Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Witajcie mam do was pytanie. Moja siostra jest w ciąży i niedługo bedzie mieć dzidzie i chciałam pozamawiać jej jakies katalogi gazetki i gadzety dla dzieci i niemowląt napisałam maila do gerbera ale nie dali jeszcze odpowiedzi jeśli znacie jakies firmy to byłabym bardzo wdzieczna :) Pozdrawiam Was Próbomaniaczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi gadzetami dla dzieci to szukaj na takich specjalnych forach o gadzetach dla niemowlaków. Ja dziś dostałąm pierwsze paczki xdd Na razie tylko dwa katalogi : firanek i medycyny naturalnej ale zawsze coś ;) Mam nadzieje że niedługo jakieś próbki też będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam 4 paczki, no właściwie to 6 ale w dwóch tylko same ulotki dostałam dwie próbki karmy z royal-canin trzeba o nie w e-mailu poprosić jedną próbkę karmy dla psa i książeczki z eukanuby ankietę trzeba wypełnić 9 próbek dax cosmetic i perfecta (ale to jest to samo) trzeba wysłać e-maila z prośbą z yves-rocher dwie koperty dostałam i razem było 16 próbek :D do nich e-maila trzeba pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SOAGA
Na Gerbera możesz liczyć, do mnie już dwa razy przesłali, bajki dla dziecka, naklejka na samochód, skarpetki, i sporo poradników. Warto napisać maila do www.ziololek.pl przysyłają kilka próbek kremików dla dzieci ( tylko pisząc do nich maila napisz ze dla dzieci bo inaczej dla dorosłych prześlą) Hipp przesyła same poradniki MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 5 paczek: * próbki 10 tkanin z Dekorii * próbki 3 materiałów na rolete Fakro * hotelowy katalog z Dekorii * katalog zaproszeń ślubnych z Cartalii * próbki 5 kremów z Fridge by yDe : - do twarzy - piling - jakiś firmowy do ciała - jakiś zwykły kremowy - krem pod oczy Ogólnie fajne kremki ale dziwnie pachną ;( Ale i tak zaraz zamówie sobie jeszcze raz z tej firmy ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaa
MAM PYTANKOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cz wyslylka produktu z tej strony - - - - - - - -http://www.dcswimwear.com/free.htm (Bikini) Jest gratis ?? Jezeli ktos moze mi pomoc to abrdzo prosze z gory dzikuje ;))) pozdr asiaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaa
MAM PYTANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wyslylka produktu z tej strony---------------http://www.dcswimwear.com/free.htm jest gartis (BIKINI) osoby ktore moga mi pomoc ,bardzo o to prosze pozdr. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieq
>>>>>>>>>>.a ja tak jak osoby wyzej polecam strone nastepnujaca http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=kudlacz_3 Codziennie i za darmo kilka tysiacy nagród do wygrania. Rejestracja i udział w zabawie jest bezpłatny. Po rejestracji i logowaniu bierzez za darmo w codziennych losowaniach cennych nagród. Wystarczy że dziennie poświęcisz codziennie 2-3 minuty i obejrzysz kilka spotów reklamowych , po ktorych automatycznie dowiesz sie czy wygraleś. NIE WIERZYSZ.,,,, SPRAWDZ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka...
jak oglądać te reklamy na tej look4win??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieq
rejestrujesz sie a dalej na 1szej stronie klikasz sprawdzam (kolo grup nagrod jest przycisk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduśŚ__x33
Jak tam paczki .? Przysyłają wam coś .? Ja dzis znów full ale tylko katalogów. 3 płytki CD koło 8 katalogów a jeden ma chyba 600 stron .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty90
Cytuje: 18:37 asiaaaaaaaa (1993_asia@op.pl) MAM PYTANKOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! Cz wyslylka produktu z tej strony - - - - - - - -http://www.dcswimwear.com/free.htm (Bikini) Jest gratis ?? Jezeli ktos moze mi pomoc to abrdzo prosze z gory dzikuje pozdr asiaaaaa Pisze tam tak: bikini absolutely FREE! We even pay the shipping - czyli, że to bikini jest za darmo, płacisz tylko za przesyłke. Ja bym nie ryzykowała, bo nie wiadomo ile zapłacisz za tą przesyłke z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma11112
czy jak juz cos sie wygra na tej stronce http://www.look4win.pl to płaci sie za przesyłke????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieq
nie placi sie, i jesli mozesz plec mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria2006
Gość KlauduśŚ__x33
Jaaaa ;||| Weźcie dajcie sobie już spokój z tym look4win .! Tam wygrywa kilka osób tygodniowo na miliony chętnych ;// Prawie jak jakiś totolotek .!! To forum dotyczy darmowych próbek i gadzetów a nie konkursów :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma11112
a gdzie na tej stronie look4win oglada sie te reklamy????? juz sie zarejestrowałam i nie wiem jak ogladac je w co sie wchodzi??? hellllllllllllpppppppppppppp plis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Ja też dostałam te motylki ale jak napisałaś gadżetomaniaczka trzeba wymyślić firmę. Ale fax i NIP też wymyślić trzeba. :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×