Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość sniper1
Danio" barana w ścianę" za wkręcanie nowych, ta strona zarabia na Was kasę i macie małe możliwości na drobną nagrodę. Lepiej zarabiać za wypełnianie testów i formularzy dla firm, małe grosze ale po roku kto wie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
sniper1 tutaj sa te ankiety i inne gdzie sie zarabia ? jesli tak to powiedz czy sam to wyrpobowale i czy czesto daja takie ankiety,czy szybko sie zbija kase...mi brdzo sa potrzebne pieniazki prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2803
A ja dostałam z Yves Rocher i z gerbera ulotki i próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
A ja wczoraj dostałam katalog od Polleny za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge prosic o zaporszenie do vichy, basik21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
Dzisiaj dostalam katalog cos o ksiazkach z Gdańska...poźniej podam stronke jeśli kogoś to interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
bejs wysłałam Ci zaproszenie do klubu vichy..jeszcze ktoś chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta27
arletta25@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dłuższego czasu korzystam ze strony : www.sanusmarket.pl . Piszecie recenzje kosmetyków i dostajecie co miesiąc nie jakąś próbke ale pełnowartościowy duży kosmetyk ! Czy znacie jakieś inne tego typu stronki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
nie mam sily bawic sie ani w ankiety,ani w recenzje... musze znalezc robote na wakacje :) sliczna trobe upatrzylam,ale 80 zl ... CZY JEST TU JESZCZE KTOŚ KTO CHCIAŁBY DOSTAĆ ZAPROSZENIE DO KLUBU MAYBELLINE NEW YORK? JEŚLI TAK PROSZĘ PISAĆ NA MAILA luminosite@vp.pl LUB TUTAJ :) POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma11112
Te zaproszenia dostałam od wielu osób, ale jeszcze nie zapisałam się bo nie wiem od kogo mam przyjąć więc jeśli ktoś poda mi przynajmiej 6 stronek z których napewno wysyłają próbki ( oprócz Yves Rocher, gerbera, ,i tych perłum z xx by mexx) to wtedy od tej osoby przyjme zaproszenie!!!!! Ale te strony koniecznie muszą być sprawdzone i to nie takie z których same ulotki przysyłaja!!!!! Kto pierwszy wysle mi na e-maila adresy to przyjme zaproszenie , a i wtedy przyśle do was e-maila zwrotnego ( a raczej do tego kto pierwszy mi wyśle stronki ) a potem wy mi znowu odpiszecie i wyslecie wtedy mi zaproszenie!!!! Mój e-mail - kacha1829@poczta.onet .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
CZY JEST TU JESZCZE KTOS KTO CHCIALBY DOSTAC ZAPROSZENIE DO KLUBU MAYBELLINE? JESLI TAK PROSZE PISAC NA MAILA luminosite@vp.pl DZIEKUJE SERDECZNIE ZA KAZDY MAIL ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka726
A czy to napewno jest darmowe wszystko?? widziałm , że ktoś tam płacił za coś.. a i jeszcze chciałam tylko spytać jak pisać do tych co dają gadżety np długopisy xD z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym
Maybelline? ja też chcę zaproszenie!!! karolinka1510@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2803
Od Vichy aby dostać jakiś kosmetyk trzeba jeszcze kupić jakiś ich produkt bo inaczej nic z tego. Pamiętajcie nic nie jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
Za zaproszenie znajomych do vichy dostajesz 10 pkt active..ktore pozniej sa przeliczane na punkty product...przykladowo za zaproszona osobe dostajesz 10pkt a w rzeczywistosci w punktach product masz 1pkt..a dopiero od 100pkt product mozna dostac kosmetyk...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karolinki
masz zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio147
SUPER STRONA Z śWIETNYMI NAGRODAMI: zarejestruj sie na tej stronie i nagrody mogą być twoje... IM WIęCEJ PUNKTóW TYM WIęKSZA SZANSA!!!!! ........................................................ ................... http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =danio147147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6543
Wczoraj dostałam maila z MNY.Jestem rendsetterką.:) Mam 20 przyjaciółek,z tym,że 8(!)nie dokonało pełnej rejestracji.Szkoda!Nie dostaną próbek.:( A Wam,jak idzie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6543
......trendsetterką,miało być.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o co w tym dokładnie chodzi? Zarejestrowałam się i co dalej? (nie chce mi się regulaminu czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj z miasta Częstochowy -latarka z logo miasta -długopis -znaczek z wizerunkiem miasta -duża podkładka pod myszkę z przyssawką -mapa miasta i informatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×