisać o pogaduszkach. Coś mi się wydaje, że wpiatek nie dam rady. Przyjeżdża do mnie siostra i pewnie cały piątek przegadamy a co w sobotę to nie wiem. Myślę, że jeszcze uda nam się nie raz dogadać i pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nadal w płaszczu bo rano jest zimno, a potem będzie mi oczywiście za gorąco.. Ja siedzę po ciemnej stronie \"mocy\" :D więc słoneczka mam mało, ale widzę jego odblaski na drzewach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie piękna, słoneczna pogoda :) Cieszy mnie to bardzo :) Dziś skończyłam pracę wcześnie i nam więcej czasu dla siebie. Ja jestem strasznym śpiochem, ciężko mi się rano obudzić a budzę się o 6. Ciągle jestem niewyspana. Nadrabiam to w weekendy, sypiam wtedy do południa. W wakacje podobnie, przeważnie budzę się ok 12, 13-stej. Mam niskie ciśnienie i może dlatego tak się dzieje. Wczorajszy dzień dość, że był bardzo dla mnie pracowity to jeszcze stresujący. Ktoś mi zrobił rozliczenie do skarbówki i okazało się, że muszę dużo dopłacic . Na szczęście pani, która wypełniała mi ten druk do rozliczenia, pomyliła się i nie muszę płacić. Na wyniki badań muszę jeszcze trochę poczekać. I jeszcze mam powtórzyć badania prl w pierwszych dniach cyklu i zobaczy się co będzie dalej. Do ćwiczeń trudno mi się zmobilizować. Myślę, o zapisaniu się na jakiś aerobik, musze się rozejrzeć, czy gdzieś blisko jest coś takiego. Powiedziałam o tym mężowi a on na to: ,,I kiedy ty znajdziesz czas na to.\" Raz w tygodniu to pewnie bym znalazła, najważniejsze zacząć. Kiedys chodziłam i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiosna! wiosna wiosna... Wonna i radosnaaaaaaa.... cośtam cośtam..... ptaków cały chór.... cośtam cośtam .....!\" Pamietam jakąs taką piosenkę z przedszkola, tzn mały fragmencik ale pasuje jak ulał do dzisiejszej pogody :) Ja wróciłam z pacy ale pracować jeszcze nie skończyłam, co zresztą jest u mnie normalne. Ale przeraźliwie mi się nie chce. Wolałabym spacer albo rower (chociaż tego ostatniego nie mam) Co do aerobiku to sama bym chetnie poszła ale godziny mi nie bardzo odpowiadają :( Może jak ubędzie mi pracy to wtedy wynajmę woły które mnie tam zaciągną ;) Erwinko 🌼 :) Majmac - podziwiam Cię kobieto po stokroć! Kupiłam kiedys Aplefit ( 100 tabletek) zjadłam 4, reszta w szufladzie, kupiłam błonnik w proszku, zjadłam 3 łyżeczki, reszta w szafce. Postanowiłam nie kupować juz żadnych wspomagaczy bo w moim przypadku to tylko strata pieniędzy. A jeśli chodzi o drugie połowy... Jest Ktoś. Ale.... O tym innym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,nie odzywałam się dzisiaj ponieważ miałam gościa.I wiecie co,zrobiłam pyszny obiadzik a do kawki były owoce w galaretce i ciasto jogurtowe z truskawkami.Nic mnie nie ruszyło,byłam i jestem obojetna na to co jeszcze stoi na stole.Oby tak dalej.Wypiłam koktail owocowy i zjadłam pysznego batonika nie chce mi się już nic jeść ale wiem ,ze muszę zjeść jeszcze jedną saszetkę. Erwinko jak perfumiki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Najpierw tulam Aniołka mocno!!!! I jeszcze mocniej!!!❤️ Może był nezbyt dojrzałym mężczyzną i po prostu poczuł się urazony, więc teraz unosi się dumą i świruje??? Nie ma co wyciągać pochopnych wniosków co do pozostałej ludzkości, choć faktycznie ostrożność jest zalecana. Uśmiechnij się i nie przejmuj się nim, podejrzewam, że jak dorośnie i dotrze do niego jak sie zachowywał, to będzie mu niezmiernie głupio ;) Ami_rko perfumy przytaszczyłam, są fajne i wszystko gra :) Brawa za watrwalość!!!!! Zmykam do spania tzn. wanna itp czynności :D, Majmac ciesze się, że odezwałaś się na gg ale rozmawiałąmz siostrą :) Następnym razem z pewnością porozmawiamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku strasznie mi przykro,dopiero teraz przeczytaam co się stało.Trzymaj się dzielnie,jesteśmy z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanko-saszetka-to dietka,którą obecnie stosuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... bardzo dobrze Cie rozumiem! nawet nie wiesz jak dobrze. Prawdziwe oblicze mojego ex wyszło dopiero po trzech latach od rozstania. Niby przez cały ten czas pozostawaliśmy w \"przyjacielskich\" stosunkach, ale potem wywinał mi taki numer, że hej!.. Opisze go Wam kiedyś w mailu. Od konsekwencji jego niedojrzałego i chamskiego wręcz zachowania uratował mnie tylko przypadek, bo inaczej mogło byc naprawdę nieciekawie. Kurcze... niby pogoda śliczna a mnie przez cały dzień boli głowa :( Może dziś wcześniej bym sie położyła. Ale z drugiej strony mam trochę papierkowej roboty. Sama nie wiem. Wiecie co... zdałam sobie dziś sprawę że nie mam butów na wiosnę!!!! Zdarłam ostatnia parę już tak że nie nadaje się do pracy za bardzo. Więc czeka mnie kolejny wydatek. Ech... Najgorsze jest to że ja najlepiej czuję sie w butach zamszowych, prostych, wygodnych. Nie znoszę obcasów, \"elegancji\", a muszę. A jak to jest u Was? Nie żegnam sie jeszcze bo posiedzę jeszcze z godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze ząbki i można zameldować się w sypialni ;) Ja nie wiem Majmac jak ty to robisz????? Ja już jestem tak śpiąca że ledwie się trzymam. Chyba ta świadomośc porannego budzika tak na mnie działa motywująco hehehe.. Aniołku kończy mi się tusz do rzęś, przypomnij mi jaki dokładnie polecasz?? Wy dziewczyny też jeśli możecie to napiszcie jaki jest najlepszy według was, będę miałą wybór :) I jeszcze jedno pytanie kosmetyczne, jakich używacie podkładów w kremie? Ja ostatnio miałam z AA, ale chciałabym cos bardziej trwałego. Za wszelkie rady z góry dziękuję! A teraz juz serio zmykam, obudził się we mnie śpioch :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto niespodziewanie pojawił się czarodziejsko post Momirki :) Panowie ex faktycznie potrafia nieźle w życiu namieszać, albo przynajmniej starają sie to zrobić. Cieszę się w takim razie, że udało ci się z tego wyjść obronna ręką. Z butami mam zawsze problem, bo stopy mam chude, ale rozmiar 40... Tym razem jednak mam na wiosnę buty. Nie są super wygodne, ale talk jak ty Momirko musze do pracy miec takowe ładniejsze... I tak odstaję z modą w pracy, ale przynajmniej mniej więcej musze się starać, więc kłopot twój znam od podszewki. Kupiłam w sumie trzy pary na obcasach, a takich damskich butów jest niestety najwięcej i uważam to za absolutna porażkę i koszmar nad koszmary. Po trzech godzinach nie moge juz chodzić, obolałe nogi odmawiaja posłyszeństwa... Nie rozumiem jak można w czymś takim chodzić... dla mnie to szok. Teraz na wiosnę kupiłam sobie wprawdzue na obcasie, ale jedne mają taki gruby obcas, no taki normalny, szeroki i niewysoki. Nie wiem jak to opisać - nic na szpilce. A te drugie, o których pisałam niedawno, to owszem stukają, ale mają cos takiego małego na dwa cm.. tez nie wiem jak to nazwać. Do pracy sie nadają. Ech, człowiek to ma jednak strasznie, nie dość że z rana trzeba się zrywac do pracy, to jeszcze ubierac się nie tak jak lubi i męczyć stopy. Ale nie mam zamiaru dorównywac w tej modzie, po prostu zachowac kompromis :) Powoli zaczyna mi to wychodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D I znowu czarodziejsko post mi wskoczył ;) Jutro padnę ale co tam!!! Aniołku pojęcia nie mam jak sobie radzisz w szpilkach???? Ja po prostu umieram jak je założę.. Dla mnie to wyczyn godny podziwu!!!! Czyli jednak ten tusz nie za bardzo.... Dziewczyny doradźcie proszę! Za kilka dni będę musiała kupić bo ten już zaczyna brzydko wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja źle się czuję w butach na płaskim obcasie. To chyba ze względu na wzrost, wydaje się wyższa :) Wolę buty na grubszym obcasie ale w szpilkach też chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momiro nie ma chyba nic gorszego niż być oszukanym przez ukochaną osobę.Osobiście tego nie przeżyłam,ale wyobrażam sobie ból i rozczarowanie jakie Ciebie dotknęło.Moja prawdziwa miłość to mój mąż,i tak jest do dzisiaj.Mam nadzieję,ze nic nie stanie nam na drodze i nie zburzy naszego spokojnego życia rodzinnego.Mam dwoje kochanych dzieci,więc byłyby to dodatkowe osoby do cierpienia.Nie wyobrażam sobie zycia bez nich,ONI to mój cel,me dążenie. Aniołku jeżeli miałoby Ci to pomóc to proszę pisz na forum a my w miarę naszych możliwości będziemy Cię wspierać. Erwino niestety nie umiem doradzić w sprawie kosmetyków.Jestem wprawdzie kobietę :D ale nie uzywam takich rzeczy.Nie maluję się,jestem całkowicie naturalna ;-) co oczywiście nie oznacza,ze nie dbam o siebie ;-) śpij dobrze nasz kafeteryjny śpioszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ja widzę...Erwinko Ty nie śpisz ???Na chwilę wyłączyli mi internet,dobrze,ze skopiowałam posta i przed chwilą go wysłałam...a tu niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to siebie nie widzę w szpilkach,może jak zgubię nadprogramowe kilogramy coś się we mnie zmieni,jak na razie preferuję wygodne buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy dwie wielbicielki szpilek i diwe wielbicielki wygody :D Nie ukrywam, że na cudzych nogach podobają mi się szpilki, ale ja sobie totalnie nie radzę. Poza tym mój wzrost plus szpilki...wyobraźcie sobie :D Męża mam niewiele wyższego i jak zakładałam takie jedne, których już nie mam zreszta toi byłam wyższa :D Taka tyka :D I proszę niespodziewanie udało nam sie wpaść i porozmawiac bez uwmawiania się ;) Ami_rko mój mąż dla mnie nie był pierwszy, więc tez co nieco z kilkoma panami się namęczyłam. Ale to takie cudowne co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kosmetyki to idę na łatwiznę i zamawiam u znajomych, wybieram z katalogu Avonu lub Oriflame. Nie mam czasu chodzić po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam Ami_rko trzy wielbicielki wygody :D Sorki, zdeklarowałas się póxniej niz wysłałam posta, więc musiałam poprawki nanieść ;) No jak widzisz nie moge dojść do łózka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko dokładnie o tym samym pomyslałam :D nie trzeba się umawiać,zobacz jak fajnie...udało nam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×